Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 24

Otwock

Opinie o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 24

Iza
użytkownik zarejestrowany

@Fijolek, to praca z klientem, więc należy nastawić i przygotować się na różne sytuacje, jedni są mili drudzy niecierpliwi itp, co do kwestii przerw o których piszesz, pracownice między sobą nie mogą porozumieć się i zamiennie chodzić na przerwy? Czy to nie jest kwestia umowy i dogadania się? Często poszukują pracowników do sklepów?

Fijolek
@Iza 11.08.2017, 08:59

Z współpracownikami nie ma problemu dogadania się co do przerwy śniadaniowej Kierownik to swinia jak ma się chwilę co można zjeść to nie można iść bo ona musi zrobić np.zamówienie i trzeba warować na sklepie Ogólnie nie chodzi o np. Przerwę to po zgłoszeniu problemu jest się jeszcze bardziej mobingowanym i obwinianym aby problem ne wyszedł na światło dzienne

Fijolek

Witam Pracuje w wierzejkach i w większości co tu pisza jest prawdą. Sniadanie pod ladą między klientami kierowniczka jak posadzi 4-litery przy kompie tak siedzi do oporu o my pojedynczo stoimy na sklepie pracując na jej pensje nie miła i opryskliwa do klientów oszukuje ich nie zamawiając danego towaru Wszelkie promocje leżą na zapleczu nie widzą tego klienci np. W .sierpniu są promocje których nikt nie widzi Zgłaszane problemy są ignorowane wręcz szyderczo obsmiewane przez p Ewę O. I dalej nic Za miesiąc pracy netto 1700ok bez obiecanych premii od targu Kierownik ma bo oszukuje na godzinach dopisuję sobie bezczelnie godziny. Nie udostępniają również dni na prośbę załatwienia pryw spraw wolne wtedy jak im się ustoi w d ...... masakra

Sylwia

Cześć. Wierzejki w W-w oferują 2300 netto,czy to prawda?

ja
@Sylwia 03.07.2017, 17:45
Cześć. Wierzejki w W-w oferują 2300 netto,czy to prawda?

tak,jestem pracownikiem od pol roku i potwierdzam.plus jesli masz nadgodziny to nawet wiecej,ale podstawa to 2300netto.

R-T

Rotacja co 2 tygodnie ciekawe czemu ?:) Panie obsługują z łaską, są przemęczone, ale nie ma się co dziwić, za taką kasę to nikomu by się nie chciało pracować. Nie polecam tego pracodawcy!

Izus

Napiszcie tak naprawdę ile się tam zarabia np.zastepca kierownika koleżanki znajoma pracuje i opowiada że zarabia 3000 koła prawda?

zzzxz
@Izus 01.05.2017, 16:05

Ja jako zastepca kierownika dostaje ok. 3000zl. Warunki pracy w porzadku. Nie moge nar Justzekac

kk

Zatrudniłam się w Wierzejach na początku kwietnia 2017 r . Pani kierowniczka po jednym nawet nie całym dniu szkolenia powiedziała mi że mam sama otwierać sklep i wszystko robić. Moim zdaniem szkolenie powinno być dotąd aż człowiek się wszystkiego nauczy a nie się wrzuca na gorącą wodę po jednym dniu. Nie każdy ma umiejętności zajmowania się papierkową robotą. Jestem przerażona ich metodami. zresztą nie tylko ja. Ludzie przychodzą i odchodzą, nikt nie chce tam pracować. Kierowniczka nerwowa strasznie, wydziera się o byle co. Zamiast wytłumaczyć to ma to w nosie. Skoro szuka sobie zastępcy to niech znajdzie kogoś kto był kierownikiem w innym sklepie. Nie każdy chce zostać kierownikiem czy zastępcą. Nie polecam.

LAWENDOWA222

Hejka . Mam do Was pytanie jak to jest jeśli juz np nie pracuje w Wierzejkach a moje zdj widnieje na ich stronie to moge założyc im sprawę ??????

