Opinie o Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. w Zbąszynek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. w Zbąszynek

Vardi

Sklep na Osiedlu Kaszubskim 3 w Zielonej Górze ,jest wylęgarnią p(usunięte przez administratora)u stosowanego przez kierowniczkę i jej zastępczynie. (usunięte przez administratora) nad pracującymi dziewczynami, to norma. Nie polecam tam pracy,nikt nie wytrzymuje ciągłych pretensji i roszczeń nie zorganizowanej pani Kierownik,za swoje błędy lubi (usunięte przez administratora)się nad nowymi pracownikami, a co najlepsze to sprawia jej przyjemność. (usunięte przez administratora)Niekompetena osoba na stanowisku kierowniczym nie jednej osobie zepsuła już życie,nie polecam tam pracy.Ich regionalna zna ten proceder od kilku lat i sama w tym uczestniczy. Pracujesz po 13 godzin bez nadgodzin,za pomyłki w kasie zabierają z pensji,podobnie za braki towaru. Dużo tu łamania praw pracowników, ja odeszłam i zgłaszam sprawę do PIP. Kierowniczka nie jest bezkarna,nie powinna pełnić Tej funkcji osoba,która znęca się nad innymi, a właściciele firmy niech się tej pani przyjrzą nie dziwi Was tak duża rotacja na tym sklepie? Przykład po 9 godzinach pracy bez przerwy,bo nie ma czasu ,Pani Kierownik potrafi krzyczeć -drzeć się na Ciebie przy klientach że nie tak położyłaś wędlinę, bądź powie ci ze nic nie Robisz.......

Grażka
@Vardi

Skarbie, (usunięte przez administratora) dziewczyny naprawdę zawijajcie sie na pięcie i ogarniajcie czym predzej inną pracę. Ja tez przeszłam swoje i żałuję, ze tak pozno podjelam decyzje. To nie jest warte waszych starań, zdrowia, nerwów i tak wszystko zamiatane jestpod dywan. Ci jajoglowi na górze mają to gdzies dopoki cyferki się zgadzają, nic nie znaczycie. W pracy nie ma koleżanek przekonacie się o tym jak zachorujecie, odejdziecie wtedy tym bardziej odczujecie, ze nic tam nie znaczycie. Dbajcie o siebie

Malgonia

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym zakładzie mimo,ze pracuje juz ponad 13 lat i to na jednym z najcięższych działów ostatnio praca to koszmar brygadzista skupiony na swoich pupilach kierowniczka wcale nie lepsza zglaszasz problem a ona perfidnie sie z ciebie wyśmiewa zarobki marne wypłata co miesiac sie nie zgadza a z drugiej strony jak ma sie zgadzać skoro maja gdzies starych pracownikow na szczęście zwalniam sie z tego cyrku na kółkach

QWERTY
@Szarak

To ile teraz przerwy przysługuje? I czy pracujecie na akord, że piszesz, o zgłaszaniu uwagi, że za mało jest zrobione? No chyba, że od tego premia zależy, to w takim razie, może byś podał, ile ona może wynieść?

Grażyna C .

Dlugo zastanawialam sie czy dodac opinie,ale uznalam ze musze ostrzec .Odradzam prace w firmie Zyguła Zbąszynek pracowalam tam 14 lat dluzej nie moglam tam wytrzymać psychicznie jeden z brygadzistòw Wiesław P. cham I (usunięte przez administratora) nie powinien pracowac z ludzmi ,chociaz przelozonym to pasuje! odnosi sie do pracownikow bez szacunku ma swoja przyjaciòlke zakladową niejaka Gabriele M z ktora wszystko konsultuje paranoja jakas na drugich zmianach rozwiazlosc seksualna zarzad firmy woli oficjalnie nic nie wiedziec zarobki nie powalaja .To nie jest praca dla normalnych ludzi unikajcie tego zakladu szkoda waszego zdrowia nawet jak masz jakis problem to zostajesz z tym sama

@Grażyna C .

