Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

Opinie o Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

Klient Irena 19.10 2021

19.10.21r. godz. 8: 50 w sklepie przy ul. Wałbrzyskiej poprosiłam o "polędwicę kruchą" z grubszej strony jeszcze nie była napoczęta; cieńsza strona była o średnicy ok 3 cm na długości ok 5 cm na dodatek wiszące kawałki mięsa po zdjęciu siatki - potrzebowałam ładne plasterki na przyjęcie; Pani Ekspedientka (niskiego wzrostu - "nowa" - pierwszy raz ją widziałam) odrzekła, że nie może - takie zarządzenie; pytam kto wydał takie zarządzenie i czy ono naprawdę istnieje??? Za to natychmiast pojawiła się po stronie wędlin Pani (wysoka) z działu pieczywa "Putka" i bez powodu zaczęła bronić koleżankę z działu mięsnego; chociaż ja tylko powiedziałam, że wyślę pytanie czy zostałam właściwie obsłużona, a tak naprawdę nieobsłużona - mogłam zrobić zdjęcie, ale Pani z pieczywa wylewała z siebie obraźliwe słowa w moim kierunku broniąc koleżanki która nie wymagała tej obrony , bo ja nic więcej nie powiedziałam i szybko usunęłam się widząc kolejkę zarówno za pieczywem jak i wędlinami. Ponieważ od lat robię w tym sklepie zakupy nie będę się odgrażać, że więcej nie zajrzę, bo mam swoje ulubione wędliny, ale chciałabym wiedzieć czy to ja wybieram towar za który płacę czy p. Ekspedientka decyduje co mi zważy.

W54

Zaopatruję się w wyroby firmy w sklepie przy rondzie Wiatraczna, z wyrobów i obsługi jestem zadowolony. Nie podoba mi się sposób pakowania pokrojonych wędlin w torebeczki plastikowe, czy to oszczędność czy sknerstwo właściciela, że tak marny jest sposób podania towaru.

@W54

Jeśli się nie podoba trzeba zmienić sklep. Nikt na siłę nie zaciąga do sklepu.

Kita

No i znowu wypłaty w dół. I nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie kto i w jaki sposób jest wyliczana.

@Kita

Ludzie to za jakie pieniądze wy pracujecie w tych zakładach.trzeba robic strajk,ubój staje i rozbiór i juz są rozmowy.

pola

to prawda,

@Miki

Za 2500 do 2600

Lidia
@Kita

A pytaliście kogokolwiek kto ma wiedzę, chyba dział księgowości jakiś tam jest?

Klient

Dzień dobry.Chxialam pochwalić ale to bardzo pochwalić panią Basię z Mińska na Topolowej. Jest bardzo miła i pomocna. Powinna zostać kierownikiem sklepu i pokazać jak podchodzi się do klienta.

Sprzedawca

dobry

besesowne

Klient

Robiąc od dłuższego czasu zakupy w sklepie w Kodniu zauważyłam że panie które pracują tam są bardzo nieprzyjemne co do klientów, oczywiście wspomnę że (usunięte przez administratora) na wadze i to nagminie , no cóż nie chodzę już tam do sklepu wiadomo dlaczego, jak zmieni się personel to powrócę ponownie na zakupy

Była klientka

Byłam waszą klientką od lat , ale od dziś już nie jestem. Kolejny raz kupiłam w waszym sklepie w Białej Podlaskiej śmierdzące udka i mięso wieprzowe nie pierwszej świeżości /pies nie chciał go jeść /. Dawniej nie było takich sytuacji , chyba zmiana kadry nie była dobrym posunięciem / odnoszę wrażenie , że nowe panie robią łaskę , że pracują / Nie pozdrawiam

Ppp
@Była klientka

Mój pies skarży się na słoną zbyt kaszankę.

Niezadowolona

Jestem osobą niepełnosprawną poruszam się przy pomocy balkonika.Wczoraj kupiłam w sklepie przy ulicy Fieldorfa 10 Pręgę ponad pól kg za ok 20 złotych.Po rozpakowniu towaru kilkakrotnie owiniętego folią mięso śmierdziało a kolor był ciemny ale nie bordowy. pani sprzedająca dołożyła jeszcze skrawków które wcześniej odrzuciła.Nie byłam wstanie iść i oddać z powodu swojej niesprawności.Bardzo mi przykro że tak Pani traktuje osoby kalekie.Proszę władze zwierzchnie o ustosunkowanie się do sprawy. Zakupy będę dalej robiła w tym sklepie bo mam blisko a wyroby jeśli swieże to są dobre Wanda Opacka wanda.o@op.pl

Irena

Jak wygląda grafik pracy i godziny pracy dla sprzedawcy w Wierzejkach? :) Czy jest on w miarę elastyczny i studentka może liczyć na zatrudnienie i pogodzenie pracy z zajęciami na uczelni? Jak z pracą w weekendy? Czy jest to jakoś rozdzielane między pracowników?

