Opinie o Drosed S.A. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drosed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Drosed S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drosed S.A. w Siedlce

Lekarz

Zwalniać się a po co...Na L4 jak Policjanci.... niech firma płaci za skandaliczne warunki pracy....

Mr One 2

Duzo ludzi pisze post factum (czyli po polsku - zwolniło sie i komentuje). To mnie śmieszy, bo ci żal? Ze firma działa bez jakiegos X czy Y? działa, firma nie jest zła, tylko ludzie są niereformowalni. Nie każdy bedzie Kierownikiem czy Prezesem i to sobie trzeba uswiadomic, bo ich jest tylko po jednej osobie i też maja na głowie...Co wy tak narzekacie na ten Drosed? Bija? Panią Pauline zwolniono i z tej złości was podpuszcza (tak mi się wydaje), jest inna za nia i zakład istnieje...To nie jest zły zakład...a jak komus nie pasuje to niech się zwalnia....

Kandydatka na pracownika

Wypłata na czas....ZUS opłacony......Nieeeeeeeprawdopodobne!!!!!!! .....Toż to niespotykane warunki pracy jak na polskie warunki........ Kk miałeś racje co do pustaków...

@Kandydatka na pracownika

widzisz mówiłem aby zus opłacony i ogon pod siebie i dać się gnoić to jest drosed bo tam nikt normalnie nie potrafi rozmawiać tylko wyzwiska ja już tam nie pracuje ale co się dziwić sokołów i bielany żądzą

Kandydatka na pracownika

Jako potencjalny pracownik interesują mnie następujące warunki zatrudnienia: Czy w Drosedzie działają jakieś Związki Zawodowe do których się można zapisać by walczyć o swoje prawa? Jak są to ilu członków liczą? Jak nie ma to czy są jacyś rozumni pracownicy którzy skłonni by byli takowe założyć? Ile razy w ciągu ostatnich 2 lat pracownicy prosili o kontrolę Państwową Inspekcje Pracy? Czy ktoś z pracowników zechciał by odpowiedzieć na powyższe pytania dotyczące warunków pracy w Drosedzie? Będę wdzięczna.

@Kandydatka na pracownika

Witam jesteś ogarniętą osobą nie będziesz tam pasowała nie warto aplikować chyba że do biura bo na halę absolutnie odradzam. Pustaki od góry do samego dołu

Kandytaka na pracownika
@Kk

Podobno jest dużo Ukraińców którzy dbają o swoje zdrowie i potrafią liczyć pieniądze w przeciwieństwie do pustaków, więc można się z nimi trzymać. A jak z moimi pytaniami. Czy jest na forum jakiś kompetentny pracownik potrafiący na nie odpowiedzieć czy też jak na hali same pustaki jak twierdzi Kk?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drosed S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.
Wkurzony ....

Kolejna sprawa dla Pana Fachowca Dyrektora a chyba już teraz Prezesa Pana Kicinskiego to moze by Pan zorganizował tak posiłek regeneracyjny, żeby trwał 20 minut na spożywaniu (jakoś jedzenia pominę) a nie na staniu 10 minut w kolejce i walce o łyżkę czy kubek?....

Mm
@Wkurzony ....

Wiesz co on ma to gdzieś liczą się tony dla niego a nie ludzie

@Wkurzony ....

Poruszasz tu bardzo istotny aspekt. Ale pamiętaj, że na forum publicznym nie posługujemy się danymi personalnymi swoich współpracowników - mówi o tym regulamin Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Może należałoby omówić tę sprawę osobiście z osobą, o której nadmieniasz. Co o tym sądzisz?

@Paulina

o tym posiłku szczera prawda ludzie dosłownie biegną na zupę pan brygadzista patrzy na zegarek z durnym uśmieszkiem i mierzy 20 z czego ok 4 min idzie się na stołówkę starsze osoby dłużej ludzie zachodzą na stołówkę stoją w kolejce ok 7 min na jedzenie zostaje przy dobrych układach 10 min jak są miski albo łyżki i biegiem na dół bo jak się spóżni minutę to stoją idioci przy maszynach ze stoperem i zaraz problem a sami brygadziści i mistrze siedzą po 40 min lub dłużej chory zakład ludzi mają za nic

@Paulina

Ta osoba jak idzie przez hale to tak wysoko głowę nosi że hoho nawet dzień dobry ludziom nie odpowiada (kultura na poziomie zero) i ten szyderczy uśmieszek ale jak w biedronce jest na zakupach to ucieka w inną alejkę haha tacy bohaterzy

@kk

Owszem - to w pewnym sensie może stanowić niemały problem. Jednak naprawdę chyba najlepiej byłoby - tak jak wspomniałam w swoim poprzednim poście - omówić tę kwestię z odpowiednią osobą. A teraz proszę, abyś opisał Nam z własnej perspektywy warunki zatrudnienia w firmie Drosed. Czy oprócz normalnej wypłaty dostajecie tam jeszcze jakieś dodatki pozapłacowe?

@Paulina

Żadnych dodatków a cxy ta wypłata normalna nie koniecznie normalna na pewno nie jest odpowiednia do ilości pracy wykonywanej jest taka sama jak 10 lat temu a wtedy był o połowę mniejszy tona a liczą dniowki w zależności jakie kto ma nazwisko i z kim ma jakie powiązania bo nie raz robiło się z kimś to samo cały tydzień a dniowki zawsze były różne

Referent do spraw płacowych
@Kk

A skoro się nie zgadzają to co zamierzacie z tym robić? Znając robotników z ubojni drobiu to na pewno nic. Dobry wujek ,,z Ameryki" ma przyjechać i przypilnować by liczenie wynagrodzenia było prawidłowe. Skąd tacy ludzie co nie potrafią walczyć o swoje prawa się biorą. To już Ukraińcy bardziej się szanują.

@Referent do spraw płacowych

Masz rację że bardziej się szanują a Polacy dają się gnoić. Teraz ukraińców jest nawet więcej jak polaków Ukraina sobie wybiera co mają robić a Polacy robią co im rozkaz i niska samoocena panuje bo kilka razy słyszałem a gdzie ja pójdę w siedlcach i to od młodych ludzi a jest gdzie pójść tylko trzeba próbować a nie w tych kurczakach do końca aż ręce powykręca

Mariusz Jasiński

Widziałem u was ofertę na technologa, czy ktoś może powiedzieć jakie są zarobki na tym stanowisku ? Czy praca jest w normalnych godzinach czy też nocnych ? Dzięki Mariusz

A
@Mariusz Jasiński

Godziny pracy standard 7.00-15.00, czasem trzeba przyjsc wczesniej czy później zostać - determinowane pracą zakładu, szefowa jednak przypilnuje żebyś nie był pokrzywdzony ;) Pozdrawiam

@Mariusz Jasiński

I musisz znać język moldawianski, ukraiński, nepalski i może jeszcze jakiś dowiedz się bo firma stawia na rozwój i pracowników zza granicy haha

M
@Kk

To nieprawda. Wystarczy znajomość języka polskiego. No i angielski tez preferowany. Zapraszamy do złożenia cv

@M

jaja sobie robie z tymi językami nie zauważyłeś

@Mariusz Jasiński

dziwie sie tym wszystkim młodym ludziom że pracują w tym drosedzie i godzą się na takie traktowanie

@A

Jaki standard 7- 15 po południu też przychodzą a jak ubój zaczynał o 4 to oni też zaraz byli skąd masz te info jak byłoby tak super to by nie dawali ogłoszenia tylko w swoim gronie ogarnęła kogoś

M

Zauważyłam :)

A
@Kk

Oj nie mieszaj Kk bo ja akurat piszę o swoim stanowisku na ktorym jestem od 5 lat ;)

@A

To co robią technolodzy od 4 rano na uboju i na 2 zmianie od 14 i czasami na nocy niektórzy pracują na stałe godziny mają nieliczni a inni bez układów nie mają stałych czyż nie tak bo w tej firmie zależy praca od nazwiska lub od innych tematów

Kk

Ilu narodowościowy jest twraz drosed

Dyrektor Personalny
@Kk

Internacionale Company made in France from Poland. Drosed wspiera migrantów na szeroką skalę co się chwali. Firma mogła by robić to jeszcze na większą skalę ale Polacy nie chcą zwalniać się z pracy ani uciekać na L4. Kochają ciapciać się w mięsie i być skandalicznie traktowani przez przełożonych.

Jessica

Wielo;)

Mały

Pozdrowienia dla Kingi K :)

Mm

A co tam u śmierdzi pachy

ppu

dlaczego nikt nic nie pisze albo jest tak dobrze albo może inny język obowiązuje na forum język mołdawiańsko ukraińsko nepalski hahahahh drosed i polskiego nikt nie zna

ich bin

Ja nie panimaju.

@ppu

@ppu Chyba nie można powiedzieć, że na tym wątku nikt nic nie pisze. Przeciwnie - na temat firmy Drosed wypowiada się sporo osób. Ale jesteśmy ciekawi, co konkretnie chciałbyś wiedzieć o tym pracodawcy. Jesteś zainteresowany aplikowaniem tam?

@ppu

Co tu pisać, temat został wyczerpany, cierpliwość ludzi się skończyła - masowo się pozwalniali. Co tu się dziwić, nie przestrzeganie PP, pracujesz z 8 godzinami przerwy. Z nocy na drugą zmianę. Kończysz w sobotę o 22 niekiedy dłużej i w poniedziałek często na 4 lub 6... Kto to wytrzyma... A kadry tego nie widzą... Czy to jest ciche przyzwolenie na łamanie PP?

INSPEKTOR PRACY

Nie prawda !!! Gdyby tak było jak pisze użytkownik Nick to posypały by się skargi do Państwowej Inspekcji Pracy. A tu wszyscy zasuwają aż miło. W kadrach tego nie muszą widzieć bo od bronienia praw pracowniczych są pracownicy a nie kadry. W kadrach i w Państwowej inspekcji Pracy uważają i słusznie, że skoro nikt nie składa skarg to pracownikom wszystko pasuje więc nie będą nikogo uszczęśliwiać na siłę.

Paulina

Chyba zbyt pochopnie oceniasz sytuację - na bieżąco powinniście się tu wymieniać doświadczeniami, a więc tematu nie należy uznawać za wyczerpany. Powodów odejścia może być naprawdę wiele, a zatem nie generalizujmy. Nadmieniasz, że czasem w Drosed pracuje się nieco dłużej - a czy za nadgodziny dostajecie dodatkowe wynagrodzenie?

@Paulina

nie jestem samobójcą nie chcę tam aplikować

@Paulina

za nadgodziny to drosed nie płaci o nie pani paulino tylko akordzik oczywiście uczciwie hahahahahahh uczciwie ale żarty się mnie trzymają uczciwie liczą akordy hahahaha tak liczą żeby ze 100 uczciwie zarobionej dniówki zrobić 75 i przyczyna że maszyna dostała lewych obrotów a pani na siłę wmawia że to taka dobra firma

@Paulina

Słyszałem od pracowników firmy Drosed, że zakazuje się im przynoszenia własnego jedzenia do pracy w celu jego konsumpcji. Za przyniesienie własnego jedzenia grozi utrata premii i nagana. Proszę teraz spojrzeć na to z punktu widzenia pracownika, który pracuje w warunkach szkodliwych nawet i 12h i ma tylko małą miseczkę marnej zupy i 2-3 plasterki wędliny - na cały dzień pracy!!! Proszę na to spojrzeć z etycznego punktu widzenia - ludziom nakazuje sie pracować wydajnie zabraniając jednocześnie jedzenia!!! Proszę sobie uświadomić, że takie działanie wpływa niekorzystnie na zdrowie pracownika co jest działaniem celowym pracodawcy.

@INSPEKTOR PRACY

Myślisz się, jest prawo ustanowione przez ustawodawcę i to że nikt nic nie mówi nie znaczy że nie trzeba go przestrzegać, mózg zostawiłeś chyba w kantorku...

@Paulina

Mylisz się. Przestrzeganie Prawa Pracy przez właścicieli, osób zatrudnionych do zarzadzania firmą, kierowników i brygadzistów leży w interesie pracowników. To pracownicy pilnują czy jest ono przestrzegane czy nie. Jeżeli jest ono łamane to oczywistą rzeczą jest zgłoszenie tego do Państwowej Inspekcji Pracy. Jeżeli tak się nie dzieje to znaczy że pracownikom to odpowiada i wyrażają na to zgodę. Inspekcja Pracy nie ma w zwyczaju uszczęśliwiać nikogo na siłę. Jak ktoś twierdzi ,że ukradli mu samochód to dowodem że mówi prawdę jest fakt ,że zgłosił to na Policję a nie , że pisze o tym anonimowo na forum. W innych firmach to rozumieją ale w ubojni drobiu ludzie mają z tym problem. A poza tym czytaj ze zrozumieniem.....

@Paulina

A co powiesz jak ludzie sami przychodzą i chcą pracować po 12 godz. i w dodatku 6 dni w tygodniu bo jak twierdzą więcej zarobią. W Polsce obowiązuje 5 dniowy tydzień pracy i w nadgodzinach pracować można tylko w wyjątkowych okolicznościach. I co mamy zrobić to czego chcą sami pracownicy i złamać prawo? Czy przestrzegać prawa ? Gdyby zgłosili to do Państwowej Inspekcji Pracy sprawa była by jasna ,że w Drosedzie to sami pracownicy nie przestrzegają prawa więc dlatego tego nie robią.

@Paulina

Czyli pracujemy zgodnie z prawem i soboty do odbioru (dzień wolny w zamian)? Bo przecież to ,że nikt nic nie mówi to nie znaczy ,że prawa nie trzeba przestrzegać. Mózg zostawiłeś przed kantorkiem w pojemniku z mięsem.

@Paulina

Jestem osobą cierpiącą na nadwagę i patrząc z punktu widzenia pracownika bardzo jestem zadowolony że dzięki pracy w Drosed zrzuciłem trochę wagi. Pracodawca wykazuje się niebywałą etyką dbając o zdrowie pracowników zwłaszcza tych z nadwagą. Paulina nie kompromituj się....

warunki szkodliwe
@Paulina

Użytkowniku Paulina praca na stanowiskach w warunkach szkodliwych (NDN) w nadgodzinach jest zabroniona. Więc zamiast pisać bzdury na forum wejdz na stronę Państwowej Inspekcji Pracy i złóż skargę. Pracodawca sam na siebie przecież skargi składać nie będzie. Albo się na to godzisz i siedz cicho albo wstań z kolan i zrób coś z tym.

Ppu
@Paulina

Pracownikom się zabrania a w kantoru całe ciasta przynoszą i zamawiają kebab i wnoszą na wydział i tak to się odbywa

Ppu
@Kierownik

Tak chcą ciekawe kto jak za 10 godz mniejsze dniowki są jak za 8 akordy to oszustwo i jedna ściema 12 godz w tym kołhozie na pewno

Brygadzistka
@Ppu

Ale dniówek jest więcej. Jak mówię ,że zgodnie z prawem dam im dzień wolnego w zamian za prace w dniu wolnym od pracy w celu ochrony ich zdrowia. To twierdzą ,że wolą tyrać niezgodnie z prawem i wolą pieniądze. Tak ludzie tu nisko upadli, że sami chcą by nie przestrzegać prawa pracy.

@INSPEKTOR PRACY

Nie masz pojęcia jak bardzo się mylisz. To porównanie z samochodem jest bardzo nietrafione. Jak złapią złodzieja w twoim samochodziea ty tego nie zgłosiłeś to znaczy że ten ktoś nie jest (usunięte przez administratora) Albo jak ktoś zgwałci kobietę a ona tego nie zgłosi to też gwałciciel nie popełnia przestępstwa?! Od przestrzegania prawa jest gospodarz, tu firma. Wyobraź sobie sytuację, że jeżeli na twoim podwórku stanie się tragedia, to ty jesteś za to po części odpowiedzialny bo to twoje podwórko. Zachęcam do skończenia jakiejkolwiek szkoły minimum średniej bo w życiu będzie/jest ci ciężko.

@Kierownik

To chyba oczywiste, prawo ponad wszystko! Jesteś brygadzistą i tego nie wiesz... Kim ty wogole jesteś?

@nadgorliwy pracownik

Właśnie ty się skompromitowałes!!! Hahahaha

@Nock

Od przestrzegania prawa są wszyscy których ono dotyczy (zarząd,kierownicy,brygadziści). Od pilnowania czy prawo jest przestrzegane i bronienia swoich praw są osoby których prawa są łamane (pracownicy). Są tacy użytkownicy jak Nock którzy tak oczywistych rzeczy nie rozumieją. To (usunięte przez administratora) kradnący samochód ma dzwonić na policję? Czy osoba której samochód (usunięte przez administratora) chce ukraść? Pracodawca ma wnosić skargi do Inspekcji Pracy? Czy pracownicy którzy uważają że ich prawa są łamane? Jak osoba której ukradziono samochód nie zawiadomiła Policji to (usunięte przez administratora) jest winny ,że Policja go nie ściga? Kolego Nock,Paulina lub co tam sobie wymyślisz mylisz przestrzeganie prawa z bronieniem swoich praw. Od bronienia praw pracowniczych są pracownicy więc dlaczego nie wnoszą skarg do PIP? Czy pracownicy chcą łamać prawo i dostawać pieniądze za prace w dzień wolny od pracy? Czy chcą pracować zgodnie z prawem i w zamian dostać dzień wolnego?

@Nock

Nock czytaj ze zrozumieniem. W żadnym wpisie na forum nie jest napisane ,że osoby łamiące prawo za to nie odpowiadają. Wręcz przeciwnie. Natomiast stwierdzenie ,że pracownicy zamiast słać skargi do Państwowej Inspekcji Pracy skoro jak twierdzą są ku temu przesłanki tego nie robią sami są winni ,że z łamaniem praw pracowniczych nie walczą. Bo niby jak walczą jak siedzą cicho i nosy mają w mięsie? Nikt za nich tego nie zrobi.

@Nock

Jestem osobą która od wielu lat czeka aż Państwowa Inspekcja Pracy przyjedzie i nałoży na mnie mandat, ale patrząc na te miernoty życiowe ciapciające się w mięsie i trzęsące się ze strachu nigdy tego nie doczekam. Siedzę w kantorku wciągam kawunie i cóż...,,barany są po to żeby je strzyc"

Brygadzistka
@Kierownik

Ja też chętnie bym coś zapłaciła zwłaszcza ,że za łamanie praw pracowniczych grzywna wynosi od 1000 do 30000. Ale patrząc na tych moich ludzi to prędzej robotnik robotnika uwali niż mnie włos z głowy spadnie. Skąd tacy ludzie się rodzą?

@Brygadzistka

Jasne nigdy nikt w drosed zie nie dawał żadnego wolnego za soboty nie wierze w to przychodziło sie nie raz na 4 rano na 10 godz i jeszcze na noc kazali przychodzić

@Paulina

nie drugi raz już tego błędu nie popełnię w życiu mam teraz normalną pracę

CEZAR

Judaszy jak widać nie brakuje. Zamiast trzymać się razem to robotniki wolą na kolegach się dorabiać. Tak właśnie wygląda jedność w ubojni drobiu. Dziobać ,dziobać i jeszcze raz dziobać.....

@CEZAR

Jak zapewne wiesz - wzajemne dzielenie się informacjami na temat danego pracodawcy może w znacznym stopniu przyczynić się do pomocy tym, którzy są szczególnie nim zainteresowani. Dlatego zachęcam Cię, abyś już pozostawił te kwestie, o których wcześniej pisałeś i zaczął opisywać Nam specyfikę pracy w firmie Drosed. Czy zatrudniają w niej osoby, które mają lekki stopień niepełnosprawności?

ppu

Pozdrowienia dla nowych brygadzistów mariusza c. i łukasza p. a tak szczerze to ilu brygadzistów razem z czerwonogłówcami jest na zmianie stawiam że ok 40 osób. Super firma się rozwija hahahaha. Pozdro kurczaczki

@ppu

a i jeszcze jedno brygadzistami zostają ci w tej firmie którzy najwięcej mają do powiedzenia w szatni zaznaczam w szatni

brat

Przemek co u ciebie miszczu marketingu co porabiasz w tym białymstoku ??

@brat

brat, a moze napiszesz jak masz na imie ? taki odwazny buraku jestes ;) pacan kozojebiec

brat
@anonymous

cały przemcio, dno i muł.... nic sie nie zmieniło ha ha ha

Wkurzony

Ludzie (w domyśle Kierownictwo) zróbcie coś do jasnej ch...ry z tym butami gumowymi. Codziennie 200 par leży porozrzucanych, nikt już nie może znaleźć swojej pary... Jak się ludzie nabawią jakichs chorób (grzybice czy inne) to może się ktoś opamięta. Żeby 3/4 chodziło nie w swoich butach - epidemia wisi w powietrzu!!!

@Wkurzony

Kwestia, którą poruszasz w swoim wpisie jest oczywiście bardzo ważna. Ale chyba sam przyznasz, że powinieneś zwrócić się z nią właśnie bezpośrednio do Kierownictwa firmy Drosed. Jak długi masz już staż pracy w tym przedsiębiorstwie?

@Paulina

Zwrócił się bezpośrednio do kierownictwa firmy Drosed w formie wpisu na forum Go Work. Dzięki temu każdy obywatel i potencjalny kandydat na pracownika otrzymuje wiedze na temat warunków higienicznych jakie firma oferuje swoim pracownikom i ludziom wynajętych z zewnętrznych firm. Po to jest to forum. Tak ciężko jest zrozumieć?

@Kierownik

Kierownictwo ma ludzi głęboko gdzieś i pani o tym dobrze wie i proszę ich nie wybielać i taka prawda niech ludzie czytają i wiedzą co to jest

@kk

Ludzie czytają, wiedzą jak jest i nawet im to odpowiada. Chodzą w cudzych butach i nic z tym nie robią bo uważają, że są zwykłymi robolami którzy nic nie mogą. Wiadomo, że w ubojni drobiu nikt bardziej rozumny i szanujący swoje zdrowie nie pracuje. W innych firmach pracownicy wiedzą jak rozwiązywać takie sprawy i kierownictwo lata na wysokości lamperii bojąc się o własne stołki. Tutaj kierownictwo siedzi w kantorku a ludzie latają w nie swoich butach.

Paulina

Jestem opłacana przez wyższe władze i musze tak pisać

Kierownik

Zrobić zdjęcie telefonem i wysłać z komentarzem do Powiatowego Lekarza Weterynarii i Sanepidu. Nich zobaczą jakie warunki higieniczne panują w firmie. Zdrowie pracowników jest nic nie warte. Ważne aby do ludzi na stołkach się nikt dowalił tego tylko się boją. Inaczej możesz walić głową w ścianę i chodzić z grzybicą dla nich jesteśmy nikim.

Jarosław

12 listopada wolne ?

es
@Jarosław

wolne żarty

@Jarosław

tak wolna na 2 w nocy

Czy potrzebują pracowników do księgowości?

Aßka

Do księgowości to po rodzinie lub dobrej znajomości a tak normalnie to hala zostaje

Tak potrzebują!

Paulina

@Nick Doceniamy to, że zechciałeś udzielić na forum i odpowiedzieć użytkownikowi @Ja na jego pytanie, ale nigdzie nie widziałam, żeby w Drosed poszukiwano aktualnie pracowników do księgowości. Będziemy Ci zatem wdzięczni, jak zdradzisz nam, gdzie pozyskałeś taką informację. Sam pracujesz w tym dziale?

@Paulina

W internecie w serwisie bodajże praca... mogę się mylić, bo nie pamietam

Kk

Słyszałem że już kierownik drobiarskiego nie podpisuje już tak chętnie za porozumieniem stron pracownikom nawet obiecuje wyższą pensje aby zostali ciekawe.

@Kk

@Kk Informacje, które nam przekazałeś są niewątpliwie bardzo ważne. Mam zatem nadzieję, że są one potwierdzone. Jesteś zatrudniony w Drosed, czy piszesz z perspektywy osoby jedynie jakoś powiązanej z firmą? Jeśli masz jeszcze jakieś wiadomości, dotyczące tego pracodawcy, to podziel się z nami.

Paulina

@Kkķk Jak rozumiem - zapewne nie posiadasz idealnych wspomnień związanych z zatrudnieniem w firmie Drosed. Ale Twoja wypowiedź jest bardzo lakoniczna i nic nie powie, szczególnie nowym użytkownikom forum. Proszę, żebyś nam wyjaśnił, dlaczego odradzasz nam pracę w tym przedsiębiorstwie, w czym tkwi problem. Zrobisz to?

Kkkk
@Paulina

Myślę że wyjania to fakt ile osób zwolniło się z tego przedsiębiorstwa w ostatnim roku

Zostaw merytoryczną opinię o Drosed S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Drosed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drosed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drosed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drosed S.A.