Zosia

Pani B. kierowniczka Która pracuje na Pradzyńskiego w Wołominie jest nie miła dla klientów. ...

Potencjalny pracownik

Prawda
@Potencjalny pracownik 17.03.2017, 01:55
Teraz jest ogłoszenie że 2700 -3000brutto, w okolicach Otwocka. Ciekawe czy tyle da się tam zarobić? Wie ktoś coś?...

Oczywiscie, ze sie da. Tylko zapytaj od razu ile srednio trzeba, podkreslam TRZEBA zrobic nadgodzin w miesiącu i czy istnieje realna mozliwosc pracy 5 dni w tygodniu, a nie 6 czy 7

netto

Tam chyba zawsze byla najnizsza na umowie. Podobno tam,gdzie jest duzo klientow i duzy ruch mozna wyciagnac kolo 2000 na reke? A kierowniczki pewnie jak wszedzie zdarzaja sie takie w porzadku jak i calkowicie odwrotnie..

Ania

To ile się tam zarabia netto? Może jest tu ktoś z Warszawy i okolic, kto pracuje w ich sklepie?

@Ania 07.02.2017, 05:59

Jak dostaniesz 2000 brutto to sie ciesz

b-p
@Ania 07.02.2017, 05:59

Jako pracownik, przy 12 nadgodzinach bo za więcej nie płacą czy zrobisz ich 50, max 2000

Kama

Obiecuja 2000 zlmiesiecznie netto. Umowe daja po tygodniu i co widzisz 2000 brutto. Mozesz owy nie podpisac ale jak udowodnisz ze tam harowales przez tydzien? Harowka to malo powiedziane. Praca non stop. Przerwy na sniadanie nie ma zapomnij.Herbate mozesz eypic ale z doskoku tzn pierwszy lyk goracy a potem lodowaty.przez caly dzien pracy nie usiadziesz nawet na 5 minut.

Kama

Placa ale brutto. Przerwy na sniadanie nie ma to jest straszne w 21-wszym wieku i ludzie tam ida?

zainteresowany

I co? Rzeczywiście płacą te minimum 2 tysiące dla sprzedawcy, czy to była tylko ściema?

marek

Bardzo niska jakość mięsa i wędlin, nie polecam.

marek

Bardzo niska jakość mięsa i wędlin, nie polecam.

ania
użytkownik zarejestrowany

vain' najlepiej zrobisz jak przejdziesz sie do ich sklepu firmowego i zapytasz na miejscu, przeważnie pracują w miesnym kobiety, możesz zapytać czy nie poszukują sprzedawcy a nawet kierocy czy kogoś na rozładunek dostaw?

Łukasz

produkcja to tez masakra premie tylko dostają pupilki majstra i ta banda zielarzy pieski na sznurku u majstra

kordula67

zgadzam sie 200 godzin 1500 zł soboty do 17 albo dłuzej towar masakra mrozenie rozmrazanie mielone ze starego mięsa albo pieczone w domu kotlety pasztety i wciskanie ludziom ze smaczne przestrzegam przed tą pracą mało tego jak wpada regionalny to sypie mandatami od 50 do 200 złoty

bardzo ale to bardzo bardzo nie polecam tej firmy !!! a przede wszystkim ostrzegam przed panią regionalną Ewą. Jest bardzo nie szczera wobec pracowników przenosi co tydzień na inne sklepy i drze tego swojego ryja nie miłego... kasa też słaba bo żeby pracownik zarabiał 1500zł za 210 godzin (bo w niektórych sklepach tak jest bo personelu nie ma) Pan Piotr syn właściciela tez nie lepszy taki sam jak jego tatuś tylko pracować pracować mówią ale kasy więcej nie dają OSZUŚCI ZASRANI!!!!!!!!!

