Wamika Fresh

Opinie o Wamika Fresh

Jan

Szkoda

riczi

Hej Wam. Nie mogę ostatnio zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej, a to z mojej winy, a to z winy pracodawcy. Jak tutaj wygląda sytuacja stabilności zatrudnienia? @wedf też widziałem że nic ostatnio nie wstawiają

mycogel

Warto też "poszperać w necie o pracodawcy bo ten akurat ma naście firm i w ani jednej nikt pozytywnego zdania o nim nie napisał a prowadzi firmę od 25lat.No tak-ktoś powie-ładna tradycja skoro zmienia się tylko nazwy firm żeby nie użyć swego nazwiska bo już chyba nawet sam się wstydzi razem z synkami.To co oferują ważne max 3 miesiące.A jeszcze jedno, przez cały okres funkcjonowania firm-y tego Pana pracowało około 30000 ludzi ,chyba za duża rotacja... Piotrków,Bedlno Radzyńskie,Parczew...a teraz okolice Kutna. Znów nowa firma eh....

artur

Ludzie nie piszcie az takich bzdur. Pracowalem pol roku, zwolnilem sie, bo znalazlem lepsza prace.w bedlnie robota jak robota, nikt za siedzenie na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie placi, ale i nie wymaga cudow. Niech kazdy popracuje i wtedy sie wypowie.

ala

Hej, na stronie warmiki fresh, a właściwie uprawy pieczarek myszkowiec w Bedlnie Radzyńskim jest ogłoszenie, że zatrudnią panie do zbioru pieczarek. Napisali jedynie dane kontaktowe i "Oferujemy dobre zarobki i całoroczne zatrudnienie". Może ktoś wie coś więcej, jaka to umowa, co w ogóle oznaczają owe dobre zarobki?

riczi

jeżeli chcesz się odnosić do ofert pracy , które zazwyczaj można spotkać w internecie to rzeczywiście raczej się zawiedziesz. Wystarczy trochę w swoim życiu popracować w różnego rodzaju firmach aby wiedzieć , że żadna firma nie oferuje tak naprawdę wszystkiego tego co obiecuje na początku... niestety...

on

Wiedze maja Ci co tam tyrali, Wy wszyscy którzy twierdzicie ze jest ok albo jestescie w pokrewienstwie z wlascicielem albo macie zle intencje. Reasumujac zastanow sie 2 razy zanim zlozysz CV

rafi

Napisze tylko tyle o myszkowcu w Piotrkowie gorszego zakladu nie ma zero wspolczucia dla pracownika wszyscy najgorsi tylko oni najlepsi tazke zaklad to nie do pomyślenia zamknac to i spokój by ludzie mieli

love

Chyba jednak pytaliście dlaczego pensje są mniejsze, to jakas odpowiedź musiała paść, bo może to pomyłka, czy coś w tym stylu. W dodatku nie da sie tak łatwo zmienic pensji, potrzebny jest aneks do umowy, chyba, że ma sie wynagrodzenie prowizyjne, czy pracuje na jakims akordzie. Także trochę nie wierzę w takie zabiegi.

zyłka9961
@love 25.08.2014 19:20

Najlepiej spróbuj sam i wtedy przekonasz się że wszystko jest możliwe a i wiary nabędziesz.

Irek

Wamika Fresh to inaczej myszkowiec kropka pl zjamuja sie pieczarkami, jakieś oferty pracy chyba mają na stronie.

Svenson

A co tam jest takiego złego, że niemalże ze łzami w oczach do pracy się wybierałaś ? Przecież jak było aż tak fatalnie to nikt nikogo nie trzymał na siłę.

biko

znacie może ich stronę internetową? szukam miejsca w którym mógłbym dowiedzieć się o firmie trochę więcej

Lala

Jest źle. Bardzo źle. Ja wytrzymałam 2 lata. I chyba lepszej szkoły życia nie miałam. Wiem, że wytrzymując z takim pracodawcą tyle czasu wytrzymam w każdej firmie. (usunięte przez administratora)

ktos

(usunięte przez administratora) owszem na pierwsze wejście dostaje się umowę ale zbieraczki tez 1/2 etatu maja kto tam pracował i pracuje na pewno wie jak tam jest a zapewne nie az tak wspaniale

ja

goron masz racje umowę dostaje się od razu bo się boją, ale zazwyczaj dostają umowę na pół etatu w przypadku męszczyzn natomiast zbieraczki na cały etat bo i tak za to muszą zapłacić przcując na akord. Każdy facet ślizga się na pół etatu ryjąc jak dzik przez 12 godzin na dobę a na koniec z łaską dostaje 1800 zł jaj rypał soboty i niedziele każdy wie że kasa nie jest za darmo i nie spada znieba ale nikt nie chce ryć za 6 zł za godzine i jeszcze być obrażany na każdym kroku potrącane mieć za akty wandalizmu typu kapeć w wózku widłowym nie pisz pierdół bo to nie prawda każdy dostaje jakiś etat ale ani z szacunku ani z kasy nie jest to wprost proporcjonalne do tego co musi znosić i robić nara

zgadzam się szef nigdy nie jest zadowolony z pracy ludzi (usunięte przez administratora)

tam kierownikiem nie zabawisz długo bo tylko miesiąc jest czasu ochronnego albo i nie a potem będziesz dla nich nikim tylko robolem (usunięte przez administratora)wiem cos o tym :)

Tomek

System socjalny okrojony jest do minimum, zależy od stanowiska o jakie się ubiegasz, atmosfera zależy od ciebie w 50 %, reszta od hunoru właścicieli ja pracowałem w Bedlnie nie mogę nic powiedzieć na temat Parczewa Pracowałem niestety jako kierownik zakładu i uwierz mi to nie jest przywilej może przez pierwszy miesiąc i to nie zawsze. Jeżeli pomogłem to ok jeżeli potrzebujesz bliższych informacji zapytaj. pozdrawiam

zbieraczka

Ja pracowałam tam jakiś czas i powiem że w tym czasie żadnej przyjemności z życia nie miałam, wstawałam rano do pracy i wracalam praktycznie w nocy, pracowałam cały dzień a potem to już na nic innego siły nie było. A o zarobkach to szkoda mówić:(

animowy

Dlaczego wszyscy mysla że jest tak zle u Myszkowca?

majka76

ja tam nic nie mam do nich, jak się dużo zerwie to i się zarobi całkiem nieźle. No bo za samo to że się przychodzi do pracy i siedzi to już chyba nikt nie płaci, te czasy się skończyły i wydaje mi się że dawno...

aga

to fajnie że choć jedna osoba tak super się wypowiada o z tego wynika ze praca nie jest najgorsza a jak z płacami czy są wypłacane czy mozna pracować zadormo

aishka

Luiza dla mnie jest świetna kobieta. wymaga ale daje od siebie, odpowiada c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwem na c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo ale zawsze sluzy rada. praca jak praca nie bardzo sie oplaca ta pieczarka ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. jesli komus nie wyjdzie najczesciej obwinia o to wszystkich wokol tylko nie siebie. pracowalam krotko ale do brygadzistek nie mam nic.

flausz

od kiedy to słowo strych jest niecenzuralne drodzy Państwo?

kaska

nikt już dawno nic nie pisał a może warunki pracy się zmieniły lub pani [usunięte przez moderatora] się uspokoiła

JOHNY

co słychać u p Myszkowca? zmieniło się trochę na lepszE?

ricky - 2011-01-11 20:36:15 co sychac o firmie myszkowiec?>czyzby ja zamknęli, jest dziwnie cicho A do tego trzeba jeszcze dołączyć Sanepid? Kto to widział, żeby zwalniać sprzątaczkę a pracownicy mają wszystko sprzatać. Począwszy od łazienek a skończywszy na halach? Myślę, że SANEPID będzie zainteresowany.

monter - 2011-02-15 11:18:40Słyszałem że odchodzi od nich pracownik działu sprzedaży który trzymał całą sprzedaż niejak( usunięte przez administratora )

monter

Słyszałem że odchodzi od nich pracownik działu sprzedaży który trzymał całą sprzedaż n( usunięte przez administratora )

perla

najgorsza firma w jakiej pracowalam!

ktoś

Ja uważam,że praca całkiem niezła..osobiscie znam panie ktore zarabiaja ponad 2 tys na reke i wcale nie tyraja po kilkanascie godzin Pozdro dla firmy

gość

ksyku - 2009-12-03 19:10:28W 100% zgadzam się z opinią szanownego ( usunięte przez administratora )to spoko chłopaki, bardzo mile wspominam wspołpracę z nimi, chłopaki wiedzą czego chcą i tak trzymać dalej, w końcu mamy kapitalizm. Jak bardzo mile wspominasz to dlaczego piszesz to w czasie przeszłym( pewnie zachorowałeś i odszedłeś i na siłe cie zatrzymywali abys pozostał) uzytkownicy fora niesa naiwni

ksyku

W 100% zgadzam się z opinią szanownego( usunięte przez administratora )Myszkowce to spoko chłopaki, bardzo mile wspominam wspołpracę z nimi, chłopaki wiedzą czego chcą i tak trzymać dalej, w końcu mamy kapitalizm.

gabii

chyba jesteś jednym z nich myszkowiec ,że piszesz ,że jest tak fajnie u myszkowca,dzisiaj UWAGA W TVN pokaże te supernatywy pracy u myszkowców

Kaczor

Ja o Myszkowcach wypowiadam się w samych superlatywach. Tak dalej chłopaki!!!! Pozdrawiam

waluś

to wszystko co tutaj ludzie pisza to brzmi jak sen ,ale najgorsze jest to ze jest tak naprawde :(

walduś

jakis czas temu miałem być u nich kierowcą samochodu cięzarowego ,naleli mi po korek oleju opałowego i udawali ze wszystko jest fajnie ,dałem se siana z ta pracą,ten zakład powinni poprostu zamknąc

gucio;-)

Podziwiam te kobiety ,bo faceci tam wymiekają W jakiej trzeba byc sytuacji zeby pracować tam nawet po 16godz.i byc ( usunięte przez administratora )

Bad Boy

Hmm Jak tam jest to wie tylko ten co tam pracował. Ja miałem okazje i byłem przemielony w tej firmie. Na prace nie narzekałem, wiedziałem co to za praca i w jakich warunkach trzeba pracowac. Problem lezy w traktowaniu. ( usunięte przez administratora )

Majka

( usunięte przez administratora ).Szef jest wiecznie nie zadowolony z pracy swoich pracowników.Przywozi obco krajowców do pracy a nie zapewnia im godziwych warunków mieszkalnych( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Wamika Fresh - Bedlno Radzyńskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wamika Fresh