Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27

Opinie o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27

Alicja

@Ziolo w jaki sposób jest to oszukiwanie pracowników? Czy zgłosiłeś gdzieś to, że nie wypłacili Ci za nadgodziny? Takie coś powinieneś zgłosić lub porozmawiać i wyjaśnić to z pracodawcą. Może zaszła jakaś jednorazowa pomyłka.

Alicja

Ziolo
@Alicja 05.04.2017 15:07
Kto z Was pracuje w Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27? Jak oceniacie firmę w obecnym roku?...

Beznadzieja !!! Nie wyplacone nadgodziny, wyzysk ludzi i ciagle ich oszukiwanie !!! Pensja ktora mi obiecano, przyszla 400 zl mniejsza. To jakas kpina. NIKOMU NIE POLECAM !!!!! klijenci rowniez sa oszukiwani i jest im wciskany stary towar albo przeterminowany. Z mleka sa zmywane daty waznosci. A osobom starszym wciskane stare wedliny. Masakra

no koment.

Witam. Drób ma zapach migdałów (proszę to sprawdzić). Przypuszczam że mężczyźni dokładają z przyjemnością wszelkich starań (prawdop.. na nocnej zmianie) a żeby kurczaczki zawierały odpowiednią świeżość i ilość białka. !!!

romeik

wydaje mi sie, że akurat ta firma nie cieszy się zbyt dobrą renomą no i nie ma się w sumie co dziwić, na pewno można u nich zarobić troche kasy jeśli chodzi o sprzedaz, ale też nie wiem jak wygląd anp. podział na zmiany, czy to można ustalić z pracodawcą?

Czesława

Witam jakie pensje? ile można zarobić?

beja

narażę się pewnie...Pracuję w Wierzejkach od 8. miesięcy.Nadgodziny - bywają i dostaję za to kasę, wszystko zależy od utargu. Jak sklep masz do du...szy, to i nie wymagaj pensji:)Fakt - brak jakiegokolwiek socjalu. Typu paczka na święta, coś dla dzieci, karta medyczna dla pracownika - hmmm, biedronka lepsza, Panie Zdanowski:)

Kamil

Były pracownik. Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Czy to w zakładach mięsnych czy też w jej sklepach firmowych. Powszechny mobbing, kary za byle co, nie zapłacone nadgodziny to codzienność. Do tego jeszcze niska jakość wędlin, czy omijanie procedur sanepidowskich. Masakra! Wszędzie tylko rodzina Zdanowskich i ich klakierzy, zatrudniani bez kwalifikacji nadrabiają chamstwem, tam tylko oni mają dobrze.Pozdrawiam Kamil

pana

[usunięte przez moderatora] , za pracę się płaci ,a oni [usunięte przez moderatora]

anonim,

Pracownik ZM Wierzejki - 2012-01-05 22:54:25 Propaganda! Wyzysk pracowników! Niektórzy pracują po 300 godz. w miesiącu za 1600 zł!!!!!! A wyroby to sama chemia i woda!!!! Nie polecam a sam muszę się ewakuować bo to żadna praca tylko marna egzystencja.....Popieram sam bym tam pracy nie polecał jedna z Najgorszych firm na rynku. gdzie wyzysk jest na porządku dziennym.

Pracownik ZM Wierzejki

Co za żenada te wpisy na temat poszczególnych sklepów. [usunięte przez moderatora] i inne cudaki to przecież ta sama osoba. Kto prowadzi tam dział PR lub marketing ? Dzieciaki z przedszkola ?

Zostaw opinię o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27