Opinie o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. i M. Zdanowscy w Siennica

Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. i M. Zdanowscy
counter
Małgosia Nowy wpis

Okropna firma o kierownikach nie wspomnę sprzedają przeterminowane wędliny i mięso a udaje że są takie nieskazitelne późniejszym terminie Napisz mi jaki to sklep

Były pracownik mycia

Firma jak większość innych. Praca jako sprzątacz hal 6 dni w tygodniu, ustawowy odbiór za soboty- pfff, nie ta bajka. Kierownik Marcin, który z resztą jest po rodzinie z majstrem, nie zezwalał na odbiory. Urlop- o niego także trzeba było się kłócić. Mobbing był tam na porządku dziennym, p. Mariusz ps Zioło stosował mobbing bez przerwy wobec nielubianych pracowników. Jak już ktoś pisał wyżej, kary za byle co, zapomnisz zostawić telefon w szafce-200, przyłapany na paleniu-200. Ład i porządek na zakładzie występował tylko i wyłącznie przed zapowiadanymi inspekcjami. Za godziny nocne płacą jak za godziny dzienne, za nadgodziny płacą tylko swoim pupilkom. Premie przyznawane są przez kierowników i majstra i także tylko ich ulubionym pracownikom. Praca dla ludzi odpornych psychicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. i M. Zdanowscy - Siennica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. i M. Zdanowscy