Drosed S.A.
2 266 714 5 1
Żorżetta z jednej zmiany Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

A mi się wydaje, że pomysł aby wszytskich jednozmianowców porozrzucać nie jest do końca dobry. Niektórzy są więcej niektórzy mniej przydatni mówię o pierwszej zmianie, gdzie zawsze jest więcej roboty bo ktoś nie przyjdzie, ktoś zachoruje itd. Część z 5-7 osób powinni zostawić, 1 zmiana to jak by nie było ciągłe audyty, stres i trzeba więcej ludzi.

Anty Nowy wpis
@Żorżetta z jednej zmiany

Ci co są wazeliniarze zostaną a najlepsze jest to że jednozmianowcy mają już dorosłe dzieci i powinni wrócić na dwu zmianowość a na dzieci dostali pierwszą zmianę a ci co mają małe dzieci teraz powinni chodzić na rano bo jest ciężko gdy trzeba odbierać ze żłobka przedszkola i to jest słabe jak się robi pod górkę ludziom a jeszcze dlaczego te damy co chodzą tylko na rano nie chodzą na ubój

anonim Nowy wpis

TakNie4
Anty Nowy wpis

Tak nie przejmuj się a Ti Ti brygadzisto nasz wspanialy jesteś naj jesteś choroszy yupi

Tak1Nie1
K

Macie już na godzinę czy dalej te ściemniane akordy nieuczciwie pisane w zależności od nazwiska i powiązań?

Kandydat
Nazwa działu: Handlowy

Czy ktoś może mi tu napisać jak jest z nadgodzinami na magazynie? Zastanawiam się nad pracą tam, ale słyszałem że pracuje się tam więcej niż przewiduje to ustawodawca, jak jest z przerwami w pracy, czy rzeczywiście są takie dni kiedy nie można iść na przerwę? Czy to prawda, że pracuje się w każdy weekend? Jak to jest rozliczane? Co z pracą w święta? Czy to mozliwe, że tam się pracuje w każde święta?

@Kandydat

Widzisz jak odpisują ja myślę że gorzej w drosed nie ma nigdzie jak na wydziale drobiarskim na hali reszta raczej normalnie w miarę na drobiarskim zupę jedzą(usunięte przez administratora)

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
<3 Gwiazda
Nazwa działu: Produkcja

Ludzie jak by każdy z was miał tyle do powiedzenia tylko w temacie . Po co ten cyrk. Każdy odważny w sieci. Podejdź powiedz w oczy o co chodzi a nie opisuje jedna z drugim na forach. So ważniejsze tematy podwyżki, przejście na stawkę godzinowa. Została garstka Polaków w Drosed i to dziobiecie się jak kury w kurniku. Każdy tam ma swoje za uszami nikomu nic nie brakuje. A co do Ciasta Wielkanocnego to jedyna z brygadzistki która stoi realnie pracuje że swoimi ludźmi i ma jako takie pojęcie o tym co robi. Więc Ciasteczko głowa do góryry i rób swoje. Ludzie gracie do jednej bramki

@<3 Gwiazda

Wiesz co czasami brygadziści są ok ale sam na sam bo jak np kierownik wejdzie na wydział są inni a jak mamy grać do jednej bramki to dlaczego dyrektor podpuszcza kierownika on zaś majstra a majster brygadzistów a na ludziach się odbija wszystko ich błędne decyzje np i jeszcze inne czym Ci ludzie zawinili zarabiają kiepsko traktowani są kiepsko dlaczego wyjaśnij za 2000 tyrajd jak woły i jak tu grać do jednej bramki jak kadra rządząca nie potrafi dać przykładu i są okradani bo jak można dzisiaj zarabiać mniej jak 10 lat temu jak robi się dzieli np 1.5 raza więcej jak przed 10 laty to gdzie ta kasa na godzinę za taką robote powinni zapłacić najmniej ok 16 zł na rękę

<3 Gwiazda
@D

Już odpowiadam na twoje pytania po to jest nadzór żeby cisnąć pracownika. To normalne i dzieje się to w każdym zakładzie nie tylko w Drosed. (usunięte przez administratora) Zarabiamy mało a będziemy jeszcze mniej bo nikt Ci nie dołoży zlamanego grosza jak nie upomnisz się. Walcz a będziesz miał. Nadzór boi się o swoje stołki więc za szarym pracownikiem nie pójdą ilu było na spotkaniu z Panem od związków jeden brygadzista. Maszyny nie sprawne a proaction działa i ciśnie kierownika, mistrzów, brygadzistow. A cierpi zwykły szary pracownik.