Ma pani rację, z biegiem lat zauwazylam, ze nie pracowitość się liczy tylko, kto komu wchodzi w tylek, im glebiej tym lepiej. Naszej regiinalnej zachodniopomorskie wystarczy trochę się przypucowac i jestes jednym z lepszych pracownikow, nie mozesz miec swojego zdania, nie mozesz nie zgodzic się na to co ona poroponuje bo jestes wrog numer 1. Niestety takie realie. Nieodpowiefni ludzie na stanowiskach, aspoleczni, woda sodowa uderza do glowy i zaczyna się traktowanie z góry

Pracownik Nowy wpis

Zyguła Stęszew nikt tam nie chce pracować dlatego że cudowna kierowniczka Jola jest wredną zołzą która razem ze swoją zastępczynią uważa że wszystko robi najlepiej. Jest osobą fałszywą która nóż by ci wbiła w plecy. Obgadywanie pracowników to jej codzienność dlatego nikt nie chce przyjść do pracy w Stęszewie.

Ewcia Nowy wpis

Hej, jakie szkolenia są oferowany w przypadku zatrudnienia jako specjalista ds. jakości i audytu? W ogłoszeniu piszą wprost, że dają możliwość na rozwój kompetencji ale bez większych szczegółów. zastanawiam się czy nie warto spróbować, bo co jak co ale wskazane wymogi spełniam

Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. w Zielona Góra szuka pracownika na stanowisko Sprzedawca. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Zestresowana Nowy wpis

Mam nadzieję że to ktoś przeczyta i weźmie pod uwagę z całego serca odradzam pracy na Kaszubskim w zielonej górze pani podająca się za kierownika sklepu nie jest kompetentną osobą na tym stanowisku wiem bo miałam z nią do czynienia zamiast uczyć i uczestniczyć w obsłudze klienta to gra w gry na zapleczu chodzi często na papierosa albo patrzy bez sensu na monitor a ty masz wszystko sama robić

Witam, zastanawiam się nad pracą jako specjalista ds. jakości i audytu. Bardzo proszę o szerszy opis przykładowego dnia z pracy podczas zatrudnienia się. 2 lata doświadczenia to konieczność? Nie można się zgłosić jeśli ktoś ma nieco mniej?

Księgowa

Standardowe pytania . Brak podania informacji o zarobkach - tajemnica. Brak odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej.

Dotyczące dotychczasowego zatrudnienia oraz czemu chcesz zmienić pracę.

Starsza stażem @
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Pracuje już dużo lat w tej firmie i tak sobie wszystko obserwuje np. Teraz wielce dali ,, nam ,, bony na święta i paczkę kiełbasy na śniadanie jednorazowo oczywiście dla 6 pracownic....serio ? Kpicie sobie z ludzi ? Wartość bonów dla kadry sklepu a produkcji to przepaść!!! Czy to nie my na Was robimy ?? Kogo rękami sprzedajecie towar ? Już nie mówiąc o zarobkach ... cierpliwość się skoczyć tych dobrych pracowników i skończycie z takimi że sklepy będą się zamykać w pół roku. Szkoda, że ta firma nie rozumie że zadowolony pracownik efektywniej pracuje co oczywiście przedkłada się na utargii.... może kiedyś pomyślicie żeby w końcu zadbać o pracowników

jak często szukają na dział formowania i nadziewania? Chyba wprost nie piszecie ostatnio o nim a ja mam teraz przed sobą ofertę dla pracownika do tego działu, wiem ze z miesiąc temu wygasła ale może jeszcze będzie dostępna. Piszą w nich o premiach za polecenie, ile taka osoba dostanie i czy da rade się skontaktować z kimś w takiej sprawie?

Sprzedawca w Delikatesach Mięsnych to ogólnie ma jakieś normy do wyrobienia w takiej pracy? Mam nadzieję, że tempo nie jest zbyt szybkie. Widziałem, że ogłoszenia takie jak to sprzed kilku dni się bardzo często pojawiają, tak często się zmieniają pracownicy czy po prostu firma się powiększa? Czy coś

Pracownica

Ogólnie sklep musi zrobić plan sprzedażowy, nacisk na sprzedaż wołowiny i mięs pieczonych, do tego co chwilę różne nowości. Za mało ludzi na sklepie więc robisz za dwie osoby . W sobotę zapomnij o przerwie lub zrobieniu siku. Jest taki ruch że nie wyrabiamy. Dodatkowo lada ma być cały czas idealnie ułożona (według planu który wymyślił ktoś kto nigdy chyba na sklepie nie robił bo przy wyciągnięciu jeden wędliny wszystko się rozsypuje). Z rana kilkaset kg mięsa i wędlin musisz zważyć, ułożyć lady ,ogarnąć nowe ceny i papierkowa robotę a to wszystko w godzinę w dwie osoby. Wieczorem na niektórych sklepach masz 30min żeby schować ladę , umyć cały sklep i rozliczyć kasy. Też w dwie osoby. To jest nierealne. Niejednokrotnie zostawałam za darmo po godzinach żeby się wyrobić albo przychodzilo się na 5 też za darmo żeby zdążyć że wszystkim rano. Góra powinna skupić się na zatrudnieniu pracowników żeby był jakikolwiek komfort pracy. Wtedy może dziewczyny nie będą się zwalniać . Bo większość osób które znam miały poprostu dosyć robienia za dwie osoby. Zapomnij o zaplanowaniu wolnego lub urlopu , na porządku dziennym jest przekładanie dni wolnych urlopów czy ściąganie na wolnym do pracy bo nie ma komu robic. Często przez brak kompetentnych pracowników na kierowników wybierane są dziewczyny z długim stażem bez jakichkolwiek predyspozycji. Później one sobie nie radzą i całą swoją frustracje wyładowują na pracownikach więc często dochodzi do (usunięte przez administratora) Który jest zamiatany pod dywan. Praca sama w sobie jest naprawdę spoko. Ale przez ciągłe napięcie i brak czasu pracujesz w stresie co odbija się na psychice i w pewnym momencie masz dosyć i rzucasz wypowiedzenie. Tak wygląda praca na sklepie mięsnym w tej firmie.

Ktoś

Ogólnie masz do wyrobienia normy, plany miesieczne w utargu i tonażu, jeśli nie wyrobisz to masz mniejsza premie, wyliczne jest wszystko wołowina, mięso pieczone wędliny itp ogólnie trzeba (usunięte przez administratora) Jak weźmiesz l4 to w gola wypłata.

Roxy

Poniżej treść pisma jakie wysłałam do Zarządu firmy Zyguła, mam nadzieję że zainteresuje ich taki fakt i M.O,N.I.K.A zostanie rozliczona. A teraz miłego dnia idę do nowej pracy bez toksycznej kierowniczki ;-) Szanowny Zarządzie Firmy Zyguła, Chciałabym przedstawić Państwu pewne poważne obawy dotyczące kierowniczki sklepu delikatesów Mięsnych Zyguła w Zielonej Górze, mieszczącego się na Osiedlu Kaszubskim 3. Jako były pracownik, czuję się zobowiązana do zgłoszenia tych spraw, które mają istotny wpływ na funkcjonowanie sklepu oraz dobro pracowników. Niestety, muszę donieść o nieuczciwych praktykach kierowniczki, które znacząco wpływają na atmosferę pracy. Zgodnie z moim doświadczeniem, kierowniczka wykazywała zachowania chamskie i lekceważące wobec pracowników. Nadużywała swojej władzy, stosując stronnicze podejście oraz upokarzając pracowników. Dodatkowo, prowadziła psychiczne znęcanie się nad pracownikami i zachęcała innych do ignorowania określonych osób. Plotkowała, wywoływała konflikty oraz faworyzowała swoją koleżankę, będącą zastępcą kierownika, oraz osób z nadmiernym pochlebstwem. W mojej obserwacji, każda odmienna opinia czy sprzeciw wobec niej prowadził do ataków psychicznych. Dodatkowo, brak organizacji i obrażanie pracowników wobec klientów stanowią kolejne elementy poważnych zaniedbań w miejscu pracy. Co więcej, moje zgłoszenia w tej sprawie również nie przyniosły rezultatów, a koordynatorka zamiatała tą kwestie pod dywan. Nie jestem jedyną osobą, która zgłaszała takie zachowania kierowniczki, koordynatorowi. W rezultacie, liczne negatywne konsekwencje, takie jak duże rotacje kadrowe i brak pozytywnej atmosfery, są skutkiem tych działań. Te zdarzenia nie umykają również uwadze klientów, co z kolei ma negatywny wpływ na wizerunek sklepu. Opinia na temat warunków pracy i zachowań kierowniczki, w sklepie na Osiedlu Kaszubskim w Zielone Góre ,rozchodzi się szybko, w dzisiejszych czasach nie powinno traktować się podwładnych jak (usunięte przez administratora) Zwracam się do Państwa z szacunkiem i prośbą o podjęcie szybkich działań w tej sprawie. Jestem głęboko zaniepokojona tą sytuacją oraz jej potencjalnym wpływem na długoterminowy sukces firmy. Dziękuję za uwzględnienie moich obaw i podjęcie odpowiednich kroków. Z poważaniem, Były pracownik sklepu Mięsnych Zyguła

