Opinie o BESA FOOD sp. z o.o. w Ujrzanów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BESA FOOD sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BESA FOOD sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BESA FOOD sp. z o.o. w Ujrzanów

Inna cena w ofercie dla obcego klienta a inna cena na fakturze przy dostawie gdzie obiecali super warunki. (usunięte przez administratora)mnie. Odradzam wszystkim czegokolwiek z tymi ludźmi. Przykro się patrzy jak obcy dla Polski niszczą Polskę.

Ahmet Nowy wpis

Merhaba! İyi akşamlar.işçiye ihtiyaç var mı?benim Azerbaycan dan 2-3 arkadaşım var çalışma vizesi lazım.yardımcı ola bilir misiniz?iş davetiyesi için .şimdiden size teşekkür ederim

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma BESA FOOD sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Kierowca. Może ktoś planuje aplikować?

Kierowca

Nie dają długo umowy, po kilku miesiącach zlecenie za najniższa stawkę na część etatu. Obiecują cuda na rozmowie a rzeczywistość to inny kosmos

Kierowca bombowca Nowy wpis
@Kierowca

Kolego jak wygląda tam system pracy jako kierowca? Gdzie sie jeździ, jakie auta samemu sie ładujesz czy magazynierzy co i jak?

Aneta Nowy wpis

Nie powinni wprowadzić jakiegoś zakazu palenia papierosów w biurze czy coś? :( Bo piszą, że w jednym wszędzie czuć ich zapach a mnie by się nie uśmiechała się praca w tego typu warunkach... I faktycznie w biurze można liczyć tylko na zlecenie czy ktoś mnie miło zaskoczy?

Czy po rozmowie w BESA FOOD sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
ada

miałam przyjemność być w tym miejscu na rozmowie kwalifikacyjnej i dniu próbnym. Poszukiwała owa firma pracownika biurowego (poszukiwania trwały bardzo długo,bo ogłoszenie ciągle wisiało na olx), wiadomo-umowa zlecenie, 6 dni w tygodniu pracujesz. Panie w biurze w ujrzanowie miłe, pomocne. Ale warunki panujące tam... Przyznam szczerze, że nie poszłam tam więcej ze względu na odrażające warunki w biurze i zapach mięsa. Był dosłownie wszędzie, ubrania (mimo siedzenia w biurze) włosy wszystko śmierdziało mięsem. Na koniec okazało się, że docelowo miałabym pracować w punkcie o wiele dalej niż tym na którym byłam na dniu próbnym. Na rozmowie o tym nie wspomniano.

GDZIE BĄDŹ
@ada

Pewnie trafiła by Pani do Kaczor, gdzie by Pani spędziła całe swoje życie, stamtąd sie o 16 nie wychodzi, no chyba że jest naprawde pracy na styk, albo sezon zimowy. Wiadomo na początku wszystkiego nie powiedzą, dopiero kwiatki wychodzą po jakimś czasie. A jeżeli liczyła by Pani na jakieś premie świąteczne czy kwartalne, to nie w tej firmie, tam prezesi wydają pieniążki na swoje super fury, a pracownikom mówią że nie mają pieniędzy, że nie teraz, albo najlepsze: "DOBRA ZAŁATWIMY"!!!!!!!!

Bożena
@ada

Cześć! :) Czy mogłabyś mi napisać jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna w Besa Food? Pracodawca skupiał się na CV czy bardziej na luźniejszej rozmowie? Jak się przygotować? :D

Maga
@ada

No i dodatkowo wszyscy pala w biurze i śmierdzi dymem papierosowym . Nie mówiąc już o strasznym (usunięte przez administratora) nawet w biurze. Wsztstkie okna są pozasłaniane cały czas i jest strasznie ciemno do tego. A dziewczyna szefa to się czuje najważniejsza i wydaje wszystkim rozkazy chociaż sama jest zwykłym pracownikiem biurowym ????

Bożena

Ile miesięcznie godzin przepracowuje się w Besa Foodzie? W niektórych wpisach są informacje, że pracuje się po 10 godzin i jest to praca również w soboty... Dlatego chciałabym dowiedzieć się dokładniej jak to wygląda. Czy praca jest w każdą sobotę czy jest to jakoś rozdzielane między pracowników? Czy za sobotę jest jakiś dzień wolny lub wyższa stawka?

Lola
@Bożena

6 dni w tygodniu, od pn-pt po 10 godzin sobota 6 godzin. Kazda sobota pracująca a jak chcesz wolne w sobote to cmokanie i stękanie w rezultacie tej wolnej soboty nie dostajesz albo dostajesz ale z wielkim bólem i niezadowoleniem. Za sobote masz stawke jak za nadgodziny.

Aleksander
@Lola

I jakie są zarobki w Besa Food jeśli zostaje się też w soboty w pracy? Czy te soboty są dodatkowo płatne? Co jeśli pracownik odmówi pracy w weekend? Jest w ogóle taka możliwość?