ProAction
@<3 Gwiazda

ProAction u was siedzi? W Roldrobie siedział 3 lata temu. Dopóki siedzieli nie było tylu nadgodzin ale jak wyszli następnego dnia od razu znowu po 10. Nie dajcie się omamić że jak znajda oszczędności i zwiększy się efektywność pracy to i szeregowemu pracownikowi coś z tego skapnie. Propaganda, propaganda i tylko propaganda. Jak skapło to tym na górze bo szeregowi niczego takiego nie uświadczyli. W Tomaszowie szeregowy na produkcji 15,5-16,5+300 za niechorowanie i Ukrainy od groma. Dawniej Siedlce były brane za przykład że związki że można walczyć o lepsze warunki pracy ale jak to się czyta to widać że i u was klakierstwa nie brakuje.

ja
@ProAction

Związki tylko na papierze.wymuszanie zgody na ich propozycje.straszenie ludzi,ze nas zwolnią.nigdy nie szli za ludzmi.proaction juz był.jest po raz drugi,aby wycisnąć.tylko ile jeszcze da sie wycisnąć?nawet cytryna nie pusci wiecej soku.

@ja

Ten pro action to jakaś ściema z kasą może zarząd się z nimi dogadal i dzielą się wspolnie kasą bo tak naprawdę to już na niczym nie można zaoszczedzic to ściema wszystko jak i te pajace co zwolnienia kontrolowali tez lipa

SOLQ
Nazwa działu: Produkcja

Czemu wy sie czepiacie "ciasta wielkanocnego" robi swoje to co nalezy do jej obowiazkow.Sa osoby gorsze majace akord a nic kompletnie nie robia.Wiecej przestoja w kantorku/kiblu.Trzeba latac ich szukac jak cos sie popsuje na filecie.Nic nie umiaja zrobic.Stanowiska dla picu.

@SOLQ

U was na zmianie jeden niewypał to CIASTO WIELKANOCNE a druga aparatka to ŚMIERDZI PACHA ostatnio jak była na basenie to na miesiąc zamknęli i wodę zmieniali

*****
@SOLQ

To co brygadzista zisci maja fileciarki reperowac. Od tego są mechanicy i konserwator y zabytków.

D

Ostanio jeden z drobiarzy gdy temp była na poziomie 6 stopni szedł w klapkach i hustce ale fajni ludzie u was wesolo teraz w biurze u mariusza tez tacy pracują ? Super w drosed jest cały świat ????

Śmiech

Czytam i czytam te komentarze i zbiera mi się na śmiech/wymioty. Praca jak każda inna, tyle że ucisk od góry do dołu i brak jakichkolwiek norm międzyludzkich, stawki bardzo małe, jak się człowiek zawezmi i nagimnastykuje żeby porządną normę wyrobić i zarobić to brygadzistka (ciasto wielkanocne w nazwisku) tak podrobi po godzinach listy zeby i ten dobry pracownik miał i ten co się cały dzień opiernicza mieli po tyle samo. Jak pracujesz w grupie to też nikt raczej nie zwraca uwagi na to że panie na okresie ochronnym przedemerytalnym mają gdzieś ta robotę bo plotki ploteczki a normę za nie zrobi przykładowa "młoda". Nikt tego nie widzi, brygadziści zajęci podmienianiem list i naginaniem prawdy w przerwach po kątach popijają kawę mimo że na produkcję wnosić nic z żywności czy napojów nie można. Jak pracownik nie może np zostać po godzinach czy przyjść do pracy np na 2 czy 4 znienacka bo raz że dojazdy się nie zgadzają dwa że ludzie rady już nie dają fizycznie to słyszy się tylko szantaże typu "nie? To do mistrza się zgłoś" albo groźby zabrania premii. Może i ten kierownik czy dyrektor to nie są zli ludzie, ale zwyczajnie nie wiedzą o tym co dzieje się "na dole" tego łańcucha, jak te pseudo brygadzistki bez szkoły i ogłady ludźmi pomiatają a do liczenia podstawowego w zakresie 100uzywaja kalkulatora albo pytają "nizszego"pracownika. Jak człowiek napatrzy się na taki bezsens to i siły i chęci do pracy gdzieś uciekają, a pracabw takim bezsensie to tylko odrobienie panszczyzny, bez zaangażowania, bez energii i bez wyników. Pozdrawiam nowa panią dyrektor, może ona tych patałachów weźmie i zagoni do normalności...

