Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

Opinie o Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

Klient

Polecam sklep na Wisełki. Bardzo miła i pomocna obsługa. Napewno wróce.

Od kiedy to klient wie, o czym między sobą mówią pracownicę?

@Ewa

Może to zależy od sklepu? W niektórych może pracownice stawiają na bliższy kontakt, żeby przyciągać klientów, więc prowadzą dialog? Tu chyba są jakieś premie od obrotu, tak? To może warto zgarniać jak najwięcej ludzi od okolicznej konkurencji?

Klientka Kasia

Sklep przy al.Zjednoczenia 1 Robię zakupy codziennie i współczuję Pani Kierownik tak cięzkiej pracy codziennie rano sama dajcie Pani kogoś do pomocy. Fakt Pani robi wspaniałą robotę i atmoswerę wracam z przyjemnością tak nawiasem mam nadzieję,że chociaż zostanie nagrodzona Pozdrawiam Kasia

Partyzant

Witam. Wczoraj byłem świadkiem jak manager sklepu krzyczała na nową pracownicę przy kolejce klientów że nie trzyma porządku gdzie sama rzucała (usunięte przez administratora) gdzie popadnie. W czasie kiedy młoda pracownica starała się rozluźnić kolejke( zaznacza że dzi3wczyna pracuje ponad normę bo widzę ja codziennie kiedy bym nie przechodzil) ona sama miała w nosie klientów i przekładala produkty w ladzie i kręcila się po sklepie. To nie pierwszy raz kiedy ta stara pracownica ewidentnie wykorzystuje młody narybek. Dziwię się że młoda daje radę i jeszcze pracuje w tym sklepie. Sklep przy ulicy bialobrzeskiej warszawa.

Owoc

Bardzo proszę oddajcie nam panią Bogusię którą była kierowniczka w sklepie w Otwocku ul Karczewska .Pani ta to wspaniała osoba zawsze uśmiechnięta, bardzo miła i zawsze pomocna. Klientka z sąsiadami.

@Owoc

"oddajcie"? a dokąd tę Panią zabrali, że można tak łatwo na prośbę zwrócić? kierownicy migrują czasami po sklepach tak dla odmiany? a jakie warunki tak właściwie na dzień dzisiejszy musiałabym spełnić, żeby móc zająć to stanowisko?

Sprzedawca

dobry

besesowne

Zosia

Nie ma jak Kierownik regjonalny dla swoich(usunięte przez administratora) zrobi wszystko , da najlepszy sklep zkopletuje nailepszo załogę, wrazie potrzeby to przeniesie nawet z inego sklepu, by załoga byla była kompleta,a na reszty jak było. Kiedyś coś się zatrudni jak się trafi , a obsada sklepu to nie problem Kierownika Regjonalnego tylko ludzi tam ciężko pracujocych bo im tylko zależy na funkcjonowaniu placówki. To jest przykre i hamski ale prawdziwe, tylko gdzie są Prezesi Właściciele ze na to przymykają oko.

Biedronka

No fakt zgadzam się dlatego odeszłam z tamtad ale kierownik jest bez winy zawsze a gdzie to miało miejsce acha(usunięte przez administratora)

@Biedronka

Dzień dobry, Jako firma staramy się reagować na wszystkie zgłoszenia, jeśli kierownik regionalny nie rozwiązuje problemu. Należy zgłosić to dalej numer telefonu do firmy można znaleźć na naszej stronie. Pozdrawiam

Biedronka ????
@Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

Bardzo mi przykro ale mnie zlaliscie po całości broniąc panią kierownik jak sklep był nie otwarty itp oraz panią(usunięte przez administratora) i co zwaliliscie wszystko na zwykłego pracownika czyli mnie a im nic nie zrobiliście (usunięte przez administratora)wy uważacie że rozwiazalisvie problem nie tylko doprowadzili do odeicia mnie z pracy bo takie macie zasady niszczyć psychicznie ludzi a ludzi którzy piją biorą kasę z kasetki trzymacie ale wasza sprawa

@Biedronka ????

Dokładamy wszelkich starań i każdą skargą zajmujemy się na bieżąco, jednak najpierw taka skarga musi wpłynąć do nas do firmy. Anonimowe zgłoszenie nie daję nam szansy na zbadanie sprawy. Mamy ponad 200 sklepów w 4 województwach, dlatego bez konkretnych zgłoszeń nic nie możemy poradzić. Pozdrawiam

Kita
@Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

A może zająć pracą i godzinami pracowników dlaczego ja mam się starać o pomoc jak jestem sama a nie regionalny i muszę pracować 12h bo nie ma Zastęp czy trzeba to zgłosić do inspekcji prac chba tsk

Renia
@Biedronka

Nie warto pracować ponad swoje siły pensji wyższej nie będziesz miała.Od tego jest regionalny aby załatwić lub stanąć i pracować

Pola
@Biedronka

Pensje bardzo spadły ponieważ jak to mówią zmienili sposób wyliczania i tak to zrobili jak widać na naszych kontach,

@Pola

Zmiana sposobu wyliczania? A znacie szczegóły odnośnie tego? W jaki konkretnie sposób było to wcześniej robione a jak to jest teraz? W dodatku ostateczny argument jaki został na to podany?

