Opinie o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27 w Warszawa Klaudyny 26B

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27 w Warszawa Klaudyny 26B

Zbynio

Każdy wie jaka praca będzie do wykonania więc po co zatrudniacie się w firmie a później biadolenie? Firma jest ok ale oczekuje pracy i tyle.

Aleksandra

pytanie tylko jak warunki odnośnie zatrudnienia tutaj roku na rok się zmieniają? Są jakieś większe różnice odkąd tamta opinia padła? Co ze zmianami od nowego roku, są jakieś?

Bożena Nowy wpis

Bardzo współczuję ludziom na bochaterow Warszawy czy ktoś niemoze się tym zająć jak ludzie tam noszą mięso po schodach tzn to jest pul piętro omg no sory gdzie jakoś podnośnik kobiety mają tak dźwigać sory ja bym niedaja rady

Zbynio

Pola
@Zbynio

Firma nie oczekuje tylko pracy Jest wyzysk człowieka W większości sklepów jest. za mało etatów Kobiety .ktore tam pracują Nie mają kiedy napić się wody Są zniszczone. Zmordowane Wystarczy popstrzec

@Zbynio

Strzał w dziesiątkę niektórzy myślą ,że pospacerują 8h i do domu i 4 tyś na wypłate

Aleksandra

Bozena Nowy wpis

Mogę pochwalić ekipę na ul bochaterow Warszawy super ludzie zawsze świeże mięso i wędlina wszytko ładnie ułożone panie zachęcają do wszytkiego i Pan tym ludziom się pidwtzka należy są przemili trzeba doceniać o szanować takich pracowników tacy ludzie Sue nie rodzą na wszystkich sklepach

Jak się pracuje z ludźmi z Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27?

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27?

Klient Nowy wpis

Sklepy robią sie klanami rodzinnymi na czterech pracowników dwie siostry albo trzy i jeden obcy pracownik więc kto najgorszy?kierowniczki robią co chcą,zastraszając pracownika ze tak ma być.brak dni wolnych.Nalezy przyjrzeć się sf 120.i znanej kierowniczce która obleciała dużo sklepów i w żadnym miejsca nie zagrzała.

Grymas

Uwaga skrawki chcą w tym sklepie sprzedawać za cenę wędliny. Nie polecam i więcej tam nie zajrzę brawo bussnes polski

19.10. 21 r.

Czy klient może prosić o ukrojenie wędliny z grubszego końca - wędlina nie napoczęta "polędwica krucha" ekspedientka zasłania się zarządzeniem - czyim??

Klientka Kasia
@19.10. 21 r.

Jeśli zdejmowane są osłonki to zawsze od strony klipsa/klamry wtedy już jest rozpoczęcie wędliny. Według szkoleń i wytycznych innych grup niż wierzejki. Didatkowi 2-3 plasterki odkrojone nawet w obecności klienta.

@Klientka Kasia

Czyli są odpowiednie szkolenia jak kroić wędlinę? Myślałem ze to nie ma znaczenia. To prośba klienta nie jest najważniejsza? W końcu to on płaci za wędlinę i chce mieć lepszy kawałek, nie?

Joanna

Nie polecam sklepu na Tamce. Panie są 2 na sklepie, a obsługuje tylko jedna 20min jedna osobę. Dodatkowo bardzo słaby marketing.

@Joanna

To nie mogłaś zwrócić uwagi i poprosić drugą panią żeby zaczęła obsługiwać? W takich sklepach się schodzi bo trzeba pokroić każdą wędlinę na krajalnicy. Może więcej cierpliwości i wszystko będzie ok?

Gucio

Witam serdecznie bardzo dziękuję za fachową obsługę na sklepie Mierzejki w Łodzi na ul Tatrzańskiej 42 będąc w sobotę dnia 26 02 2022 koło h 9 pani w okularach niskiego wzrostu tak proponowała wasze produkty że jestem pełny podziwu że jeszcze pracują takie sympatyczne mile i potrafiące doradzić co dobrego na obiad itp polecała vwasze policzki w galarecie kupiłem jedno opakowanie oraz galaretkę wchodząc po dwie rzeczy wyszedłem zadowolony Dziękuję za polecone żeberka katy mięsko pyszne wrócę nie raz do was omijałem szerokim łukiem wasz sklep po poprzednich paniach stare śmierdzące mięso a dziś było miło sfieżo

@Gucio

No i fajnie że poprawił się towar a i z obsługi jesteś zadowolony. ceny tam tez są ok? Jest taniej niż w innych mięsnych?

Mira

Rzadko bywacie na tym forum czy to dlatego, że dobrze się pracuje? Może potrzebni są pracownicy do biura?

@Mira

Ja też jestem zainteresowana warunkami zatrudnienia i opiniami pracowników. Na stronie https://wierzejki.pl/?praca są oferty pracy, ale nie do biura, a w charakterze sprzedawcy w sklepach firmowych w różnych lokalizacjach. Poszukują osób kontaktowych z umiejętnością pracy w zespole. Dla najlepszych istnieje możliwość szybkiego awansu na stanowiska kierownicze. Jeżeli nadal jesteś zainteresowana zatrudnieniem, możesz w łatwy sposób aplikować bezpośrednio na stronie.

Jola
@Adrian

W Warszawie redukują personel i tak tam gdzie powinno być kilka osób zapierniczasz sama. Braki kadrowe niwelują rzucając cię po innych sklepach na zastępstwo.Masz odpowiedzialność materialną procentową.Jak manko to bulisz jak po remanencie ubytki płacisz jak na plusie to już różnie według widzimisię.Bóg i władca to regionalny to on dokręca śróbę i ciśnie cię jak cytrynę.W sumie była kiedyś fajna firma ale teraz zapierdol i czasami człowiek ledwo ma siłę do domu wrócić .