Tak3Nie
@Śmiech

A pamiętasz jak ta co ma ciastko wielkanocne w nazwisku stała w kącie przy kiblu i podroby ważyła a leserka z niej była pierwsza klasa A teraz jak do pracy pogania słabe to co oni wszyscy tacy sami brygadzisty

Smiech
@K

Tak było, leserstwo jej zostało tyle że teraz ma na to przyzwolenie.

@Smiech

Wszyscy brygadziści w tej firmie są po studiach na akademii podlaskiej po kierunku zoofilia w normalnym miejscu pracy nic by nie znaczyly ale w drosed brygadzista musi mieć iloraz inteligencji -10 i wszystko już wiecie i być durexem zużytym wtedy nadaje się na brygadziste

czas pieczenia
Nazwa działu: Handlowy

Jaki geniusz kulinarny przetestował i napisał że kaczkę należy piec w 180C jedną godzinę. Mrożona kaczka to 2-3 godziny. Pozdrawiam Dariusz Łukaszewski

Ore

Cześć. Czy w tej firmie panuje miła atmosfera moim marzeniem jest aby w tej firmie pracować a ci mili panowie z urodą azjatycką na hali też chodzą w klapkach i hustkach na głowie?

TakNie

Ciężko jest w systemie 12/12 w Drosed S.A.? Ktoś coś?

@Pytanie

12/12 ale chyba nie na drobiarskim w takim systemie tam nawet superman by nie dał rady hahah

@Pytanie

8h w tym eldorado jesteś zajechany jak po tygodniu gdzie indziej 12/12 dobry jesteś no chyba że jakiś master blaster oni nic nie robią to tak

Bogdan
@kk

Piszesz o ośmiogodzinnym dniu pracy. Ciekawi mnie, czy godziny pracy są elastyczne i obowiązuje jedna zmiana? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Bogdan

8h a jak mają kaprys to ci każą np jutro przyjść na 10 i nie pytają czy możesz tylko masz być tydzien rano i tydzień po południu a rano moze być np na 6 lub na 4 albo nawet na 2 ale ty chyba nie chcesz tam pracować czemu pytasz w biurze pracujesz czy jesteś brygadzista i mistrz ci kazał zapytać przyznaj sie

Kk

Hey czy gdyby cofnąć czas to poszli byście ponownie do pracy do firmy drosed?

Galileoo

A ja mowie ze Kierownik WD naprawde równy facet, ma jakieś swoje wizje ale nie jest złym czlowiekiem, ludzie wracaja po zwolnieniach, z jakimiś przeciwwskazaniami a ten czlowiek ........co moze to robi, moze brakuje mu czasami oglady ale czlowiekiem az celowo wrednym i zlosliwym nie jest. Przeiez uwzglednia ciagle jakies sytuacje zyciowe, mistrzowie go czasami wrecz buntuja - a on swoje na oceniam na 4 z plusem. Uczciwie.

Teresa
@Galileoo

Może nie piszmy tak szczegółowo o konkretnych osobach z pracy. Czyli rozumiem, że zarządzanie w Drosed Ci odpowiada. A na jaką umowę jesteś zatrudniony?

Tobi
@Teresa

Nie nie podoba mi sie zarzadzanie w Drosed. Jest nieuczciwe i niesprawiedliwe.Bardzo male zarobki a od nowego roku jeszcze mniejsze.Natomiast tempo pracy i wydajnosc sie zwieksza niestety pieniadze nie.Bardzo malo zostalo juz Polaków.Do czego doszlo ze zaklad proponuje pieniadze pracownikom za przyprowadzenie czlowieka do pracy. Przeciez wstyd komus zaproponowac "to"

TakNie

Pracuje na chłodni. Idź do kierownika i zgłoś problem, odechce ci się żyć. Taka jest reakcja.

System polecen

Ruszył system polecen. Przyprowadzając nowegi pracownika możemy liczyć na profity. Nieoficjalnie się mówi, że kto przeprosi starego pracownika, który to rzucił i na rękach go przyniesie dostanie dwa razy więcej.

Tak3Nie1
@System polecen

dobre starzy nie wrócą raczej bo w imię czego

Tak3Nie
@kk

Za polecenie nowego dyrektora też są profity?

@Kk

Będąc dyrektorem wiele nie trzeba umieć trzeba tylko porządnie mieszać z błotem podwładnych najlepsze jest jak na drobiarski przychodzi np taki dyrektor i cały kantor wychodzi ze swojej nory i jeden za nim chodzi i dzwoni do pozostałych gdzie taki dyrektor w danej chwili jest wtedy każdy brygadzista pajacuje gdzieś przy jakimś stanowisku udaje że się interesuje robotą a jak dyro ściąga gumaki to wszyscy do kantorka i dalej ściema kabaret normalnie fajnie to wygląda banda nierobów

Tak4Nie
Teresa
@Kkkk

@Kkkk, Twoja opinia mówi wiele na temat sytuacji w firmie. Możesz rozwinąć swoją wypowiedź o informacje dotyczące przeciętnego dnia pracy? Dzięki.

@Teresa

Proszę cię nie udawaj wsxyscy wiedzą że brygadziści sciemniaja i nic nie robia ludzi mają za nic

@Teresa

Odpowiedz czy ty nie masz takiej funkcji jak paulina kiedyś nie będzie szacunku to i ludzi do pracy nie będzie ludzie są traktowani jak niewolnicy tylko jeszcze nie są bici szacunek i ludzie będą

Jarys
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Interesuje mnie praca w Drosed Siedlce jako kierowca kat C. Jak wygląda sytuacja w tym momencie na takim stanowisku? Czy aktualnie są przyjęcia do pracy?

Mm

Porażka słuchajcie kupiłem dzisiaj filet z kurczaka w biedronce porażka po prostu jak taki towar można było wypuścić z zakladu wogóle drosed nie dba o jakość od czego jest ten nadzór chyba zamiast pilnować tych cudaków z zagramanicy grzeją swoje pośladki w kantorze porażka filet czerwony z kośćmi porażka zatrudniaj cie dalej tych cudak ów panie Marku S.

K

To wy dopiero się obudziliscie to ci napisała pracownica było już od dobrych 10 lat nie wrócił bym już do drosed pracować najgorsza i najbardziej hamska firma w mieście

Tak3Nie1
Pracownica
Nazwa działu: Produkcja

W zakładzie źle się dzieje. Szantażują ludzi. Dziś na naszej zmianie miała taką sytuacja że o godzinie 19 podchodzi mistrz K ..... i oświadcza że mamy zostać dłużej w pracy bo zamówienie nie zeszło. Powiem że jestem z fileta. Jego nie zostanę to mam cofnięty urlop na poniedziałek. Czy to nie jest szantaż? A może to ja czegoś nie rozumiem. Gdzie jest szacunek do pracownika? Stoimy po 3 lub 4 osoby przy taśmie a mamy zrobić za 8. Czas najwyższy się zwolnić! I to zrobię. Piszę to bo jest coraz gorzej a nikt nie idzie za ludźmi. Zero szacunku !!!!!

Tak11Nie2
@Pracownica

To jedna z wielu sytuacji ludzie masowo się zwalniają pracowałam u tego mistrza na zmianie kto ma znajomości ma spokój a drudzy muszą pracować za kilka osób i jeszcze po godz zostawać

Tak5Nie
K

Mam pytanie kiedyś pisaliście a teraz wpis na miesiąc zabronione macie czy jak?

