Opinie o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Konspol Holding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konspol Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Xxxx

Dowód na to że nie znają prawa jest to że podczas ogniska koronawirusa w zakładzie pracy oni jeździli kontrolować ludzi Do ich domów co lepsze przyjechali również do mnie gdzie w domu u mnie był koronawirus czy to jest normalne wracając później do zakładu. Tagze ludzie pamiętajcie spadając z wysokiego stołka boli bardzo długo.

Lego
@Xxxx

Jeszcze jedno.... Hahaha. Z domowników jednego z kierownictwa wykryto korona... A ta osoba nadal pracuje. Heellal coś tu jest nie tak? Hahaha

Nie ważne
@Xxxx

"Tagze" jak tam napisałaś lub napisałeś nikt z firmy nie jeździ i nie kontroluje tylko ewentualnie ZUS resztę przepisz tylko bez błędów i zamiast firmy przypisz ....

3jjj

Porażka jedni mają 19 zł na godzinę a drudzy ci lepsi 24 zł

robię

po 1. 20 nie 19 po 2. weź się za robotę

Aga
@3jjj

To od czego to zależy?Od stażu pracy czy jakie zadania sie wykonuje?czy pracown8k produkcyjny ma więcej?

robię
@Aga

umiejętności, doświadczenia, zaangażowania

Nie ważne
@3jjj

Każdy ma tyle ile da od siebie, dlaczego jeden sie stara i chce dobrze wykonać swoją pracę, a drugi przychodzi tylko po to żeby odpekac dniówkę i kazdy z nich ma mieć tyle samo. Ci co piszą o nierównym wynagrodzeniu to prawdopodobnie właśnie ta druga grupa.

Romano

jaka Panuje atmosfera w firmie konspol..? ktos cos wie warto sie zatrudnic?

Nikt
@Romano

tragedia, każdy na każdego donosi, kierownictwo się szarogęsi. Myślą, że wszystkie rozumy pozjadali, a (usunięte przez administratora).. wiedzą

Pytanie merytoryczne.

Mam pytanie, czy pracownik w tej firmie jest traktowany jak człowiek? Czy są wypłacane nadgodziny i jaka jest atmosfera pracy. Ostatnia rzecz, co ze ścieżką kariery, jest szansa awansu ? Pozdrawiam, Kandydat z rzadkim wykształceniem.

Jad
@Pytanie merytoryczne.

Tu już tylko zwalniają i zabierają premię. Jeśli nie masz sumienia i jesteś korporacyjnym szczurem, najlepiej przyjąć się do kadry kierowniczej

Kwer
@Pytanie merytoryczne.

Oczywiście że tak. Nie słuchaj płaczu (usunięte przez administratora) Nigdy mnie źle nie traktowano nawet jak wiedzieli że odchodze

klient
@Pytanie merytoryczne.

Po pieciu latach sprzatania wc awans do sprzatania biur i podlewania kwiatow z twoim rzadkim wyksztalceniem. A tak na marginesie szefowie chca zebys umial zrobic wszystko i szybko a wychodzi jak zawsze.

dobre

jak człowiek ha ha

niezłe

atmosfera dobre ha ha

Xyz
@Pytanie merytoryczne.

Szanowni Dyekcjo dlaczego pozwalacie aby panowie z garmazerki ZM wnosili na zakład (usunięte przez administratora) i na nockach drinkowali za maszynami

Linka
@Xyz

Trzeba zrobić z tym porządek

Alex
@Xyz

Dlatego oni zawsze razem na zmianie. Ale brakuje jeszcze jednego z tej elity. Może wymieszać zmiany bo robi się to straszna klika.

Aa
@Xyz

Tak, na Z zawsze można liczyć dba okolegow

Ono

Tak tak jak energetyki 40% już działa

Ideal
@Alex

Być może się kochają skoro razem na zmianie.... A to trzecie to trójkąt brakujący do zniewolenia.

Leoo

Zero szacunku do pracowników co tam pracują po 20 a nawet 30 lat

Gorąca Asia
@Leoo

Mało kto tu pracuje po 30 latach. Większość tylko udaje

Zawiedziony
@Leoo

Jak możesz się spodziewać szacunku od dyrektora z wykształceniem zawodowym !!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konspol Holding Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Lider Zmiany Kontroli Jakości? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Aleksander

Straszna obsługa w Sekretariacie ! Dodzwoniłem się do sekretariatu i ta babka w sekretariacie mi powiedziała , żebym poczekał . Czekałem 10 minut , na połączenie , ale , chyba jej się nie spodobał cierpliwy klient i się rozłączyła . Nienormalna firma !!!

Aleksander

Straszna obsługa w Sekretariacie . Czekałem 10 minut , na połączenie mnie , a potem ""bardzo miła pani"" ( ironicznie) się rozłączyła . Straszna firma !!!

miły00

Czy warto sie zatrudnić w firmie konspol..? jakie warunki...?

rambo
@miły00

jakie warunki same kierownictwo ! za niedługo nie bedzie komu robic

zuza11

Pani brygadzistka chce zabłysnac na jubilatce...hmm ciekawe czym hehe

ppp00

coraz wiecej ludzie sie zwalniają ciekawe dlaczego...

zwolniony
@ppp00

Bo myślą, że w innych firmach wszystko im z nieba zleci.

Bo tak
@ppp00

Zarobki są niskie, a praca ciężka (chyba że ktoś ma układy). Normalna rzecz, że jak masz widoki na lepszą pracę to odchodzisz.

piter123

Jak można awansowac w firmie konspol?...