@Roxy

Jak czytam to wniosek nasuwa się jeden, wszystkie firmowki to jedno wielkie (usunięte przez administratora) dopóki słupki się będą zgadzały dopóty góra nic z tym nie zrobi.Regionalne robią co chcą, dyrektor przymyka oko, a do zarządu i tak nic nie dotrze.....

Hanka
@Roxy

Bardzo dobrze napisalas, wiecej osób powinno rowniez to zglosic. Na koordynatorki nie ma co liczyć. U nas tez byla i chyba jeszcze jest ta sama tzn w zachodniopomorskim co faeoryzowala swoje pupilki a z zresztą się nie liczyła, obgadywanie pracownikow na porządku dziennym. Oczywiście zarzad nic z tym nie robił wiec w kupie siła. Powodzenia

Zawiedziony Jarocin

Tak to jest,jak się zwalnia bardzo dobrych pracowników.Pracowników.którzy swoim usposobieniem zatrzymują klienta.Nadal szukam mojej ulubionej pani "brunetki Agnieszki"ale nie wiem, gdzie ona może teraz być. Obsługa obecna w chwili obecnej w sklepie powinna popracować nad swoimi minami i proszę aby nie rzucać moimi zakupami -pani Kierownik i pani Aldono.... nie pozdrawiam

Nie polecam sklepu w legnicy na jaworzynskiej . W tygodniu mięsa już nie można kupić o 17.30 bo go już w lądzie nie ma w soboty o godzinie 13 też jego brak . Wędlin w lądzie już nie ma po 12 jak by pracownicy noe dokładali. Odiwedzajac sklep o 14po pracy lady już są puste i umyte gdzie do zamknięcia sklepu jeszcze godzina . Świeżość wędlin i kiełbas wiele zostawia do myslenia po przyjściu do domu smierdzace kwasem lepiąc sie już któryś raz z kolei ładuje ładuje śmietniku. Obsługa pracuje jak za karę. Na rozmowy o innych pracownikach mają czasu co chwile wychodzenie gdzie sklep pełen ludzi czeka w kolejce. Ten sklep powinien być dawno zamknięte. Ktoś pomyśli dopiero jak coś się stanie .

Widziałam, ze na sprzedawcę oczekują dyspozycyjnosci do pracy zmianowej. Chodzi o ogłoszenie Sprzedawca w Delikatesach Mięsnych, byłabym zainteresowana, tylko proszę o informację, w jakich godzinach są to zmiany? I po ile? Z góry dziękuję.

Darek

Bardzo nie miła obsługa w sklepie Kaufland 10 minut czegania koleżanka skasuje a koleżanka zaczeła obsługiwac innego klienta odeszłem zostawiając zakupy. Nie polecam

Widziałem w ofercie dla pracownika działy mycia, że przysługuje posiłek pracowniczy, opiszecie jakie zazwyczaj występują? z ciekawości chciałem tez spojrzeć czy osoby z Biura tez cos podobnego maja i w zasadzie niby tak skoro w tym przypadku jest przypis o możliwości wykonania posiłku z produktów firmowych. do wszystkich jest dostęp? Są przy tym na nie zniżki?

Bułka

Witam jest ogłoszenie na odbieranie surowca jakie są zarobki ? Może ktoś coś powiedzieć o tym

To normlane ze jest tyle jednoczesnych ofert na różne lokalizacje? teraz to nawiązuje do tych kierowniczych na dział IT, piszą ze na siedem lokalizacji kogoś potrzeba. Czy jakiś konkretny projekt jest teraz wdrażany? Piszą przy tym o pracy stacjonarnej oraz 2 / 3 dniach w siedzibie firmy. opiszecie co konkretnie się robi?

