Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

Opinie o Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

Aneta

Pracodawca nie wiedząc jak wydrzeć pieniądze od pracowników wszystkim sklepom obniżył procent na ubytki,(a wszyscy wiemy,że towaru pobranego nie można zwrócić,więc rób co chcesz obniżaj cenę ,przemiel mięso na kotlety, włóż mięso w piekarnik ,jak się zepsuje.. wyrzuć.. bo oddać nie możesz, walcz by tylko nie było manka, tyle,że teraz z tą walką będzie trudniej .Pozdrawiam Pracodawcę!

Witam,robiąc zakupy w czwartek rano w państwa sklepie na targowej w warszawie,obsługiwała mnie Pani w ciemnych włosach i bardzo opalona,poprosiłam o siatkę płatną,wtedy Pani żeby zerwać siatkę najpierw polizała palca ,potem zerwała siatkę i mi ją podała .Skandaliczne zachowanie brak higieny,tak nie można robić..wzrokiem dałam do zrozumienia że ta zachowanie jest nie dopuszczalne.,Niestety dziś idąc znów na zakupy ta sama sytułacja.Zeby otrzymać siatkę Pani nim ja zerwała, musiała polizać palca.Bez komentarza.Mam nadzieję że jest jakiś kierownik tego rejonu,który wytłumaczy Pani ekspedientce że to zachowanie jest nie dopuszczalne.

Aga
@Anna

Pani mówi o higienie?! A klienci którzy zwilżają palca aby podać banknot papierowy sprzedawcy? Jest takich conajmniej 100 dziennie. Już nie mówiąc o tym, że kolejnych 100 klientów stanie i kaszle ci prosto w twarz. To jest dopiero brak kultury. Fajnie się pisze obrzydliwe posty, będąc po stronie klienta... szkoda, że my sprzedawcy nie możemy z imienia i wyglądu napisać w internecie o "super" klientach, którzy mają kiepski humor i przychodzi wyżywać się na bogu winnemu sprzedawcy.

Tommy

Jeżeli dla ciebie ( celowo z małej litery ) normalną sprawą jest zwilżanie śliną palców w czasach pandemii groźnego wirusa to posiadasz inteligencje muszki owocówki

Aneta
@Anna

gdy kupuje Pani bułeczki w innym sklepie ,pakując je.. broń oże ..nie liże pani palca.. bo jeszcze ktoś zobaczy i wpis się zdubluje

Klient niezadowolony

Witam Moje pytanie brzmi co się stało że w sklepie na warszawskiej w Siedlcach są takie pustki zmieniony personel z czego też jestem niezadowolony nie ma podstawowych rzeczy jeszcze dwa trzy miesiące temu sklep był zaopatrzony bardzo dobrze nie musiałem chodzić do biedronki a teraz nic nie ma panie jakby łaskę robiły że coś sprzedadzą albo siedzą na zapleczu lub gadają przez telefon może ktoś powinien tym rządzić jestem niezadowolony świeżość towaru też ma wiele do życzenia

Stały klient
@Klient niezadowolony

Witam Moim zdaniem to pan chyba sklepy pomylił od czasu zmiany personelu sklep ożył, jest czyściej towar jest lepiej poukładany, nie ma rozgardiaszu, obsługa jest bardzo miła i pomocna. Dwa trzy miesiące temu w sklepie byl jeden wielki balagan jedna wielka ciemna nora. Więc nie wiem skąd u Pana takie fałszywe oszczerstwa

@Stały klient

A ja się zgodzę z tym co napisał Pan wyżej robiłam tam zakupy codziennie i to nie małe teraz nie wiem co się stało ale nie ma towarów które kupowałam jak coś zamówię to nie jest realizowane wyglad sklepu wcale nie stal sie lepszy tylko pusty wolę jechać na mazurska

Stały klient
@Klientka

Nie opowiada pani głupot ponieważ w sklepie jest wszystko to co było po prostu przy poprzedniej załodze był jeden wielki (usunięte przez administratora) Teraz jest wszystko na miejscu. Ja nie mam problemu z zamowionymi produktami.

