Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

Opinie o Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

Motylek

Dnia 26:03 22 byłem u państwa na zakupach w sklepie na tatrzańskie 42 pragnę serdecznie podziękować za okazałom pomoc i doradztwo jaka mam kupić wedlinke oraz mięsko dziś była szynka wieprzowa na promocji zamiast kilo kupiliśmy prawie 3 kilo mięsko sfieże wedlinki pyszne hoc bylo sporo ludzi to pani potrafiła doradzić pozdrawiam serdecznie i napewno wruce nie wiem jak pani ma na imię ale jest pani debest pani nosi okulary włoski w warkoczyk spięty

Gucio

Witam serdecznie wszystkich chciałbym bardzo podziękować pani która jest bardzo pomocna a przede wszystkim potrafi doradzić coś z mięska podsunie jeszcze kopytka itp jest tak sympatyczna konkretną jabi moja mama byliśmy zachwyceni obsługa klienta ten sklep jest w Łodzi ul Tatrzańskiej 42 pani jest średniego wzrostu nosi okulary hoc ma chyba dosyć dużą wadę radzi sobie super zawsze uśmiechnięta

Koza
@Gucio

Genialnie Pani pochwaliła ekspedientkę... Ale to nic że ma dużą wagę....:) No proszę trochę pomyśleć zanim coś Pani napiszę

Gosc

A gdzie sie podziały panie z Kosowskiego sklepu. Pani Dominika i Agnieszka. Bez nich to nie ten sam sklep.

ZMW
@Gosc

Obie Panie na L4

Pupilek Zioła

Wszystko pieknie i ładnie jeżeli jest się pupilkiem szefowskiej brygady. Robie to co inni a Ci na wyższych stanowiskach zarabiają mniej niż ja bo ja się w ogóle nie znam na mięsie. Lubię pracę ale traktowanie ludzi to porazka. Potega Marcin ten (usunięte przez administratora) wszędzie go pełno a robi tylko tyle co cały dzień na palarni lub na FB a szef mu za to płaci. Inni (usunięte przez administratora) całe noce i wyplaty beż szalu. Albo szef nie wie co się dzieje albo trzeba mu powiedzieć że za dużo osób zatrudnienia siedzących a nie zarabiających na niego

Jacek
@Pupilek Zioła

Tak było jest i będzie. A potęga to wielka porazka

Sprzedawca

dobry

besesowne

Barbara

Witam serdecznie.Na wstępie chciałabym powiedzieć ze nie polecam sklepu ul Maja LUBLIN a przede wszystkim obsługującej mnie Pani Ewy która przed rozpoczęciem krojenia wędliny w plasterki "grzebała sobie w nosie" po czym tą samą ręką podłożyła nad maszynę na która leciały plasterki wędliny, zrobiła to mając worek na reku ale woreczka nie zmieniła, brak kultury i obycia nie przystoi na ekspedientkę. nie przyjdę tam już więcej . Chciałabym tez dodać ze jestem częstym klientem sklepów wierzejki w Lublinie i polecam zakupy na ul Lwowskiej, miłe panie z kultura,pomocne, takich pracowników wam trzeba.

Biedronka

Witam serdecznie wszystkich chcę wyrazić swoją wdzięczność pani która pracuję w Łodzi na Tatrzańskiej jest bardzo pomocna uczynna zawsze doradzi a to że poruszam się o kuli to jeszcze podejdzie z drugiej strony lady zapakuje plecak i podziękuje pani Małgorzato bardzo dziękuję ja i moja rodzina jest pani super bkobieta po osiedlu Hodża płoty że w końcu ktoś na właściwym miejscu