Carisma
@Adrian

Pracowałam w wierzeniach i szczerze wytrzymałam tylko 3 miesiące było dobrze dopóki słuchałam jak kierowniczka wzięła kredyt a później buch i atmosfera się zmienila

Julia
@Carisma

To i tak długo wytrzymałaś. Warto było tyle tam siedzieć? :D

Klient

Co to znaczy że każdy pracownik MUSI wypracować 12 godzin nadgodzin? Pierwsze co słyszę takie cuda. Pracownik musi,ale wyrobić godziny w etacie. Chyba firma dawno inspekcji pracy na karku nie miała,a chyba by się przydało. Wyzysk ludzi do granic możliwości,braki personelu chyba skądś się biorą, powinno to dać pracodawcy do myślenia. Dwóch pracowników nie jest w stanie zrobić 4 etatów, a niejednokrotnie na co drugim sklepie jest taka sytuacja.

Julia
@Klient

Co nie? Też się dziwię, tak na prawdę to pracownik musi wykonać taką pracą na jaką ma podpisaną umowę i listę obowiązków, bo do tego się zobowiązał. Wyzysk jest, bo ludzie się na to godzą.

Klientka sklep Reymonta warsza

Wczoraj kupilam 15dkg pasztetu drobiowego na ponad 18zl kg. Ekspedientka zważyła go razem z gruba metalowa foremka!!! Pasztetu było dokladnie tyle samo co foremki z nowo napoczętego kawałka. Zgroza, powinnam kupić pasztetu a nie metal??? Taka nieuczciwosc należy zgłaszać do PIP.

Jacek
@Klientka sklep Reymonta warsza

Dobrze że nie zważyła tego razem ze sobą, mogła ukradkiem wejść na wagę i nabić Ci w ten sposób dodatkowe 60 kg. Dobrze, że byłaś czujna! Zgłaszasz sprawę do PIP? Czy może od razu do trybunału w Hadze za zbrodnię przeciwko ludzkości?

Klientka waww

Zmieniacie ludzi jak rękawiczki ,nie zależy wam na nich a na kasie ,przerzucacie ludzi od sklepu do sklepu bo tak wam się podoba i to w dodatku poza pracownika wiedzy ,bywałam w sklepie na Marszałkowskiej pracowała tam przemiła pani ,która zawsze doradziła coś dobrego to a przenieśliście i myślicie ze w ten sposób zyskacie klientów?jeśli tak to się strasznie pomyliscie a jak przenosic czy zwalniać lub obniżać wynagrodzenie ,to sobie obniżajcie i siebie zwolnijcie bo was tam za dużo jest .nie pozdrawiam was I do tego sklepu tez juz nie przychodze jak likwidują fajnych i pozytywnych ludzi

Iza

Drogi wlascicelu ogrnicz pracę tylko kasa się liczy? A pracownicy klienci zero reakcji na zaistniałą sytuacje.Sklepy pracują w normalnych godz pracy kroja czego inne firmy nie robia.Wystraszone ekspedientki o swoje rodziny dzieci.Moze czas na jakieś organiczenia.

Ktos
@Iza

Jak nie będziemy pracować to nie będziemy zarabiać kto nam zapłaci rachunki i wykarmi dzieci to nie takie proste

Tak tak
@Ktos

Na pewno nie wiem czy unich na rachunki zarobisz a w dniu wypłaty to jeszcze ciebie okradnie co miesiąc to mniejsza a utarg są większe myśli że ludzie będo pracować za miskę ryżu porażka .

Ile jest zmian w Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27?

Olga

Zależy ile osób pracuje na danym punkcie i w jakich godzinach jest otwarte

Olga

Na jakiej podstawie komisja renament owa ustala procen odpowiedzialności dla pracowników i dlaczego ten sam procent jest brany pod owage przy podziale premii za zysk?Podobno każdy sklep ma inny podział procentów.

Darek

@klient czyli sklepy są nadal otwarte tak?

Klient

Zamknijcie te sklepy.... Na czas kwarantanny ludzie... Kasa jest dla Was ważniejsza niż pracownicy??? Wasi pracownicy mają dzieci tak jak zapewne Wy.... Pomyślcie o nich

Olgierd

@teściu Dlaczego klienci upodobali sobie to forum pracownicze? Uwagi należy kierować do firmy przecież.

teściu

sklep w Końskich w budynku NETTO nie polecam kupiłem smalec domowy to tak śmierdzący że mój pies od niego uciekał, drugi miesiąc chcę w czwartek zakupić promocyjną karme dla psa zawsze mnie zbywają że dopiero się skończyła dziś 6,45 byyem 3w kolejce a pani zza lady z gradową miną mówi karmy już nie ma jeden pan wzioł 5 drugi7 mało nam dali. Dziwne sklep otwiera się o 7ej ???? jestem stałym klientem ale dziś to ostatni raz i nikomu nie polece!!!! Poprzednim razem chciałem kupić póół pętka kiełbasy w miare miła expedientka odkroiła lecz obok stojąca jakaś kierowniczka żachneła że nie wolno przekrawać tylko całe pęto , a wyglądała jakby ją ktoś z łańcucha spuścił. Konkurencja jest duża ludzie szukają pracy, a tu tak traktują klienta ??? Ja w gronie znajomych i swoich klientów odradze tam zakupów !!!! Ciekawe czy ten post się ukaże czy ktoś usunie czy ktoś się skontaktuje zareaguje i przeprosi ?????

Zostaw merytoryczną opinię o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27 - Warszawa

• Jak się pracuje w Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27?

Zobacz opinie na temat firmy Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27?

Kandydaci do pracy w Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.

Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27