Opinie o Drosed S.A. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drosed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Drosed S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drosed S.A. w Siedlce

mk

hamstwo w tej firmie to podstawa nawet dyrektor to prostak wyzywa kierowników wydziałów przy pracownikach od różnych kultury proponuję się nauczyć żałosne zachowanie

Ufnal
@mk

Najwidoczniej na to sobie zasłużyli nikt nikogo nie bedzie glaskał za nie wykonaną pracy I bierną postawę.

Wolny człowiek

pracownicy z Nepalu - hit sezonu :)

Kkķk

Trzymajcie się z dala od tej firmy

Haha

Wszyscy zadowoleni z akordów za wrzesień ??? Macie swoje podwyżki...Jeszcze mniej jak bylo.

@Haha

Mało zrobiliśmy to mało zapłacili, ciągle się opóźniamy, musimy przyspieszyć bo zabiorą nam szafki i prywatne rzeczy pójdą do śmieci, a Pan dyrektor znowu będzie krzyczał... tak jak na magazynie.

@Ania

Porażką jest brak mundurków roboczych.Ukraina ma na godinu i mogą sie snuć po hali i tak swoje dostaną.Przepusciły 50 koszy mięsa przez godzinę i sie wałęsały.Do domu nie poszły aby godzina do przodu.

@Ania

Dokładnie tak będzie i to przez samych pracowników. Zamiast zebrać się do kupy jak w innych firmach i z tym cyrkiem walczyć to uważacie ,że nic się nie da zrobić i wyładowujecie się na Ukraińcach. Oni nie są niczemu winni. To nie ich kraj ,ich firma i jak im płacą to biorą i martwią się o siebie bo o firmę martwi się właściciel.

CONTROLING MENAGER
@ja

To rób to co Ukraińcy wtedy dostaniesz 500zł premii motywacyjnej aby cię zmotywować do lepszej pracy.. Właściciel jest zadowolony z pracy Ukraińców. Jak otworzysz swoją ubojnie to sobie będziesz rządził po swojemu. Na razie jesteś tylko fizycznym i robisz na właściciela. Ukraińcy potrafili sobie załatwić dobre warunki pracy a polaczki tylko płaczą jak im żle i nic z tym nie potrafią zrobić. W innych firmach wiedzieli jak rozwiązać takie sprawy. Ze swoich prywatnych pieniędzy Ukraińcom nie płacisz więc wara od nich. Zajmi się własnym interesem.

Polak
@CONTROLING MENAGER

Oto Polska właśnie.

SYGNOTARIUSZ REGULAMINU PRACY
@Polak

Oto Polacy pracujący w ubojni właśnie. Pozbawieni jakiegokolwiek wykształcenia uważają że to Ukraińcy są winni ich niedoli choć z Ukraińców powinni brać przykład.

notariusz
@SYGNOTARIUSZ REGULAMINU PRACY

Sygnotariusz jak masz takie wykształcenie to przed że stawiamy przecinek.NIE mów o wykształceniu ludzi na produkcji.Wejrzyj do akt.Brawo Ty.

SYGNATARIUSZ REGULAMINU PRACY
@notariusz

BRAWO JA!!! Pisze z błędami ale wykształcenie mam takie ,że potrafiłem rzucić papierami i powiedziałem ,że w tym kombinacie dalej robić nie będę . Zaproponowali mi 20% podwyżki i zmianę warunków pracy. Nie to co ma się w akt. jest ważne ale w głowie. Ale ci z wykształceniem w akt. i piszący bezbłędnie potrafią obarczać tylko innych pracowników i Ukraińców złymi warunkami pracy, ponieważ boją się wziąć odpowiedzialność za swoje życie i je zmienić.

@SYGNATARIUSZ REGULAMINU PRACY

Jeżeli już tu nie pracujesz to po co tak intensywnie się wypowiadasz.Zamknij drzwi za sobą i nara.Piszesz masło maślane.Jedno zdanie jest zaprzeczeniem drugiego.Nie będę się wdawać z Tobą w polemike.

