Bimiz Food Sp. z o.o.

Adres: Parkowa 33, 21-300 Międzyrzec Podlaski

NIP: 5381579091 KRS: 0000113339

Bimiz Food Sp. z o.o.

Opinie o Bimiz Food Sp. z o.o.

dajSpokoj

Widocznie jesteś niepełnosprawny umysłowo jeśli byłeś i nic Nie ogarnąłeś pracowałem tam i nie narzekam tak trzeba się ozapier... ale kasa zawsze na czas przerwa to przerwa jeśli ktoś myśli o bimizie to niech składa podanie i sam zobaczy

Frywolny
@dajSpokoj 18.12.2014 21:48

Dramat stażystek. Ładnie im nagadali w Urzędzie Pracy a na miejscu były tylko krzyki i przekleństwa.(usunięte przez administratora) Być może działy się tam jeszcze gorsze rzeczy. Dla nich to nie byli ludzie. Dziewczyny płakały że tam się nie da pracować. Jedna nie wytrzymała i płaciła kilka tysięcy zł kary za przerwanie stażu. T(usunięte przez administratora). Omijajcie to miejsce.

Sprytniejszy

Ja tez byłem uczestniczyłem w nijakiej firmie bimiz na wstępie zaprosili mnie do jakiegos małego pokoiku, gdzie stało biurko i malutki stolik, zimno jak na syberi, etap rektrutacyjny składał się z jednego łysego i drugiej czarnej, odrazu zadania matematyczno-psychologiczne. Drugi etap rozmowa z kolejnymi osobami, same pytania o samochod własny, i tak samo brak jakich kolowiek wyjaśniej jak to ma wyglądać. rozmowa bez konkretów, nie wiadomo kim jest pracodawca. UWAŻAJCIE na tą pseudo firmę !!!!!!!!!!!!! nie ma sensu pakowania się w taka prace..

Zostaw opinię o Bimiz Food Sp. z o.o. - Międzyrzec Podlaski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bimiz Food Sp. z o.o.