Ty nie szukaj sensacji

@Ja

Przepraszam a jednak ktoś tu zagląda

@Ja

A ty może jesteś brygadzista czy lider? Odpowiedz

Jestem pracownikiem produkcyjnym,zadowolony(a)

@Ja

Nic do ciebie nie mam ale dlaczego od razu w ten sposób wyluzuj pracowałem wiem jak jest poznałem wszystkich. Pozdrawiam ale naprawdę ludzie nie piszą jak wcześniej tylko z czasu ktoś wrzuci coś słabego widać ze z biura kto pyta o pracę w drosed całe miasto wie jak jest z kim bym nie rozmawial. Pozdrawiam pracowników z hali ale tylko pracowników fizycznych

Nazwa działu: Produkcja

A czy wiecie że na brygadzistow to my na chali musimy na nich pracować brygadzisci chodzą tylko na kawkę i ciasto (usunięte przez administratora)

Tak4Nie
@Pracownik

Słuchaj żadna nowość od zawsze na nich się robiło i oni też mają akordy z tym ze ich dniowa wynosi ok 130. 140 zł sam widziałem taka akordówke i ma wpisane różne czynności jakby pracował.(usunięte przez administratora)

Xenia
Nazwa działu: Produkcja

Jakie zmiany mają brygadzisci? Czy poszukują teraz kogoś na takie stanowisko?

EleNa
Nazwa działu: Produkcja

Jaka jest u Was hierarchia na produkcji Mistrz, Brygadzista, Koordynator? Czym zajmuje się koordynator?

@EleNa

Mistrz brygadzista i tzw liderzy coś pomiędzy brygadzisty a robolem

olaf5

Dzień dobry, Interesuje mnie praca na produkcji. Ilość godzin, czy sobota pracująca oraz ile jest zmian. Dziękuję za odpowiedź.

Ma)ja
 Rekomendacja
@olaf5

Praca w 2 zmianach 5.45-13.45, 13.45-21.45. Soboty pracujące. 8 godzin czasami 10. Ciężka praca fizyczna chyba że masz znajomości.

@Ma)ja

Potwierdzam jak masz plecy to na pewno etykietowanie a jak nie masz układu to na dzielenie i na ubój dla urozmaicenia. Zastanów się jeszcze raz czy chcesz to zrobić zwalniają się ludzie którzy pracują po 15 lat

@Ma)ja

Jaki wpływ na trudność pracy produkcyjnej w firmie Drosed ma to, czy mamy znajomości, czy może nie? Mam przez to rozumieć, że osoby znające inne osoby pracujące w tym miejscu otrzymują lżejszy zakres obowiązków? Bardzo, proszę o wyjaśnienie tej kwestii.

@Adam

Tak rozumiesz to tak jak jest napisane jak jesteś znajomym majstra albo brygadzisty lub rodziną od razu masz lżejszą robotę co tu wyjaśniać dziwne to jest czego tu nie rozumieć takie życie co ci jeszcze wyjaśnić zadajesz pytania jak byś w kantoru pracował

Kk

Taka informacja kupiłem filet w biedrze jak pracowali tylko Polacy jakość ok ale więcej nie kupię odkąd pracują ci wykwalifikowani pracownicy z zagramanicy to jest (usunięte przez administratora)

@Kk

Tego typu reklamacje powinieneś kierować bezpośrednio do przedstawicieli firmy Drosed. Myślę, że firma dba o to, aby produkty były jak najlepszej jakości. Jeżeli jednak zauważyłeś jakieś zmiany, to przedstawioną kwestię powinna wyjaśnić osoba zajmująca się tym u tego pracodawcy. Masz może jakąś wiedzę o pracy w tym miejscu?

@Adam

Tak mam i nie masz racji jakość kiedyś teraz tylko i wyłącznie ilość

@Kk

Z tego co widzę to pracownicy fizyczni tutaj się nie wypowiadają dlaczego ktoś odpowie?

ja
@Kk

Co ty piszesz?przeciez ci z zagramanicy są wydajni,bo pracują nawet po 12h i to po nocy.Aby byli w firmie,to kase mają,bo stawka godzinowa.