Lola
@Aleksander

Nie wiem jakie mają teraz stawki, nie ma mnie tam juz parę dobrych lat. Sobotę płacą jak za nadgodziny, a ile teraz wynoszą ich stawki nie mam pojęcia. Odmowa pracy w sobotę, kiedyś wyglądało to w ten sposob, że jeżeli ktoś nie chciał przyjść to był typowy tekst: albo przychodzisz albo możesz szukać innej pracy. A jeżeli nie przyjdziesz mimo że poinformowałeś że nie przyjdziesz ale kierownik kazał być w pracy, to nawet kończyło się to karą finansową, no chyba że miałeś mocny argument i nie mogłeś naprawdę przyjść do pracy. Różne cyrki się tam odbywały, jak to się mówi kto pracuje w Besa ten się w cyrku nie śmieje;)))

Godziny
@Bożena

W soboty robota po 10 godzin nawet. Bardzo długo bez jakiejkolwiek umowy nawet zlecenia. Z wielką łaska dają wolne ale trzeba odrabiać. Za okres próbny nie wypłacają pieniędzy i trzeba się kłócić. No i okres próbny trwa w nieskończoność chyba że się ich postraszy ze juz poszło zgłoszenie do urzędu pracy

Mała

Witam, w tej firmie panuje jeden wielki cyrk, wypłaty dostanę się do ręki, pracuje się po 10 godzin dziennie plus soboty po ) godzin, szef nosi się jak by nie wiadomo kim był, a tak naprawdę nic nie potrafi, na samochody kasę maja a na podwyżkę dla pracownika mówią ze nie maja pieniędzy... firma tragiczna i każdy umowa zlecenie..

@ada co tydzień 6 dni w tygodniu?

Remigiusz

Ale patrząc jak spokojnie jest na forum to można wyciągnąć jeden wniosek a mianowicie taki, że firma jest dobrym pracodawcą i nie ma chętnych do zaglądania na forum.

Tam i tu
@Remigiusz

Tak to wspanialy pracodawca takiego cudownego pracodawcy nie ma nigdzie indziej :D :D :D ;);););)

ABCD

@Agnieszka , doby nie wystarczyłoby, żeby opowiedzieć co się dzieje w tej firmie xdd

Agnieszka

@ABCD dlaczego była tam policja?

ABCD

jak tam po SPONTANICZNEJ kontroli sanepidu i policji xDD

@pracowałem a jaka stawka ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracowałem

Umowę? Zanim dostaniesz zlecenie to minie a gdzie umowa o pracę.

Leszek

Każdy zarabia tyle na ile zapracował, w zależności od tego co robi. Ja spokojnie polecam prace.

Diana
@Leszek

Slaby argument aby polecić pracodawcę ale cóż jaki zakład tacy fachowcy. Pod jakim względem polecasz pracodawcę? Wynagrodzenia, umowy, atmosfery, szacunku do pracowników, warunków pracy, czasu pracy, opieki medycznej a może benefitów w postaci kurczaka lub kotleta do hamburgera na święta? Siedzisz w biurze i słodzisz tu na portalu. Nikt z firmy nie poleci tego pracodawcy jeśli nie będzie musiał. W siedlcach ciężko jest o dobrą pracę bez znajomości i przez to taka chałtura ma rację bytu. Smutne ale prawdziwe.

Pracowałem
@Leszek

Polecasz?? Przecież to jeden wielki (usunięte przez administratora) i wyzysk, dlatego wiecznie pracowników brakowało

Diana

Szanowni Państwo, jestem byłą pracownica firmy Besa Food i chciałabym wszystkim odradzic pracę w tej firmie. Wypłata 2100 na rękę plus nadgodziny czyli 2250 2300. Praca 10 godzin dziennie o podwyżce mogłam pomarzyć. Praca nie jest lekka wiele wysiłku wkładając w pracę mimo to słyszałam tylko daawaj! daawaj! Przez Pół roku nie miałam umowy. Po tak długim czasie zwodzenia mnie otrzymałam umowę zlecenie do wyboru miałam 0.5 etatu. Ta firma może być jedynie chwilowym przystankiem w życiu zawodowym tam jedynie Ukraińcy widzą sens pracy bo mają darmowe kwatery i mogą przychodzić na gazie do pracy.

Turururu

Zawsze to jakiś pieniądz ale myślę że jak na tyle godzin pracy i każdą sobotę to trochę za mało.

.........

Tak, czyli 2100 na rękę.

Turururu

Jak tam stawka dalej 1900 plus te CUDOWNE nadgodziny?

.........

Jesteśmy szczęśliwi ponieważ zmieniło nam się menu wraz z nową kucharka. To nic ze pulpity w zupie pływają jak pociski przeciwpancerne (są rozmiaru pięści) ale jedzenie ma smak.

Zostaw merytoryczną opinię o BESA FOOD sp. z o.o. - Ujrzanów

• Jak się pracuje w BESA FOOD sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BESA FOOD sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BESA FOOD sp. z o.o.