Opinie o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Konspol Holding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konspol Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

JA

Poprostu napiszcie do Cargila a nie tu ;)poproscie o spotkanie nie z władza z Nowego Sacza tylko z szefem Cargilla ;) proste !!! trzeba wam podpowiadac ?

szef
@JA

no. i szef cargilla przyjedzie wysłuchać skarg (usunięte przez administratora) leci

Uf
@JA

Piszemy do Cargiila tam też są ludzie trzeba poprosić o spotkanie kogoś z Warszawy pomijając nasz Sądecki zarząd skóry ale innego wyjścia nie ma bo w Sączu z nikim nie można porozmawiać bo wszyscy za wysoko noszą głowy z czerwonymi czapeczkami nie którzy z tych najwyżych władz to dziedobry nawet nie odpowiadają wchodząc na chałę taka to właśnie kultura panuje szkoda naprawdę już tu co pisać.Jedyne wyjścia to pisać bezpośrednio do Cargiila.

Co wy
@Uf

Piszcie o najwyższych władzach i czerwonych czapeczkach już się w głowach poprzewracała na tych niskich stołeczkach np. Goł Goł i odmaszerować .kto wtajemniczony to wiadomo o kogo chodzi.Gość przechodzi samego siebie laureat na kandydata br.......a roku 2022

Czy to
@Co wy

Czy chodzi o tego gościa co ma stały tekst NO DZIDZIUŚIE SPINAĆ ZADKI I DO GÓRY już powinien dać sobie spokój z tym gnebieniem ludzi po tej przerwie żaden na jego stanowisku nie ośmiesza sie są naprawdę poważni br.......i na innych działach.

Ej
@Co wy

Śmieszny jesteś nie przestanie to plusik tam u góry bo moi ludzie są zdyscyplinowani ja tego dopilnowałem

W końcu
@Czy to

W końcu ktoś ruszył temat tego psełdo brygadzisty.

Co jest
@W końcu

On traktuje łudzi jak by w wojsku był a nie wspomnę że przez niego kobiety po kątach płaczą podobno na innej zmianie podejście brygadzisty jest całkiem inne i przyzwoite takie jak na brygadzistę przystoi.

Haha
@Czy to

A jak tam spinać zadki jest poprawa czy nie ma

Agnieszka
@Uf

Nie jestem w temacie. O czym dokładnie chcecie rozmawiać?

Luka

Proponuje tez sprawdzić na monitoringu jak pracują brygadziści co poniektórzy dosłownie plątają się po hali jak smród po gaciach ewentualnie non stop chodzą na papieroska a głownie wkurzają ludzi, maja swoich wybrańców którzy również nic nie robią.

Boss
@Luka

Luka weź Ty się wkońcu za robotę bo widzę ze nie masz innych i ciekawszych zajęć niż tylko pisanie tu komentarzy.. Nie masz większej stawki bo poprostu na nią nie zasługujesz!!! A propo brygadzistów to robią bardzo dobrą robotę, ogarniają papiery,halę i mają wiele innych obowiązków, muszą pilnować tych nierobów,pijaków i złodzieji..!!!

@Boss

Obrońca uciemiężonych się znalazł porażka

@Boss

Będę pisał co mi pasuje i ty mi tego nie zabronisz

@Luka

Luka masz rację prawda boli i trzeba pisać może w końcu coś ruszy

Dobre
@Luka

I znowu się zaczyna jazda lubię to

Hm
@Luka

Odważnych do pisania komentarzy nie brakuje, szkoda że w rzeczywistości tacy nie są. A u góry się cieszą jakich to mają mądrych pracowników.Brak słów.

@Hm

Zabolała prawda

Xx
@Luka

Wolne miałeś wczoraj to nadrabiasz zaległości na forum hahaha

Luka

Czy ktoś może wyjaśnić dlaczego stawka godzinowa w Nowym Sączu jest dużo niższa niż w Słupcy oczywiście nie brać pod uwagę tych co dostali po 24 zł tylko tych biedniejszych stawki nie będę pisał bo wstyd się przyznać że za taką stawkę się robi tak ciężko poprostu niech dyrektorzy zejdą na dół i wytłumaczą czemu tak jest chyba mają tyle odwagi żeby popatrzeć ludziom prosto w oczy i powiedzieć czemu tak się stalo

dd
@Luka

myślisz że stawki ustala ktokolwiek w Sączu?