SYGNATARIUSZ REGULAMINU PRACY
@anonymous

Nie chcesz polemizować to chociaż zapoznaj się z Regulaminem Pracy. Jakbyś go znał to byś wiedział ,że to nie Ukraińcy go negocjowali, nie Ukraińcy go podpisali, nie Ukraińcy wprowadzali w życie i to nie Ukraińcy odpowiadają za jego stosowanie i przestrzeganie. Więc przestańcie bezczelnie obarczać Ukraińców winą za to ,że jesteście zakompleksionymi nieudacznikami z ubojni drobiu.

Kkkkķkkkk
@ja

Ludzie a czy wy naprawdę wierzycie w te akordy tyracie i macie mniej jak kilka lat temu a przerabiacie 3 razy tyle walczę o stawkę godzinową wtedy macie wszysto jasne pracujecie na pensje tych nierobów z kantora a oni zarabiają po 4 tyś na miesiąc

CONTROLING MENAGER
@Kkkkķkkkk

Z tego co się orientuje to w Tomaszowie mieli akordy i to Francuzi zażądali , aby to zarząd zlikwidował i wprowadził stawkę godzinową. Dawali ludziom do podpisania umowy , że przechodzi na godzinową ,a ten kto nie podpisał był straszony przez związki ,że rozwiążą z nim umowę o prace z winy pracownika. Miałem kontakt kiedyś z osobą z Tomaszowa i tak mi relacjonowała.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drosed S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.
Wit pasz

Przetwórstwo opiera się na taniej sile roboczej. To jest główne kryterium, które nigdy się w tej branży nie zmieni. Walka o wyzsze płace jest walką z wiatrakami. Wy pracownicy możecie zawalczyć o warunki pracy. Jakie powinny być, mówi kodeks pracy i regulamin zakładu. Polecam osobom zainteresowanym zapoznać się z procedurami i konsekwentnie ich przestrzegać. W ten sposób jesteście w porządku, nie działacie na szkodę firmy, nikt wam nic nie zarzuci, a sparaliżuje to cały zaklad, dla którego HCCP to tylko zapis na papierze.

Aborygen
@Wit pasz

Taka jest niestety prawda, z tym, że tania siła robocza to i tani zarząd, dyrektor - który by i za 3 tys by pracował, bo żadnego konkretnego fachu nie ma, oczywiście w dół hierachii -za tzw miskę ryżu też powinni pracować? tak na zdrową logikę, chyba raczej dyplomów lekarzy nie mają.....

@Aborygen

Nie zgodzę się, zarząd zarabia swoje, dlatego gra jak im zagra Francja. Pracownik jest dzisiaj, jutro może być inny, a właściciel nie zmienia się tak szybko...

FIRMA DORADCZA
@Wit pasz

Polecasz ,,osobom zainteresowanym" i to jest w tej firmie największy problem bo tu jest zainteresowanych co najwyżej kilka osób piszących na forum. Jak jeszcze oddzielisz tych co piszą na tych co rozumieją, że to nie inni pracownicy ( ani Ukraińcy) są odpowiedzialni za warunki pracy tylko żle zarządzający firmą ludzie na stanowiskach to zostanie prawie nikt. Firma ma pieniądze aby bez żadnych problemów zmienić warunki pracy na niebo lepsze świadczy o tym skala marnotrastwa jaką ślepy nawet widzi każdego dnia. Chętnych żeby poinformować o tym właściciela brak!!! Chętnych żeby poinformować Państwową Inspekcje Pracy żeby przypomniała jakie obowiązki mają osoby kierujące pracownikami wobec swoich podwładnych brak!!!