Kita
@Pola

Czy pracujesz swoje czy więcej to i tak cię nikt nie doceni

Stały klient

Witam Jestem stałym albo byłem stałym klientem w sklepie na ul.Topolowej. To co się tam dzieje to jakiś żart. Zastępca krzyczy na załogę przy klijetach albo siedzi na zapleczu a kolejka na cały sklep. Odeszły fajne dziewczyny i sklep leci

Irena
@Stały klient

To słabo że byłeś świadkiem takich rzeczy A ich produkty sa chociaż dobre?

Biedronka
@Stały klient

Myślę że nie tylko tam ta firma ma taką taktykę albo się dostosujesz do nich albo cię zniszczą psychicznie i odejdziesz sama a góra nic z tym nie zrobi bo im kasę się nabija

Mieczysław
@Biedronka

Tak niestety bywa ale uważam nie nie należy się godzić na takie traktowanie. Ty też tam robisz zakupy i widziałaś takie sytuacje?

@Mieczysław

Ja tam chodzę i nic takiego nie widziałam.

@Ewa

No i teraz pytanie czy to tak nieczęsto się dzieje czy po prostu nie "udało się" Pani na taką sytuację natrafić.

@Halina

Dzień dobry, Jako Firma staramy rozwiązywać się problemy pracowników, aby zareagować musimy otrzymać zgłoszenie. Zachęcamy również naszych pracowników do wcześniejszego przedstawienia problemu regionalnemu. Pozdrawiamy Wierzejki

@Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.

Jasne. Było zgłaszane tyle razy kierownikowi regionalnemu. I co z tego? Jak (usunięte przez administratora) to można cos zdziałać? Tam się dzieją takie cuda. Jak kierownikiem regionalnemu była P. ULA to kierowniczki bały się bo nikt ich by nie krył,a wrócił pan Z i wszystko wróciło spowrotem.

@Klient

W takim razie jakie cuda konkretnie ma Pan na myśli? Co zostało zgłoszone i w jakiej formie, że miałoby się spotkać z tego typu odbiorem, który został tu przytoczony?

Biedronka ????
@Biedronka

Ja odeszłam sama bo góra i kierownicy kryją swoje (usunięte przez administratora) wola trzymacz pijoczki i (usunięte przez administratora) bo tak jest

MARTA

W ķraju podwyżki plac a w Wierzejkach obniżki, czy mamy pracowac za darmo. Super Pracodawco jak tak będzie dalej to stracisz ta garstkę ludzi, którzy pracują na sklepach. MOŻE WARTO DOCENIĆ SPRZEDAWCÓW A PRZYJRZEĆ SIĘ BARDZIEJ INNYM STANOWISKOM.

Dami

1/3 pracowników na zakładzie to więźniowie tak dalej będzie to sami więźniowie będą robić

Nika

To źle , że pracują ? Wolisz ich utrzymywać? Kto chce, ten pracuje

super
@Dami

jak składać aplikację na produkcję? Nie mam odpowiedzi i się zastanawiam czy dobrze wysłałam

@super

A gdzie ją wysłałaś, że miałaś wątpliwości? odpowiedzieli już może? po jakim ewentualnym czasie?

Dzień dobry, CV należy wysłać na adres kadry@wierzejki.pl Pozdrawiam

pirat

sklep przy szadkowskiego 10 w-wa brak kontaktu, zamknięty, a prosperuje! zamówiłem 1,5kg ligawy, podano 2kg. poprosiłem 0 odcięcie 0,5kg z uzgodnionej i była zgoda. jedna ze sprzedawczyń zaraz podbiegła do osoby mnie obsługującej i kazała sobie odciąć najlepszy kawałek. po podaniu mi ''mojego" kawałka tłumaczyłem expedientce, że to nie ta strona została odcięta na co wzruszyła ramionami, a ja pozostawiłem towar i odszedłem mocno oburzony na takie traktowanie klientów !!!

RYSZARD

kiełbaski białe parzone, nie nadają się dla ludzi ,zawierają ostre odłamki kości , niebezpieczne dla zdrowia i życia

Dami
@RYSZARD

Bo kierownik produkcji na pierwszej zmianie pan (usunięte przez administratora) nie ma pojęcia o kiełbasach tylko tak jak zrobią pracownicy to tak będzie

@Dami

A na podstawie czego właśnie takie wnioski tu snujesz? Jak praca przy produkcji jest tam w zasadzie zorganizowana i ile osób przy tym pracuje?