Radek
@Zosia 26.02.2016, 20:49
Doświadczenie nie jest konieczne, ważna jest chęć do pracy. Są różne działy i nawet bez doświadczenia przyjmują jak są miejsca...

a jakie mniej więcej oferuje warunki? Dzięki

@Radek 02.03.2016, 13:32
a jakie mniej więcej oferuje warunki? Dzięki

To zależy na jaki dział trafisz, kokosów nie ma.

ela

Pan Krzysztof Pękala, bo o nim jak sądzę jest mowa to były kierowca, który kradł na potęgę. Teraz, gdy przez to, że o wszystkim donosił szefowi został regionalnym. Kłamie jak z nut, podpuszcza załogę między sobą i zawsze mu coś nie pasuje. Teraz obsadził swojego synka jako kierownika regionalnego na warszawie a żona też jest kierowniczką na warszawskiej 8 w Wierzejkach. On sam nie wie co i kiedy mówi. Szczur szefostwa. Nie bez przyczyny oblali mu kwasem samochód i zastraszają. Podła hiena. Ale w końcu trafi na swojego i zobaczy jak to jest.

Wera

Zawsze można napisać wypowiedzenie P. Saro , a odnośnie regionalnego , to uważam , że jest sprawiedliwy , jak trzeba pochwali i jak trzeba opieprzy ;) Jego sektor , to najlepiej dopilnowane sklepy , o czymś to świadczy.

Ktoś
@Wera 06.01.2016, 18:38

Rudolf Hoess też miał najlepiej dopilnowany sektor.....

sara123

Praca w Wierzejkach to piekło. Socjalne-brak. Pensja-najniższa krajowa za 11 godzin pracy. Kierownik regionalny p.Krzysztof który zastrasza personel. Nie polecam wręcz odradzam !!!

Kiziamizia

Chyba pisałeś po pijaku, albo to Twoja pierwsza robota..

marta

Szczerze odradzam pracę w firmie Wierzejki,wykorzystują ludzi,poniżanie pracowników,generalnie kupa oszustów,bez przerwy sie z nimi użeram,jeżeli człowiek sie nie upomni o swoje i tego nie wywalczy to sami nie oddadzą (np pieniędzy)ludzie powinni zgłaszać wszystkie te sprawy do sądu pracy i może wtedy nabrali by co po niektórzy rozumu.Wiem ze teraz jest ciężko z pracą ale nie starajcie sie o pracę w Wierzejkach.W sumie pierwszy raz w życiu spotkałam się tak z oszukańczą firmą i która nie szanuje ludzi.

MARYSIA

Praca w Wierzejkach to masakra. Jeśli jesteś zwykłym pracownikiem to Ci nic nie przysługuje żadne premie itd. A jeśli chodzi o świeżość wędlin i mięsa to jeszcze większa MASAKRA mięso jest mrożone stare śmierdzące mielone nie polecam.

Kamil

Były pracownik. Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Czy to w zakładach mięsnych czy też w jej sklepach firmowych. Powszechny mobbing, kary za byle co, nie zapłacone nadgodziny to codzienność. Do tego jeszcze niska jakość wędlin, czy omijanie procedur sanepidowskich. Masakra! Wszędzie tylko rodzina Zdanowskich i ich klakierzy, zatrudniani bez kwalifikacji nadrabiają chamstwem, tam tylko oni mają dobrze.Pozdrawiam Kamil

xxx

Ja bym rzekła ze Socjalny wierzejkach to MINUS 500zł w plecy na każde ŚWIĘTA.

Ala

witam,ostrzegam przed pracą (usunięte przez administratora),praca na zmiany po 10-11 albo i wiecej godzin,również w soboty,nie ma socjalnego,nic na święta -nawet słowa wesolych świąt(usunięte przez administratora)

Callicarpa

Witam, Nie radzę nikomu rozpoczynać pracy w Wierzejkach.(usunięte przez administratora) praca na dwie zmiany(usunięte przez administratora) bogu dzięki że niedziele są nieczynne bo zaharowali by ludzi na śmierć. Notorycznie brakuje odpowiedniej liczby personelu na zmianie, ale firma zamiast pomyśleć o pracownikach otwiera nowe sklepy. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 24 - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 24