DZIENNIKARZ OBYWATELSKI
@Wit pasz

,,...zapoznać się z procedurami i konsekwentnie ich przestrzegać. W ten sposób jesteście w porządku, nie działacie na szkodę firmy, nikt wam nic nie zarzuci..." od razu widać że w Drosedzie nie pracujesz. Jest dokładnie odwrotnie. Ludzie którzy pracują zgodnie z procedurami są uważani za głównych hamulcowych( brak efektywności)!!! Ludzie którzy zgłaszają nieprawidłowości są uważani za problematycznych !!!. Ludzie którzy zadają pytania uważani są za buntujących innych i burzący porządek organizacyjny!!! Tutaj polityka personalna kreowana przez zarząd , kierowników brygadzistów i całe to towarzystwo jest taka że ludzie powinni zrezygnować ze wszystkich swoich praw ponieważ dzięki temu firma istnieje i ludzie mają prace. Najlepsze że 98% ludzi tu pracujących się na to godzi.

Paulina

@Mk Rozumiem, ale jednak uważam, że taka bierna postawa nie jest właściwa. Skoro ludzie, którzy nadal pracują w Drosed boją się podjąć odpowiednich kroków ku lepszemu, to może Ty, jako były pracownik, mógłbyś im jakoś pomóc - nie myślałeś w ten sposób? @Witam Nie jestem w żaden sposób powiązana z tą firmą - moją rolą jest aktywna pomoc Wam w zebraniu informacji o tym pracodawcy. Chciałbyś coś na powyższy temat dodać? @Haha Może warto porozmawiać z Zarządem firmy o wyższych podwyżkach?

Mk
@Paulina

A czego mają się bać taką pracę za tyle co płacą w drosed wszędzie znajdą prace a te akordy to oszustwo jeżeli ma się wszystko zgadzać musi być stawka godzinowo. A co do Francji to Francja nie wie o połowie co ta sokołowsko bielanowska klika tu wyrabia. Kiedyś 8 palet fileta wyrzucili na ubój bo nie przerobili a dodatkowo z zakupu zamówili to jest nadzór tylko kawę i ciasto że potrafią w tym kantorku a majstrowa to pewnie umie tylko włączyć i wyłączyć komputer porażka.

Paulina

Z waszych opinii wnioskuję, że sporo osób ceni sobie pracę w Drosed na stanowiskach biurowych a zupełnie inne zdanie mają Ci, którzy pracują na hali. Jak myślicie, z czego konkretnie wynika ta różnica w ocenie tej firmy? Czy pracodawca traktuje nie na równi pracowników w zależności od tego jakie stanowiska obejmują? A jest na to jakieś inne tego wyjaśnienie?

Kurde
@Paulina

Pracodawca traktuje na rowni to pracownicy skacza sobie do gardel, bo jedni zazdrszcza drugim.

@Paulina

Tutaj masz rację stanowisko a stanowisko zmienia ludzi

@anonymous

To jest jeden wielki (usunięte przez administratora) teraz będą się rasy mieszać

@Paulina

TEŻ PRACOWAŁEM W DROSEDZIE I TO NIE OTO CHODZI. TO JEST TAK- IM NIŻSZY STOŁEK TYM GORSZA(usunięte przez administratora). ZBIERZCIE SIĘ I IDŹCIE POROZMAWIAĆ Z DYREKTOREM,A JAK TO NIC NIE DA TO ZŁÓŻCIE POZEW ZBIOROWY DO SĄDU. OD TAKIEGO BIADOLENIA W INTERNECIE NIC SIĘ NIE ZMIENI. A TO, ŻE PRACOWNIKÓW JEST CORAZ MNIEJ A PRZYBYWA "CZERWONYCH CZAPEK" TO WYGLĄDA NA TO, ŻE WAM TO ODPOWIADA. NIC Z TYM NIE ROBICIE A MOGLIBYŚCIE CHOCIAŻ ZŁAPAĆ KTÓREGOŚ POZA KAMERAMI I MU MORDĘ OBIĆ.

Paulina

@mk Widzę, że osoba Dyrektora firmy Drosed nie przypadła Ci do gustu, ale jednak pamiętaj, żeby zachowywać na forum kulturę słowa. Ale faktycznie, jego zachowanie może budzić wątpliwości. Postanowiłeś zatem gdzieś zgłosić tą sprawę? @Kk A zatem co, Twoim zdaniem, mogłoby realnie wpłynąć na znaczną poprawę atmosfery pracy w tym przedsiębiorstwie? A jak wyglądają ogólne warunki zatrudnienia - możesz nam to nieco przybliżyć?