Magda

Moim zdaniem mnogość lokalizacji wynika tylko z tego ze firma jest elastyczna i nie robi im różnicy skąd będzie pracować dany specjalista, a podaje miasta w których ma swoje siedziby. Nie wydaje mi się żeby potrzebowali na każdą lokalizację kogoś :)

Marlenka

A wyjaśnisz przy okazji z jakich przyczyn nazywasz to w zasadzie jakimś wyzwaniem? Jest cos przed złożeniem CV o czym wstępnie warto po prostu wiedzieć? Lubię mieć wszystko poukładane przed rozmowa, macie wiec przy tym jakieś porady?

Andzis

Witam ja z pytaniem czy jesteście zadowolone z paczek świątecznych w tym roku.Porazka ,a tyle jest nam odciągane socjalnego

@Andzis

Paczki to dramat! Tylko się ośmieszyli... Bardziej cieszyłam się z pączka na tłusty czwartek:) No ale to przecież worek z 4F... Żal!!!

Aga
@Andzis

Paczki to tragedia przez wiele lat dzieci dostawały kartony pełne słodyczy a teraz gra która nawet nie wzbudza w nich zainteresowania. Tyle pieniędzy firma wydała na przeprowadzenie badań w firmie i analizie tego czego chcą pracownicy. Socjal w tej firmie jest bardzo biedny.

Natalia

Przecież paczki to jakiś dramat! Kupili dla dorosłych zestawy, które warte są 25zl na allegro bo rabaty za hurtowe ilości. Ta firma to jedna wielka kpina, zaczynając od szefostwa a kończąc na koordynatorach.

Kleopatra
@Andzis

To jakies nieporozumienie, co sie dzieje z tą firmą. Tak jak ktoras koleżanka napisała, byly ankiety czego pracownicy oczekują, socjal, opieka zdrowotna, karty multisport, nie ma nic a tu jeszcze z zfśs ucinają. Paczki w tym roku - wstyd. Jak zobaczyłam te dwie czekoladki, żelki i worek na kapcie- szok. Po takich gestach nozna zobaczyc czy jestesmy wartosciowi i przydatni dla firmy

Maniek
@Andzis

Witam serdecznie, interesują mie zarobki na rozbiorze, jaki czas Pracy i jak to wygląda,, pozdrawiam

Patrząc po tym wątku o tym, jak bardzo zawiedzeni pracownicy są prezentami, aż muszę dla pewności zapytać, jak wygląda wynagrodzenie. Tylko mnie interesuje nie ogłoszenie na szeregowego pracownika, a na kierownika działu marketingu. Widzę, że widełek nie podali w tej ofercie, co jest na jednym portalu z pracą, i nie wiadomo, na jakie warunki człowiek się zgłasza.

Vardi

Pracownik aktualny
@Vardi

Pracuje na tym sklepie dość długo i jakoś nie odczuwam takich sytuacji a to że kierowniczka jest wymagająca to jej praca. Jest odpowiedzialna za sklep i personel nie może być ciepłą kluchą. A jak ktoś ma problem to idzie na rękę nigdy nie robi pod górkę

Pnapi
@Vardi

Potwierdzam, Kierowniczka jest okropna nie polecam ta w ogóle rozpoczynać pracy ,w kwartale razem ze mną odeszły ze 4 osoby. I to nie jest tak że kierowniczka wymagająca, ona (usunięte przez administratora) ludzi Taki proceder trwa kilka lat i tylko dlatego, że nikt nie poskarżył się do PIP ,albo do zarządu firmy. Pani kierownik zachowuje się jak nastolatka z gimnazjum, która udawania Tobie kto ma więcej koleżanek, stosuje techniki prześladowania pracowników, jest niezorganizowana, niezadowolona z życia i ma do swoich pracowników o to pretensje. Wywołuje afery to ma być lider,........ Upokarza pracowników przy klientach i innych pracownikach, plotkuje non stop i to jest najgorsze, bo chyba zapomniała po co tam jest... Już teraz nikt tam niechętnie przechodzi z innego sklepu na zastępstwo, a do pracy również nie mają nikogo. Na innych sklepach znają opinię M.O.N.I.K.I- furiatka Ostrzegam nie rozpoczynajcie tam pracy....

