Opinie o Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. w Zbąszynek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. w Zbąszynek

Był ktoś na rozmowie w sprawie oferty Kierownik Działu IT? Chciałem się dowiedzieć, czy wspomnieli coś o zarobkach komuś, bo w ogłoszeniu niestety nie widzę nawet widełek. Najlepiej konkretną kwotę gdyby ktoś podał, tu wszedłem z ciekawości też nic właśnie.

Grażyna C .

Dlugo zastanawialam sie czy dodac opinie,ale uznalam ze musze ostrzec .Odradzam prace w firmie Zyguła Zbąszynek pracowalam tam 14 lat dluzej nie moglam tam wytrzymać psychicznie jeden z brygadzistòw Wiesław P. cham I (usunięte przez administratora) nie powinien pracowac z ludzmi ,chociaz przelozonym to pasuje! odnosi sie do pracownikow bez szacunku ma swoja przyjaciòlke zakladową niejaka Gabriele M z ktora wszystko konsultuje paranoja jakas na drugich zmianach rozwiazlosc seksualna zarzad firmy woli oficjalnie nic nie wiedziec zarobki nie powalaja .To nie jest praca dla normalnych ludzi unikajcie tego zakladu szkoda waszego zdrowia nawet jak masz jakis problem to zostajesz z tym sama

@Grażyna C .

GRAZYNA C.Zgadzam sie z Toba w 100% jestem na zmianie Wieslawa P. I potwierdzam ,ze to (usunięte przez administratora) gdzie sloma wystaje mu z butòw jaki poziom moralny zakladu tacy brygadzisci chociaz Tomasz M.tez nie jest lepszy

Yavelin
@Grażyna C .

Znajdę tego kto to napisał!!! Postawie przed Sądem!

@Jola

Osoba podszywająca się pod moje imię i pisząca odpowiedź na powyższy komentarz albo go usunie albo sprawa trafi na Policję. Po namierzeniu adresu IP urządzenia nie będzie problemu z ustaleniem tej osoby .

ppp
@Jola

Policja w (usunięte przez administratora) ma takie wezwania i szybko umarzają - po to są takie portale by pisać prawdę a jak Cię to boli to Twój problem ;-)))

Anna. P
@Grażyna C .

Czy byla może zakladana sprawa o (usunięte przez administratora)?

@Jola

Ale jakieś zachowania cię spotkały ze strony szefostwa, które ci się nie spodobały? Zamiast rzucać epitetami, daj proszę znać, co tam się zadziało. To mi pomoże w decyzji o tym, czy szukać innych opcji pracy. Jaka atmosfera?

Elwira
@Grażyna C .

Ma pani rację, z biegiem lat zauwazylam, ze nie pracowitość się liczy tylko, kto komu wchodzi w tylek, im glebiej tym lepiej. Naszej regiinalnej zachodniopomorskie wystarczy trochę się przypucowac i jestes jednym z lepszych pracownikow, nie mozesz miec swojego zdania, nie mozesz nie zgodzic się na to co ona poroponuje bo jestes wrog numer 1. Niestety takie realie. Nieodpowiefni ludzie na stanowiskach, aspoleczni, woda sodowa uderza do glowy i zaczyna się traktowanie z góry

Marietta

Kiedys Zyguła to była marka sama w sobie a teraz nie nie to nie to samo kupiłam na dniach polędwicę sopocka na drugi dzien zapach juz jej i smak był nieswiezy a słoność wędlin o matko jedyne co u Pana Grzegorza Zyguły to personel mało kiedy nieuprzejmy i nieuśmiechnięty...myslę ,że te wpisy czytają tylko menazdzerowie a do własciciela nic nie dochodzi

Zainteresowana

Czy ktoś pracował w sekretariacie? Widziałam ofertę pracy i chcę się dowiedzieć jakie są opinie.

Gosia
@Zainteresowana

W sekretariacie ale jako kto? Skąd masz ofertę? chodzi o administracje? Ja widziałam tylko do kadr i plac oraz księgowości. I o które miasto pytasz? Widzę ze ofert jest na kilka. Mnie bardziej logistyka interesuje w Zielonej Górze konkretniej, myślicie ze warunki różnią się bardzo w zależności od miasta?

Księgowa

Standardowe pytania . Brak podania informacji o zarobkach - tajemnica. Brak odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej.

Dotyczące dotychczasowego zatrudnienia oraz czemu chcesz zmienić pracę.