Mk
@Paulina

Ja już nie pracuję w drosed sam się zwolniłem także nic nie będę zgłaszał niech zgłaszają ci co tam pracują ale w tej firmie każdy się boi i nic się nie odzywają chociaż są traktowani bardzo źle nawet na forum nie piszą bo się boją ludzie miejcie trochę jaj

@Paulina

Pani Paulina żeby się poprawiło trzeba zrobić kurs począwszy od dyrektora czy prezesa nie wiem kto teraz jest nr 1 ???? poprzez brygadzistów i mistrzów z drobiarskiego w szczególności z kultury osobistej oraz nauczyć wszyskich podstawowych zwrotów typu proszę przepraszam dziękuję. To na początek jak to o panują będziemy pracować nad nimi dalej. Pozdrawiam????

Witam
@Paulina

Witam.Pani (usunięte przez administratora) czym Pani zajmuje sie w firmie Drosed ?

Paulina

@Wysoka A zatem w Drosed nie dzieje się najlepiej. Nadmieniasz, że jest problem ze sprzętem - jest to kwestia, która powinna zainteresować zarząd. Czy zatem udałaś się tam z tym problemem? @Kurde Dziękuję za ten wpis - rzeczywiście daje on do myślenia. Pracujesz jeszcze w tym przedsiębiorstwie, czy postanowiłeś odejść? @kk Trudno mi jest odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytanie. Rozumiem, że macie do firmy dużo pretensji, może zatem będzie to najlepsze miejsce pracy dla osób, które chcą jedynie podjąć pracę tymczasową?

@Paulina

Musi się bardzo dużo zmienić gdyby traktowano ludzi po ludzku to może tak. Ale zarządzają ludzie mówię o hali bez wychowania i bez kultury panuje hamstwo.

kk

dlaczego nic nie piszecie napiszcie prawdę o firmie i jak was traktują na drobiarskim wyrzućcie to z siebie piszcie ludzie

@kk

Właśnie piszcie jak tam jest naprawdę jak mówi przysłowie jak pan każe tak ja łaze i łaza do Kantora z pakowni i zerówki co niektórzy na kawkę

????
@anonymous

No łazili i łażą tylko już nie do kantorka bo kawiarnia się przeniosła

@????

a gdzie jest kawiarnia teraz? ciasto też przynoszą jak kiedyś?

kk

Pani Paulino tak szczerze czy na drobiarski na hali podjęła by Pani pracę na tych warunkach i za ten śmieszny akord i czy chciała by Pani pracować 8 h przy taśmie jako zwykły pracownik i być tak traktowaną przez kadrę jak ludzi traktują proszę szczerze odpowiedzieć. pozdrawiam

Paulina

@Cezary Oczywiście, firma Drosed prowadzi aktualnie procesy rekrutacyjne. Widziałam sporo ofert na wielu portalach z ogłoszeniami. Jakie stanowisko Cię interesuje? @anonymous Długo pracowałeś w tej firmie? Wypowiadasz się na temat zarobków. Może dodałbyś coś na temat ogólnych warunków zatrudnienia w tym miejscu?

Wysoka
@Paulina

Warunki zatrudnienia to jedna wielka kpina. Więcej ma ukrainiec do powiedzenia niż polak. Powiem tak: maszyny popsute od dawna mechanik jak przychodzi to mówi" co wam poradzę jak nie mam części" bo ktoś wyżej nie chce dać kasy. I robi co może by działało na jego zmianie. A potem jakoś będzie.Brak jest organizacji pracy ze strony liderów. Ważne że mają czerwoną czapkę. Przychodzą ludzie do przcy i po tygodniu się zwalniają. A ile jest na zwolnieniach? Jest naprawdę coraz gorzej,!!!! Zakład spada na psy jak to mówią.

Enojada
@Wysoka

Warunki pracy są z pewnością tak samo adekwatne, jak i do ludzi mieszkających w okolicach zakładu... Czyli zerowy! Co chwile coś wylewają, pewnie do ścieków, jak znam życie, a my musimy znosić ten smród... ????

Kk

Pani Paulina wszystko ok każdy zadowolony i zapraszamy na kawe do kantora na drobiarskim będzie sernik i karpatka a podludzie będą skrzynki przeżuca i zarabiać na pani pensje. Jak dobrze że już tam nie pracuje a z pani też dobre ziółko

ciekawska
@Kk

a na jaką literę zaczyna się nazwisko Pani Pauliny?

@ciekawska

pani ma 20 kilka lat prosto po szkole życia nie zna

Gutek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Fałszywymi wpisami można bardzo kogoś skrzywdzić!!

@Gutek

pozytywne jest to że pasztet podlaski jest niezły reszta słabizna

Paulina

Wiele osób ma tu rację - trzeba dbać o swój interes i egzekwować swoje prawa związane z pracą w Drosed. Nie zgodzę się jednak z tym, że niektórzy z Was uważają, że nie w interesie prezesa czy też kierownika jest dbanie o dobro i korzyść pracy innych pracowników - im podwładnych. Efektywność pracy w dużej mierze zależy od kierownictwa firmy. Tak więc proszę oceńcie na ile pracodawca Drosed interesuje się dobrą atmosferą i zapewnia godne warunki pracy dla swoich pracowników?

TRYBOWACZ
@Paulina

Efektywność w dużej mierze zależy od dyrektora i kierownika....a to dobre. Na trybowaniu uda gdyby nie zainwestowali w noże to ludzie by zębami musieli działać więc to dzięki dyrektorowi i kierownikowi jest jakakolwiek efektywność. Wieeeeeelkie dzięki....Jeżeli w interesie dyrektora i kierownika jest dbanie o interes pracownika to dlaczego: nie przestrzega zasad BHP żeby chronić zdrowie pracowników, nie przestrzega Kodeksu pracy, nie prowadzi anonimowych ankiet aby poznać problemy z jakimi zmagają się pracownicy, zatrudnia niekompetentnych pracowników nadzoru którzy naruszają godność osobistą szeregowych pracowników itd........

Ręka Rękę Myje
@Paulina

efektywność zależy tylko i wyłącznie od pieniędzy . Jak ludzie nie będą zarabiać pieniędzy adekwatnych do tego co robią nie będą pracować i efektywność spadnie jeszcze bardziej . A kierownik i dyrektor mają gdzieś czy ludziom jest dobrze dla nich liczy się tylko kasa ktora spływa im do kieszeni. Przykład podwyżka na uboju ha ha ha podniesie 5 złotych jak normy będą zrobione śmieszne . Obłuda i nieszczerość !!!!!

UKRAINIEC
@Ręka Rękę Myje

Jeżeli efektywność zależy od pieniędzy to jak wytłumaczysz fakt że taka użytkowniczka WYSOKA we wcześniejszych postach pisała ,, Polacy sobie czasami żyły wypruwają a Ukraińcy się tyko śmieją". Jak widać są pracownicy którzy są gotowi ,,wypruwać sobie żyły" bez specjalnych motywacji. Podwyżki dla takich roboli to wyrzucanie pieniędzy w błoto i działalność na szkodę firmy. Takim ludziom wystarczy powiedzieć ,,musicie" a oni zasuwają ,,no przecież nam kazaaali". Dopóki są ludzie z taką mentalnością jak użytkowniczka WYSOKA to o pieniądzach, poszanowaniu zdrowia i godności osobistej możesz zapomnieć. Najpierw musisz szanować się sam jak chcesz żeby szanowali i liczyli się z tobą inni.