Klaudi
@Pracownik aktualny

No tak, to się jej postaw i od tego momentu z pracownika miesiąca staniesz się wrogiem nr 1. Cieszę się że tak Ci z nią dobrze, lecz musisz lubić osoby władcze i podchodzące do Ciebie bez szacunku. Powodzenia....

Polla
@Pracownik aktualny

@pracownik aktualny tutaj się z tobą zgodzę , pracuje już jakiś czas i nie zauważyłam aby coś było nie tak . Śmiesza mnie te negatywne komentarze , bo przychodzi się do pracy po to aby pracować a nie robić za posag i załatwiać swoje prywatne sprawy a potem płacz że kierownik zwraca uwagę .

Kira
@Vardi

Potwierdzam, nie da się tam normalnie pracować. I nikt mi nie wmówi że ja się nie naddaję. Ta osoba jest nie do końca zdrowa, wyśmiewała się za placami ze mnie, niczego mnie nie potrafiła nauczyć, plotki i upokorzenia tego tam doświadczyłam nie życzę nikomu!!!

Sisi
@Vardi

Też się pod tym podpisuje, atmosfera jest fatalna, ciągłe kłótnie niedomówienia, roszczenia. Tam normalnego traktowania nie ma i nie będzie. Nawet jak popełnisz błąd co jest normalne, przecież każdy może się pomylić, robi ciężkie wyrzuty ,albo nie odzywa się tydzień. Nierówne traktowanie i faworyzowanie Swojej przyjaciółki, wszystkie afery są zatajane ,a odejścia z powodu kierowniczki, zamiatane pod dywan przez koordynatorkę...(usunięte przez administratora)

Anonimowo
@Vardi

Kierowniczka nie powinna pełnić tej funkcji!!! Jest wulgarna, wręcz chamska. Przeklina, krzyczy i wyzywa pracownice. Nie liczy sie z niczyim zdaniem nawet koordynatora.Zastępczyni- bez komentarza, już dawno powinni ją zwolnić. Koordynatorka wiedziala o wszystkim co działo się na sklepie- jak widac nie wyciągnęła zadnych konsekwencji. Skoro nic się nie zmieniło to ty tez nic nie zmienisz. Kolejna sprawa będzie zamieciona pod dywan. Góra pewnie się nawet o tym nie dowie. Dla nich nie liczy się pracownik. Mimo wszystko powodzenia- może Tobie uda się i tym samym pomożesz innym dziewczynom, które nie mają tyle odwagi co Ty.

Była
@Vardi

Witam fajnie że piszecie to na forum ale chodźmy zróbmy porządek z tymi osobami (kierownik i zastępca) to wszystko można udowodnić tylko trzeba osób które się odważą żeby stanąć twarzą w twarz i skończyć (usunięte przez administratora)

Poszkodowana
@Vardi

Hej czuję że jesteś bratnią duszą że przeżyłaś coś nie miłego na tym sklepie. Witaj w grupie poszkodowanych i źle traktowanych połączmy siły i zniszczmy (usunięte przez administratora) panującą na tym sklepie

Kolezanka
@Vardi

Pracuje na innym sklepie ale potwierdzam że kierowniczka ma złą opinię i dużo się słyszy o jej (usunięte przez administratora) Nikt z tym nic nie robi bo najważniejsze są utargi i plany sprzedażowe .

Grażka

ZAWIEDZIONA

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie.Obiecuja gwiazdkę z nieba a okazuje się później,że jest zupełnie inaczej.W pracy panuje (usunięte przez administratora)i wykorzystywanie.Wymaga się dużo gorzej ze szkoleniem.Za każdy drobny błąd trzeba zapłacić(nabijesz coś źle klientowi nie możesz cofnąć paragonu musisz ten zwrot wyłorzyć z własnej kieszeni.Nie ważne,że towar został na sklepie dla firmy jest jako sprzedany i musisz za niego zapłacić...Normalnie wydaje mi się l,że można by było taki paragon poprostu anulować w systemie i po krzyku.Klient by zapłacił za swoje zakupy poprawnie a pracownik by nie tracił i nie płacił za coś co wcale nie wyszło ze sklepu. Jeżeli chodzi o inwentaryzację jest co miesiąc i co miesiąc później koszmar trzeba opłacać jakieś braki.Na rozmowie o prace mówili też,że można dogadywać się z wolnym totalnie nie prawda jedyne co słyszysz jak chcesz jakiś dzień wolny to to,że nie da rady nie ważne jak wcześnie o to prosiłaś..... Ogólnie nie polecam.