Malgonia

Zdecydowanie nie polecam pracy w tym zakładzie mimo,ze pracuje juz ponad 13 lat i to na jednym z najcięższych działów ostatnio praca to koszmar brygadzista skupiony na swoich pupilach kierowniczka wcale nie lepsza zglaszasz problem a ona perfidnie sie z ciebie wyśmiewa zarobki marne wypłata co miesiac sie nie zgadza a z drugiej strony jak ma sie zgadzać skoro maja gdzies starych pracownikow na szczęście zwalniam sie z tego cyrku na kółkach

Sebastian
@Malgonia

13 lat to bardzo długo. Jednak musiało ci coś odpowiadać skoro tak długo pracujesz. Nikt nie dodał jakie są wypłaty? Możesz napisać ile jest podstawy?

Anna Maria
@Sebastian

Średnia krajowa bynajmniej na produkcji tak więc za taką pracę to wręcz śmieszne a kierownictwo nie widzi problemu ważne, że oni sa zadowoleni,a czemu ludzie tkwią dalej w pracy za którą nie przepadają to kredyty zakładowe i inne zobowiązania cala prawda o firmie

Klient
@Anna Maria

Dziś po raz kolejny oddałam śmierdzące mięso za które drogo zapłaciłam zglosze sprawę do sanepidu bO to nie pierwszy raz wiem ze pracownicy mają odgórnie sprzedawania co się da chodzi o jeden z punktów w Świebodzinie

ppp
@Klient

Sanepid pod to nie podlega a weterynaria ....

@ppp

Poważnie nie podlega? Dlaczego, przecież to jedzenie. Tzn., wiem że wet może zbadać, ale serio sanepid by się tym nie zainteresował?

Riki
@Klient

Śmierdzące mięso to nagminnie sprzedają w sklepie Góra masakra ,kierowniczka mówi że nie śmierdzi pracownicy że tak i każe sprzedawać a na dodatek myje śliskie kiełbasy i je sprzedaje ,a mięso pieczone potrafi 4 dni leżeć i śmierdzi to jest dramat co tam się wyrabia i kto takie kierownika wybrał ,świeżość wędlin ,miesa przede wszystkim i tak właśnie traci się klientów .Szok

Szarak
@Malgonia

Zgadza się, nie liczy się pracownik tylko układy i układziki. Reka rękę myje i wszyscy mają wszystko w (usunięte przez administratora) ile człowiek z siebie nie da i tak jest za mało. Nie ma kiedy wyjść zjeść czy skorzystać z toalety ale za to na fajke czas znajdzie się zawsze.

QWERTY
@Szarak

To ile teraz przerwy przysługuje? I czy pracujecie na akord, że piszesz, o zgłaszaniu uwagi, że za mało jest zrobione? No chyba, że od tego premia zależy, to w takim razie, może byś podał, ile ona może wynieść?

Janek

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie! Po zapewnieniach, że zostanę zatrudniony okazało się, że nie ma dla mnie miejsca. Skutkiem rekrutacji w tej firmie zostałem wyśmiany w obecnymi miejscu pracy. Nie polecam firmy.

Adela
@Janek

No to niefajnie. A ile trwała sama rekrutacja, w sensie proces? To były dni czy raczej tygodnie w sumie? I czy ta obietnica była od pracownika HR, czy od kogoś innego?

Janek
@Adela

Hmm, kolejny raz usunięto, więc znowu odpowiadam. Na szczęście rekrutacja trwała dni, a obietnica była złożona przez osobę prowadzącą rekrutację.

Adka
@Janek

To była jedna rozmowa na rekrutacji, czy więcej? I czy były zadania rekrutacyjne, czy nie?

@Janek

A była tam an rekrutacji jakas mowa o liście intencyjnym?? Chcieli podpisywać taki dokument, czy wcale nie było o tym mowa i umowa była tylko na gębę?

Znaczenie popsuły się wyroby .Zrezygnowałem z bycia klientem tej firmy.

Hanna

A co z pracą jako Wędzarz? Bo widziałam, że niedawno była rekrutacja, to teraz ktoś może o tym opowiedzieć? Informowali w ogłoszeniu, że oferują ciepłe posiłki dla pracownika. To jest dla każdego i przez cały rok czy jednak sa jakieś obostrzenia, kto może finalnie z tego korzystać?

Klient Jarocin

Jestem szczególnie zadowolona z obsługi dość nowej pani koleżanki się do niej zwracają Agnieszka.pani zawsze uśmiechnięta i potrafi doradzić -zawsze smacznie dbajcie o takich pracowników bo jest ich naprawdę bardzo mało.

Rozczarowana

Nie polecam pracy w firmie Zyguła. Ogrom wymagań, zarówno jeżeli chodzi o ekspozycję towaru (na przykład układanie towaru dosłownie od linijki), rozliczanie zmiany (kilkanaście tabelek które niczemu nie służą) po traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) Kierownictwo wyzywa pracownice, oczernia a przy tym ogrom wymagań. Wynagrodzenie nie jest warte nerwów. Nie próbuj też zachorować. Od razu nie dostajesz żadnej premii a przy dłuższym L4 od razu zwolnienie. Nie polecam pracy, absolutnie

Hanna
@Rozczarowana

Czy dają tutaj umowę o pracę? Chodzi mi o umowę na start, to co oferują? Czy jednak jakaś inna umowa dochodzi?

Jola

To co się dzieje na sklepie w Górze to jest nie porozumienie ,ludzi traktują jak zwykle śmieci,kierowniczka i koordynatorka potrafią tak uprzykrzyć życie że to wie w głowie nie mieści ,osadzają że pracownice (usunięte przez administratora) ,chodź po innych sklepach i opowiadają niestworzone historię o pracownikach.Ludzi zwalniają,bo chorują dużo by pisać....dziwię się że Pan Zyguła na to pozwala tak renomowana firma i przyjmuje takich ludzi to są ludzie na nieodpowiednim stanowisku ,boli ich że inni wiedzą i lepiej pracują od kierownika ,krętaczka i oszustka.Proszę zwrócić uwagę co się dzieje na sklepach i jak ludzi traktują !!! powodzenie

Anna. P

Czy ktoś juz podal kierownika w tej firmie o (usunięte przez administratora)?

Klaudia

Wymagania z kosmosu. Trzeba płacić za wszystko, plany sprzedażowe są tak wygórowane ze szok. Pracownicy nie są w stanie ich wykonać a wtedy tylko straszenie zwolnieniem jak się nie wyrabia planów ale nikt nie widzi ze ludzi nie stać, ze nie ma klientów. Po prostu żenada

Agata
@Klaudia

Co masz na myśli, że trzeba płacić za wszystko? Są jakieś kary czy o coś innego ci chodzi? A co się dzieje jak nie uda się zrealizować planu sprzedażowego, ktoś rzeczywiście traci pracę?

Ktoś

Beznadziejna firma i beznadziejne wędliny

Klient

Nie polecam zakupów w delikatesach Jarocin w kauflandzie! Bardzo niemiła obsługa panie wyglądają jakby pracowały tam za karę naburmuszone jak nie wiem

Takiego (usunięte przez administratora) i przekrętów nie widziałam nigdy w życiu. Pracowałam w wielu firmach ale tylko w tej traktuje się pracowników jak najgorszy sort. Wykorzystywanie na każdym kroku za marne grosze i straszenie zwolnieniami. Wyzywanie o wszystko i straszny mobbing, aż się odechciewa pracować. Nie polecam nikomu pracy w tej żałosnej firmie!

Dzień dobry , pracując w 10 osób na sklepie, 3 osoby są na l4 a wypłaty są takie same jak w 10 osób poprzedniego miesiąca . Dodatkowo osoby na l4 mają 200 zł tylko mniej . Wydaje mi się , że to nie jest normalne ???

Iwona

w sensie chodzi Ci o to, że chociaż to 200 mniej powinni rozdać? ;p bo raczej jak oni mają planowany budżet to trudno, żeby dorzucili coś z góry? a dodatkowe ręce do pracy awaryjnie to skąd można brać?

Katia

Hej, czy ktoś się orientuje czy będą podwyżki płacy podstawowej.

Smiech

Jakie szkolenia? W tej firmie nie ma czegoś takiego jak szkolenia. Jedynie co jest to wymagania jak z kosmosu. Jest to firma w której nie da się rozwijać a ambicja zostaje zduszona, stłamszona.

@Smiech

te wymagania to jakie konkretnie jeśli można dopytać? bo skoro są duże to dzięki szkoleniom nie udałoby się wtedy po prostu wyrobić? Chociaż zależy czego to dotyczy, powiesz?

Witam, jak wygląda praca w biurze? Zostało ogłoszone wolne stanowisko na specjalistę ds. kadr i płac. Dziękuję za odpowiedzi.

@Gość

Cześć, gdzie Ty masz to ogłoszenie? Bo ja nic nie widziałam, słabo chyba szukam coś. Daj znać, co proponowali, podawali widełki tam jakieś stanowiskowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. - Zbąszynek

• Jak się pracuje w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o.