Kurde
@Paulina

Dla pracodawcy licza sie zyski a atmosfere jaka panuje nie bierze pod uwage. A jest okropna. Ludzie ktorzy tam pracuja zeruja na czyims nieszczesciu , niepowodzeniu . To ich bawi szkoda tylko ze nie widza swojej biedy . To sa hieny ktore czekaja aby sobie poplotkowac. Tak wyglada praca w duzych skupiskach ludzi.. Wypowiadaja sie na forum ze tak zle to czemu pracuja. Rynek pracy jest tak bogaty w oferty ze kazda jedna znalazla by cos dla siebie. Pani Paulino moze ta wypowiedz da Pani do myslenia. . Szukaja sensacji. Zamiast poloczyc sily i dzialac to lepiej opiepszyc Komus tylek. A kierownik ma na to wyrobane,aby robota byla zrobiona.

mc

przemo a co tam u ciebie :)

mm
@mc

też jestem ciekawa ...

INSPEKTOR PRACY

Użytkowniczka Wysoka szkaluje wizerunek firmy. Właściciel w rocznym sprawozdaniu finansowym 2017/2018 na stronie 26 wskazuje rosnące zyski z działalności w Polsce z których jest zadowolony. Według właściciela firma rozwija się w sposób prawidłowy a nie schodzi na psy jak twierdzi Wysoka. Za stan budynków ,maszyn i urządzeń odpowiada właściciel i skoro mu on odpowiada i zarabia tyle że jest zadowolony to tobie nic do tego użytkowniczko Wysoka. Jeżeli właściciel nie dba o zdrowie pracowników nie przestrzegając obowiązujących w Polsce norm czasu pracy i pracownicy ratują się L4 to tobie nic do tego użytkowniczko Wysoka. Ukraińcy potrafią spakować manele i iść do innej firmy dlatego ich szanują. Ty użytkowniczko Wysoka nawet L4 nie potrafisz przynieść. Braki kadrowe nie są podstawą do zlecenia pracownikowi pracy w godzinach nadliczbowych KP. art.151. wyrok Sądu Najwyższego. Jak się na to godzicie to wasza sprawa. Państwowa Inspekcja Pracy żadnych skarg na warunki pracy nie dostaje więc nie ma podstaw do uszczęśliwiania pracowników na siłe.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Cezary

Nie polecam. Poczytaj opinie- mówią dokładnie jak tu jest. Ale jeśli 2400 na rękę z pracującymi sobotami cię zadowoli to spróbuj. W Zelkowie jest lepszy pracodawca i chętnie cie przyjmą. Pozdrawiam

Pani Halinka po godzinach i w niedziele ma pracodawca szczescie

Pracownica
@anonymous

Pani Halinka jest jedyna w swoim rodzaju. Jej wszystko pasuje. I dopóki będą takie osoby to pozostali nic nie wskórają. Bo skoro ona może być w pracy to czemu ty nie??? Jest coraz gorzej. Brak szacunku do zwykłego pracownika. A to przecież my pracujemy na ich pensje i premie.

@Pracownica

Żeby tylu ludzi nie potrafiło zrobić z Halinkami porządku to jest wstyd. Nikt za was tego nie zrobi. Roczny limit nadgodzin wynosi 150 godz. więc w czym problem?

xyz
@INSPEKTOR PRACY

Gdyby nie nadgodziny to nie byłoby sredniej krajowej.

@xyz

Jakby pracować 24h/ dobę to średnia krajowa x2, a do tego 7 dni w tygodniu to średnia krajowa x3. Niektórzy mają takie marne życie ze poza ciapcianiem się w mięsie nic innego w życiu nie mają. Oj ...oddacie te pieniądze za nadgodziny prędzej czy póżniej na lekarzy. Ale człowiek mądry po szkodzie. jak mu obiecać że dostanie 100zł jak będzie pracował 24 godz. dziennie to niektórzy z ubojni kurczaków by nie wychodzili. Ale gdzie są ci co szanują swoje zdrowie i godność osobistą?

Paulina

@Kk Myślę, że ironia w Twojej wypowiedzi jest zupełnie niepotrzebna. Moim zadaniem jest aktywna pomoc innym użytkownikom forum w zasięgnięciu informacji o danym pracodawcy. Jeśli zatem chciałabyś dodać coś merytorycznego na temat pracy w Drosed - zapraszam.

Zostaw merytoryczną opinię o Drosed S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Drosed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drosed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drosed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drosed S.A.