Wiktoria

Jeśli chodzi o pracę w sklepie tej firmy to nawet o tym nie myślcie. Wytrzymałam dwa miesiące. Grafik ustalany dosłownie z godziny na godzinę. Kierowniczka nie ma czasu żeby wszystkiego nauczyć a wszystkiego wymagają.

@Wiktoria

Dzień dobry, Prosilibyśmy o doprecyzowanie na jakim sklepie Pani pracowała, ponieważ takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Pozdrawiamy zespół Wierzejki

Gosc12

Czy zamierzacie wrócić kiedyś do Kosowa Lackiego?

Halina

Czy ktoś może wie do kogo zgłosić skargę na p. Wiolete.Chyba wszyscy mają jej dosyć

Mucha
@Halina

Myślę że to nic nie da zamiota pod stół ja zrobiłem raban na firmie o kierownik że stosują tak zwany (usunięte przez administratora) itp to jeszcze oberwałem za prawdę lepiej zmienić pracę niż się użerać bo będzie pani przegrana

@Mucha

w jakim kontekście Ci się oberwało? po prostu słownie i tyle czy były jakieś większe konsekwencje z tego typu sytuacji? I ten raban do kogo konkretnie był skierowany?

Nigdy więcej nic nie kupię z tej firmy. Dwa razy kupiłam mięso śmierdzące w sklepie przy ul. Marszałkowskiej. Było to mielone i szyja z indyka. Sprzedają również ćwiartki kurczaka z piórami. Przy takiej cenie i podobno marce żenada i skandal.

KINIA

JEJ MIEJSCE PIASTUJE JESZCZE GORSZA PANI WIOLETA

Mucha

No jak pani kierownik stosuje (usunięte przez administratora) to będzie wszystko zamiecione pod stół umnie 3 miesiące sprawdzali i na końcu stwierdzili że to ja byłam konfliktowa itp ale miałam za mocne papiery i dowody ale odeszłam sama bo szkoda zdrowia ręką rękę tam myje i niestety ci kierownicy powinni przechodzić testy psychologiczne a potem stanowiska obiad (usunięte przez administratora) w jednej firmie kierownik i jej (usunięte przez administratora)kiedyś więc elita gruba

Renia
@KINIA

Masz rację najgorszy regionalny kiedy zamiana regionalnych

Klient

Sklep Wierzejki na Wisełki w Radości do czasu pożary był moim ulubionym towar i obsługa Prima sort teraz to jest dno ekspedientka bardzo arogancka nie rozróżnia słoniny że jest że skóra ,nie chce pokroić wędliny, w tym sklepie klient nie ma racji. Zapraszam do kontroli tej placówki bo coraz więcej osób rezygnuje z zakupow w tym punkcie a moja opinia nie jest jedyną więc jest coś na rzeczy.

Kierownik
@Klient

Jakie macie państwo opinnie o sklepie na ulicy Topolowej w Mińsku? Jak kierownik się zmienił? Warto iść tam do pracy?

RYSZARD

od 3 lat kupuję w sklepie przy ulicy Burgaskiej , przez ten czas miałem o wyrobach zakładu bardzo dobrą opinię ale to co wydarzyło się po kupieniu 6,12,2022r. kiełbasy białej parzonej to prawdziwy horror. w 6 kiełbaskach znalazłem kilkanaście ostrych odłamków kości i tylko cudem było się bez operacji.Wnioski zostawiam masarzom ??????

Klient z wyszyńskiego

Nigdy więcej nie kupię wyrobów z tego sklepu,stare mięso mielone na tackach stare smierdzonce po jednym dniu wołowe kierowniczka nie szanuje swoich pracownic byłem świadkiem jednej nie przyjemnej sytuacji szkoda bardzo mi się zrobiło tych pracownic bo naprawdę są bardzo miłe a całą atmosferę psuje pani kierownik tylko patrzeć jak w sklepie zabraknie personelu niech w końcu ktoś się tym zainteresuje

@Klient z wyszyńskiego

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Sprawdzimy co dzieję się w sklepie i porozmawiamy z kierownikiem. Pozdrawiamy zespół Wierzejki

Radoscianin

Punkt na Wisełki w markecie Netto trzeba czekać na obsługę aż wypali papierosa żeby obsłużyć klienta żenada. Polecam sklep wierzejki po drugiej stronie Patriotów mały i ciasny ale obsługa jest do rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. - Płudy

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Wierzejki J. M. Zdanowscy sp.j.