konspol

Słupca

Opinie o konspol

ona

Jeśli chodzi o kierownictwo które zarządza na sklepach to porażka. Chodzi głownie o Martę Dz. Unosi się jak paw. W kamerach błędy umie wytykać, a niech lepiej spojrzy na siebie czy wszystkie obowiązki wykonuje idealnie. Nie polecam z nią współpracować!! Z dala od takich!!!

MK z kontroli jakosci kopie dolki pod swoimi kolezankami /kolegami z pracy. Wyrodna.......

Słupca

Panie z rozbioru za ładnie powiedziane! A szczególnie te z fileta z dniówki. Jeszcze raz dowiem się, że któraś sapie i obgaduje moją kobiete Ewe, to ze mną będzie miała do pogadania!!! Darek. Z.

Szukasz pracy?

Zaciekawiona

A co możecie powiedzieć o byłym kierowniku Andrzeju

Spis pracowników

Nowy rok nowe awanse i tak masz kierownik został dyrektorem a nasza kochana Wioletta zostaje kierowniczka w nowości pojedzie ich szkolić jak kłamać oszukiwać byle by nam.wszystko zgadzało ktoś kiedyś powiedział czemu Wioleta się nie stara bo po co co nie zrobi nawet bardzo czegoś złego to i tak zrobią z niej bohaterkę jak mona mówi że gdzieś mą dyrektora jak chce to ja go tak zjebie że zobaczy tak to mówi o dyrektorzy Marcinie wiadomo chodzi o zakupy naszym o szczegółach wiem więc pisał nie będę ale w glowie sie nie miesci jak z nią Marcin się cacka wysłał bym ją do gisztra tam takich baznow szukają.

Rozczarowany
@Spis pracowników 12.01.2017, 23:04

OJ SŁYSZAŁEM SŁYSZAŁEM WIOLETTA PEREŁKI TY MOJE TO CZEKA CIĘ PRZEPROWADZKA BĘDĘ TĘSKNIL

olo

kupiłem 10.01.17 r produkt udko z kurczaka pieczone dla biedronki...pytam co to jest udko!!! jest surowe !! krew się sączy od kości twarde nie smaczne i nie wiadomo czy nie zatruję się tym żenada drodzy czytelnicy nie kupujące tego gówna tyle.

ALFONSO

Pozdro dla ładnych dziewczyn pracujących na Biedronce w Konspolu :) :)

Sebek

Robert L rządzi na Masowaniu !!!

Ma

Cofnął

wiosna

A w Konspolu pracuje jeden taki mały - żenada

E

A u nas na uboju jest spoko. Czasem pokrzycza za chwile się śmieją. Nie ma mobingu. Wiadomo ,nerwowo czasem tez jest ,czujemy wzrok ,czasem tez się wkurwiamy ale nie zamieniła bym się za żadne skarby

only work

Ja was nie rozumiem pracowałem z Wiolettą i z Agnieszką, obie są w porządku jak sumiennie pracujesz i się nie obijasz i oby dwie potrafią żartować i się uśmiechać . Jacy jesteście dla nich takie są one dla was . Zastanówcie się nad tym co piszecie ..

xyzstv

Wszyscy piszą tu i p. Sylwii lub p. Wioletcie. Ktoś coś powie o przetwórstwie? Podobno szukają tam ludzi do pracy ? Jak zarobki ? Atmosfera ?

rollo

nie ma gdzie iść do pracy. praca jest ok tylko ten fałsz przykład Sylwia wystarczy że ktoś od Wioletty po znajomości robi jej remont i z dwóch zaciętych wrogów nagle dwie przyjaciółki wyemiotowac się chce jak się widziało jak wcześniej jedną drugiej tyłek obrabiala. wszystko jest tak interesowne i totalny brak kultury u sylwi jedno wymagać od ludzi a co innego poniżac już miała jedną sprawę o mobink nawet ją zwolnili na jakiś czas by sprawa przyschla a teraz znów poniża no chyba że jej dasz jakiś prezent to odpuści. CZY NIE MOŻE BYĆ JAK PAN AREK ALBO JAK JEJ MĄŻ ALBO JAK PAN WŁODEK oni mogą być normalni choć wiadomo że i ochszania jak trzeba ale nie poniżaja.

rollo

XXXX powiem ci że SYLWIA jest bardzo spoko ogólnie wszystko ma gdzieś jedynie się drze bo doskonale wie że takich ludzi lubi dyrekcja jak pójdziesz to wszystko znią załatwisz naprawdę a jak jeszcze jakiś prezent dasz i wogóle ci odpuści byle więcej takich pan super naprawdę .

xxxx

Ona się wyżywa na innych , i nic jej nie możesz powiedzieć . Może jest mądra na swój sposób ale ludzi trzeba traktować z szacunkiem ... A nie ma racji co o zaopatrzenie ?

mec

XXXX oj to już przesada rozumie konstruktywna krytyka ale widzę że ty tak wszystkich jak leci z każdego działu krytykujesz i to tylko tak dla zasady. akurat co do p Sylwia jest bardzo mądra odkąd jest na rozbiorze bardzo wyprowadziła ten dział na prostą fakt że jest groźna ale jak pisałem tylko wtedy jak naprawdę się nawali jakąś pracę wtedy ochszani ale nie bez podstaw. ją też dużo krytykuje ale fakty a nie tak żeby po prostu komuś pojechac. i akurat pani Sylwia jest bardzo mądra osoba jest OK .

xxxx

Trzeba zwrócić uwagę na magazyn zaopatrzenia , są tam ludzie którzy na prawdę robią , Ale wielki Pan Norbert !!!! Nie chce mu się wychodzić wydawać towaru , ciągle spija swoje kawki .... i nikt nic z tym nie robi .... A p Sylwia to ma jakieś problemy z głową bo za mądra to ona nie jest !!!! hehe

kjijk
@xxxx 29.04.2016, 18:15

Było trzeba się uczyć to tez byś kawke pił a tak to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

psp

ludzie ztym krzykiem wiolety i poniźaniem innych to tylko gra nie zauważyliście że najwięcej wrzeszczy jak w pobliżu jest dyrektor lub kierownik ja to zauważyłam moim zdaniem to taka gra ze niby tak nas dobrze pilnuje chce się tak wykazać wiadomo ten co dużo krzyczy uważany jest ZA dobrego szefa wszędzie tak jest ona to wie i krzyczy ale to wielka GRA BO SZEFOWA MOŻE BYĆ TYLKO JEDNĄ WIOLETTA

mec

XXX zgadzam się z tobą tylko nie rozumie czemu początek przepisałes po mnie. nie zgadzam się tylko sta szkoła wykształcenie nie zmienia kultury człowieka i bardzo wykształcony może być chamem i bez szkoły też ale i odwrotnie ten bez szkoły może mieć większą kulturę to zależy od człowieka. Wioletta co puki podpisywałas umowy z nami to miałas władze bo szantażowałs ze nie podpisz więcej umowy a teraz ludzie zobaczyli ze ty już otym nie zdecydujesz i ludzie już tak nie słuchaja. JA ROZUMIE TRZYMAĆ RYGOR BY LUDZIE SŁUCHALI JĄ ROZUMIE ZE TRZEBA NA WRZESZCZEC JAK JEST ZA CO ALE WE WSZYSTKIM MOŻNA MIEĆ KULTURĘ A NIE TAK JAK TY POPATRZ NA WSZYSTKICH INNYCH BRYGADZISTOW dam przykład pani Sylwia jest bardzo groźna ale rzeczowa jak ochszania to zawsze za coś konkretnego nigdy nie robi tego bez powodu tak dla zasady żeby tylko kogoś zgnoic i upokorzyc tak JAK TY to robisz trochę kultury jak można ludzia zabraniac rozmawiać z sobą i co to za zebrania i szantaż ze zostawiasz nasza zmianę a zostawiaj myślisz ze ktoś będzie płakał za tobą. wioletta zastanów się nad sobą wyobraź sobie ze twój syn ma taka szefowa co byś jej ty wtedy zrobiła jak by tak postępowała jak TY.

xxx

Wioletta nie będziesz mi zabraniac kontaktów z druga zmiana kim ty jesteś wywło. . ko. właśnie teraz wszystko będę przekazywał drugiej zmianie to że specjalnie kończymy po ośmiu godzinach tak jak powiedziałas żeby ta gówniara się nie wyrobila a jak się spytałem a co z zamówieniami powiedziałas chuj z zamowieniami i nie wypieraj się bo przyzekam na życie swojego syna że tak było. chciałaś żeby jej ludzie się zbuntowali że po tyle godzin pracują ale się nie zbuntowali to chciałaś żeby dyrektor ją ochszanil że zamówień nie wyrabia. Kim Ty jestes co ? Jak ktoś CI coś powie to straszysz że ludzi zwolnisz jak nie chcą przyjsc w week np taki jest kodeks pracy chyba nie ty wywło...ko !!!! Ciekawe jaką masz szkołę skończoną że sie tak rzucasz powinni wyjeb....ać ludzi na stwnowiskach bez szkoły może by sie tam poprawiło na działach a Ty powinnaś lecieć jako pierwsza .... umiesz drzeć tylko papę i wywierać presje sama stój chociaż z 2 godz przy taśmie i pomagaj żeby szybciej kończyć a nie pijesz kur.wa po 5 kaw i ci pipa rośnie później !!! nie nadajesz sie nawet na ubój ..

pupa

Sylwia co ty za siano masz w tej głowie współczuję twojemu mężowi rozumie wiek do tego przekwitanie ale kobito ogarnij się i w pracy nikt twoich chumorow nie musi znosic jak sobie nie radzisz walnij kreche w nocha albo wypal blanta lub zwolnij się

@pupa 21.04.2016, 20:04

Dla mnie sylwia to poraszka jej mąż nic nie robi ale jest jeszcze jedna do kąpletu jola kaliska ta ma sieke w głowie .sylwia jak dzieciaka by miała i normalną rodzine to może by inna była .sylwia jest p......a.

kret

panie dyrektorze kubo nie ladnie widze ze sa rowni i równiejsi wszystko zalezy od znajomosci ja poprosze mercedesa! ! !

dipo

oj tak ją mam zwłaszcza ochotę na Wiolete Watrobe ta dopiero kręci tyłeczkiem i te oczy złotne mmm...

PAN ANDRZEJ

A ja jak widzę takie laski w Konspolu to czuje się jak po małpce wódki albo lepiej kurde he he powiem krótko pała nie opada mi na takie młode i wypinające się dziewczyny w Konspolu zgadzam się z SEBKIEM po całości

SEBEK

Pozdro dla wszystkich ładnych dupeczek z Konspolu gdy WYPINACIE SIĘ W PRACY od razu lepiej mi się tam pracuje i zapominam o marnych zarobkach w tej firmie róbcie to częściej skąpy ubiór i makijaż w pracy to jest to

alexia
@SEBEK 08.04.2016, 21:55

cwelu zboczony malutki wsioku

dipero

jestem burakiem za 4 zł

Diupero

Te 4 zł za godszinę wesadzcie sobie głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja u Giszta z ruskimi zarabiam 2800 zł i po 8 godzin weekendy wolne czołem frajerzy Z KONSPOLU HA HA (usunięte przez administratora) za 4 zł dzień i noc ha ha ha fack you

luzak

Pracowałem w Konspol-u przez 7 lat bywały dobre i złe dni tych drugich więcej było no cóż takie życie miałem różnych kierowników,brygadzistów jedni fajni jedni gorsi najlepiej pracowało mi się z Basią C.fajna babka była miała czasami swoje za uszami ale szło się do gadać:)ale wszystko co dobre szybko się kończy:( szczerze to nie chciał bym tam wrócić człowiek nerwowo by się wykończył.

luzak

Ktos

Wszystkie brygadzistki i kierownicy sa tacy sami w tym zakladzie, zarowno na rozbiorze jak i na smazalni tylko stresuja ludzi i tyle...malo tego strasza zwolnieniami a ludzi do pracy brak...juz nie wspomne o donosicielach z kazda uslyszana wiadomoscia lecą do kierowników, obgaduja doslownie wszystkich. ..kompromitacja... falszywosc ludzi ktorzy tam pracuja siega dna....(oczywiście nie wszyscy) ogarnijcie sie ludzie....

Ktos

mia

ostatnio coś psuje się i unas czyli na smarzalni odwala co nie którym poważnie myśle o zmianie działu słyszałam że na biedronce jest dobrze.

mafi

WIOLETTA DLACZEGO JESTEŚ TAKA WREDNA DLACZEGO PRZEZ CIEBIE TYLE OSÓB MUSI CIERPIEĆ CZEMU MÓWISZ KŁAMSTWA NA TEMAT INNYCH LUDZI MYŚLISZ ŻE KŁAMSTWAMI COŚ zyskasz jak ty w lustro możesz spojrzeć powiem ci że jeszcze trochę a naprawdę POWIESZE SIĘ BO JUŻ NIE MAM SIŁY DŁUŻEJ ZNOSIĆ TEGO CO MI ROBISZ ŻYCZĘ MIŁYCH ŚWIAT BO JĄ DZIĘKI TOBIE NIE BĘDĘ MIEĆ. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zatrudniony

ty mała smarkulo nie pyskój do zatródniona. do roboty nierobie się wez

pan andzej

ty szmato dex zeby ni giszter to gówna bys jadła ty sołocz a 10gr mam srake chetna????

dex

Zatrudniona zgadzam się w stu procentach to samo miałam na myśli trochę inaczej to opisałam ale Ty opisałas to krótko zwięzłe i na temat jak byś czytała mi w myślach. super. praca to praca dla mnie ok. jak nie pasuje to do GISZTRA TAM NA SWIETA GARBA A NIE BONY DOSTANIECIE.

Zatrudniona

Żenada!!! Zajmijcie sie domem, rodziną a nie pisaniem bzdur w necie!!! Narzekacie że po tyle godzin pracujecie a macie jeszcze czas na głupie nikomu nie potrzebne komentarze! Nie róbcie pośmiewiska z siebie i z naszego zakładu pracy! Jak dzieci!!!

Sylwia
@Zatrudniona 16.03.2016, 20:25

Dokładnie!!!

dex

Kobiety jakie wy durne ją tyle pracuje i ani p. Agnieszka ani p.Wioletta nikogo nie wyróżniaja. owszem są panie które lepiej pracują mają większą wiedzę i znimi obie panie współpracują bardziej. są też osoby które mówiąc szczerze pomylił pracę z kawiarnia a to uśmiechać się chcą a to żartować ludzie umówić się po pracy i tam się do siebie uśmiechać. mnie też czasem wkurza nerwowa atmosfera ale sory czy przy porodzie ktoś nam obiecywał że będzie lekko nie. to ją stara kobieta nie narzekam. zresztą od lubienia jest dom mąż , żona, dzieci. a nie praca i szefostwo. robić swoje dobrze i do domu nikt nie będzie wtedy miał pretensji.

am

Amanda pomysl co piszesz. idziesz do pracy i chcesz by ktoś Ciebie MOBILIZOWAL DO PRACY albo żeby ŁADNIE SIĘ DO CIEBIE ZWRACAŁ MOŻE od dziś kawa ciastko i proszę pracuj. no bez żartów sama chyba powinnas wiedzieć iż jest praca do zrobienia do zrobienia i póki nie zrobimy to będziemy siedzieć. ale jak niektóre jak TY wolą się śmiać i gadać zamiast pracować to nie ma się co dziwić że potem są krzyki. a mobilizacja jest to wypłata. DOBRA RADA TEŻ ZAUWAŻYŁAM ZE P.AGNIESZKA na jednych krzyczy na drugich nie ale zauważyłam też że na tych co KRZYCZY TO CI CO SIĘ OBIJAJA I WŁAŚNIE TYLKO PLOTKI W GŁOWIE CI CO PRACUJĄ SUMIENIE NIE DOSTAJĄ ZRABKI BO ZA CO. ZGADZAM SIĘ Z new1 AMANDA ZMIENIĆ ZMIANĘ NIC TRUDNEGO POWODZENIA

amanda

New01. Jeśli nic nie zauważyłaś/eś to najwidoczniej jestes lizusem p.A. A tak się składa ze pracowałem/pracowałam na jednej jak i drugiej zmianie. Już nie chodzi o rękawiczki. P.Agnieszka ma swoich pupilów, którym nic kompletnie nie powie, a są tacy którym oczy by wydłubała. Jednak wolę P.Wiolette ona przynajmniej ładnie powie zeby się uwijać z robotą, szybko skończyć a p. Agnieszka dalej szybciej bo będziecie sidzieć dłuzej. Zero mobilizacji z jej strony. Nawet śmiać się u niej nie da. W sumie nie dziwie się skoro sama się nie uśmiecha tyko chodzi z grobową miną. Pozdrawiam

mala

narzekają narzekają niech jedną z druga przyjdą pracować do pani Sylwi ta dopiero ma zagrywki taki mobing że sobie nawet nie wyobrażaćie humory ma jak dziewczynka której ktoś lizaka zabrał jestem ciekaw jak ona morze spokojnie do kościoła wejść że jej nogi posłuszeństwa wtedy nie odmawiają i sumienie jej pozwala to wcielony DIABEŁ jeżeli istnieje Lucyfer to właśnie tak go sobie wyobrażam pani Sylwia to on.

am

Amanda widać że jesteś nowa. a za uszami przeważnie jest głową. . . ale tak naprawdę to faktycznie jedną i druga ma swoje zagrywki pani Wioleta przynajmniej nie wydziwia i rękawiczek nie wydziela tak jak pani Agnieszka żeby choć wytłumaczyć mogła czemu nie mogę wziąć więcej par od razu i sobie schować do kieszeni ją jednag wolę panią Wiolete trochę luźniej i mniej nakazów.

dex

A ja uważam że jedną i druga krzyczy czasem za bardzo co do tego że jena chce być jak druga to tak nie bardzo rozumiem niby po co , obie są brygadzistkami na dwóch różnych zmianach i nie muszą się naśladować bo po co pracowałam z jedną i druga i są różne mają różne metody pracy jaki pani Agnieszka taki pani Wioletta są wymagające nerwowe każda robi po swojemu i każda ma inne podejście do pracownika jedni wolą pracować z p. Wioletta drudzy z p. Agnieszka mi wszystko jedno.

new01

Amanda z całym szacunkiem faktycznie p. Agnieszka krzyczy jest wymagająca ale nie zauważyłam żeby wyróżniała pracowników. a co do dorownywania pani Wioletta jest unikalna i nikt jej nie dorównać w niczym. . . . jak ci nie pasuje zmień sobie zmianę zobaczymy wtedy ją pracowałam z tamtą i już dziękuje źle organizuje pracę o iinnych sprawach już nie będę pisała tak p Agnieszka jest wymagająca nawet za bardzo ale i tak wolę ją.

amanda

Też nie wiem która gorsza czy p. Wioletta czy p. Agnieszka. Obie mają coś za uszami. P. Agnieszka prubóje dorównać p. Wioletcie ale coś jej chyba nie wychodzi... Wrzeszczy nie potrzebnie, widać ze ludzie robią. Inni rozmawiają i nie robią i jest dobrze, a jak ktoś robi i tylko zapyta sie komus o coś to już p.Agnieszka ma jakieś wąty do tej osoby.

maly

pani Wioleto przykro mi ale wnuków pani się nie doczeka gdyż to o pani SYNU to prawda woli CHŁOPCÓW. A obmawia wszystkich panią Sylwie Agnieszke pana Arka Wlodka. a propo pani Agnieszki też mi oszczędności pani robi wydzielając rękawiczki co pani przeszkadza jak sobie wezmę 6 czy 8 par na raz a nie po jednej mam brać co to za różnica. po za tym nie jesteśmy niewolnikami żeby robić jak roboty.

kost.

Oj tak też słyszałem jak na nich gada faktycznie żenujące jak później z nimi rozmawia jak by nigdy nic. ją tam najbardziej sobie chwale prace z panem Włodkiem rzeczowo dokładnie kulturalnie.

new01

No nie bzdury słowo daje sam słyszałem jak Wioleta rąbie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pani Sylwi asz wstyd powtarzać co mówiła o niej i jej mężu. a tu by poszła do dyrektora wstawiać się za nią nie wierze morze i tak mówiła jak wiele rzeczy.

Zostaw opinię o konspol - Słupca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie konspol