@dd

Tak z tego co wiem to co jest u nas to robota władz w Saczu krótko i na temat czemu w Słupcy są wyższe a w Sączu niższe .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Atmosfera

Ludzie którzy pracują są niedoceniani, ludzie którzy nie pracują mają największe pretensje

Miły
@Atmosfera

Hmm są od tego inzynierowie !!! A reszta struga banana ??? Deb ile kierownicy hahaha

Atmosfera
@Miły

Wybacz ale nie rozumiem Twojego wpisu. Jacy inżynierowie, jaki banan?

Kazek1111

Jak atmosfera tego się nie da opisać... ????

jest bosko

na kazym rogu kamera nawet na stołówce, same kierowniki w czerwonych czapkach nadeci jak pawie a o dzień dobry czy zwykłym czesc to już nie wspomnę .brygadziści to jak Leonsjo z Jzałry .dyrektory to już jak BOGOWIE nie wiadomo który ważniejszy , mase aktywistów i pod......czy słabe zarobki i duze wymagania ........................

Nn

Atmosfera jeden drugiego w łyżce wody by utopił ale czerwone czapeczki się cieszą bo jak się wiara kłuci to się lepiej żadzi. A jeszcze Pan P.N. co siedzi na miszczowce na kamerach i afery kręci przypominamy że rozpowszechnianie wizerunku pracownika jest karalne od czego Pan P.N. jest jak jego dział już dawno jest rozwiązany a on siedzi na kamerach czyżby jakaś pomoc sąsiedzka miała siłę wyższą czy ktoś z Cargiila czyta te wpisy.

Jj
@Nn

Jak od czego Pan P.N. JEST KIEROWNIK MONITORINGU ZAKŁADOWEGO W CELU BEZPIECZEŃSTWA to jego funkcja a i pilnowanie mikrofalówki żeby nikt nie zajumał z mistrzówki.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konspol Holding Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Lider Zmiany Kontroli Jakości? Podziel się swoimi wrażeniami!
Radca

Wylewanie żali i smutków na nic. Jeżeli uważacie że w waszej firmie jest mobbing (bo tak wnioskuje po wpisach) powinniście zgłosić to na policję. Mobbing jest z góry ścigany ustawą. Musicie mieć tylko niezbite dowody, a konsekwencje mobbingu są ogromne. Co do pensji, istnieje coś takiego jak inicjatywa pracowników. Możecie w merytoryczny sposób walczyć o swoje, np. pisząc bezpośrednio odpowiednie pismo do najwyższych władz. Przepychanki na go work na pewno wam w tym nie pomogą. Jedynie co to ulży wam bo sobie po kimś pocisniecie. Sugeruje udać się do radcy prawnego, on pomoże wam, walczyć o swoje w sposób nie narażający nikogo na żadne konsekwencje prawne. Więcej działania, z nieba nikomu pieniądze same nie spadną. Powodzenia! ???? "... wszystkim pracującym, salut! To wy jesteście kręgosłupem naszego kraju!"

@Radca

W końcu ktoś coś napisał z sensem, a nie same przepychanki słowne

Ww
@Radca

I po zawodach ręką rękę myje wszystko na temat tylko podpowiedź jak dowody nie zbite zdobyć zaczniesz kombinować to wylotka krótki temat.

Ww

Przepychanki słowne ale takie przepychanki dadzą do myślenia

@Radca

Nie potrzebna policja przecież są czerwone czapeczki i widzą jak się ktoś odnosi do ludzi czerwone czapeczki są winne takiej a nie innej sytuacji powinni reagować a nie cieszyć się że mają takich ludzi proste i na temat

@Radca

Coś Art. 943. (usunięte przez administratora) § 1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać (usunięte przez administratora). § 2. (usunięte przez administratora) oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. § 3. Pracownik, u którego (usunięte przez administratora) wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. § 4. Pracownik, który doznał mobbingu lub wskutek (usunięte przez administratora)rozwiązał umowę o pracę, ma prawo dochodzić od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów. kodeksu właśnie

