Opinie o Bimiz Food Sp. z o.o. w Międzyrzec Podlaski

Agata Nowy wpis

Cześć, zastanawiam się jak najlepiej kontaktować się z Bimiz Food w sprawie pracy. Czy lepiej skontaktować się telefonicznie, wybrać się osobiście czy może podesłać swoje CV na maila? Jak myślicie, co przyniesie lepszy efekt i pomoże w pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury?

Mariusz Nowy wpis

Na forum nic nie słychać o Bimiz Food . Czy ktoś podzieli się swoim doświadczeniem po pracy tej firmie? Dzięki.

dajSpokoj Nowy wpis

Widocznie jesteś niepełnosprawny umysłowo jeśli byłeś i nic Nie ogarnąłeś pracowałem tam i nie narzekam tak trzeba się ozapier... ale kasa zawsze na czas przerwa to przerwa jeśli ktoś myśli o bimizie to niech składa podanie i sam zobaczy

Frywolny Nowy wpis
@dajSpokoj

Dramat stażystek. Ładnie im nagadali w Urzędzie Pracy a na miejscu były tylko krzyki i przekleństwa.(usunięte przez administratora) Być może działy się tam jeszcze gorsze rzeczy. Dla nich to nie byli ludzie. Dziewczyny płakały że tam się nie da pracować. Jedna nie wytrzymała i płaciła kilka tysięcy zł kary za przerwanie stażu. T(usunięte przez administratora). Omijajcie to miejsce.

Sprytniejszy

Ja tez byłem uczestniczyłem w nijakiej firmie bimiz na wstępie zaprosili mnie do jakiegos małego pokoiku, gdzie stało biurko i malutki stolik, zimno jak na syberi, etap rektrutacyjny składał się z jednego łysego i drugiej czarnej, odrazu zadania matematyczno-psychologiczne. Drugi etap rozmowa z kolejnymi osobami, same pytania o samochod własny, i tak samo brak jakich kolowiek wyjaśniej jak to ma wyglądać. rozmowa bez konkretów, nie wiadomo kim jest pracodawca. UWAŻAJCIE na tą pseudo firmę !!!!!!!!!!!!! nie ma sensu pakowania się w taka prace..

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Bimiz Food Sp. z o.o. - Międzyrzec Podlaski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bimiz Food Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.