Zadowolona klientka
@Klientka

Ja też jestem stałą klientką i sklep zrobił się bardzo przejżysty przede wszystkim jest czysto i pachnie świeżą wędliną .Jeśli chodzi o zamówienia to są realizowane .Dziewczyny są bardzo miłe i pomocne.Sklep cały zatowarowany. To nie ten sam sklep co był wcześniej .Więc co pani za bzdury pisze i opowiada .Powinna się pani wstydzić za to co wypisuje .

Ktos
@Stały klient

Wszystko i nic jak czytam to wszystko to śmiać mi się chce chciałam zobaczyć opinnie na temat pracy w wierzejkach bo właśnie szukam a tu wychodzi na to że nie warto tam ani pracować ani kupować a tak na marginesie bywałam na warszawskiej na zakupach i jak już toczy się spór o to co jest a było to pogorszylo się ale przecież jest jeszcze parę innych sklepów gdzie można zrobić zakupy????

Do ktoś
@Ktos

Witam Państwa serdecznie ale mam wrażenie a nawet jestem na 100 % pewny ,że wszystkie ale to wszystkie negatywne komentarze piszę jedna i ta sama osoba tylko pod innym Nickiem. Proponuję tej Pani pomyśleć trochę i nie pisać bzdur Swoje 5 minut już chyba wykorzystała, jak to nie mi osądzać ,moim skromnym zdaniem i według opinii ludzi którzy mieszkają koło tego sklepu jest dużo czyściej i jaśniej. Pozdrawiam i proponuje Swoje flustracje wylewać w bardziej inteligentny sposób.

Ktos
@Do ktoś

Nie rozumiem tej odpowiedzi i chyba nie chce jej rozumieć weszłam tu z ciekawości i rzucają błotem nie można wyrazić swojego zdania to po co to forum

Mieszkaniec ulicy Warszawska
@Ktos

Szanowna Pani nikt nie rzuca błotem w nikogo zauważam że to Pani jako pierwsza zaczęła rzucać błotem w kobiety tam pracujące.Skoro Pani weszła z ciekawości to po co te obelgi wobec personelu. Na początku pisze pani w rodzaju męskim jako nie zadowolony klient teraz już Pani pisze w rodzaju żeńskim coś chyba tu nie gra. Myślę ,że pisanie w ten sposób i obrażanie osób pracujących w tym sklepie jest strasznym nietaktem skoro coś Pani przeszkadza w funkcjonowaniu teraz sklepu od tego są kierownicy , opiekunowie regionalni. Wylewa Pani Swoje żale na forum trzeba przespacerować się do sklepu i porozmawiać z kierownikiem. Moi znajomi ,sąsiedzi z którymi rozmawiałem na temat sklepu są pozytywnie zaskoczeni obsługą jak i wyglądem sklepu po zmianach personelu. Jest teraz jasno a przede wszystkim czyściej. A i jeszcze jedno każde forum jest do prowadzenia inteligentnych dyskusji a nie oczerniania ludzi, i mówienia nieprawdy. Życzę Pani Miłego Dnia Pozdrawiam

Klientka

Witam. Na początku, chciałabym serdecznie pozdrowic Panie z Wierzejek ze Smoczej. Panie sa wręcz prze miłe, a wszczególności Pani Kierowniczka i taka młoda blondyneczka dziewczyny sa super, zawsze uśmiechnięte pełne zycia, podziwiam ich entuzjazm zawsze doradzą, trzecia Pani taka strasza również sympatyczna, aczkolwiek nie tryska i nie zaraża tak uśmiechem jak te dwie Panie. Wędliny i mięso zawsze świeże, ładnie ułożone zachęcające do kupienia. Polecam z całym sercem ten sklep.

Sprzedawca

dobry

besesowne

Ala

A mnie ciekawi inna rzecz.... Jakim cudem nowi pracownicy nie są brani pod uwagę przy podziale zysków.... A przynajmniej tak było dopóki kierownik regionalny wyliczał pensje. Teraz nagle to się zmieniło i sprzedawczynie wreszcie otrzymały godne wynagrodzenie a nie podstawę...

aaa

Dużo ofert pracy do sklepów na Lubelszczyźnie.. Co.się dzieje w ZM?

Asia
@aaa

Duzo ofert bo właściciel ZM WIERZEJKI postanowił pozwalniac starych pracowników i pozatrudniac nowych myśląc że to mu podniesie zyski bo nowe twarze ta firma to (usunięte przez administratora) kończy się jej świetność a upadek coraz blizszy

Alina

A ja uważam że Wierzejki mają super wędliny i mięso. Robię zakupy w sklepie przy ul. Wileńskiej w Warszawie. Super personel, zawsze miły i pomocny. Ostatnio jest tam taka nowa Pani chyba od miesiąca, blondynka z krótkimi włosami - przemiła osoba i bardzo pomocna. Zawsze doradzi z uśmiechem i niezwykle energiczna. Dla mnie sklep bomba!

Zofia

Jestem klientką Wierzejek w Wołominie. Jestem bardzo zadowolona z wędlin A szczególnie z mięsa..Pozdrawiam panie z ul.Koscielnej Wierzejki

Masza
@Zofia

Pozdrawiam Panie z Legionowa z Olszankowej bardzo mile Panie,kierowniczka Ania zamówi wszystko dla swoich klientow.

Rafał
@Zofia

To prawda panie te są bardzo miłe, bywam co tydzień i napewno będę tu robił zakupy. Wszedłem przez przypadek,.

zofia

kurczaki od Was sa chemiczne jak moga byc dopuszczone dla kogo sa sanepidy jakie sa normy na kurczaki maria lipinska

A ja chce spytać gdzie są nasze paski wypłat czego się boicie innych kwot niż otrzymaliśmy bo szef tak zdecydował to niech szanowny szef może wsadzić cztery litery w swój wypasiony samochód i przejedzie po sklepach i się zainteresuje na czym polega praca a nie tylko kasa się liczy a ludzi ma w (usunięte przez administratora) to my pracujemy na jego utrzymanie i luksusy szczególnie teraz nie szanuje ludzi najlepiej jak komuś nie pasuje to won znajdzie się inny głupi tylko nie wszyscy do tej branży się nadają i przyjdzie moment że sam będzie stał w sklepie albo będzie je zamykal

Asia

I bardzo dobrze, że zabrali wam premie . Obsługa w tych sklepach jest skandaliczna, zwłaszcza na Tyszkiewicza w Warszawie. Bardzo wam tak dobrze.

Ines
@Asia

Myślisz że jesteś fajna?? swoją opinię wsadź sobie w buty albo może nie ?słomą bardziej wypchaj swoje trzewiki ????karma wraca życzę dużych premii i nie pozdrawiam ????

Basia
@Asia

Pani chyba żartuje za ciężka pracę i godziny które przepracowalismy w ciężkich warunkach narażając siebie i swoje rodziny w tak wzmożonym ruchu ciągle kolejki i pretensje nam się to należało żeby zabrać na część wynagrodzenia.Jestem ciekawa czy Pani by było przyjemnie.

Owoc

Teraz to dopiero pracodawca będzie robił co będzie chciał, a mianowicie dla tego że będą zamykać sklepy mało retowne i będą mieli nadmiar pracowników I powiedzenie jak Ci się nie podoba to się zwolnij. Zobaczymy co zrobią z wypłatą za kwiecień.

Przecież oni się nie martwią o pracowników bo mają ich pod dostatkiem nie ten to następny tylko taka osoba pracuje miesiąc i ucieka jak się zorientuje o co chodzi a ci co zostają ponoszą tego konsekwencje bo muszą więcej pracować za mniej a jak remanent źle wyjdzie a przy takiej rotacji to norma bo każdy nowy ma w(usunięte przez administratora)remanent to płacą ci co zostają mało tego teraz mają wymowne że obroty małe co wcale nie jest prawdą ale zawsze znajdą powód żeby obciąć z wypłaty może niech sam właściciel spróbuje jeden miesiąc przeżyć za to co płaci swoim pracownikom i niech weźmie pod uwagę odpowiedzialność jaką ciąży na pracownikach i strach jaki im teraz towarzyszy przychodząc do pracy

Sowa

Jeszcze niedawno brakowało ludzi myślę że zaraz znów zabraknie po takim traktowaniu ...kolejna marna wypłata i ludzie odejdą ...

Drogi pracodawców to jest z twojej strony nie fer że na umowie wpisujesz najniższa krajowa obiecujesz 2 procent od obrotu, ale kiedy my się narażamy oraz nasze rodziny gdyż jest epidemia to Ty nam zabierasz pieniądze które wypracowaliśmy sobie ciężka praca. Po co piszesz bzdurne do nas pisma że jesteśmy na pierwszej linii frontu , że pełnimy misje, że jesteś nam wdzięczny za nasze poświęcenie a później zabierasz nam nasze bardzo duże pieniądze. Robisz z buzi cholewę.

Owoc

Proszę państwa po pierwsze według naszego szefa nie zaslugujemy na podwyższoną podstawę za obrót zostaliśmy policzeni od podstawy jaką mamy na umowach , a po drugie jeżeli nie mamy regulaminu premiowania więc "szef" uznał że za ciężką pracę premia nam się nie należy. I nic z tym nie możemy zrobić.

Drogi pracodawco za ciężką pracę jaką wykonujemy dla Ciebie , dzięki nam są utargi to my pracujemy na Twoje utrzymanie codziennie ciężką praca. Właśnie za tą pracę zostaliśmy docenieni obcięciem wynagrodzenia. Koledzy i koleżanki ukłony dla naszego szefa.

10 kwietnia pracownicy firmy "Wierzejki"doznali szoku (delikatnie powiedziane) spoglądając na kwotę wynagrodzenia.Jakim trzeba nbyć człowiekiem, żeby za solidną, uczciwą, ciężką i wbrew pozorom trudną prace zabrać nam premie. Zapytam tylko ZA CO???????? Za to, że jesteśmy na pierwszej lini pandemii??? Za to,że codziennie, mimo strachu o własne i naszych rodzin zdrowie uśmiechamy się do kientów??? Za to, że nie korzystamy ze zwolnień lekarskich??? Czy może za to, że nasze utargi są większe??? Nie wiem jak OSOBY odpowiedzialne za taką decyzje mogą patrzeć w lustro.

Klientka

Jestem zszokowana. Opinie są przykre na temat pracodawcy.Panie robią dla nas wszystko, stoją na pierwszej linii, mają rodziny i takie podziękowanie???

misio krolisio

zgadzam się do wcześniejszym opinii ludzie są zastraszani i poniżani gdzie jest poszanowanie dla pracowników najlepiej zrób duży utarg żeby później ponieść tego karę czyli ucięcie z wypłaty

Pracownica

Zgadzam się z poniższą opinią. I mam pytanie do pracodawcy: Gdzie są nasze paski z wypłat? Dlaczego ich nie otrzymaliśmy? Czy probujecie coś ukryć? Uważacie, że nie będziemy potrafili sobie sami wyliczyć ile nam ukradliście? To jesteście w błędzie! A to trzeba zgłosić do PIP.

Owoc

Jak chcecie wiedzieć w firmie Wierzejki za dobrą pracę stosuje się karę, a mianowicie zabiera się z wynagrodzenia pieniądze. A może zamiast iść na zwolnienie, założymy związki zawodowe, lub radę pracowniczą. A gdzie jest regulamin premiowania ? Ktory powinien być przy umówie dostarczony każdemu pracownikowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. - Płudy

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.