Opinie o Max Meat 2 Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Max Meat 2 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Max Meat 2 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max Meat 2 Sp. z o.o. w Wołomin

Ooo Nowy wpis

Dobrze wiedzieć ze hurtowni u nas w Radomiu już nie ma nim w ogóle CV podesłałem, bo szukam właśnie jakiejś roboty jako magazynier. a co się w ogóle z ludźmi po tym wszystkim podziało? I inne oddziały normalnie działają?

Wściekły

Poszedłem na rozmowę rekrutacyjną termine podanym przez panią od rekrutacji przychodzę i mi powiedziano że nie ma tego pana co miałem z nim rozmawiać

Lara Nowy wpis

A myślicie, że tamten Pan jeszcze pracuje? mają rotacje w HRce? Pytam, bo ogłoszeń do niej nie widziałam, były za to na magazyn, ale co z biurem? I czy z tym radomskim oddziałem jest wszystko ok? Widziałam te komentarze odnośnie spalenia

Antoine Nowy wpis
@Lara

Hurtowni w Radomiu już nie ma.

Jakie są warunki zatrudnienia w Max Meat 2 Sp. z o.o.?

Jonny be good

Ale ż tam niema nic dobrego w tej firmie. Co roku otwierają nową spółke, wypłaty są i na konto i do ręki w kopercię, nadgodziny nie są placone... I wielki brak poszanowania!

@Jonny be good

nie wiem na ile prawdy w tym było ale chciałabym się upewnić jak to na dzień dzisiejszy tutaj w firmie jest, bo jakoś wcześniej pozytywy padały. Co fakt, że otwierana jest nowa spółka ma do warunków zatrudnienia tutaj? I czy ktoś napisałby o obecnych nadgodzinach? Często występują i jak w razie czego byłyby płacone czy jednak faktycznie nie są?

Obecny
@Aneta

Miesiąc luty nie ma nadgodzin. Kasa się zgadza. Jeśli chodzi o pracodawcę w Wołominie? Płacą dobrze, do Warszawy nie chce mi się jeździć.

@Obecny

Luty nie? To pewnie nie każdemu za bardzo leży? W których miesiącach w takim razie można nastawiać się na najwyższe wypłaty? czyli góra ok? a współpracownicy jak mogliby zostać ocenieni?

@Aneta

Wynagrodzenia na czas, atmosfera bardzo przyjemna, ja dojeżdżam z targówka aż bo lubię tu pracować. Jedzenie można kupić dużo taniej niż w sklepach. Negatywne opinie pewnie od kierowców zwolnionych dyscyplinarnie za przyjście do pracy po spożyciu.

@Anna

Po spożyciu? A dużo takich sytuacji się zdarzało? I czy nie doszło do żadnego wypadku mimo wszystko ani nic? Teraz to kwestie bhp zaczęły mnie z tego powodu zastanawiać. Co z jakimiś szkoleniami, jest tylko jedno startowe czy potem również przypominające? A pozostałe szkolenia?

@Aneta

W każdym miejscu można znaleźć takie osoby... Bez wypadków, jest Pan, który zajmuje się BHP. A jakie stanowisko Cię interesuje?

@Anna

Nie mam doświadczenia, więc nie mam pojęcia co może byc odpowiednie. Na które zazwyczaj jest najwięcej chętnych i z jakich ewentualnych przyczyn? W którym obszarze występuje największa rotacja?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Max Meat 2 Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
XXXX

FIRMA JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) PO SPALENIU JEDNEGO Z ODDZIAŁÓW FIRMA NIE ROZLICZYŁA SIE Z PRACOWNIKAMI A TOWAR KTÓRY PO SPALENIU POWINNIEN IŚĆ DO UTYLIZACJI TO POSZŁO SPOWROTEM NA WOŁOMIN I DO KLIENTOW. ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW

@XXXX

Spalenie jednego z oddziałów? A co z jakimiś ubezpieczeniem, jak to zostało rozliczone? Odnośnie tego wspomnianego towaru jaki konkretnie masz na myśli i w jakim był stanie?

@XXXX

Dzień dobry, gratulujemy wyobraźni. Prawdą jest, że w listopadzie ubiegłego roku, spaliło się biuro w naszym Radomskim oddziale. Jeśli chodzi o bezpodstawny zarzut, że nasza firma sprzedaje kontrahentom, niepełnowartościowe lub też uszkodzone produkty, w tak ogromnej firmie, pozostającej pod stałą kontrolą Sanepidu, to podchodzi to już pod zniesławienie potocznie określanym jako oczernianie (art. 212 KK) oraz o zniewadze (art. 216 KK). Proszę pamiętać, że w internecie nie jest się anonimowym.

Adriano

Najlepsza firma pod słońcem.

Bo tak

Izabela
@Młody

Wybacz, ale nie rozumiem, co chciałeś nam przekazać :( Polecasz - nie polecasz? Naprawdę chciałabym się dowiedzieć, czy dobrze pracowało Ci się w tej firmie, bo opinie są takie na dwa razy, a znajomy interesuje się pracą tutaj. Będę wdzięczna za podanie argumentów dlaczego warto lub nie warto tutaj aplikować. Dzięki!

@Izabela

Izabela, pracuje mi się bardzo dobrze. Liczę na to że z czasem będę zarabiał więcej. Fajnie że jest kawa, herbata i jedzenie. Ogólnie nie narzekam. Pozdrawiam

Justyna
@Młody

O ! jedzenie jest, a to tak jak w żartach jakieś owocowe czwartki czy zupełnie coś innego ?

Magdalena
@Młody

Ta kawa, herbata i jedzenie to stałe wyposażenie biura firmy, czy to jest jakiś dodatek poza płacowy dla pracowników?

@Justyna

Nie normalnie mięso tzn: - pierogi, kotlety, parówki, kiełbasa,co chcę to jem i to jest duży plus. Oczywiście nie wszystko jednego dnia ale dieta może być dość urozmaicona ????Odgrzewane w mikrofali lub na patelni.

Hanna
@Młody

To fajnie, że takie możliwości są związane z jedzeniem, człowiek sobie zaoszczędzi przynajmniej. Głupie pytanie... Ale no jak to ja myślę by oszczędzać :D do domu można sobie wziąć? :D

@Hanna

Można, jak wypiszą Ci paragon i zapłacisz. Czemu miałbym wziąć do domu? Jak coś potrzebuje, robię zakupy i płacę i wychodzę z czystym sumieniem.

@Młody

No ludzie są różni, ktoś by pewnie brał. Ja w sumie też, bo wygodnie chociaż. Ale zależy ile to kosztuje tak właściwie, bo taniej to nie da rady? ;p

@Aneta

Jeśli chodzi o ceny to jest na pewno taniej niż w sklepie. Wiem bo kupuję do domu. Nie wiem czy jesteś pracownikiem czy kimś z zewnątrz. I różnica kiedy chcesz robić zakupy. Na nocnej zmianie są ludzie bardziej wyrozumiali, cierpliwi ;) I spokojniejsi w razie co ;)

@Młody

A od czego to zależy, że właśnie tacy na tej zmianie tu są? Czyli tych z dziennej nie lubisz? ;p

Wolę nocną zmianę ????

Danuta
@Młody

A ile roboty jest na nocnej zmianie?

@Danuta

Danuta a szukasz pracy? Że pytasz ;) Powiem Ci tak od jakiegoś czasu wszystko jest poukładane więc wydaje się że ma to ręce i nogi. Pracy jest sporo ponieważ większość obrotu robi nocna zmiana.

@Młody

Czyli coś za coś? :/ Bo pisałeś, że na nocnej lepsi ludzie a tu wychodzi, że robota większa. Widzę, że jeszcze 3 miesiące temu pisałeś, że liczysz na lepsze zarobki z czasem. Do teraz nic nie ruszyło? Bo ciekawa jestem kiedy podwyżki jakieś przyznają

@Aneta

Aneta, skoro dalej pracuje...

@Młody

No ja tam nie wiem czy się na boku za czymś innym nie rozglądasz. ;p Chyba, że na lata planujesz tu być?

@Aneta

Żyje chwilą i nie wiem co będzie za rok :) A rozglądać się mogę za dziewczynami ;)

@Młody

Młody a co tam słychać na nocnej zmianie i w firmie?

Danuta

a co Ty taki ciekawski? Przyjdź i zobacz co słychać

@Danuta

Dobra, przyjdę ale koperta ma na mnie czekać ;)

@Staruch

A dużo tutaj w tej kopercie dają? ;p

Git

Renata
@Staruch

Czyli ile konkretnie dają?

Najlepszego

Fajna atmosfera ????

Adriann

Pracowałem krótko ale polecam chłopaki w porządku kierownik również wypłaty na czas także nie mam zastrzeżeń

Agnieszka
@Adriann

A jak z wysokością wynagrodzenia, też w porządku stawki czy jednak nie najlepiej? Czemu finalnie krótko pracowałeś skoro nie miałeś żadnych zastrzeżeń?

Okradziony

Witam proponuje każdemu z osobna omijać tą firme szerokim łukiem.Umowy najnizsze kasa w kopercie pod stolem z czego jak odejdziesz i tak koperty nie ujrzysz.Za opuszczenie dnia pracy obcinaja 200zl dniowke z czego fniowka wychodxi j.kies 140.Radze dobrze sie zastanowic wybierajac ich oferty.pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Max Meat 2 Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Max Meat 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Max Meat 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Max Meat 2 Sp. z o.o.
  • Szosa Jadowska 54