jakobinka

My mieszkańcy-klienci osiedla Stegny-Północ i Stegny Rożek, chcielibyśmy tą drogą wyrazić ogromne zadowolenie,uznanie i podziękowanie całemu Personelowi i Kierownikowi sklepu, pod patronatem Zakład Mięsny "Wierzejki " ul. Burgaska 2/4 w Warszawie. W dzisiejszym trudnym czasie, w skomplikowanych niejednokrotnie ludzkich relacjach cieszy fakt, że może być po prostu kolokwialnie pisząc-normalnie (to duży komplement). Cały personel sklepu, pod kierownictwem Pana Piotra,to wspaniali ludzie. Poczynając od starszych stażem jak i nowych pracowników. Zawsze uśmiechnięci. Zawsze bardzo pomocni. Zawsze uprzejmi. Wielokrotnie doświadczamy ich empatii i zrozumienia gdy zdarza się nam klientom trochę pomarudzić. Towar jest świeży, zróżnicowany i zachęcająco wyeksponowany. To co ujmuje, zawsze można liczyć na wyszukanie pięknego "kawałka". Atmosfera panująca w tym sklepie na linii personel-klient jest bardzo pozytywna.Wymieniane są krótkie, serdeczne pogawędki, które powodują uśmiech na twarzy. Dlatego też wracamy do tego miejsca. Chcemy takich sklepów więcej.

@jakobinka

Dziękujemy za pozytywną opinię :)

jakobinka

Myjący z ursusa-30tki (usunięte przez administratora) busa u szpeca

Cieć nr 1

pracownik działu myjącego piłuje skode na parkingu dla potężnych robotników

Była pracowniczka

No cóż można powiedzieć w jednym ze sklepów w Warszawie pracuje się tylko na popołudnia na ranne zmiany może być tylko kierowniczka która po pracy popołudniami dorabia w innej firmie zmiany są tak ułożone że ze zmiany popołudniowej idzie się następnego dnia na rano a grafik inny dostaje góra a pracownik inny więc morał z tego taki że są dwa grafiki ogólny bajzel pracowałam tam kiedyś i poprostu parodia kierowniczki która robi co chce w tym sklepie pozdrawiam panią kierowniczkę i biedna załogę która tam pracuje

@Była pracowniczka

Praca na rano jest tragicznie ciężka dla kobiety codzienne dostawy po 10 tyś.. w towarze rozładować po kilku dniach na rano kobieta jest wykończona od dżwigania i wstawania o 4 rano,więc ciesz się że ktoś to za ciebie robił.

Jaki jest wkład kierownictwa Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Negatywny

Nie pozdrawiam p.kirowniczki z Topolowej. Wczoraj kupiłam piersi smierdzace a pani kierownik zapewniała o swierzosci.

Anna klient

W Warszawie przy ul burgaskiej Pani sprzedawczyni zachowuje się skandalicznie w dniu dzisiejszym wypowiedziała się że taka będzie bo mnie nie lubi ,odwiedzam ten sklep regularnie wszyscy są uprzejmi ale tą osobą powinien ktoś porozmawiać. Ta Pani nie jest nawet właścicielką. Następnym krokiem będzie nagranie z jej występów, może wtedy kogoś to zainteresuje na poważnie.Nikt nie da się obrażać to my was utrzymujemy KLIENCI

Jano
@Anna klient

Człowieku to idz tam więcej. Po co to pisać i kogoś denerwować.Nie pasuje co zmień sobie sklep. Proste chyba tak.

@Jano

Wiadomo, że można zmienić sklep, ale w tych czasach tracenie klienta tylko dlatego, że pani obsługująca jest niemiła i ma zły dzień to niezbyt mądre. Myślę, że takie zachowania trzeba nagłaśniać, a nie zamiatać pod dywan.

@Mieczysław

W tych czasach właśnie trzeba wytykać zachowanie klientów ponieważ to ONI zachowują się skandalicznie wspłółczuje Paniom za ladą również chodzę do Wierzejek po mięso LUDZIE są podli ,żli i długo by pisać ,kij ma dwa końce.

Barbara
@Mieczysław

Nie wiadomo kto jest gorszy . Klient czy pani co sprzedaje. Ludzie zamiast być mili to są do siebie wilkiem.

@Barbara

Święte słowa Pani Barbaro! Wszyscy jesteśmy ludźmi, mamy gorsze dni... ale faktycznie klienci bywają strasznie roszczeniowi. Handel to ciężka praca. A jeszcze mam pytanko: jest jakaś inna pani na obsłudze czy tylko ta jedna niemiła?

