Efes-Pol

Złotkowo

Efes-Pol

Opinie o Efes-Pol

Jolanta

@Tamara, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowana podjęciem pracy w firmie Efes-Pol w Złotkowie. Jakim stanowiskiem byłabyś zainteresowana? Mam nadzieję, że pojawią się na forum jakieś opinie pochodzące od pracowników firmy, o której mowa w tym wątku. Daj nam znać, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w Efes-Pol!

Tamara

Słyszałam , że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy taka cisza na forum potwierdza dobrą atmosferę i pracę?

Taki ktoś

się pracowało kilka lat i szczerze odradzam, tylko (usunięte przez administratora) zarabiają a tych jest w tej firmie nie mało! i kolorowa Franca! przy biurku która donosi na wszystko co się rusza! Odradzam!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Efes-Pol? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Remik

Tak rzadko piszecie bo jak sądzę dobrze się tu pracuje?

Pracowałem i polecam produkt tej firmy, czysto, uda drobiowe, mięso drobiowe używają do produkcji, stawiają na jakość, jest czas na posiłek, wypicie kawy, Właściciel tej Firmy Turek rodowity, przywoził ciastka takie jakie Turcy robią, pyszne. Miła atmosfera pracy, mili pracownicy, wypłata na czas, dojazd do firmy b.dobry , przystanek niedaleko Firmy, z zajezdni autobusowej Sobieskiego.Polecam

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Efes-Pol? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

driver

no na produkcj to im nie zazdrosciłem nigdy a ja jako kierowca robilem to no normalna praca, rozwozilo sie towar i za to placili, nie bylo jakichs wymyslnych wyamgac, a pieniadze co do dnia

haller

panowie praca w zimnym tyle z minusow, a z plusów to umowa o prace i premie do wypłaty

bg

praca polega na nabijaniu płatów mięsa na szpilę rzeźbienie nożem, owijanie folią itp. fakt nie jest lekko ale idzie sie przyzwyczaić, wyrobić jakiś swoj schemat i potem juz nie jest tak ciezko

anonymous

hehehe trzeba iść samemu i sie przerkonać, bo jak do pracy nowi przychodza to co jeden to madrzejszy

rolex

ja to nie wiem ja ktam na gorze sie sprawy maja, u nas na zakladzie raczej pensja stala + premie wiec suma sumarum jest dobrze

Tr

Czy zarobki zmieniają się z czasem lub zmianą stanowiska na wyższe czy są stałe dla każdej podpisane umowy??

batman
@Tr 21.11.2017 11:46

jak zmieniasz na wyższe to oczywiście, a tak to zalezy.. ogolnie pensje sa raczej stale, chyba ze sa odgórne podwyzki np. dla produkcji

litka

DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE --> DOBRY START---> PEWNA UMOWA ---> DUŻO PRACY, ALE ZAROBKI OK

anonymous

pracuje tam troche ukraincow ale jak ktos nie ma uprzedzen to totalnie w niczym to nie przeszkadza

will

dobra ekipa pracuje tam teraz. Ja jestem akurat od niedawna, bo dopiero trzeci miesiąc, ale idzie się dogadać, żeby nie było spin. Jak się spędza wspólnie prawie 8h dziennie to trzeba jakoś funkcjonować wspólnie

Adek

Praca i firma godna polecenia. Mogę potwierdzić to co inni piszą - płacili mi na czas, roboty dużo nie ma się czasu człowiek nudzic

kariol

ważne ze jest robota, nie ma co narzekac koledzy

dexter
@kariol 07.11.2017 12:58

zgadzam się serio nie ma czegoś rażącego do czego możnaby sie przyczepic

grill

na produkcji praca nie jest lekka i przyjemna, ale nie jest też mega ciężko kwestia przyzwyczajenia plus, że poza pensją zdarzają się jeszcze premie produkcyjne

Yurii

czy ktos wie czy zatrudniaja tylko polakow?

Hans
@Yurii 25.10.2017 08:50

Yurii, nie tylko :) obcokrajowców też zatrudniają

Eryt
@Yurii 25.10.2017 08:50

ogólnie są otwarci na inne narodowości, ale na szczęście nie ma w firmie problemu z komunikacja, z tego powodu

Coco

wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowę o prace, a to niewątpliwy plus

Grzesiek

zgadzam się z tym, że pieniądze adekwatne do wykonywanej pracy. Poza tym jest normalna umowa o pracę i praca do 14 lub max 15, więc jeszcze sporo dnia zostaje na swoje sprawy

malwina

no właśnie i tu dochodzimy dop sedna dyskusji - ile konkretnie zarobisz? nie ukrywam że nie interesuje mnie twoja narzekanie i straszenie, raczej przyjacielu od ciebie oczekuję konkretnej i merytorycznej odpowiedzi

nie rozumiem tych negatywów, pracuję w tej firmie już od kilku lat i nie zamierzam pracy zmieniać, jak się człowiek stara, dobrze pracuje to szefostwo to widzi i potrafi docenić, nikt kto pracuje w Efes-Pol na zarobki nie narzeka, praca ciężka ale wynagrodzenie adekwatne

work
@pracownik 08.03.2016 09:27

zgadzam się w 100%

Tarpan

Odradzam, uważajcie

Tarpan

Odradzam

Zostaw opinię o Efes-Pol - Złotkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efes-Pol