Iga123

Jak nie masz znajomości to tylko wazelina

dw2012

atmosfera okropna niby jest stawka za godzine a gonia ludzi jakby pracowali na akord porażka

stary robol
@dw2012

A co za różnica akord czy godzinowa? Masz robić swoje. Chcesz leżeć to na kuroniówkę. Dość się narobiliśmy na takich darmozjadów

Anonim167

Do pracusia ja jako pracownik tej firmy zająłbym się tymi paniami z pw które palą na myjce papierosy i na wędzarni bo chyba ta pani która sobie dorabia to nie zagraża firmie a te panie mogą puścić nas z dymem i to jest problem do kierowników

niezłe
@Anonim167

JA WIEM KTO PALI NA STAREJ CHALI MOGĘ POWIEDZIEĆ ZA 100PLN OD GŁOWY

"CHALA"
@niezłe

Ok pod warunkiem, że kupisz sobie słownik.

klient
@niezłe

Zaczniesz od siebie.

xxx

Moi drodzy ludziom zatrudnionym w tej firmie na stanowiskach uderzyła przysłowiowa woda sodowa do głowy. Każdy chce rządzić, popisywać się, a jego praca .. leży i czeka, aż problem sam się rozwiąże. Magazynierzy tylko czekają na koniec zmiany, nic nie wiedzą nic nie słyszeli 30 minut przed końcem zmiany to już zamykają rampę i .. kierowcy czekają kolejną godzinę no bo Ci co przyszli na zmianę muszą kawy się napić pogadać. A na drugi dzień rozliczanie kierowców przez kompetentnych spedytorów , ( nawet nie potrafią policzyć czasu pracy kierowcy) i groźby zwolnienia. Od kiedy spedytorzy zatrudniają kierowców. No pokazują władzę, skarżąc do przewoźników. Gdyby jeden , drugi czy trzeci trochę pomyśleli to wiedzieli by , że 350 km kierowca zawodowy nie pokona w 4 h. Panowie pauza. A jak się dzwoni z problemem to tylko tekst radź sobie jesteś duży. Tak panowie pracują dla firmy, tylko czyjej ???? A może dla tych firm co jeżdżą autami bez agregatów, bez przegród, bez drukarek no ale koledzy spedytorzy wiedzą na które punkty ich wysłać, żeby było dobrze dla tych przewoźników no bo przecież nie dla konspolu . A co z tymi wymogami.. Potem się dziwić że KFC podziękowało

Prze Pieron

Dobry... Takie mam zapytanie. Słyszałem że zwalniają słabych pracowników. Ja chodzę na siłkę od 2017 i biere naa klatę 6 dych i mam progres. Za 3 miesiące myślę że wezmę 7 dych. Myślę za taki silacz by się tu przydał do pracy... W razie pytań proszę dzwonić 0700dwamilionyczysta. Czekam na info. Jakbym nie odbierał to jestem na siłce. Pozdrawiam.

masa
@Prze Pieron

nie zwalniają słabych tylko nie wygodnych

Olek
@Prze Pieron

Tam potrzeba z grupą umiarkowana by konsalnet doił kasę z PREFONU to się liczy pracownik to zero

Katarzyna

Jaki rodzaj umowy jest oferowany nowym pracownikom na start w Konspol Holding? Chciałabym się dowiedzieć czy można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony czyli na stabilne zatrudnienie. Odpowiedzcie, proszę.

ciekawy

ponawiam moje pytanie o wykształcenie tego dyrektorA WW? ma przynajmniej mature???? ponawiam dlatego bo wcześniejsze zapytanie o to samo zostało usunięte nie wiadomo albo WIADOMO dlaczego..............

Ciąg dalszy
@ciekawy

Co do wykształcenia to ten może i zna się na swojej pracy bez wykształcenia. Kier.kontroli jakości tylko podstawówkę ma a wiedzy proporcjonalnie . wykopała kompetentną p. Z. Wraz ze swoim mężem obzartuchem ale może ktoś to w końcu zauważy, bo ile można pracować tylko na wzorach dokumentów.

tłusta świnia

mój sen się ziścił

Xd
@tłusta świnia

Więcej wieprzowiny czy co?

KUNA
@Xd

więcej rycia to świnie lubią najbardziej a szczególnie tłuste

doswiadczony i roczarowanwy

juzniedługo nikt tu nie zostanie oferta w lidlu na lwowskiej 21 zł a tu po latach pracy mniej. za operowanie linią. to ja juz wole w cieple wykladac bulki

N/N

To na co czekasz ? Byłem w Wiśniowskim byłem w Fakro. Myślisz że tam jest lepiej ? Dawaj śmiało.

Fan

Święta prawda. Wnoszą, albo przychodzą pod wpływem. A ile razy pod zakładem pija

N/N

oho zwolnione nieroby wylewają swoje żale ?

Oj ludzie,praca ciężka trzeba się orobić ale gdzie nie trzeba? Jak ktoś nic nie robi to nie ma się co dziwić że wypłata kiepska :) atmosfera jest taka jaką sobie stworzysz pomiędzy współpracownikami.Osobiscie bardzo polubiłam tą pracę i ludzie z którymi pracuje są super dużo śmiechu nie mogę powiedzieć złego słowa.Pozdrowienia dla tych którzy nie pracują a chcą zarobić więcej niż kierownictwo :)

Anonim167

A jeszcze do pracusia szkalujesz kolegów i koleżanki taki ciebie pracuś ze nie masz co robić tylko siedzisz w internecie za chwile zaczniesz szkalowac swoich kierowników bo ci się nie spodoba rodzina albo złe na ciebie popatrzą zastanów się co robisz

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol Holding Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konspol Holding Sp. z o.o.