Diana
@ZAWIEDZIONA

Serio trzeba płacić za braki? A jakie to są stawki? W umowie pracownika jest o tym zapis? Jest info, że za braki płaca pracownicy właśnie?

O widzisz, ale to już na początku rozmowy masz tego świadomość, że trzeba będzie to podpisać czy raczej później? Skoro ludzie mimo wszystko biorą to na klatę to nie jest tak źle? Upewniam się, bo oferta na dział nadziewania oraz formowania teraz wisi i się nad nią zastanawiam. Okręcał ktoś teraz niedawno kiełbasę w firmie i mógłby polecić? Potrzebuje sobie do końca roku dorobić.

@ZAWIEDZIONA

Ja również nie polecam pracy ale z tym, ze trzeba placic za pomylki to pierwsze słyszę, przeciez pomylke mozna anulowac na kasie jsk i caly paragon, fajnie gdyby kirerownik wiedział, ze cos jest anulowane, nawet jesli paragon juz wyjdzie i okaze sie, ze trzeba zrobic zwrot lub rezygnacja klienta itd to robisz to w systemie komputera, są odopowiednie zalaczniki, pierwsze słyszę, ze trzrba placic ale moze macie kierowniczkę (usunięte przez administratora), ktora robi samowolkę a firma o tym nic nie wie

@Elwira

Oczywiscie inwentaryzacja to inna sprawa, to chyba normalne, ze trzeba placic jest ustalony procent na ubytki co do obrotu jeśli przrkroczysz tą strate to trzeba płacić ale to uwazam akurat za normalne, gorzej jeśli w załodze są (usunięte przez administratora) lub kierowniczka nie panuje nad rotacją

Czarna
@ZAWIEDZIONA

Tak to prawda . Inwentaryzacje wychodzą dobrze ,nagle kontrolna wychodzi bardzo źle gdzie to jest kpina bo nawet czytając spis z natury panie mówią że jest ok a nagle tysiak na minusie. Nie wspomnę o paczkach bo wstyd je było do domu nieść .. bardziej szkodzą niż pomagają,ciągle tabelki i wymagania a od siebie nic . Porażka

Czarna
@Elwira

W naszym sklepie było wszystko w porządku,lecz gdy spadły nam utargi ( nie z naszej winy )zaczęły się dziwne minusy i to zazwyczaj na inwetryzacji kontrolnej ,my bardzo dokładnie robimy inwetaryzacje i nawet jak wyjdzie na minusie to taki śmieszny ubytek dają że szkoda słów.nawet jak pani z inwentaryzacji czytała ubytki mówiła że jest ok ,że standard a nagle tysiak . ubytek od lat taki sam ,mimo podwyższenia cen o 120 %. Wiemy że coś jest nie tak ..ale jak udowodnisz ? I tak nie wygrasz . Wieczne te e-maile i tabelki i straszenie,a kogo stać na wędlinę za 5 dych w dodatku słoną że aż wykręca. Obroty mega spadły to sobie muszą jakoś radzić , koordynator karze mieć pełną chłodnie mimo że wie jak spadł klient a potem straty itd.przeciez to się kupy nie trzyma. (usunięte przez administratora) Szukam nowej pracy,kiedyś byłam zadowolona ale teraz to żenada .jeszcze ta wypłata ,przed podwyżkami miałam więcej niż teraz ..tak odliczają dziwne rzeczy że kordynator ci nie jest w stanie wytłumaczyć co ,tylko (usunięte przez administratora) .ciekawe jakie bardzie karpiowe. Pozdrawiam pracownice ,trzymajcie się ciepło

AnonimP

Koordynatorka rujnuje nasz sklep i doprowadza do tego że zostaniemy bez miejsca pracy! Połowa zalogi już na początku przez nią odeszła

Zostaw merytoryczną opinię o Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. - Zbąszynek

• Jak się pracuje w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.