Pola
@Irena

Szukaj imnej pracy wyzysk brak rak do lrscy zero wolego katastrofa

Kita

Jak dzisiejszą wypłata?? Super pracodawca. Zabrać wszystko i dać najniższa krajową. D

Irena
@Kita

Troszkę nie rozumiem Twojego wpisu. Czy pracujesz aktualnie w firmie i wiesz jakiego wynagrodzenia można się obecnie tutaj spodziewać? Czy jest to właśnie najniższa krajowa, o której wspominasz?

@Irena

Jestem pracownikiem. Wypłaty lecą w dół mimo dobrych utargów.

@Kita

Z czego to wynika w takim razie? Rozmawiałaś na ten temat z szefostwem Wierzejek? Jeśli tak, to jaka była ich argumentacja w tej sprawie?

@Piotr

Nie można się dowiedzieć kto wylicza wypłaty. Kierownik regionalny twierdzi że kadry a kadry że tak ma być. Rozmowa jak zawsze. Więc moje pytanie. Kto wylicza wypłaty i na jakiej podstawie?

@Kita

Witam. Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć kto i w jaki sposób wyliczam wypłatę?

@Kita

Jakieś premie są we Wierzejkach czy raczej tylko sama podstawa wpada? I jakie są perspektywy na podwyżki w najbliższym czasie Twoim zdaniem? Zmieni się coś czy raczej nie? :)

Karola

Dzień dobry bardzo chciałabym podziękować dziewczyna z Łodzi z ul. Tatrzańskiej za bardzo udane zakupy doradzały mi jak tylko mogły .Mięsko swierzutkie ,wędlina cienko pokrojona tak jak lubię no i zaproponowane pierożki z serem i truskawkami przepyszne.Polecam ten sklep każdemu Ja napewno tam wrócę ❤️

Jan
@Karola

To prawda dawno nie byłem w państwa sklepie a blisko mieszkam i byłem miło zaskoczony wszystko świeże Panie bardzo miłe doradza zaproponują jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam.

W dobie korona wirusa Zygmunt stoi z alkomatem i każe dmuchać wszystkim pracownikom w jeden ustnik. Pracownicy są bezczelnie obmacywani. Proszę o komentarze czy dmuchanie w jeden ustnik jest zgodne z prawem..

AW-J

Szanowni Państwo, reklamacja Kupiłam w sklepie Wierzejki w Łomiankach na ul. Warszawskiej 177 (w Netto) kiełbasę cienką ciemną kruchą 18 marca , następnego dnia , przechowywana w lodówce nie nadawała się do jedzenia, była oślizła, zapach nieświeży. Bardzo często kupowałam tą kiełbasę, zdarzało się że jedliśmy po kilku dniach i była dobra. Tym razem kupiłam bardzo starą, to na raz sztuka sprzedać taki wadliwy produkt. Jestem zawiedziona Agnieszka 661990706

Lidia

Mam pytanie do osób, które pracują w Zakładzie Mięsnym Wierzejki, w jakich godzinach zazwyczaj pracujecie? I po ile godzin?

Aga

Chcę podjąć pracę w Wierzejki. Czy straty mięsa, które się nie sprzeda są dzielone na pracowników i jest to ucinane z pensji pracowników (wartość tych strat)? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Jurek

Witam od tygodnia Siwa Pani Sprzedawczyni nie nosi maseczki w sklepie na Gotarda 16.Jest czerwona strefa czy sprzedający nie musi nosić maski a kupujący tak. Zgłoszę ten fakt zgłoszę do służb Sanitarnych

Maseczki

Mam pytanie czy w sklepach państwa zakładów nie obowiązuje pracowników zasada zasłanianie nosa i ust w czasie sprzedaży mtowaru.Na zwrócona uwagę pracownica jednego że sklepów przy ul Gorczewskiej odpowiedziała że to ciężko jest wytrzymać 8 godzin w maseczke. Jeśli jest za mało personelu na zmianie żeby była tzw rotacja to należy coś z tym zrobić .Ta zasada obowiązuje zarówno sprzedawcę jak i klienta. Dziękuję i pozdrawiam .

