Opinie o Real S.A. w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Real S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Real S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Real S.A. w Siedlce

spoza_kliki

Witam, Firma Real w Bilczy to jedno wielkie nieporozumienie. Osoby na kierowniczych stanowiskach nie posiadają żadnych kompetencji do tego żeby na tych stanowiska zasiadać. Panuje tam jeden wielki chaos i bałagan, którego nikt nie próbuje nawet ogarnąć. Na zakładzie osoby posiadające stanowisko brygadzisty i mające pod swoją pieczą ok. 20-30 osób są praktycznie codziennie pod wpływem alkoholu. Są to prawe ręce dyrektora jak sam ich nazwał. Osoby, które próbowały zawalczyć o normalne warunki pracy jakie powinny panować w XXI wieku zostały zwolnione albo zbyte machnięciem ręki. W zakładzie panuje pseudo miła atmosfera i pseudo mili i zaangażowani ludzie. Większość pracowników, którzy tam pracują to rodzina, spokrewnieni ze sobą ludzie, bliźsi bądź dalecy znajomi. Zostałam zwolniona z dnia na dzień, bez żadnych dowodów o niewykonywaniu należycie swojej pracy oraz żadnych rozmów ze strony kadry zarządzającej. Opinie na tym portalu są naciągane i nieprawdziwe a komentarze od byłych pracowników są usuwane albo uwaga prośba ze strony dyrektora aby negatywne komentarze były wypierane przez pozytywne. Śmiech na sali i hipokryzja!

spoza_kliki Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z Real S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Joreks97 Nowy wpis

Po twoim komentarzu widać ze tez nie miałaś kompetencji by pracować na powierzonym stanowisku, Dyrektor to wspaniała osoba. Pracuje tu już drugi miesiąc i atmosfera jest super każdy się szanuje i dogaduje. Pozdrawiam pracownik magazynu

Zasłużona Nowy wpis

Droga czarownico nie zgadzam się z Twoja opinia na temat pracowników pracowników jak i dyrektora firmy Real S.A w Bilczy. Pracuje 3 msc i nigdy nie spotkało mnie nic nie przyjemnego ze strony dyrekcji a tymbardziej że strony pań z biura. Pan dyrektor jak i panie z biura to porządni ludzie, panuje tam bardzo miła atmosfera,nie radziłaś sobie w biurze przychodziłaś na pakowanie nie potrafiłaś zliczyć paczek dostałaś szanse żeby pracować dalej na produkcji ale nawet tam sobie nie radziłaś a żadnej lodowatej wody tam nie ma . Pozdrawiam koleżanka z pakowania

Jak się pracuje z ludźmi z Real S.A.?

Lili

Jestem pracownikiem tej firmy od jakiegoś czasu, firma się dynamicznie rozwija i bardzo cenię sobie współpracę. Pan Dyrektor człowiek kompetentny zawodowo i dobry człowiek, zawsze pomocny. Atmosfera w pracy sympatyczna i miła, aż chce się przebywać i przychodzić do pracy z uśmiechem. Miejsce dla osób, które cenią sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa! Jeśli ktoś chce rozwinąć skrzydła, pogłębić wiedzę lub nabyć nowe umiejętności to miejsce dla niego! Polecam

Natalia Natalia

W firmie pracuje od kilku tygodniu . Kierownictwo zawsze służy dobrą radą i pomocą . Współpracownicy są życzliwi i panuje naprawdę miła atmosfera . Jeżeli pojawiają się u kogoś trudności w wykonywaniu obowiązków , zawsze można poprosić o pomoc , chyba ze komuś ewidentnie nie zależy aby się czegoś nowego nauczyć a winę widzi we wszystkim dookoła tylko nie w sobie .

Ewka

W firmie panuje świetna atmosfera, Pan Dyrektor rzeczowy, Pani w Sekretariacie przemiła, współpracownicy serdeczni. Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek (u) spódnicy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Real S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Hrappka.pl
logo firmy Obsługa stoiska z rybami- Białki k. Siedlec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Rysia

Nie wiem gdzie koleżanka Czarownica pracowała i jaką firmę opisuje ale z tego co się orientuję to w Bilczy jest jeden REAL. Pracuje na produkcji i nigdy nie spotkało mnie i nikogo z pracowników to o czym pisze koleżanka. Wszyscy pracownicy sa bardzo pomocni i życzliwi. Pan Dyrektor jest wspaniałym człowiekiem. Zawsze pomoże a zgłoszone sprawy natychmiast rozwiązuje. Bardzo dobrze czuje się w tej pracy i każdemu polecam tą firmę.

Niki

Ja również jestem pracownikiem zakładu Real SA w Bilczy, i mogę powiedzieć , że dziewczyny z biura to przesympatyczne osoby które zawsze pomogą, doradza oraz służą pomocą. Dyrektor zakładu to osoba bardzo życzliwa, sympatyczna oraz wyrozumiała. Uważam, że każdy ma szansę się wykazać i pokazać na co go stać jeśli tylko chce, sęk w tym jak ktoś przyjmuje się do pracy i chce zarobić i się nie narobić, szuka winny w innych nie dając nic od siebie a na dodatek oczernia uczciwych i sympatycznych ludzi, którzy naprawdę służą pomocą jeśli ktoś o nią poprosi.

W firmie panuje sympatyczna atmosfera. Pracownicy są pomocni. Dyrektor w porządku człowiek. Chce dobrze dla ludzi ale na regulamin zakładowy niestety nie ma wpływu. Wszystko ok tylko umowy o pracę są krzywdzące dla pracowników chodzących na L4, korzystające z opieki na dziecko, korzystające z urlopu okolicznościowego.

Aga

O firmie Real S.A. Bilcza mam bardzo dobre zdanie. Pracuje tu od dobrych kilku miesięcy i nie mam zastrzeżeń. Ludzie są bardzo mili, życzliwi i pomocni, firma bardzo dobrze się rozwija. Dyrektor Zakładu to bardzo uczciwy i porządny człowiek, każdy Pracownik może liczyć na jego pomoc i wsparcie.

Marysia

Pracuję w tej firmie od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona . Ludzie są bardzo mili i pomocni , również z biura.

Atmosfera w Firmie Real SA, ZPO Bilcza jest bardzo sympatyczna, kadra zarządzająca niezwykle miła i uprzejma. Bardzo się cieszę że trafiłam do tak przyjaźnie nastawionej do ludzi firmy.

byłem widzialem

Na Nieledwi to jest dopiero praca ???? pozdrawiam Cyrk Monty Pythona

admin

Wypowiedz się jaka atmosfera pracy panuje w firmie Real S.A. Chłodnia Morszków. Od Twojego komentarza wiele zależy.

Zostaw merytoryczną opinię o Real S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Real S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Real S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Real S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Real S.A.
  • Brzeska 76