Bimiz Food Spółka z o.o.

Radzyń podlaski

Opinie o Bimiz Food Spółka z o.o.

dajSpokoj

Widocznie jesteś niepełnosprawny umysłowo jeśli byłeś i nic Nie ogarnąłeś pracowałem tam i nie narzekam tak trzeba się ozapier... ale kasa zawsze na czas przerwa to przerwa jeśli ktoś myśli o bimizie to niech składa podanie i sam zobaczy

Sprytniejszy

Ja tez byłem uczestniczyłem w nijakiej firmie bimiz na wstępie zaprosili mnie do jakiegos małego pokoiku, gdzie stało biurko i malutki stolik, zimno jak na syberi, etap rektrutacyjny składał się z jednego łysego i drugiej czarnej, odrazu zadania matematyczno-psychologiczne. Drugi etap rozmowa z kolejnymi osobami, same pytania o samochod własny, i tak samo brak jakich kolowiek wyjaśniej jak to ma wyglądać. rozmowa bez konkretów, nie wiadomo kim jest pracodawca. UWAŻAJCIE na tą pseudo firmę !!!!!!!!!!!!! nie ma sensu pakowania się w taka prace..

Zostaw opinię o Bimiz Food Spółka z o.o. - Radzyń podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bimiz Food Spółka z o.o.