Opinie o Abp Poland Sp. z o.o. w Pniewy

Abp Poland Sp. z o.o.
0 0 17 5 1
Jpierd

Firma firma ale kierownicy zero nic nie wiedza sami nie wiedza co maja ze soba zrobic a ludzi chca ustawiac nic kompletne zero nie dosc ze falszywi jak pies np. Anna lepiej nic nie gadac przy jej obecnosci bo Cie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) jeszcze bardziej niz jestes zero szacunu dla swich (usunięte przez administratora) lize innym I obgadac Tylko umie nic wiecej

Sialalalala
@Jpierd

Jpierd nie chcę nic mówić ale to jest forum Pniew a nie kłosowic :p człowiek tu czeka kto następny dowali a tu klosowice. Ehhh

Szymon
@Sialalalala

Rzeczywiście jest tak, że relacje z kierownikami nie należą do najlepszych? Skoro poruszyliście temat atmosfery, to dodatkowo chciałbym dowiedzieć się, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Proszę o informację, jak to w rzeczywistości wygląda.

Sialalalala
@Szymon

Szymon Ale pomoc i wsparcie w jakim sensie?

Szymon Nowy wpis
@Sialalalala

W sensie pierwszych dni po zatrudnieniu. Chciałem zweryfikować, czy z każdym pytaniem i problemem można śmiało zwrócić się do osób, które dłużej pracują w firmie Abp Poland. Czy teraz już rozumiesz sens mojego pytania?

Sialalalala Nowy wpis
@Szymon

Możesz się zgłosić do kierownictwa. Oczywiście. Ale są zbyt fałszywi :) Bardziej pomoże Ci pracownik zwykły niż oni. pracownikowi bardziej możesz zaufać. Uwierz mi.

Bożena Nowy wpis
@Sialalalala

Dla pewności spytam - piszesz o relacjach z przełożonymi z Pniew tak? Czy z innych oddziałów Abp? Daj znać!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Abp Poland Sp. z o.o.?

Jeliciarnia

Fryzjerstwo do łóju !!! Niebiescy do kat 3

Ostry ketchup

Jesli w firmie źle sie dzieje, to przyczyne tego trzeba wyeliminować, tz. Jan Janusz jak kto woli!!! Nie ma go jest spokój, wraca jest hałas!!! Kozackie zagrywki!!! Kablowanie!!! Podpieranie ścian z założenymi rekami za to brac kasę.... Nie popieram.... Abp otworzcie oczy

Tak9Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ciach ciach

Praca jest ciężka. Ale jeśli chcesz zarobić no to trzeba chapać. Dają zarobić. I to niemało. Praca praca ale.... Jest jeden kierownik. Podam imiona zasad rodo nienaruszam. Michał jest dla ludzi. Pomoże Ci. Pogada. Jest dla firmy ale i dla ludzi. Zna się na robocie. Dla ludzi i to jest wazne. Szacun Michał. Był Andrzej. Jest schorowany ale jest fachowcem. Oby wrócił w nasze szeregi. Wszyscy pracownicy życzą Ci zdrowia kierownik jak to czytasz może. Jest też następny kierownik. Jan Janusz czy jak kto woli. MATKO BOSKA... Człowiek chce się znać ale sie nie udaje... Jeździ po pracownikach jak po szmacie. Dla niego pracownik to tylko numer na kasku.. jedzie po Tobie jak chce bo ma niebieski kask. I może sobie pozwolić.. oby firma przejrzała na oczy. Będę się o to modlił. A wraz ze mną cała firma ABP Pniewy.

Tak7Nie
Rachu ciachu i po strachu
@Ciach ciach

Ciach ciach całkowicie się zgadzam z tobą w kwestii Jana Janusza czy jak kto woli... Jego brak szacunku do pracownika, głupie odzywki cwaniackie co to nie ja!! Ja wiem najlepiej!!! choć nie mam doświadczenia w pracy tylko znam się bo ktoś opowiadał. Szkoda pisać zresztą zachowanie jego podchodzi pod Mobing!!! Odrazu widać brak profesjonalizmu kierowniczego , razem z tobą się modlę o to aby firma przejrzała na oczy.

Tak6Nie
Bartosz

Nowi pracownicy nie przywiązują się do pracy w jednej firmie i stąd taka rotacja!!

Tak2Nie

Jak teraz jest z pracą u pracodawcy jakim jest Abp Poland Sp. z o.o. w mieście Pniewy? Nie wiemy jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na pracę u nich.

@Administrator

Generalnie nie polecam pracy w tej firmie na dłużej, praca tylko na chwile, ludzi maja za kompletne dno a sami nie są lepsi. Praca w biurze raczej ok, ale tez słyszę ze mało płacą, księgowość za 2tys robią, informatycy siedzą chyba po 24h, a produkcja jak roboty, ale za to kasa większa jak w biurze.

Kamila
@Pracownik

Czy nadal jesteś pracownikiem Abp Poland. Pytam, ponieważ nie wynika to jednoznacznie z Twojej wypowiedzi. Napisałeś, że nie polecasz długofalowej współpracy z tym pracodawcą. Czy w takim razie można współpracę z nim potraktować jako dobry pierwszy krok w karierze zawodowej? Zachęcam Cię do pozostawienia kilku słów na ten temat.

M.
@Administrator

Dzień dobry, ja byłem pracownikiem tejże firmy, pracowałem ok 2 lat w dziale specjalistów, szczerze to w ogłoszeniach na pracuj.pl i to co przedstawiają na rozmowie kwalifikacyjnej mija się rzeczywistością. Sądząc po obecnych ogłoszeniach spora tam jest rotacja na stanowiskach wyższego szczebla.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Abp Poland Sp. z o.o. - Pniewy

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie