Opinie o Drosed S.A. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drosed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Drosed S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drosed S.A. w Siedlce

Staśka

W drosedzie nie szanuje sie pracownika odradzam !!!!!!!!!!

To czekaj, pracownikom w sumie jest lepiej, bo nie ma takiego nacisku na robotę? tylko skoro nie zwraca się uwagi na jakość to jak ostatecznie na tym wychodzicie? Nie macie od niej jakiejś premii chociażby lub czegoś podobnego? bo jeśli nie to czemu wcześniej na nią zwracano w ogóle uwagę?

Może ktoś z kierownictwa przyjrzy się pani Katarzynie bo moim zdaniem jest dość często pod wpływem alkoholu a

Bogusia

Piszesz o jej niezbędności. Czyli w praktyce nie ma to zasadniczo teraz miejsca? Jaka odpowiedzialność w tym maja właśnie sami przełożeni? Wiecie? ciekawi mnie czy na te stanowiska się awansuje czy tutaj nie ma na to takiej możliwości?

Ogólnie chce powiedzieć że poprawiło się w drosedzie, odkąd ten młody został mistrzem jakoś mniej stresowi jest w pracy, nie czepia się za jakość, aby tylko na czas zrobić, przesiedzi większość czasu gdzieś w kantorach i przynajmniej spokój jest. Oby więcej takich wyluzowanych osób tu było to będzie coraz lepiej.

Eh

Tak przychodzi nowy i idzie na zwolnienie...kto by chciał w takim (usunięte przez administratora) robić za najniższą krajową?

Karolina Nowy wpis

Hej. Jak macie teraz ofertę dla hydraulika, to jest w nią wpisana umowa o pracę na czas nieokreślony. partner dostanie ją teraz od razu jak tylko przyjdzie czy jednak po jakimś okresie próbnym? Jeśli tak to ile może on trwać i czy warto iść tu na hydraulika?

@Prawdomówny Nowy wpis

Praca, jest najgorsza jaką widziałem. Nie szanuje się żadnego pracownika. Godność człowieka w firmie DROSET nie ma żadnego znaczenia , wyzwiska od baranów są tam na porządku dziennym. Na szkoleniu , jest inna rozmowa a w rzeczywistości zupełnie inaczej zarządzają. Prace po 12 godzin z przerwą 20-sto minutową. Przez ten czas nawet nie można wody się napić , bo nie można wziąść butelki na chale. Zero jakichkolwiek uczuć człowieczeństwa. Odradzam wszystkim tą pracę na jakimkolwiek stanowisku.

Pracownik Nowy wpis
@@Prawdomówny

(usunięte przez administratora)Pracujemy, jeśli już, to 10 godzin.(pracownicy agencyjne mogą dłużej,jeśli chcą) Jeśli nie masz dodatkowej 10- minutowej przerwy, wychodzisz 10 minut wcześniej ( tak jak my wczoraj) Tylko w kwestii szacunku dla pracownika się z Tobą zgodzę.

Witam. po Siedlcach właśnie pracy sobie szukam i myślałam o zatrudnieniu jako specjalista ds. jakości. koleżanka na takim pracuje i mówi, że w porządku jest. ja nie mam doświadczenia a w ogłoszeniu z teraz do was piszą, że trzeba je jednak mieć. Czy to skomplikowane? Nie przyucza mnie?

Łukasz B

Dzień Dobry. Mam pytanie znalazłem ofertę pracy w Międzyrzecu Podlaskim jako fakturzysta ? Czy może ktoś się orientuje jaka jest atmosfera pracy w biurze i na jakie zarobki netto można liczyć ?

@Łukasz B

Hej, chodzi może o ofertę specjalista ds. rozliczeń handlowych? Mnie dosłownie dla fakturzysty nie wychodziła a ta o tej nazwie akurat też mnie interesuje, moja jednak o tydzień jest już wygasła. z tymi widełkami to ciekawa sprawa, zastanawiam się czy nie ma samej podstawy jeśli nie piszą o premiach

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drosed S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.

Cześć, jakie są teraz różnice pomiędzy praca jako drobiarz a tą na zawieszaniu drobiu? widzę teraz dwie takie aktualne oferty na stronie i zastanawiam się czy różnica jest bardzo widoczna? są inne zespoły, więc jak to w atmosferze teraz wychodzi?

Jaki jest styl zarządzania w Drosed S.A.?

Cytrus się nie wyciska? Owocowych dni tygodnia brak? teraz jakie benefity przypadają pracownikom? kiedyś w ofercie dla operatora pisali o jakimś dofinansowaniu do wydarzeń kulturalnych i tym podobnych. ostatnio było cos organizowane?

A co rozumiecie poprzez dbanie o pracowników? Ktoś do kadr i plac w ramach zastępcy kierownika jest teraz potrzebny, zastanawiam się czy są jakieś sugestie od aktualnie zatrudnionych. Z socjalem oraz forma wynagradzania za wyniki jak teraz stoicie?

