Nasz Drób Spółka z o.o.

Ujrzanów

Opinie o Nasz Drób Spółka z o.o.

to nie zakład drobiarski ale średniowieczna manufaktura zarobki najniższa krajowa praca od rana do wieczora nigdy niesiesz kiedy ją zakończysz masz tylko pracować a nic ci nie przysługuje jesteś niewolnikiem i nie możesz chorować bo rozwiążą z tobą umowę pracy tam nie polecam

ddasdsa
@pracownik 21.05.2014 16:23

To jest praca dla kretynów bez wykształcenia może iść tam kulawy ślepy aby sztuka stary pracownik będzie musiał za niego ogarniać za te same pieniądze szkoda mi tylko starych pracowników ponieważ tylko oni trzymają tę firmę bez żadnego docenienia.

Zostaw opinię o Nasz Drób Spółka z o.o. - Ujrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nasz Drób Spółka z o.o.