Opinie o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27 w Warszawa

counter
2 6 47 5 1
Zbynio

Każdy wie jaka praca będzie do wykonania więc po co zatrudniacie się w firmie a później biadolenie? Firma jest ok ale oczekuje pracy i tyle.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27?

Zbynio Nowy wpis

Pola Nowy wpis
@Zbynio

Firma nie oczekuje tylko pracy Jest wyzysk człowieka W większości sklepów jest. za mało etatów Kobiety .ktore tam pracują Nie mają kiedy napić się wody Są zniszczone. Zmordowane Wystarczy popstrzec

Iza

Drogi wlascicelu ogrnicz pracę tylko kasa się liczy? A pracownicy klienci zero reakcji na zaistniałą sytuacje.Sklepy pracują w normalnych godz pracy kroja czego inne firmy nie robia.Wystraszone ekspedientki o swoje rodziny dzieci.Moze czas na jakieś organiczenia.

Ktos
@Iza

Jak nie będziemy pracować to nie będziemy zarabiać kto nam zapłaci rachunki i wykarmi dzieci to nie takie proste

Tak tak Nowy wpis
Kandydat
@Ktos

Na pewno nie wiem czy unich na rachunki zarobisz a w dniu wypłaty to jeszcze ciebie okradnie co miesiąc to mniejsza a utarg są większe myśli że ludzie będo pracować za miskę ryżu porażka .

Ile jest zmian w Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27?

Olga
@Pytanie

Zależy ile osób pracuje na danym punkcie i w jakich godzinach jest otwarte

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olga
Użytkownicy czekają na odpowiedź 221 dni.

Na jakiej podstawie komisja renament owa ustala procen odpowiedzialności dla pracowników i dlaczego ten sam procent jest brany pod owage przy podziale premii za zysk?Podobno każdy sklep ma inny podział procentów.

Darek

@klient czyli sklepy są nadal otwarte tak?

Klient

Zamknijcie te sklepy.... Na czas kwarantanny ludzie... Kasa jest dla Was ważniejsza niż pracownicy??? Wasi pracownicy mają dzieci tak jak zapewne Wy.... Pomyślcie o nich

Użytkownicy czekają na odpowiedź 451 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27?

Olgierd

@teściu Dlaczego klienci upodobali sobie to forum pracownicze? Uwagi należy kierować do firmy przecież.

teściu

sklep w Końskich w budynku NETTO nie polecam kupiłem smalec domowy to tak śmierdzący że mój pies od niego uciekał, drugi miesiąc chcę w czwartek zakupić promocyjną karme dla psa zawsze mnie zbywają że dopiero się skończyła dziś 6,45 byyem 3w kolejce a pani zza lady z gradową miną mówi karmy już nie ma jeden pan wzioł 5 drugi7 mało nam dali. Dziwne sklep otwiera się o 7ej ???? jestem stałym klientem ale dziś to ostatni raz i nikomu nie polece!!!! Poprzednim razem chciałem kupić póół pętka kiełbasy w miare miła expedientka odkroiła lecz obok stojąca jakaś kierowniczka żachneła że nie wolno przekrawać tylko całe pęto , a wyglądała jakby ją ktoś z łańcucha spuścił. Konkurencja jest duża ludzie szukają pracy, a tu tak traktują klienta ??? Ja w gronie znajomych i swoich klientów odradze tam zakupów !!!! Ciekawe czy ten post się ukaże czy ktoś usunie czy ktoś się skontaktuje zareaguje i przeprosi ?????

Użytkownicy czekają na odpowiedź 552 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27 w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mira

Rzadko bywacie na tym forum czy to dlatego, że dobrze się pracuje? Może potrzebni są pracownicy do biura?

Adrian
@Mira

Ja też jestem zainteresowana warunkami zatrudnienia i opiniami pracowników. Na stronie https://wierzejki.pl/?praca są oferty pracy, ale nie do biura, a w charakterze sprzedawcy w sklepach firmowych w różnych lokalizacjach. Poszukują osób kontaktowych z umiejętnością pracy w zespole. Dla najlepszych istnieje możliwość szybkiego awansu na stanowiska kierownicze. Jeżeli nadal jesteś zainteresowana zatrudnieniem, możesz w łatwy sposób aplikować bezpośrednio na stronie.

Jola
@Adrian

W Warszawie redukują personel i tak tam gdzie powinno być kilka osób zapierniczasz sama. Braki kadrowe niwelują rzucając cię po innych sklepach na zastępstwo.Masz odpowiedzialność materialną procentową.Jak manko to bulisz jak po remanencie ubytki płacisz jak na plusie to już różnie według widzimisię.Bóg i władca to regionalny to on dokręca śróbę i ciśnie cię jak cytrynę.W sumie była kiedyś fajna firma ale teraz zapierdol i czasami człowiek ledwo ma siłę do domu wrócić .

Atom

Polecam wierzejki w Lublinie na Lwowskiej miła obsługa zgraną załogą widać że młoda kierowniczka się starala żeby zawsze bylo świeże mięso i wędliny . A teraz ......

@Atom

zmiencie kierowictwo w radzyniu bo wam sklep padnie

@Atom

ci kierownicy to tylko srają tym mięsem co wynoszą pewnie hehe jeszcze z pieca

@Atom

dokładnie młoda polecam wszystkie sklepy ale z młodymi kierownikami

Ala

Zakupiłam dziś w sklepie przy Opaczewskiej w W-wie wątróbkę drobiową 1 kg łącznie z 2 woreczkami żółciowymi. Pozostałe wątróbki były zabrudzone żółcią. Oczywiście wszystko wyrzuciłam. Kupiłam też 3 szyje indycze, jedna zawierała zawierała nieusuniętą tchawicę. Nie za dużo jak na jedną klientkę?

Qaz

Jelita sprzedawane w paczce po 95m.(tyle przynajmniej ma być tak sprzedawczynie twierdzą ze jest 95m.)a po zmierzeniu faktycznie jest 61-80metrów a gdzie reszte dzwoniłem do zakładu i wszyscy olewają jedno oszustwo.

Aicha
@Qaz

A czy sprzedawczynie je mierzą? Nie !sprzedają co dostały .

Alicja

Jeśli jesteś pracownikiem w Wierzejki to proszę o opinię na temat pracy w tym miejscu. Jaka atmosfera panuje w firmie? Wasze oceny będą pomocne dla osób, które są zainteresowane pracą w tej firmie. Aktualnie większość opinii pochodzi od klientów firmy, dlatego szczególnie cenne będą wszystkie opinie pracowników!

SAMI
@Alicja

PRACOWALAM DLUGO W TEJ FIRMIE OGOLNIE BYLAM ZADOWOLONA, ATMOSFERA JEST OK W ZALEZNOSCI NA KTORYM SKLEPIE SIE PRACUJE :)

Zbigniew

Kupiony dzisiaj salceson piastowski śmierdzi moczem z niestarannie umytego pęcherza. Wędliny - sama chemia. Popsuły się od Świąt Wielkanocnych. Sklep Warszawa ul.Meander 2a

Emilal

Czy ktos udostepnial swoj lokal dla wierzejek jak wyglada wspolpraca z nimi ??czy zabieraja zwroty??bardzo dziekuje za wszelkie informacje..

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Grzegorz

Szkoda, że tak rzadko piszecie. Może dowiem się czy firma potrzebuje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27 - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.