Informacja

Uwaga uwaga uwaga informacja do was pracowników. Najniższa krajowa idzie do góry tyle samo co dostaniecie podwyżki l liczyli podwyżki nic nie dostaniecie.Zarabialiscie najniższą krajową i dalej będziecie zarabiać...Uwaga to co zatwierdził rząd (usunięte przez administratora) że od 2024 najniższa krajowa 4242 brutto,a od lipca 2024 4300 brutto to nie drosed tylko rząd więc wasza podwyżka od zakładu równa sumie 00000000000

Beata

A jak to wpływa na efekty z waszej pracy? zastanawiam się czemu wcześniej mogło być bardziej stresowo, macie mimo wszystko wyniki takie same jak wcześniej czy może nieco gorsze lub tez lepsze?

Aah
@Beata

Na pewno wiesz doskonale że lepsze,a zarobki marne i ciągle takie same

@Aah

z jakich przyczyn wyniki są według was lepsze? Okazuje się, że każdy na spokojnie już wie w zasadzie co ma robić? A co z jakimiś szkoleniami w takiej sytuacji, kto się niby zajmuje wobec osób poczatkujących? Często przychodzi ktoś nowy?

Eh

Staśka

W drosedzie nie szanuje sie pracownika odradzam !!!!!!!!!!

Haha
@Staśka

A dlaczego mają szanować? Wy się sami osobiście nie szaujecie a wymagacie od kogoś szacunku??? Halooo

@Staśka

Ponieważ to niestety prawda.

Ziuta
@Staśka

Teraz fajnemu gościowi z pakowni ten kretyn podobno dal wymówienie, ciekawe kto wytrzyma z tym brygadzista...

Trzyma co tam u ciebia?

Menageru z 3 swiata

@Staśka

Teraz jest lepiej odkąd ten młody mistrzem został, nie czepia się za jakość, aby tylko zrobić na czas, przesiedzi swoje w kantorku i spokój jest na hali. Ogólnie jest lepiej.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Drosed S.A.? Pojawiło się ogłoszenie na Praca.gov.pl 6 grudnia

Jak

Jak w tym bajzlu nie pić? ???????????????????? Przecież to jest jakieś (usunięte przez administratora) żeby dorosły człowiek pisał takie zarzuty w internetach... Brakuje odwagi iść twarzą w twarz, do zainteresowanej, do mistrza, kierownika i dalej pogadać?

Bogdan
@Jak

Może faktycznie ktoś nie ma odwagi. Nie ma w firmie ochrony z alkomatem która sprawdza takie podejrzane osoby? Wtedy byłoby po problemie, nie?

@Bogdan

Gdzie są przeleżeni, mistrzowie tej pani. Niemaja z nią kontaktu przez osiem godzin pracy ? niewidzący tego przecież to niejest jednorazowy przypadek

%%%%

Nie należy mówić czegoś na co nie ma się dowodów

@%%%%

a faktycznie ich nie ma? pytam, bo zastanawiam się po co miałby wtedy pisać to tak publicznie. z alkoholem nigdy problemów nie było w firmie, nawet wzmianki?

Mają

Chciałam zapytać co to znaczy kategoria trzecia ,wpisywana przy u mówię o pracę i stawka godzinowa 15 zł

Dominika

A ten alkohol bardzo utrudnia prace innym pracownikom? Czy można robić swoje, i niezwracac na to uwagi? To wykonalne? :D

z tym, że było to zapytanie od innej perspektywy, po co wiec pisać komuś, że ma lub nie ma kogoś z nałogiem w rodzinie? Jak to się ma do warunków pracy? wracając do meritum jednak skoro takie sytuacje by faktycznie wyszły to czy została wdrożona jakaś prewencja w tym kierunku? Weryfikacja alkomatem i tym podobne?

Bogusia

Płaca

Witam czy ktoś ma informacje na temat podwyżek na drobiarskim? Od stycznia najniższa krajowa sporo do góry podniesiona.

Gdzie nasze podwyżki średnia krajowa wyższa tylko w drosed łamie się wszystkie normy społeczne i prawa pracownicze ,związki to fikcja Pani Dyrektor dba o wszystko tylko nie o pracowników i ich wynagrodzenia ale bez tych ludzi to i .reszty nie trzeba

Aha
@pracownik

Jeszcze trochę jeszcze trochę coraz bliżej Drosed będzie zatrudniał 99 procent obcokrajowców, a do tego nie będzie potrzeba polskich brygadzistow polskich mistrzów, a potem to już równa pochyła będzie

xxx
@Aha

Zastanawia mnie to stwierdzenie z perspektywy Polaka. Sugerujecie, że zakres zadań nie jest adekwatny co to kasy, skoro z podwyżkami są problemy? skoro tak to za jaką kwotę uważacie, że godnie by się pracowało? I przy brygadzistach zastanawia mnie stawka. Jakie są różnice?

Jojo
@xxx

Mnie też zastanawia różnica w wynagrodzeniu brygadzista vs pracownik???? Zwłaszcza, że pracownik ma jedną przerwę a brygadzista jak chce, to nawet 3

@Jojo

Przerwy przerwami, jak ktoś jest tu serio obeznany to czy może mi przedstawić aktualny zakres obowiązków? pytam rzecz jasna o obydwa stanowiska, chce sobie porównać. Kolega wyżej pisał cos o adekwatności finansów co do zakresu obowiązków. znacie szczegółowo ten temat?

Wioleta

I jak z tymi przerwami, o które ktoś pytał? Ile trwa taka jedna? I jak brygadziści maja je podzielone? Ktoś wspominał o trzech. Dodatkowo w oko wpadły mi dwie oferty ze strony jedna dla drobiarza, druga także dla drobiarza z podkreśleniem, zawieszania drobiu. Poda ktoś szczegóły? Czym konkretnie się różnią te stanowiska? wyplata także?

Eska

Te Panie przynajmniej są na miejscu. A panie z dzielenia (i nie tylko one) ile razy są na przerwie? O 7 rano mają pierwszą przerwę, ok 45 minut. Leżą na stołówce na stolikach. Tego ,,big brother" nie widzi???

Panie (usunięte przez administratora),,to nie pan,, żałosna osoba,,zacznij traktować ludzi z szacunkiem i odzywaj się normalnie jak do ludzi,bez znaczenia czy ma czerwoną czapkę czy pracują na Twoją pensję. Bo organizacji masz ,,O,, Masz stołek,ale ludzie mogą Cię powieść. Szanuj ludzi bez znaczenia co wykonują, jaką pracę. Ludzie mają cierpliwość.

Jan

Nie da sie jeść niestety ale jakoś nugetsów mięsa i polędwiczek tragedia nizej niz krytyczna

@Jan

A w jakim jeszcze innym miejscu niż to forum klient może zgłosić jakieś zastrzeżenia co do produktu? Pytam, bo widziałam, że w ubiegłym roku szukali speca do spraw jakości i ciekawa jestem jak na tym stanowisku jest się rozliczanym, jeśli mogłyby wystąpić tego typu zgłoszenia... Napiszecie na temat wynagrodzenia na tym stanowisku coś więcej? nie podali stawki. Jaka odpowiedzialność? i czy kontroler ma faktycznie inne warunki płacowe?

LGBte

Czy wiecie coś o podwyżkach? Bo niektórzy chyba już dostali...

@LGBte

"chyba"? to skąd taka informacja się wzięła tak właściwie? pzt mowa tu o jakichś podwyżkach stanowiskowych czy indywidualnych? Te pierwsze raczej byłyby ogłaszane? To ile miałyby wynieść skoro coś wiesz?

Queen
@LGBte

Może będą dla pracowników niedługo, a jak nie to już została garstka Polaków która też może odejść w każdej chwili i zostaną obcokrajowcy z roczników 60, a reszta na sezonowe pracę lepiej płatne pójdzie. Zacznie się latem proszenie głupich polaczków aby robili po 10 godz za "50" bo biedronki odejdą.

W firmie Drosed S.A. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Kontroler jakości. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 9500 .

Tak tyle płacą, masz duże szanse.

Bogdan

To sarkazm? Bo w komentarzach ludzie się żalili na zarobki. Były ostatnio jakieś podwyżki? W tym roku można się spodziewać choćby inflacyjnej?

@Bogdan

Pan ze związków zawodowych chodził i obiecywał podwyżkę równa inflacji, jak zwykle na tym się skończyło, jak zwykle mydlenie oczu.

Krystyna

czemu nazywasz to mydleniem oczu? temu Panu to jakąś różnicę by robiło na plus jakby nie wywalczył tych podwyżek czy to wcale nie wpływa na jego warunki? wiadomo dlaczego tak trudno tutaj to wywalczyć? firma słabo z finansami mimo wszystko stoi?

***
@Krystyna

Dla tego że ten"pan" od kąd jest w związkach zawodowych nie wywalczył nic Dla pracowników wręcz przeciwnie wiele im zabrał jubileuszowi wyslugi . ZA TO SOBIE POSADE I SWOJEJ ŻONIE OGARNĄ

@***

jak mógł zabrać? zastanawiam się w jaki sposób i dokąd ta kasa została przerzucona... dużo jej?

Xxx

Możesz liczyć na 3 tys na umowie. W beneficie masz kierownika oczekującego od ciebie pracy po godzinach

@Xxx

pytanie z czego to wynika? firmy nie stać na zwiększenie zatrudnienia czy organizacja pracy w ostatnim czasie jest słabsza? jak obecnie z nadgodzin się tu rozlicza i jaką pracownik ma możliwość do prowadzenia ich ewidencji?

Zostaw merytoryczną opinię o Drosed S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Drosed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drosed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drosed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drosed S.A.