@ja

Oni mają na godzinę a polaków d y m a j ą na ten śmieszny kretyński akord

@Kk

Tylko pracownicy pochodzący z Polski mają płacone na tak zwany akord? Jeżeli tak jest, to wiesz może, dlaczego jest tak różnica, że inni mają płacone za godzinę, a inni za ilość wykonanej pracy? Jest to spora różnica, dlatego chciałbym poznać szczegóły takiej właśnie decyzji.

@Adam

Na takie pytanie to ja nie znam odpowiedzi ale za akord płacą jak chcą nawet brygadziści mają na akord powinni 4 godz pracować fiżyczenie a nie pracują dlaczego? I dlaczego szary pracownik ma dniówkę 90 zł a brygadziści 130 nie ściema widziałem kartę brygadzis ty dlaczego nie wiesz? Płaci się jak się chce

Paulina

Niestety po raz drugi kupiłam w biedronce wyroby drobiowe waszej produkcji w hermetyku i po raz drugi wszystko śmierdziało, nawet psu bałam się tego dać. Oczywiście sprawa została zgłoszona także do biedronki. Pracowałam przy mięsie i widać ewidentnie, że widzieliście o złej jakości mięsa.

@Paulina

Ta firma wogóle nie dba o jakość tylko ilość to już kiedyś było a teraz jak pracują ci różni narodowości owi to wogle ja też więcej nie kupię raz że śmierdzi a dwa to towar czerwony nie oczyszczony ewidentnie ilość przełożeni wiedzą tylko struga świra na tylu liderów ale pewnie z majstrami i brygadzistami konsumuje ciasto w kantorze zamiast pilnować produkcji

Kk

A gdzie mają to swoje miejsce schadzek teraz? Bo ja już nie jestem na czasie Lidery i brygadzisty Brygadzista mikołaj taki bohater jak ludzie pracują w drosed a jak się zwolniej i widzi na mieście to (usunięte przez administratora) boi się spotkać sierżant bohater

aaa

Czy ktoś może mi normalnie napisać jak wygląda praca w Drosed w biurowcu? Widzę, że mega hejt, ale wszystkie komentarze tylko odnośnie pracy na produkcji.

Tak1Nie2
@aaa

W biurowcu normalnie jak w biurowcu tak jak wszędzie ale też trzeba uważąć co się mówi bo większość to rodzinami siedzą albo inne układy. A o produkcji piszemy żeby ludzi przestrzec aby nie popełniali błędu i nie zatrudniali się bo to patologia

Hahaha
@aaa

W biurowcu wcale świń sobie nie podkładają. Nie nie nie, są mili dla siebie a jak by mogli to by się zaglaskali...

@Hahaha

Dlaczego twierdzicie, że praca na produkcji w firmie Drosed nie jest zbyt ciekawa? Czytałem wasze poprzednie komentarze, jednak brakuje mi rzeczowej i konkretnej odpowiedzi na temat pracy na tym stanowisku. Czy ktoś z Was mógłby opisać, jak wygląda system pracy w przypadku pracy produkcyjnej? Pracujemy w systemie zmianowym, czy może jest jedna zmiana? Liczę na rzetelną odpowiedź.

@Krzysztof

To zależy jak pasuje kierownictwu czasami bywało tak od 4 do 14 czyli 10 h i żeby było ciekawie to jeszcze tego samego dnia od 22 do 6 ludzie na ryj padali ale przychodzili bo była gadka bo jak nie to będziesz trybowal haha

@Kk

Z tego co piszesz wynika, że grafik nie jest elastyczny i trzeba się do niego dostosować. Można pracować w nadgodzinach i uzyskać dodatkowe wynagrodzenie, czy raczej pracodawca proponuje odbiór dnia wolnego w dogodnym terminie? Czekam na Wasze komentarze.

@Krzysztof

W nadgodzin ach się pracuje ale nadgodziny są płacone tylko w teorii a wynagrodzenie to śmieszny akord 10 lat temu ludzie np na dzieleniu zarabiali średnio 2500 za podzielenie 30 ton kurczaka a dzisiaj dzielą ok 70 ton na zmianę i zarabiają 2200 akord (usunięte przez administratora) i te karty które wydają co miesiąc wogóle się nie pokrywają z tym co robisz są wpisane czynności których ludzie nigdy nie wykonywali ale najważniejsze że wszystkim to pasuje

@Kk

Co do odbioru dnia za sobotę nie ma takiej opcji ryjesz 6 dni w tygodniu i nie dlatego że chcesz ale musisz

Tak1Nie1
@Kk

Mam przez to rozumieć, że nie ma możliwości wzięcia wolnego dnia w sobotę? Zakładając, że zdarzają się w ciągu roku okoliczności, w których danego dnia nie możemy pracować w ten dzień, zastanawia mnie, czy można w tej kwestii porozumieć się z pracodawcą? Proszę, aby ktoś z Was wyjaśnił tę kwestię.

@Krzysztof

Jest możliwość ale nie tak że powiesz że przyjdziesz bo chcesz lub nie przyjdziesz w sobotę bo masz taką możliwość nie jest tak że jak nie przyjdziesz to masz karę albo prosisz majstra jak o urlop a w normalnych firmach sobota hest dla chętnych i w drosed też tak było 15 lat temu a teraz nie ma nawet czegoś takiego jak odbiór za sobote

Helena
@Kk

Dobrze, że w sposób dokładny wyjaśniłeś tę kwestię, ponieważ ja też zamierzałam właśnie o nią zapytać. A może mógłbyś jeszcze powiedzieć nam, jak rzecz przedstawia się, jak pracownik - z różnych przyczyn - chce wziąć dłuższy urlop. Czy w Drosed jest z tym duży problem? Zdarzają się przecież różne sytuacje losowe (na przykład choroba), więc dobrze byłoby to wiedzieć.

@Helena

Jak horoba to po prostu zwolnienie chyba raczej jak sądzisz?

Helena
@Kk

Nie ukrywam, że bardzo zmartwiła mnie Twoja odpowiedź. Zwolnienie pracownika z powodu dłuższej choroby nie jest bowiem w żadnym razie zgodne z Kodeksem Pracy. Skoro w firmie Drosed takie sytuacje mają miejsce, to chyba należałoby zwrócić się o pomoc do już wyżej postawionych instytucji? Żaden z pracowników na prawdę nie myślał o takim wyjściu? Jestem ciekawa.

@Helena

To jest wierzchołek góry lodoqej

@Ja

Chcesz przez to powiedzieć, że w firmie Drosed jest więcej tego typu sytuacji? Skoro masz informacje na ten temat, to może będziesz tak uprzejmy i opiszesz je w kolejnym poście? Każda informacja może być cenna dla osób rozważających zatrudnienie w tej firmie.

@Ja

Zwolnienie lekarskie jak choroba chodziło mi o lekarskie

@Adam

Słuchajcie tak szczerze kto z was zadaje te pytania bo na pewno nie pracownicy chyba sami brygadziści liderzy i majstrowie mam rację?

Nazwa działu: Marketing

babcia twoja
Nazwa działu: Marketing

nie był zbyt sprytny...........

~~alles

Sprzedaż robi sie sama, czegóż można chcieć więcej . Klienci wyrywają kurcoki z rąk, zarząd zadowolny..i nic poza tym.

kk

Drobiarze czy pałacie miłością do swych przełożonych jak bardzo i do kogo z brygadzistów lub mistrzów pochwalcie się martwię się o was bo nic nie piszecie dlaczego ubezwłasnowolnili was już że nie macie swego zdania

kiedys....
@kk

Nie martw się.Dajemy radę.A co myslisz,ze wszyscy z dozoru są negat??????????Gorsze są koleżanki ,bo koledzy moze bardziej pozytywni[chociaz kolezanki mozna przeswietlic] i az zal sciska jakie są fałszywe.ot i to jest część prawdy.

Zostaw opinię o Drosed S.A. - Siedlce

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie