Bimiz Food Sp. z o.o.

Międzyrzec Podlaski

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Bimiz Food Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Bimiz Food Sp. z o.o.

dajSpokoj

Widocznie jesteś niepełnosprawny umysłowo jeśli byłeś i nic Nie ogarnąłeś pracowałem tam i nie narzekam tak trzeba się ozapier... ale kasa zawsze na czas przerwa to przerwa jeśli ktoś myśli o bimizie to niech składa podanie i sam zobaczy

Sprytniejszy

Ja tez byłem uczestniczyłem w nijakiej firmie bimiz na wstępie zaprosili mnie do jakiegos małego pokoiku, gdzie stało biurko i malutki stolik, zimno jak na syberi, etap rektrutacyjny składał się z jednego łysego i drugiej czarnej, odrazu zadania matematyczno-psychologiczne. Drugi etap rozmowa z kolejnymi osobami, same pytania o samochod własny, i tak samo brak jakich kolowiek wyjaśniej jak to ma wyglądać. rozmowa bez konkretów, nie wiadomo kim jest pracodawca. UWAŻAJCIE na tą pseudo firmę !!!!!!!!!!!!! nie ma sensu pakowania się w taka prace..

Zostaw opinię o Bimiz Food Sp. z o.o. - Międzyrzec Podlaski

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bimiz Food Sp. z o.o.