Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Leoncin

Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Opinie o Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Andrzej

Ja słyszałem, że firma ma bardzo dobra opinię jako pracodawca!

Benek

Może ktoś ma wiedzę o nowych ofertach pracy?

Agnieszka

@anonymous, a Ty pracujesz lub pracowałeś w Przetwórstwo Mięsne Lukullus? Jak oceniasz tego pracodawcę? Czy ktoś mógłby napisać o aktualnej sytuacji firmy? Czy prowadzone są obecnie jakieś rekrutacje? Na stronie internetowej nie ma żadnych informacji na ten temat.

anonymous
@Agnieszka 03.04.2018 15:35

Jak w każdej firmie są plusy i minusy, plusy obiady minusy nie chcą płacić za nadgodziny i mało przyjemne traktowanie pracowników przez przełorzonych słaby socjal (pracowałem tam parę lat)

Iza

Czy firma normalnie funkcjonuje? Przestaliście zupełnie pisać.

Jerzy

Zastanawiam się czy jest jakiś powód tej ciszy?

Robson

Czym są jakieś dodatki poza płacowe? Ubezpieczenie, pakiet medyczny, multisport?

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

anonymous

co słychać? co raz więcej ludzi sie zwalnia, bo przeciez lepiej zaplacic ukraincowi za nadgodziny niz polakowi co pracuje w firime 10 lat, nie polecam sie tu zatrudniac na dluzszy okres

Amator

Co aktualnie słychać w firmie? Od dawna nie piszecie. Warto aplikować , podpowiedzcie cos!

Agnieszka

Jak na dzień dzisiejszy ma się atmosfera w Przetwórstwo Mięsne Lukullus? Czy komunikacja między pracownikami jest na dobrym poziomie? Aktualnie informacje o pracodawcy będą pomocne dla osób szukających zatrudnienia.

Marek

A u góry co ini piszom o firmie nie widać.

Agnieszka

@artur, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA. Forum nie jest miejscem do obrażania innych pracowników.

bruce

Szkoda, że jest w budowie @minio, ale i tak o wszytskich rzeczach najlepiej dowiadywąć się bezpośrednio u nich, zwłaszcza o prowadzonej rekrutacji czy o zarobkach.

artur

ta świnia gruba co śedzi na bramie to żre za czterech wielki cieć.

xxxxx

no bo takie cieci które leżą na pryczy cały czas miske pod ryj podstawiono mają wiecej nisz my jako pracownicy i przynies mu to i podaj mu pod ryj oczywiscie bo to szefa pupilek a urabia sam go i haha

JA

1300PLN CHYBA JESZCZE NIECH SAM REKAWY ZAWIJA I DO ROBOTY

ziomek
@JA 10.12.2014 14:17

a najlepszy zaufany pracownik ochrony Pan Serafin robi co najwjecej kradnie kiełbaski a zwala wine na innych a sam po cichu wynosi w saszece co sie da

hhhhhhhhhhhhhhhh

najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w okolicy I KIERAT

no name

Zarobki ko(s)miczne. Atmosfera...za czasów drugiej wojny światowej były "specjalne" ośrodki pracy. Atmosfera porównywalna. Jednym słowem - szukasz pracy? - szukaj dalej.

Artur

Witam chciałem sie dowiedzieć jak tam praca w lukuulusie bo wybieram sie na produkcje i ile zarobie jako świeżak , czy ktoś jeżdzi z nowego dworu czy można było by zabierać sie do pracy z kazunia lub z nowego dworu albo zakroczymia.

[usunięte przez moderatora] szambo bez dna

Anonim

Da się pracować we lukullus Leoncin na umowę agencyjną?

kto może mi udzielić informacji jak wygląda rekrutacja do firmy lukullus? czy ktoś wie kiedy będzie tam przeprowadzana rekrutacja?

Haha

Jaka kasa chłopie i jake nadgodziny smieszne kto ci takich bajek naopowiadal bylo dobrze jak jarek nie trafił

stały bywalec

sorki za błędy . Kochany Szefie bądż człowiekiem,a nie (?) premia potrzebna jest nam do przeżycia.[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nki trzeba płacić nie wspominając szkoły(600 zł)

boy

zarobki komiczne...

xxx

Zapraszam do dzielenia się opiniami

Zostaw opinię o Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA - Leoncin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA