Opinie o Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA w Leoncin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA w Leoncin

Tomasz Nowy wpis

Firma z całą pewnością zapracowała sobie na dobrą opinię jako pracodawca ale nie każdy ma chęci do pracy.

Szczery Nowy wpis

Ogólne (usunięte przez administratora) i brak szacunku do pracownika przez majstra Krzysztofa i kierownika Jarosława, którzy "rządzą" działem rozbiorowym. Obydwaj odzywają się okropnie do ludzi, z poniżeniem, majster ciągle gada, że TŁUMOKI, a kierownik drze się żeby ZAMKNĄĆ MORDE. Nie można mieć swojego zdania, straszą zwolnieniem z pracy. No chyba, że jakaś dziewczyna wpadnie im w oko, to już wiadomo, że dostanie dobrą pensje i będzie jednym uchem z nimi, a i do kadrowej Magdy i jej siostry Moniki też są różne zażalenia. Kierownik lubi młode, zgrabne. O innych działach się za bardzo nie wypowiem ale z tego co słyszałem to ludzie sobie chwalą. Najlepsze jest to, że prezesowie nie wiedzą jak się traktuje pracowników w ich firmie na ROZBIORZE. (usunięte przez administratora) i molestowanie. Pensja marna i umowa zlecenie. Szukasz pracy? To szukaj dalej a od nich jak najdalej. Nie pozdrawiam.

Czeker. Nowy wpis
Klient

Jaki jest związek zakładów mięsnych i sklepów w Niemczech ? Jeśli chodzi o sklepy same pozytywy. Miła obsługa i dobry towar na regałach. Dziwi mnie tylko stanowisko wędlin gdzie obok firmowych wyrobów Lukullus leży trucizna innej firmy (na trzy litery)

Konorawirus

Syn ma gorączkę a wirus na zakładzie i nikt nie mówi o tym

Danuta Nowy wpis
@Konorawirus

@Konorawirus zebraliście się na zakładzie i porozmawialiście z szefostwem na temat swoich obaw? Daj znać proszę, co się zmieniło. Powodzenia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

wiking 22

Mam 50lat i od 30lat nie doznałem tak dobrego smaku kiełbasy myśliwskiej smak ,zapach wędzenia utrzymuje się na palcach po kilku godzinach od trzymania w palcach.Sama konsynstensia miesa palce lizać .Oby nie zepsuć tego smaku.wiem co mówię mój dziadek był mistrzem Polski w kuchni i znam te smaki z dzieciństwa

Kazimierz
@wiking 22

Chciałbym przypomnieć, że użytkownicy tego forum, wymieniają się głównie opiniami na temat warunków pracy u konkretnego pracodawcy. Ocena produktów przez klientów jest także istotna, ale może warto zamieścić swoją opinię także w innym miejscu w sieci?

anonymous

co słychać? co raz więcej ludzi sie zwalnia, bo przeciez lepiej zaplacic ukraincowi za nadgodziny niz polakowi co pracuje w firime 10 lat, nie polecam sie tu zatrudniac na dluzszy okres

taki tam
@anonymous

Niedawno wróciły premie które były zabrane tzn 35%dla pracowników ze stażem powyżej 10 lat nie posiadam info co mniejszych staży

Andrzej

Ja słyszałem, że firma ma bardzo dobra opinię jako pracodawca!

Benek

Może ktoś ma wiedzę o nowych ofertach pracy?

Agnieszka

@anonymous, a Ty pracujesz lub pracowałeś w Przetwórstwo Mięsne Lukullus? Jak oceniasz tego pracodawcę? Czy ktoś mógłby napisać o aktualnej sytuacji firmy? Czy prowadzone są obecnie jakieś rekrutacje? Na stronie internetowej nie ma żadnych informacji na ten temat.

anonymous
@Agnieszka

Jak w każdej firmie są plusy i minusy, plusy obiady minusy nie chcą płacić za nadgodziny i mało przyjemne traktowanie pracowników przez przełorzonych słaby socjal (pracowałem tam parę lat)

Iza

Czy firma normalnie funkcjonuje? Przestaliście zupełnie pisać.

Jerzy

Zastanawiam się czy jest jakiś powód tej ciszy?

Robson

Czym są jakieś dodatki poza płacowe? Ubezpieczenie, pakiet medyczny, multisport?

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Amator

Co aktualnie słychać w firmie? Od dawna nie piszecie. Warto aplikować , podpowiedzcie cos!

Agnieszka

Jak na dzień dzisiejszy ma się atmosfera w Przetwórstwo Mięsne Lukullus? Czy komunikacja między pracownikami jest na dobrym poziomie? Aktualnie informacje o pracodawcy będą pomocne dla osób szukających zatrudnienia.

Marek

A u góry co ini piszom o firmie nie widać.

Agnieszka

@artur, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA. Forum nie jest miejscem do obrażania innych pracowników.

bruce

Szkoda, że jest w budowie @minio, ale i tak o wszytskich rzeczach najlepiej dowiadywąć się bezpośrednio u nich, zwłaszcza o prowadzonej rekrutacji czy o zarobkach.

artur

ta świnia gruba co śedzi na bramie to żre za czterech wielki cieć.

xxxxx

no bo takie cieci które leżą na pryczy cały czas miske pod ryj podstawiono mają wiecej nisz my jako pracownicy i przynies mu to i podaj mu pod ryj oczywiscie bo to szefa pupilek a urabia sam go i haha

Zostaw merytoryczną opinię o Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA - Leoncin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przetwórstwo Mięsne Lukullus SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA