Adres: Artura Grottgera 40, 33-300 Nowy Sącz

NIP: 7341063873 KRS: 0000087441

2 193 412 5 1

Opinie o Konspol Holding Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

smutna prawda...

Przykro to pisac ale ten zaklad pracy spada coraz nizej(zamiast sie rozwijac jak wiele tak duzych firm tu jest odwrotnie)Nie zatrudniaja ludzi mlodych,zdolnych,wyksztalconych ale robia przesuniecia na inne stanowiska pracy starych pracownikow , zeby Ci mieli jakakolwiek prace. W takim ukladzie ten zaklad sie nie rozwinie a jedynie moze po prostu upasc. Firme tworza LUDZIE i od nich zalezy jej przyszlosc. Ta firma stanela w jednym punkcie.

Śmiech na sali
Nazwa działu: Produkcja

Nawet kierownikiem kucharzy jest gość który nie ma pojęcia jak zrobić zupę . Ta firma to śmiech na sali .. banda poganiaczy .układy na układach .

Nazwa działu: Handlowy

Kiedyś nie było tych wszystkich "koordynatorów, kierowniczek", był jeden dyrektor, przyjeżdżał odwiedzając sklep raz na jakiś czas i było super. A teraz, które Panie ze Słupcy pełnią funkcję "opiekunów" (usunięte przez administratora) doprawdzają do rozbicia tej firmy. Nie mają kompletnie zielonego pojęcia, ponieważ za ladą nigdy nie były i nie wiedzą jak jest. A więc Drogi Dyrektorze jeżeli to czytasz proszę zmień coś z tym. Ludzie się zwalniają, bo psychicznie nie mogą wytrzymać. I doprowadź do tego żeby było tak jak kiedyś, a Panie zwolnijcie albo daj je na produkcje!!! Nie pozdrawiam.

DajPanSpokój

Ta firma która kiedyś naprawdę była przyjemnym miejscem do pracy , tworzyli ja super ludzie teraz idzie na dno jak już tam nie jest... Jest coraz gorzej odkąd Słupca która za przyzwoleniem Cargillu nadzoruje holding i wydaje im się , że pozjadali wszystkie rozumy . BHP w tej firmie nie istnieje wszystko jest robione na chwile żeby było albo "( bedzie bedzie...) " Wypłaty to jakaś abstrakcja . Ludzie nie są doceniani a wręcz można powiedzieć że oszukiwani . Firma nie posiada ujednoliconego regulaminu wynagrodzeń . Pracownicy nie wiedza dokładnie z czego składa się ich wypłata a za każdym razem jest inna raz tak raz tak . Wydaje mi się że cały konspol mentalnie zatrzymał się na czasach Pazgana i umów o dzieło . Wieczne strasznie wprowadzanie kolejnych zasad, przestróg itp jak w (usunięte przez administratora) na Syberii . Tylko że za takie pieniądze ludzie maja cały zarząd, kierowników, mistrzów, prokurentów w przysłowiowej (usunięte przez administratora) Można tak wymieniać i wymieniać co wyprawia się w tej firmie po przejęciu przez "amerykanów" królestwa kurczaka i wiecznych "audytów" Słupcy. Nie polecam tej firmy nie polecam pracy w tej firmie chyba że ktoś chce tyrać za śmieszne pieniądze gdzie więcej dostaje się w biedronce , lidlu albo tesco ... Nie polecam bo szkoda zdrowia psychicznego i nie pozdrawiam kierownictwa bo to ludzie tworzą firmie a nie kolejni dyrektorzy albo kierownicy lub jacyś "koordynatorzy" magazynowi . Bez ludzi nie było by niczego tylko szkoda ze władza o tym zapomina nie informuje pracowników o niczym i się z nimi nie liczy . Wielka szkoda!!!!

Tak4Nie1
Gal Anonim

Witam wszystkich po długiej mojej nieobecności. Z tym wszystkim co udało mi się dowiedzieć po zmianach jakie nastąpiły i podobno mają jeszcze nastąpić to mogę stwierdzić że ta firma z tak dobrą tradycją jak i opinią idzie , przepraszam za moje stwierdzenie ale na samo dno. Słyszę że coraz większa ilość pracowników albo się zwalnia albo ucieka na chorobowe aby nie patrzeć na to co tam się dzieje. Nowa władza która wprowadza bardzo duże zmiany nie ma pojęcia co tak naprawdę się tam dzieje i jak powinni postępować z ludźmi którzy natabene ich uczyli fachu. Czytam tu bardzo wiele o stosowanym (usunięte przez administratora) i to jest bardzo przykra rzecz jak teraz ludzie którzy dostąpili awansu zmieniają swoje podejście do innych z którymi do niedawna byli : niby jak się okazuje dobrymi kolegami, a tu po obietnicach z kapelusza już im palma zaczyna uderzać w głowę. Doszły mnie też słuchy że niejaki Szef dostąpił odnowienia władania , więc znowu będzie .cyt. wszystko bedzie, bedzie...i napewno później. Żal się patrzy na to co się z tą firmą którą tak długo i pieczołowicie prowadził Pan Kazimierz lecz niestety po sprzedaży i jego nieoczekiwanej śmierci już nikt nie ma żadnych sentymentów . Teraz to jest wyścig po awanse , pieniądze i niby władzę ( niektórzy to nawet myślą że już są ponad wszystkimi i rządzą całym przedsiębiorstwem ). Nie będę pisał z nazwiska ale osoby współpracujące z tą ...brak mi słów cenzuralnych aby tą osobę opisać ...osobowością napewno się domyślą bo z tego co zostało mi przekazane jest to swego rodzaju ewenement . Na ten czas to tyle i zobaczymy co przyniesie przyszłość. Mam nadzieję że jeszcze ona będzie i tkzw. Władza jeszcze raz przeanalizuje czy ludzie których postawili w tym czasie ponad innych na to zasługują, mają wiedzę i umiejętności oraz czy będą w stanie podołać temu wyzwaniu bo śmiem wątpić. Pozdrawiam i życzę długiej i owocnej pracy w tej do niedawna wspaniałej firmie

Tak8Nie11
Anonim
Nazwa działu: Produkcja

Najgorszy pracodawca. W tej firmie panuje wszechobecny mobbing,czylizastraszanie,ponizanie,gnebienie psychiczne zwłaszcza nowozatrudnionych ale i tak wszyscy po jakimś czasie się zwalniają od produkcji po dyrekcje.Szkodaczasu tam marnować bo nie warto.

Tak7Nie4
Robotnica
@Anonim

Jeśli dla ciebie mobbingiem jest to że ktoś wymaga od ciebie pracy i trzymania się przerw to faktycznie (usunięte przez administratora) Praca dobra. Wg mnie najlepsza w sączu. Przydałyby się stałe wypłaty bo czasem jest zaskakująco dobrze a czasem zaskakująco średnio

Tak5Nie4
Autor
Nazwa działu: Handlowy

Zostałem "zatrudniony" po rozmowie, Po kilku miesiącach zwlekania z umową, ostatecznie jej nie otrzymałem, Nie polecam :)

Tak4Nie2
Adam
Nazwa działu: Produkcja

Witam, czy możecie powiedzieć coś o atmosferze na zakładzie? jak kwestie związane z BHP ? Interesuje się ofertą na specjalistę bhp. Czy warto ? jakieś benefity ? możliwości rozwoju ?

Tak1Nie1
____

1. KTO PRZEZ UPORCZYWE NEKANIE INNEJ OSOBY LUB OSOBY JEJ NAJBLIZSZEJ WZBUDZA U NIEJ UZASADNIONE OKOLICZNOSCIAMI POCZUCIE ZAGROZENIA LUB ISTOTNIE NARUSZA JEJ PRYWATNOSC, PODLEGA KARZE POZBAWIENIA WOLNOSCI DO LAT 3. 2. TEJ SAMEJ KARZE PODLEGA, KTO, PODSZYWAJAC SIE POD INNA OSOBE, WYKORZYSTUJE JEJ WIZERUNEK LUB INNE JEJ DANE OSOBOWE W CELU WYRZADZENIA JEJ SZKODY MAJATKOWEJ LUB OSOBISTEJ

Tak18Nie
Super
@____

Swiete slowa....i jeszcze jedna rada dla pewnej Pani ktora wrocila..jesli nie wie co to jest znieslawienie lub pomowienie w pracy. Jesli nadal bedzie puszczac falszywe informacje do osob trzecich na temat jakiej kolwiek z osob. To moze swiadkowie i sprawa karna jej otworza oczy.

Tak59Nie1
olczak

pracowałam w tej firmie i powiem tylko tyle takie pieniądze za taka harówkę jakie miałam tam mam w nowej pracy gdzie pracuje przy biurku tak więc nikomu nie polecam zatrudniać się w tej firmie.

Tak5Nie2
Iwo

Idealnie nigdzie nie jest ale ostatecznie jeśli komuś nie odpowiada praca to może ją zmienić.

Tak12Nie5
Robert

Pierożki są najwspanialsze na świecie. Cudowna faktura ciasta i wspaniały farsz serowo - jagodowy. Mistrzostwo świata. Nie dał bym czterech gwiazdek tylko 5! Jeśli ich nie ma w sklepie to dla mnie jak by słońce przestało świecić.

Tak1Nie4
____

Tak2Nie

Tak2Nie
Aa
Nazwa działu: Handlowy

Zgadzam się z opinią wyżej. Dlaczego dyrekcja nic nie zainterweniuje?? Przyjmują taką osobę po studiach, która nawet nie potrafi kodów znać a tym bardziej pusta jak lalka!!! Mam nadzieję, że dyrekcja to czyta. A jeśli nie to prześle im.

Tak4Nie1
Nazwa działu: Produkcja

Nareszcie biorą się za nierobów.

Ja
@anonim

Wielu jeszcze pozostało. Nie mówię tu o dyrektorach kierownikach czy brygadzistach ale o pracownikach produkcji. Tutaj też powinno się zrobić czystke.

Tak1Nie2
Abc
 Rekomendacja

Haha już widać czystki wśród dyrektorów, kierowników i technologów :D Wzięli się za kontrole jakości ostatnio.

Bfw
@Abc

To niech się wezmą również za Dział handlowy za tych wszystkich kierowników i dyrektorów, którzy biorą pieniądze za nic. Bo za nic nie mają pojęcia o firmie i co najśmieszniejsze nie znają kodów na poszczególne towary- Panie ze Słupcy.

A no tak

czytam te komentarze i kręcę głową nad tym, w jakim stanie znajdują są obecnie media społecznościowe i wojownicy klawiatury i to, ile negatywności wprowadzacie do życia innych ludzi. Serio jest z wami coś nie tak. Ten portal jest po to by mowic o pracy i tylko pracy. A nie o kogos zyciu osobistym domniemaniu plotkowaniu i podkladaniu komus przyslowiowych "świń" bo mi sie nie udalo to jemu tez nie moze. Ja mu pokarze-dziecinada...Serwis Go Work powinien kazdy jeden wpis analizowac bo wydaje sie ze pisze go jedna osoba ktora ma problem ze swoja psychika

Tak58Nie3
Super
@A no tak

Kwintesencja wszystkich wypowiedzi brawo dla A no tak????

Tak13Nie1

Wkurzony

Do rzeźni. Znam twoje IP

Tak18Nie
@Wkurzony

Moja odpowiedź do '' Rzeźnik'a ", który dodał post dnia 08.01.2019 roku, o godzinie 12:04. Tobie się wydaję, że jak dodasz tego typu komentarz w Internecie, to jesteś anonimowy? A raczej, anonimowa, bo doskonale wiem, kim jesteś. Jak przychodzisz do pracy, bo pracujesz właśnie na hali wysokiego ryzyka, na zmianie u P. " T.K. " ( jak zresztą sama Go opisujesz w swojej opinii ) to pasowało by Ci wnet dać wazelinę, bo tak każdemu wchodzisz do czterech liter. Mieszasz, robisz zamęt wśród ludzi, skłócasz ich, a Twoja fałszywość nie zna granic. Sama strzelasz pokazówkę przed kierownikiem, żeby pokazać, jaka jesteś najlepsza. Niejednokrotnie chodzisz do brygadzisty, którego inicjałów nie będę tutaj pisała, żeby skarżyć, PALCEM WSKAZYWAĆ, kto jest zły, niedobry, i kogo trzeba " ulać " przy pierwszej, nadarzającej się okazji. I Ty, TY masz czelność jeszcze pisać cokolwiek o kimś? Powtórzę pytanie, Ty? Byś się wstydziła. Skoro, jak to sama napisałaś, każdy widzi, jak to kierownik Was źle traktuję i tak się źle dzieje, to czemu nie będziesz tą pierwszą odważną, nie pójdziesz do Niego i Mu nie powiesz, jaki masz problem? Nikt nie reaguję. Hmm.. To może Ty coś zrób, jeśli taka jesteś zrozpaczona losem Twojej zmiany i ubolewasz nad faktem, że nikt z tym nic nie robi. No ale najlepiej jest siedzieć w domu, wypisywać komentarze na temat koleżanki z pracy, a później czytać je w szatni na przerwie, śmiejąc się z tego razem z koleżankami, pracującymi na szynkowni. " Ulubienica kierownika BEZCZELNIE romansuje z Nim na oczach wszystkich ". Nie jest bezczelnością, wypisywanie właśnie tego typu komentarzy? Po pierwsze, nie będę pisała o jaką koleżankę chodzi, bo raz, że jest coś takiego jak RODO, o ile ktoś taki jak Ty, ma w ogóle pojęcie, o czym ja mówię, a po drugie sama już to niestety zrobiłaś, aczkolwiek, skoro już zaznaczasz, że dziewczyna, ma męża i dziecko, to może właśnie nad tym, Ty tak bardzo ubolewasz? Zazdrość jest okrutna. Dziewczyna jest młoda, atrakcyjna, wykształcona, szanowana we firmie, przez osoby wyższego stanowiska, za zasłużoną, ciężką pracę i dookoła po prostu wszystkich męskie członek strzela, z zazdrości. Odwieczny problem Pań z szynkowni, co do dwóch Pań, których akuratnie nic we firmie nie interesuje, stoją po cichu i po prostu pracują. Ludzie, zastanówcie się, czy zakład pracy, jest dla Was zakładem pracy, czy może miejscem do trajkotania i wymyślania sobie co rusz jakiś nowych plotek, romansów i innych ceregieli. P.S. Nie wiem, czy jesteś świadoma, ale jeśli nie, to ja Cię oświecę, że używanie personalnych imion w tego typu komentarzach, jest upublicznianiem czyjegoś wizerunku, za co grozi odpowiedzialność karna. Więc 10 razy się zastanów, co i o kim piszesz. Poza tym... Nie boisz się obsmarowywać kochanki kierownika?! No faktycznie, MASZ JAJA DZIEWCZYNO.

Tak40Nie2
Abc
@XYZ

Szczera prawda. Na halach to tylko plotki ploteczki obrabianie tyłków innym i te oczy przeszywające na wylot człowieka. To wszystko to jedna wielka patologia.

Tak20Nie
@Abc

No ale niestety, taką atmosferę sami sobie tworzą pracownicy. Jedni drugim bezsensownie patrzą na ręce i prowadzą idiotyczne rywalizacje pomiędzy stanowiskami. A jak jest jakiś problem dotyczący przełożonych, to zamiast iść i na spokojnie wyjaśnić, to się rozmawia po cichu między sobą, czekając na cud, aż te plotki zaczną w jakikolwiek sposób działać i pomagać.

Tak9Nie

Diabeł
@XYZ

Rodo..... Wiem....o co chodzi.... Ale prawda boli. Rycerz na bialym koniu chroni swoją księżniczkę.

Tak7Nie1
Realista
@Diabeł

Ludzie czy wy naprawdę nie macie nic innego do roboty tylko wypisywać takie głupoty. Jeżeli tak to wasza inteligencja jest poniżej zera. Zajmijcie się swoimi sprawami swoimi rodzinami a dajcie spokój innym. Niech każdy pilnuje swojego "ogródka". Przecież zdajecie sobie sprawę że żaden z nas nie jest święty.

Tak16Nie
@Diabeł

Mam pewnego rodzaju, skromną propozycję... Jak nie wiesz, czego dana dyskusja dotyczy, nie wchodź między wódkę, a zakąske, bo się później ludzie z tego śmieją; )

Tak13Nie1
XYZ

Wooow, ale Ty jesteś błyskotliwy... Albo błyskotliwa :D Faktycznie, określenie adresu IP w dzisiejszym 21 wieku jest nadrzędnie uzasadnionym argumentem do zastraszania.

Tak7Nie
@XYZ

A gdzie jest szynkownia? To określenie już dawno przestało funkcjonować. Kto jeszcze operuje tą nazwą? Dinozaur? :-)))

Anonim123

Skoro wam nie pasuje to po co tyle kłapania i narzekania cieszcie się z tego co macie a jak nie pasuje to zmieńcie robotę i tyle. Taka prawda gdy by nie konspol było by totalne bezrobocie. Jeżeli chodzi o moją opinię to trzeba ciężko pracować na każdym dziale ale ogólnie atmosfera i ludzie w porządku

Tak15Nie
Anonim123
@Anonim123

Jeszcze dodam że fakt faktem można było by czasami jednego drugiego trzeciego.... Kierownika postawić do maszyny to zobaczyli by co to ciężka praca a nie mówi co i jak

Tak12Nie

@Anonim123

Tak jest. A na pierwszy strzał handlowy. Oni zatwierdają zamówienia i leżą w weekend w domu, a my rypiemy przez weekend na ich premię.

Tak1Nie1
jaja

halo co tam się dzieje pisać coś ,nie bać się, kto i dlaczego nie zdążył na tron

Tak19Nie
@jaja

Ten co miał za krótkie nogi. ????

A no tak

Popatrzcie ludzie jacy jestescie durni...wystarczy napisac to co zamykaja ten konspol i lajkujecie gdzie zdanie jest do D.u py nie podobne i sciagniete z drzewa z reszta jak polowa wpisow przez was. A prawda jest taka ze jak zamkna konspol to pol Kamionki bedzie spiewalo. Pod biurem pracy U drzwi Twoich stoje Panie. Zero pokory i myslenia w was widze. Zamiast obsmarowywac kazdego z osobna niech kazdy popatrzy na siebie czasem

Tak91Nie2
@A no tak

Nie masz polskich znaków w klawiaturze, nie umiesz włączyć, czy to za trudne? Za to do filozofowania to pierwszy.

TakNie3
Viki
Nazwa działu: Produkcja

1:Czy w konspolu na produkcji pracuje się w weekendy? 2:Czy w tygodniu tam jest praca na zmiany?

@Viki

tak. pracujemy w weekendy, na 3 zmiany. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Tak2Nie3
Viki
@Laseczka

A ha czyli generalnie soboty i niedziele są obowiązkowe tak?

Tak

@Viki

Nie wiem czemu skasowano mój wpis. Niedziel właściwie nie ma (noc z nd/pon). Soboty są co jakiś czas ale warto bo dość dobrze płatne. Atmosfera całkiem przyjazna. Praca bardzo ciężka fizycznie.

@Laseczka

Źle to określiłam. Nie tyle ciężka co wyczerpująca. Stanie przy linii.

abc
@Laseczka

A mogłabyś napisać jakie jest wynagrodzenie na produkcji? Bo dostałem odpowiedź, że wynosi 2400 brutto plus chyba do 50% premii. A jak to wygląda w praktyce co miesiąc?

Luk
@Sony

Czyli do (usunięte przez administratora) pffff pół życia stracone na taką pracę

@abc

Zależnie od miesiąca. Za soboty mamy dodatkowo płacone co podnosi wypłatę. Dużo zależy od twojego podejścia. Warto spróbować ale to nie jest praca dla każdego. Jak się przyzwyczaisz i przetrwasz początki to nawet można to polubić. Dużym plusem jest miła atmosfera.

Tak1Nie5
@Viki

Nie obowiązkowe jest tylko chodzenie do toalety. Ktoś kiedyś powiedział, że niedziele nie są obowiązkowe, ale są pamiętliwe. Dziwię się, że jeszcze ma stołek pod tyłkiem.

Pracownica
Nazwa działu: Handlowy

Nowi właściciele powinni wziąść się za,, opiekunów" chodzi o Martę Dz. Oraz o regionalna kierowniczke Marlenę F. Nie znają się kompletnie na niczym, jak są takie mądre oraz po studiach niech staną za ladą. Powinni wyrzucić na zbity pysk, a wziąść takie które mają pojęcie. Pracownica... Chodzi o Panie ze Słupcy(usunięte przez administratora) może tutaj firma rozpatrzy moja opinie.

Nie cierpliwi

Do Rozsądek a ty idz na Gorzkie żale i módl się żeby cię dalej gno..i. HA HA.

Tak1Nie17
Nie cierpliwi

Może w końcu od kwietnia zacznie władać Cargill i zrobi porządek na zakładzie. Mamy dość ścigania nas jak w obozie koncentracyjnym. I jeszcze jedno czy jest możliwość kontaktu z nowym właścicielem (usunięte przez administratora). Czy będzie to utrudniane jak dotarcie do Pana (usunięte przez administratora)przez naszych dyrektorów mistrzów i brygadzistów.

Tak4Nie21
Rozsądek
@Nie cierpliwi

Zachowujecie się jak rozwydrzone dzieciaki. Praktycznie w każdym zakładzie pracy gonią do pracy (bo przecież po to tam przychodzimy). A nowy właściciel? No cóż na skargę do niego chcecie chodzić? Ludzie czasy kiedy było modne powiedzenie "czy się stoi czy się leży pięć tysięcy się należy" skończyły się. Normalnie ręce opadają jak czyta się niektóre wpisy. Rozumiem że jest wielki post ale na gorzkie żale to do kościoła anie w internecie.

Tak18Nie5
@Rozsądek

Pewnie jak by było przyjazdnie i bez presji to nikt by nie chciał składać swoich zazalen. A ludzie są tak zdeterminowani że proszą o kontakt z głównym właścicielem i się im wcale nie dziwię.

Tak4Nie17
BETA
@Sony

Hahaha...a nowy wlasciciel(usunięte przez administratora).mysli sobie o (usunięte przez administratora)co ja zrobilem ze ja Konspol na glowe sobie wziąłem...takich praciwnikow z wybujalym ego i psychiką 10 latka

Tak22Nie3

Ciąg dalszy nastąpi

Nie cierpliwi

Pracownicy ci na dole też chcą wiedzieć jakie ma plany nowy właściciel

Tak2Nie11
Nie cierpliwi

I się zacznie od kwietnia.

Tak2Nie3
Sony

Usuneli bardzo dobra osobę że stanowiska. Osoba dla ludzi i organizacji pracy. Niech Ci wyżej się uczą. Ludzie nie bujcie sie nowego właściciela bo stara (usunięte przez administratora) dalej rządzi.

Tak3Nie19
Bang

To co zamykają ten konspol w Sączu?

Tak9Nie

Zostaw opinię o Konspol Holding Sp. z o.o. - Nowy Sącz