@Pola

Wiadomo, że czasem racja leży po obu stronach. Panie sprzedające wiedzą, że trafia się trudny klient i powinny być cierpliwe. Pewnie mają nawet szkolenia z tego zakresu. Nie należy z góry nikogo oceniać, nie?

Wanda
@Mieczysław

Cierpliwość też ma swoje granice.

Klient

Chciałabym się podzielić opinią o sklepie na ul. Strażackiej w Rembertowie. Pracuje tam młoda Ukrainka, blondynka. Jest ona bardzo opryskliwa dla klientów. Cały czas trzyma telefon w dłoni i z łaski swojej podchodzi do obsługi. Robi to z przymusu i za karę. Takich ludzi nie powinno się zatrudniać do pracy z klientem. Byłam stałą klientką ale moja noga już tam nie stanie.

negatywna

Sklep przy ul. Pulawskiej w Warszawie , mlody wysoki Pan- sprzedawca rzucil mi reszte pieniedzy / czesc upadla na ziemie/ twierdzac , ze ja jemu placac""tak samo podalam". Jestem starsza osoba , kobieta , zachowanie tego mlodego jako czlowieka i sprzedawce nie do zaakceptowania.

Wktoria

Pracowałam w tym pożal się BOŻE PRL-owskim sklepie przez jakiś czas A więc KIEROWNICZKA co rano każe nacierać kiełbasy olejem piecze się mięso co nie pachnie lub nie wygląda już zachęcająco W lądzie leżą wędliny bez dat ważności Sery tak samo. Często musisz łapać nadgodziny lub rzucają Cię o różnych sklepach Szefostwo 60+ istny PRL jak jesteś młodsza musisz zasówać za Panie które już nie domagają Premie obiecują od utargu której nie zobaczysz Osobiście zamierzam zgłosić ich do SANEPIDU Radzę omijać z daleka i jako pracownik A tym bardziej klijent

Asia
@Wktoria

To i do PIP-u trzeba zgłosić ale to prawda calkowita co Pani napisała warunki pracy w tym zakładzie są teagiczne jeszcze zależy od sklepu i kierownika ja byłam na dwóch

Gienio
@Wktoria

Czy mogłabym się dowiedzieć który to był sklep?

@Gienio

Komentarz był pisany dawno temu, ale może jeszcze ta osoba tutaj zagląda. Czemu pytasz? Masz jakieś swoje zdanie w temacie tego zakładu?

Bodzio

Wczoraj kupilem szynke chlopska z noga i metke w sklepie przy ul. Tamka w warszawie. Oba te produkty sa TAK BARDZO SLONE, ZE NIE DA SIE TEGO ZJESC !!!!!!!!!!!!! Czy to przypadek czy sprzedawanie soli w cenie miesa? Bardzo dlugo robie zakupy i jak dotychczas wszystko bylo w najlepszym porzadku. Jak sytuacja sie powtorzy - zglaszam sprawe do sanepidu. Bez powazania.

Karola

Pracowałam kilka lat w zakładzie . Szacunku do pracownika brak i to prawda...począwszy od szefa po dział kadr gdzie pracownika uważa się za debila po kierownictwo na działach już na zakładzie. Zdanowski zapomniał jak był dziadem zwyczajnie w świecie...i nie zgadzam się z tym kto pisze , że jak komuś cos nie pasuje to może zmienić pracę. Właśnie jak ktoś chce pracować to należy się jemu szacunek a nie mszę święte.

@Karola

Firmę niszczą regionalni .

@Pola

Czyli nic się nie zmienia od lat. A ci regionalni to często odwiedzają sklep osobiście?

Klient

Pani kierownik powinna się pouczyć trochę od pani Basi

@Klient

W jakim sensie? Mówisz o obsłudze klienta?

Elka
@Piotr

No zapewne tak

@Piotr

Jest miła, potrafi doradzić co do kupowanego towaru. Ma podeście do klienta.

@Elka

A co takiego się dzieje? Nie dogadujesz się z kierowniczką? Nie lepiej wyjaśnić to z nią bezpośrednio? Lepiej się pracuje jak nie ma takich spin, nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. - Płudy

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.