Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27

Warszawa, Klaudyny 26B

Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27

Opinie o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27

Mira

Rzadko bywacie na tym forum czy to dlatego, że dobrze się pracuje? Może potrzebni są pracownicy do biura?

Qaz

Jelita sprzedawane w paczce po 95m.(tyle przynajmniej ma być tak sprzedawczynie twierdzą ze jest 95m.)a po zmierzeniu faktycznie jest 61-80metrów a gdzie reszte dzwoniłem do zakładu i wszyscy olewają jedno oszustwo.

Aicha
@Qaz 25.05.2018 17:56

A czy sprzedawczynie je mierzą? Nie !sprzedają co dostały .

Alicja

Jeśli jesteś pracownikiem w Wierzejki to proszę o opinię na temat pracy w tym miejscu. Jaka atmosfera panuje w firmie? Wasze oceny będą pomocne dla osób, które są zainteresowane pracą w tej firmie. Aktualnie większość opinii pochodzi od klientów firmy, dlatego szczególnie cenne będą wszystkie opinie pracowników!

SAMI
@Alicja 11.06.2018 22:41

PRACOWALAM DLUGO W TEJ FIRMIE OGOLNIE BYLAM ZADOWOLONA, ATMOSFERA JEST OK W ZALEZNOSCI NA KTORYM SKLEPIE SIE PRACUJE :)

Zbigniew

Kupiony dzisiaj salceson piastowski śmierdzi moczem z niestarannie umytego pęcherza. Wędliny - sama chemia. Popsuły się od Świąt Wielkanocnych. Sklep Warszawa ul.Meander 2a

Emilal

Czy ktos udostepnial swoj lokal dla wierzejek jak wyglada wspolpraca z nimi ??czy zabieraja zwroty??bardzo dziekuje za wszelkie informacje..

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Grzegorz

Szkoda, że tak rzadko piszecie. Może dowiem się czy firma potrzebuje pracowników?

Mała świnka

Jeszcze raz kupię w poniedziałek śmierdzące mielone mięso to nie wyrzucę tylko udam się do sanepidu a ta krzykliwa Pani chyba zastępca kierownika przeprosi mnie ale teraz to myślę że z uśmiechem na twarzy i szeptem

Mała świnka
@Mała świnka 01.03.2018 00:41

Zapomniałam wierzejki na świetlików omijać wielkim łukiem stare mielone śmierdzące mieso

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27?

BA

Wędlina kiepskiej jakości, a na dodatek krojona ze skórką i trzeba nią pluć . Kiełbasa śląska to same żyły i woda. Już więcej nie kupię w tym sklepie. Nic dziwnego, że nie mają klientów.

Alicja

@Ziolo w jaki sposób jest to oszukiwanie pracowników? Czy zgłosiłeś gdzieś to, że nie wypłacili Ci za nadgodziny? Takie coś powinieneś zgłosić lub porozmawiać i wyjaśnić to z pracodawcą. Może zaszła jakaś jednorazowa pomyłka.

Alicja

Kto z Was pracuje w Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27? Jak oceniacie firmę w obecnym roku?

Ziolo
@Alicja 05.04.2017 15:07

Beznadzieja !!! Nie wyplacone nadgodziny, wyzysk ludzi i ciagle ich oszukiwanie !!! Pensja ktora mi obiecano, przyszla 400 zl mniejsza. To jakas kpina. NIKOMU NIE POLECAM !!!!! klijenci rowniez sa oszukiwani i jest im wciskany stary towar albo przeterminowany. Z mleka sa zmywane daty waznosci. A osobom starszym wciskane stare wedliny. Masakra

no koment.

Witam. Drób ma zapach migdałów (proszę to sprawdzić). Przypuszczam że mężczyźni dokładają z przyjemnością wszelkich starań (prawdop.. na nocnej zmianie) a żeby kurczaczki zawierały odpowiednią świeżość i ilość białka. !!!

romeik

wydaje mi sie, że akurat ta firma nie cieszy się zbyt dobrą renomą no i nie ma się w sumie co dziwić, na pewno można u nich zarobić troche kasy jeśli chodzi o sprzedaz, ale też nie wiem jak wygląd anp. podział na zmiany, czy to można ustalić z pracodawcą?

Czesława

Witam jakie pensje? ile można zarobić?

beja

narażę się pewnie...Pracuję w Wierzejkach od 8. miesięcy.Nadgodziny - bywają i dostaję za to kasę, wszystko zależy od utargu. Jak sklep masz do du...szy, to i nie wymagaj pensji:)Fakt - brak jakiegokolwiek socjalu. Typu paczka na święta, coś dla dzieci, karta medyczna dla pracownika - hmmm, biedronka lepsza, Panie Zdanowski:)

Kamil

Były pracownik. Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Czy to w zakładach mięsnych czy też w jej sklepach firmowych. Powszechny mobbing, kary za byle co, nie zapłacone nadgodziny to codzienność. Do tego jeszcze niska jakość wędlin, czy omijanie procedur sanepidowskich. Masakra! Wszędzie tylko rodzina Zdanowskich i ich klakierzy, zatrudniani bez kwalifikacji nadrabiają chamstwem, tam tylko oni mają dobrze.Pozdrawiam Kamil

pana

[usunięte przez moderatora] , za pracę się płaci ,a oni [usunięte przez moderatora]

anonim,

Pracownik ZM Wierzejki - 2012-01-05 22:54:25 Propaganda! Wyzysk pracowników! Niektórzy pracują po 300 godz. w miesiącu za 1600 zł!!!!!! A wyroby to sama chemia i woda!!!! Nie polecam a sam muszę się ewakuować bo to żadna praca tylko marna egzystencja.....Popieram sam bym tam pracy nie polecał jedna z Najgorszych firm na rynku. gdzie wyzysk jest na porządku dziennym.

Pracownik ZM Wierzejki

Co za żenada te wpisy na temat poszczególnych sklepów. [usunięte przez moderatora] i inne cudaki to przecież ta sama osoba. Kto prowadzi tam dział PR lub marketing ? Dzieciaki z przedszkola ?

Zostaw opinię o Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wierzejki Sp.j. Zakład Mięsny J. M. Z. Zdanowscy Sklep Firmowy nr 27