Zniesmaczona

Nie polecam zakupow na Fieldorfa.... Pani kierownik to totalne (usunięte przez administratora)kłóci się przy ludziach z dziewczynami z putki... łaskę robi że żyje wiecznie skwaszona ponura i niemila... masakra żal tylko dziewczyn po drugiej stronie które uwielbiam i serdecznie pozdrawiam

Blue
@Zniesmaczona

A może to dziewczyny z Putki kłócą się z Panią Kierownik z Wierzejek ?W Putce to wszystkie takie zawsze nieszczęśliwe.Bidulki

Zniesmaczona
@Blue

Jestem w tym sklepie codziennie i nigdy nie odniosłam takiego wrażenia... mile uśmiechnięte życzliwe.. Nie mam wrażenia żeby nieszczęśliwe wręcz przeciwnie. Uważam iż są kontrastem dla przeciwnej strony:)

ZUZIA
@Zniesmaczona

Co do pensji nowo naliczanych to nie zgadzam się z decyzją właściciela '' WIERZEJEK'' ponieważ nie wiem czy właściciel zdaje sobie sprawę z tego że cały utarg to napędzają espedientki a nie kierownicy a dając 1% pracownikom za utarg to jest niesprawiedliwe gdzie kierownicy za utarg mają 30% i 40%.To sprzedawczynie zachęcają do kupna towaru i proponują dodatkowe produkty,to one powiększają utarg,to one muszą sprzedać towar który zamówi kierownik aby się nie popsuł,to one muszą się znać na koputerze aby zastąpić kierownika przy zamawianiu towaru i ściąganiu ememek. Więc takie podejście właściciela nie prowadzi do dobrego ponieważ ekspedjętki położą sobie la.... na utarg bo czy dostaną do pensji 100zł czy 120 zł to mała różnica.Moim zdaniem premia za utarg powinna być dzielona porówno między pracownikami,bo wszyscy na to pracują a nie tylko kierownicy

Natasza
@ZUZIA

Jestem kierownikiem moje ekspedientka palą ja nie jestem ciagle na dziale one tylko.mysla jak tu zapalić i ciagle jedzą na niczym nie zależy na utargu na klientach ciagle walczę by sklep się rozwijał.a by wyrobić 12 nadgodzin to dopiero problem najlepiej podstawowe godziny a pensją 5000.

@ZUZIA

Nie mierz miarą wszystkich pracowników na wierzejkach.... część z nich w ogóle nie zasługuje na nic. Przychodzą by odwalić 8h i nara. Nic ich nie interesuje. Pracuje 10 lat w tej firmie i wiem co mówię.

Miki

Witam kochani.Jestem rzeznikiem z zawodu gdzie pracuję obecnie w innej firmie mięsnej.Interesuje mnie praca w zakładach w Wierzejkach na rozbiorze.Czy moze mi ktoś opisać szczegółowo jak tam jest faktycznie.Chodzi mi o zarobki,ile godzin jest pracy,ile przerw,jak długie sa przerwy,i jak jest faktycznie na rozbiorze na rozbiorze szynki ,łopatki.Proszę o odpowiedz osoby co tam pracują obecnie.Z góry dzięki za odpowiedz.

Szanowny Panie Pracodawco, nie rozumiem tego, jak można wydawać pieniądze na modlitwę za pracowników, zabierając im kolejne pieniądze za ciężką prace. Nikt z pracowników nie rozumie takiego postępowania. Wytrwale pracujemy na zyski dla zakładu, nie mając żadnego szacunku dla pracowników. Czy taki pracodawca zasługuje na SZACUNEK PRACOWNIKÓW??????????

Aaaa

Nie sama praca żyje człowiek, i jak tak słucham tego pierdaczenia to popieram naszego szefa jednego i drugiego we wszystkim co robia. Bawią mnie komentarze nie zadowolnych pracowników nie pasuje Ci to się zwolnij, nie szczekaj tutaj na forum jak masz problem dzwoń do kierownika pisz bezpośrednio do szefa a nie tutaj gownem rzucasz. Szef to dobry czlowiek rozumie więcej niż mogło wam się wydawac

Zuza
@Aaaa

Po pierwsze, naucz się pisać po drugie jesteś taki typ co w (usunięte przez administratora) włazi bez palca a trzeciego nie ma bo masz z tego przyjemność. I życzę Ci żeby ktoś tak Cię wyruchał na kasę. Żegnam ozięble

Stały klient

Przesyłam pozdrowienia dla Pań ze sklepu na 11 listopada 44 w Warszawie. Wielkie uznanie za ciężką pracę. Bardzo miła obsługa, Panie doradzą i zawsze pomogą - czysty sklep miło tam iść na zakupy

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. - Płudy

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.