JA

I bardzo dobrze piszcie i proscie o spotkanie z szefem Cargilla ,zwłaszca o pensje juz nie pacuje ale wiem ze ludzie po 10-20 latach maja najnizsze pensje sa traktowani zle ,nie ma sie kto wstawic za nimi tragedia jak słysze 2400zł pensja broncie sie i walzcie o siebie ,fachowcy za taka pensje albo poprostu pdziekujecie niech szukaja fachowcow za 2400zł -smieszne

Yy

Ja piszę bezpośrednio do Cargiila nie interesuje mnie czy wyjdzie kto pisał opiszę wszystko ze szczegółami od a do z poprosić nie da się tak pracować.

Kiedy

Kiedy w końcu Cargiil zrobi coś

Ix
@Kiedy

Nic nie zrobią. Zacierają ino ręce żeby skłucić ludz. Lepiej się wtedy władzę sprawuje bo pracownicy się nie dogadają. Jeden na drugiego wilkiem patrzy i czeka żeby ino donos zrobić i punkty na premie zbierac po czym w niedzielę do pierwszej ławki przed sam ołtarz idzie. Dlatego potrzebny jest fermenciarz który aferę za afera kręci- raz na swoich ludzi a potem na resztę. Zobaczcie na inne zakłady jak jedność wśród ludzi jest to i argumenty na lepsze pieniądze maja-wystarczy że w jedna czy druga sobot e nikt nie przyjdzie (dako,fakro) A tu -rypiemy za 19,70 I talon na dozywienie ;) (usunięte przez administratora) No ale trza się ubierać i do roboty bo zaraz na kamerach wypatrzy ze minutę później wchodzimy

Dobre
@Nn

A słyszałem że mechanicy podziękowali Panu P. N. Za dobroć która wypatruje na kamerach ????????????

Mech.
@Nn

Żeby powoływać się na przepisy to trzeba je znać. W myśl przywołanego art. 222 § 1 Kodeksu pracy, wprowadzenie przez pracodawcę monitoringu może nastąpić, gdy jest to niezbędne do: zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, ochrony mienia, kontroli produkcji, lub zachowania w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę.

@Mech.

Ale nie szpiegowania pracowników

@Mech.

No właśnie trzeba się znać to treść tego artykułu nie pisz nie prawdziwych rzeczy gdzie tu masz coś na temat monitoringu weź się ogarnij Art. 222. § 1. W razie zatrudniania pracownika w warunkach narażenia na działanie substancji, preparatów, czynników lub procesów technologicznych o działaniu rakotwórczym lub mutagennym, pracodawca zastępuje te substancje, preparaty, czynniki lub procesy technologiczne mniej szkodliwymi dla zdrowia lub stosuje inne dostępne środki ograniczające stopień tego narażenia, przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki.

@Mech.

Mech. Czyżby w czuły punkt zostalo dotknięte ????????

kutermaster
@Nn

ależ wycie tzw mechanikow. was boli ze ktos sprawdza co robicie? a kiedy skonczycie gadac ze my psujemy maszyny a wy robicie wsyzstko super. oby wreszcie ktos zaczal was sprawdzac.jesli jeszcze raz uslysze od wasze maszyna jest zepsuta z mojej winy to zglaszam sprawe telefonicznie do cargilla w warszawie i namowie dotego wsyzsktich

Za ile

Ludziska wy pracujecie za najniższą krajową czy wy tego nie widzicie

John Doe

Widzę że wpadł temat premii. Doszły mnie słuchy że jest tylko premia uznaniowa za wyniki , którą otrzymuje zgłoszony pracownik raz w roku a tu czytam że otrzymują niektórzy ją co miesiąc. Jest to bardzo niesprawiedliwe wobec innych pomijanych pracowników. Ciekaw jestem co na to Cargill jeśli to podobno oni zarządzili tą zasadę premii rocznej - przynajmniej tak opisują to pracownicy którym przekazali to ich przełożeni. Jeśli większość czuje się potraktowana niesprawiedliwie proponuję Wam zbiorowo to zgłosić do Cargilla najpierw przez wasz HR a jak to nic nie da to bezpośrednio do głównego dyrektora Cargill na Polskę. Odpowiedź w jednym lub drugim przypadku napewno otrzymacie bo takie macie prawo jako ich pracownik. Pamiętajcie tylko że musicie mieć mocne dowody , którymi będziecie mogli to poprzeć. Trzymam kciuki i jestem za tym aby każdy pracownik bez względu na to na jakim dziale pracuje i jakie stanowisko zajmuje był traktowany tak jak jest to napisane w ich kodeksie : uczciwie. Jeśli wymagają od was rzetelnej , nienagannej i w pełni oddanej pracy to wy wymagajcie od nich nagrody - premii za to że dajecie z siebie wszystko i nawet więcej niż musicie. Czekam na dalsze rozwinięcie tego tematu. Pamiętajcie że tylko w grupie jesteście w stanie wywalczyć więcej dla siebie i innych.

@John Doe

Premia jest uznaniowa dla wyróżniających się pracowników. Kto ci powiedział, że roczna? Nawet tego nie potraficie zrozumieć jak tłumaczą? Premię można dostawać miesiąc w miesiąc jeśli się na to zasługuje. Chyba logiczne, że dostajemy ją my - elastyczni jak chodzi o godziny pracy czy weekendy, operujący maszynami, wyrabiający więcej kilogramów. Skończyły się czasy sprzed kilku lat gdzie za bycie sąsiadem miałeś premię. Jak widzę niektórych to strasznie boli.

@śmieszne

Opieram swoje opinie o to co zostanie mi przekazane ale z twojej wypowiedzi wnioskuję, że pracujesz na strefie produkcyjnej gdzie poza wyższą stawką godzinową w porównaniu do innych działów to jeszcze macie stałą premię. Zapewne ty masz co miesiąc jeśli tak się unosisz na stwierdzenia innych pracowników o nie równym traktowaniu. Życzę Ci wszystkiego najlepszego.

@John Doe

jaką stałą premię? Premię ma kilka procent pracowników. Jaką wyższą stawkę godzinową w porównaniu do innych działów jak na produkcji mamy najniższą stawkę w zakładzie? Słuchaj dalej tego co ci zostało przekazane na pewno wiarygodne informaje

@śmieszne

Jeśli tak jest ja mówisz to dlaczego nie staniesz ze wszystkimi razem w szeregu i nie będziesz domagał się równego traktowania tylko rozpisujesz się jak to „ operatorzy maszyn, itd otrzymują premie za swoją ciężką pracę”. Uważasz że pracownik magazynowy, sprzątający lub każdy inny jest gorszy niż ty i im się nie należy premia. Co z ciebie za cynik. Widzę że nie ma jedności wśród pracowników. Właśnie przez takie podejście wasi przełożeni mogą sobie pozwalać na to co teraz robią ze wami. Życzę powodzenia.

@John Doe

Wywalili cie ze tak się produkujesz? Stawka jest jaka jest i powinna zostac podniesiona w przypadku pracownikow produkcji ale w przeciwieństwie do wielu firm w okolicy mogę liczyć na normalne traktowanie, nie walę po 12 godzin i nie mam połowy wypłaty (usunięte przez administratora). Dodatek za staż i obecność też robi swoje w moim wypadku, a w osteodeksie wybadałem się cały i roddzina też. Robię uczciwie, szanują mnie, nie ma problemu z urlopem jeśli tylko się zaznaczy to wcześniej. Premię otrzymują ci, którzy na nią zasługują. Ja mam często, bo nie ściemniam tylko robie. Dlaczego inni mają mieć jeśli się nie starają? Dlaczego mam się z nimi jednoczyć jesli otwarcie twierdza ze w (usunięte przez administratora) cos mają? Podstawowych spraw nie rozumiesz, a zarzucasz cynizm. Przecież magazynierzy i sprzątający też mają swój budżet premiowy i również jakiś sposób jest on przydzielany.

Wiara
@śmieszne

Gościu chyba zrozumie jak się po szm cię pojedzie !!!

@śmieszne

Nie pracowałem w tej firmie. Mam kontakt z tam pracującymi ludźmi na różnych działach i dlatego wypowiadam swoje zdanie bo po to ona jest. Przepraszam za stwierdzenie gdyż nie chciałbym Cię urazić ale wyspowiadałeś się ze wszystkiego co dostajesz. Czemu jeśli jesteś taki poprawny i uczciwy to nie podpisujesz się z imienia i nazwiska. Czegoś się boisz. Przecież piszesz że nie masz sobie nic do zarzucenia. Jedność wśród pracowników według mnie to bardzo ważna sprawa w takim zakładzie jakim jest Konspol, gdyż w grupie jest siła a jeśli ty stoisz poza nawiasem to zastanów się czy ktoś stanie za tobą jak będziesz potrzebował wsparcia , właśnie od tych ludzi z którymi nie chcesz mieć wspólnej sprawy.

@John Doe

to czemu ty kolego nie podasz imienia i nazwiska. Podaj też najlepiej tych swoich znajomych. Szybko się okaże jacy to zapracowani ludzie. nieobchodzi mnie twoja jednosc. do pracy idę zarobić na utrzymanie swoje i rodziny ,a nie szukać kolegów do kielicha. dlaczego mam jednoczyc się z tymi, którym nie chce się pracować i przez lata trzeba było na nich robić?

Pracownicy ????
@John Doe

Jaka jedność kolego jeden by drugiego w łyżce wody utopił przecież o to chodziło czerwonym beretom poróżnić stawki i już wszyscy się(usunięte przez administratora)na wzajem a berety siedzą w dziupli i się z wszystkiego cieszą przecież jak ludzi skłócić to się lepiej rządzi jeśli ktoś to czyta z Cargiila to prosimy o zrobienie gotowej ankiety anonimowej na temat warunków pracy atmosfery podejścia dyrektorów kierowników mistrzów brygadzistów do pracownika który jest na hali i na nich zarabia wtedy wyjdzie jak sytuacja wygląda na Konspolu taka ankieta była przeprowadzona już w innych dużych zakładach i efekt był zaskakujący bo stanowisko straciło albo spadli na niższe stołeczki właśnie dyrektorzy kierownicy itd. bardzo prosimy Zarząd Cargiila o zorganizowanie takiej anonimowej ankiety.

Pomyslowy
@Pracownicy ????

Dobry pomysł z tą ankieta na temat atmosfer jak tutaj nic nie ruszy to bezpośrednio z proźba do Cargiila Polska z tego co wiem to Warszawa i wtedy może się coś ruszy w kwestii ankiety.

niuck
@Pomyslowy

proźba... weź ty człowieku lepiej do cargilla nie pisz proźby, bo wstyd nam przyniesiesz

stara pracownica
@Pracownicy ????

przede wszystkim trzeba zrobić ankietę dotyczącą koleżaneki kolegów z pracy. wyć o stawkę to potraficie ale robić już nie. bardzo dobrze ze sa rozne stawki bo przez lata mielitylko wybrani. teraz najglosniej skomlą ci ktorym dawniejkasa plynela niezaleznie od pracy bo byli blisko ze starymi wlascicielami. czas leserow mija. najpierw stawki, a za chwile przyjrza sie uczciwosci waszej pracy i zawartosci szaafek. sama chentnie podpowiem komu warto przegladnac

@niuck

Tak lepiej nie pisać bo co masz 24 i zadowolony weź się ogarnij

niuck
@Nn

po pierwsze nie pisze się proźba. Nie kompromituj nas. Po drugie mam 24, bo zapieprzam. Jak ty masz 20 to zastanów się co robisz a nie wszędzie szukasz winnych. Tak jak ktoś wyżej pisał też pamietam czasy kiedy robilismy na was sąsiadów starych władz, a wy śmialiście się nam w twarz, że macie współczynnik 1,5. My robiliśmy, a wy obżeraliście się albo lezeliscie nawaleni. to teraz macie

janek
@Nn

Taką stawke to ma chyba WIOLETTA!! jak wysmiała nas z biedronki o podwyszke cytat [byscie sie wstydzili pisac o podwyzke ] .JEJ HAMSKIE ODZYWKI SA NIE NA CAASIE BRAK KULTURY CAŁKOWICIE !!!!!!

miły00

awans dostaniesz jak masz znajomosci to samo jest z kasa 17 lat tam pracowałem wiec cos o tym wiem

...
@miły00

Cała prawda. Ale nie ma co narzekać- jutro pączka pewnie dadzą ????. Lepszy rydz niż nic. Lepszy pączek w brzuszku niż premia w marzeniach

mam pytanie dlaczego tylko wybrańcy dostali podwyżkę na 24 zł za godzinę a reszta ma pracować za marne 19 zł za godzinę pracując tak samo a może i lepiej niż CI WYBRAŃCY czy to jest nowa plityka firmy CARGILL podzielić pracowników na lepszy i gorszy sort??? LUDZIE SĄ NAJWAŻNIEJSI to wiodące hasło w CARGILL

Zdziwiony
@pracownik

Czemu nie zapytasz kierownika? Myślisz że ktoś Ci tu odpowie?

kierownik
@Zdziwiony

nie bądz śmieszny kierownicy dają podwyżki tylko swoim ulubieńcom

do pracownik
@pracownik

musisz być albo z bliskiej rodziny albo by(usunięte przez administratora)

@do pracownik

albo pracować, a nie jak reszta (usunięte przez administratora) skończyło się nasze zapieprzanie na wszystkich. Nieroby won

do nn

jesteś żałosny

@do nn

a co ? Prawda boli ? Przez lata robiliśmy na leniuchów i się skończyło to zaczął się leniuszy skowyt. Stawki dla pracujących, wypowiedzenia dla leni

prawda
@nn

przez takich jak TY reszta musi cierpirć

@prawda

My przez lata cierpieliśmy (usunięte przez administratora)na was nie ro by

moim zdaniem
@nn

najlepiej jak byś się zwolnił przestał byś cierpieć i inni przez ciebie von vonn

@moim zdaniem

czemu ja się mam zwalniać ? Przecież ja nie cierpię. To wy płaczecie o 5 zł

5 zł

że byś się czasem tą 5 nie udławił

Mać

Ta 5 w skali miesiąca może zrobić 800zł

@pracownik

Teraz jest 20 zł ZA GODZINĘ WIELKA PODWYŻKA ŚMIECH NA SALI ZROBILI Z NAS (usunięte przez administratora) ZA TE PIENIĄDZE TO W KAŻDYM ZAKŁADZIE MOŻNA PRACĘ ZNALEŹĆ A CO DO 24 ZŁOTYCH TO DOSTAŁY PUPILKI KTÓRE MAJĄ DUŻO SIŁY A MAŁO ROZUMU A KIEROWNICTWO UDAJĘ ŻE WSZSTKO JEST OK TE OSOBY SĄ POD KLOSZEM NIE DO RUSZENIA. A CO CAŁA DYREKCJA NA TO. WIELKIE NIC. I JESZCZE JEDNO PYTANIE CO TRZEBA ZROBIĆ ABY DOSTAÇ TAKĄ PODWYŻKĘ?????????

XD
@pracownik

Dlaczego Słupca ma 22 zł za godzinę a w Sączu (usunięte przez administratora)ma 20 zł z tekstem Pana dyrektora A.Sz. i W.W CIESZYĆ SIĘ ŻE MACIE PRACĘ.

Bo tak
@XD

Słupca to jednak zachód i trudno o pracownika, a Sącz jakby to powiedzieć... jest odcięty od świata przez brak drogi i połączenia kolejowego dlatego pracodawcy ( nie tylko Konsol) mogą sobie na to pozwolić

J.Pppp
@Odpowiedz

Jedna wielka porażka układy i tyle

Olek
@pracownik

Konsalnet to firma (usunięte przez administratora)

@pracownik

Te hasła to hipokryzja i nic więcej jedno mówią robią drugie . A premie to i tak sobie przydzielają poza regulaminem płac w gotówce przykładem jest cały dział IT Po cichu żeby Warszawka się nie dowiedziała tylko po jeden z Panów ma za długi język Proponowałbym by dział finansowy bardziej sprawdzał księgowane faktury i ich zasadność a nie traktował ich jak następną kartkę troszkę myślenia drogie panie a nie procedury

Celebryta
@Odpowiedz

1.To może ja powiem tak moim zdaniem na chłopski rozum to 24 powini dostać ludzie co konspol budowali od samego początku.2 . Brygadzista I to nie jeden mówi do pracownika ruszasz się jakbyś miał(usunięte przez administratora) Albo jak nie przyjdziesz w sobotę to masz po premi ludzie ogarnijcie się tam nikt nie chce pracować co chwilę ktoś się zwalnia bo nie da się pracować w takich chamskich warunkach. Dyrektorzy nic nie wiedzą albo udaja że nie chcą wiedzieć. Jedyne co mogę dodać to jestem w nowej pracy i nie ma poniżania jak w konspolu do pracy chce się wstawać I iść z podniesioną głową.

Pracownicy
@XD

Za taki tekst CIESZYC SIĘ ŻE MACIE PRACĘ GOSCIE JAK A.SZ I W.W POWINNI WYLECIEĆ Z PRACY .

2022rok

minimalna stawka za godzinę wynosi19,70zLto znaczy ze pracujemy za naj niszą stawkę jaką ustawodawca ustalił. za tak ciężką prace zarabiamy tak marnie to się w głowie nie mieści jeszcze jeden drugiego pogania szybciej szybciej DURNI LUDZIE SAMI SOBIE ZGOTOWALI TAKI LOS.......AMEN

sss3piter
@2022rok

dokładnie tak jest tylko szybciej.. i szybciej.. nie stac bo w kamery patrza

Ciekawe
@sss3piter

Święta racja z tym szybciej i szybciej nawet jak do ubikacji idziesz to już gonią po chwili bo maszyny stoją wnet bata wezmą i będą stać nad tobą normalnie masakra co się teraz dzieje a co do kamer to jest taki jeden Pan co siedzi na kamerach i tylko afery kręci jak co spatrzy na tych kamerach a tak apropo to kamery miały być dla bezpieczeństwa a nie dla szpiegowania ludzi.

Ciekawe
@sss3piter

Ludziska piszcie co was boli i o niesprawiedliwości jaka panuje na zakładzie może panie z HR i zarząd z Cargiila czytają to coś się ruszy

Oby
@Ciekawe

Tutaj lepiej już nie bedzie !!! Stawki minimalne a premie dla wazeliniarzy i kolesi. Nawet tak hucznie dany my benefit obciety a nawet 3-mc nie przyznany. Porażka! Wszystkie zakłady już podniosły stawki bo licza się z pracownikiem a tu ...? Inflacja już dawno poszła w górę . Nowi na nowych stawkach a stary pracownik niech cicho siedzi.

mąż WR
@Oby

kto jest na nowych stawkach kłamczuchu? Jak ci źle to zapraszamy do innych firm. Zobaczysz jak u nas dobrze.

Śmieszek
@Ciekawe

Jakby nie te kamery to w kiblu byście 8gdzon na zmiane siedzieli(usunięte przez administratora). a myrobic na was musimy

Niezadowolony Pracownik

Co myslicie o gigantycznej premii świątecznej? Cargill taka amerykańska firma, a szczedzi na pracownikach i wymaga nie wiadomo czego. Wesołych swiat.......

Oj Matus
@Niezadowolony Pracownik

Szczędzi? Czy osoba ukryta pod Tym nickiem moze powiedziec co dla niej znaczy szczedzi? Prosze pokaz firme ktora daje pracownikom oferte LUXMED za 1 zl!? My benefit? Teraz 500 zl na swieta? Pomoc przy ciezkiej chorobie? Pomoc przy gradobiciu...nigdzie nie jest dobrze...ale typowemu Polakowi zawsze źle

Niedawolony
@Oj Matus

Oj Matus
@Niedawolony

Czlowieku widzisz wszystko w czarnych barwach...Luxmed to 1 zl a nie popatrzysz ze MOZE ci sie to sprzydac...nie wiesz nie oceniaj ja tez sie nie opierdzielam ale widocznie mamy inne nastawienie...a MY benefit to nie tylko silownia...to tez Bony( chyba ze nie wiesz jak korzystać wiec nie oceniam)

Xyz
@Niezadowolony Pracownik

To nie cargill jest problemem. Problemem jest to kogo pozostawił przy władzy. Zewnętrzny zarząd i firma znów żyje. Do tej pory też były benefity ( choćby 4000 zł na okulary) ale tylko dla wybranych. Wydawało się że przyjdzie nowy wlasciciel i kierownictwo nie będzie już mogło go robić w konia jak śp. Prezesa. A walki teraz jeszcze większe.

Xyz
@Niedawolony

Dodatek urlopowy? Pierwsze słyszę?

dddd
@Xyz

to umyj uszy kolego albo czytaj, bo zarówno na telewizorach jak i na plakatach o tym było. 400 zł wpadło za 10 dni urlopu

Dddddd
@dddd

"Niedawolony 17.12.2021 10:41 @Oj Matus LUXMED? Ja nie choruje! A ty najwyraźniej lubisz się opierdzielać. My benefit? W pracy mam wystarczająco sportu, a po pracy nie mam siły już na nic, nawet kino, bo ja ciężko pracuje a nie zbijam bąki. Może napisz o najnowszym, w wczasy pod grusza, a przeliczyłeś ile na tym straciłeś? Na dodatku urlopowym lepiej się wychodziło..." Koleżanko zanim odpowiesz przeczytaj że zrozumieniem

Śubes

A co powiecie o premii za szczególne osiągnięcia?...:D

ewa
@Śubes

w sensie za tydzień bez kaca?

Premia
@Śubes

Premie wg cargila może otrzymać 15 procent pracowników którzy robią coś ponad swoją pracę. W rzeczywistości premie otrzymuje się za układy a nie za pracę. Jest jak było.

P.O.
@Premia

Ze by było tak jak było

Kamil
@Premia

Czeba mieć układy.. Wtedy można zarobić...

Alibaba
@Śubes

Premia powinna być jasno okreslona i udostępniona lista osób które ją otrzymały. Wtedy to wyszlyby układy i powiązania osób z premiami które miesiąc w miesiąc ja mają a niczym prócz kolesiostwa i znajomości się nie wykazują.

alebuba

do was nieroby właśnie wróciła. przez lata harowaliśmy na was i nagle się skończyło

Oniu
@Alibaba

Bo tak jest na większości działów nie tylko na produkcji

Dużo
@Alibaba

Cała prawda

Wariatka
@Dużo

Prawda jest taka, ze... Zmienili się dyrektorzy, zmienił się właściciel, zmieniły się zasady na niekorzyść pracowników. Cargill to przecież firma rodzinna ????tylko zapomnieli napisać że tylko i wyłącznie dla pracowników na wysokich stołkach,albo drobnym druczkiem jest napisane "CHCIAŁEŚ PANA ROB NA (usunięte przez administratora) TYLKO NIE ZJEDZIE ZA SZYBKO DUŻEGO PIERNICZKA ????

Jaki jest okres rozliczeniowy w Konspol Holding Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Sklepikara

Za grudzień do 5 stycznia

Besuś

Prawda jest taka. Na tej całej "reorganizacji" wygrali Ci których zwolniono na początku i dostali dobrą kasę za odprawę. Dużo dobrych fachowców i takich ludzi którym naprawdę zależało na dobrze wykonywanej pracy się samo zwolniło. A myślę że żadna z osób która się zwolniła nie zrobiła by tego gdyby się "kasa zgadzała"

Śubes
@Besuś

Dokładnie tak. A reszta tam jeszcze siedzi bo się zasiedziała. A w Konspolu teraz się zarabia najmniej w Nowym Sączu.

jano1111

jeden drugiego by za 5 zł sprzedał

Xxxx

Jasne że tak dobrze jeszcze nie było przecież to widać gołym okiem ????ile się ludzi zwalnia i to starych pracowników a ile sami zwalniają nie to naprawdę mega. Niewiem czy do końca roku ta firma jeszcze będzie istnieć pozdrawiam

Nie ważne
@Xxxx

A to popatrz teraz, minął rok od twojego komentarza a firma nadal stoi i świetnie się rozwija

Kołodziejczyk
@Nie ważne

Patrzę i psu rzucam … aport haha ludzie myślący to ciężko im myśleć hahah a co dopiero aportować !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol Holding Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konspol Holding Sp. z o.o.