Opinie o Konspol w Słupca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Konspol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konspol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol w Słupca

WysRyz

Witam.Mam pytanie..co tam się zadzialo w Konspolu,że dyrektorzy odeszli.?Czy to dobry znak?Kto teraz jest Dyrektorem Produkcji? Czy będą też inne zmiany stanowiskowy?np brygadzista,kierowników??Z kim kontaktować się w sprawie pracy??Macie jakiś numer kontaktowy do kadr albo kogoś kompetentnego?

dd

Bardzo dobre wieści

Qwe
@WysRyz

Słupcy chyba bardzo nie zaszkodzili. Czy będzie lepiej nie wiem. Ale Sącz z zemsty doprowadzili na skraj przepaści. A odeszli bo profity były za takie a nie inne dyrektorowanie. Gdyby zostali to ktoś mógłby zapytać czemu szkodzą firmie.

Luki
@WysRyz

U mnie się zmienił zarząd. Jest nim p.sylwia dyrektor i Marcin jej mąż..cos możecie nich napisać

Ďżon
@WysRyz

Powinni wymienic te chamskie nie kulturalne brygadzistki na wysokim ryzyku ,

Jk
@Qwe

Ponoć poszli do zd kozieglowy ciekawe z jakimi zamiarami

@Ďżon

Brygadzistka dbają o pracowników i starają się zapewnić jak największy standard pracy zgodnie z normami

Mcw

Jak wygląda praca na wysokim ryzyku? W jakich godzinach się pracuje?

PINOKIO
@Mcw

Praca w tej firmie jest SUPER [oczywiście teraz] BRYGADZIŚCI są w porządku POLECAM

Kj
@PINOKIO

Po ile godzin się pracuje i czy jest to praca na zmiany

sk
@Kj

Witam pracujemy po 8 maks 9 h JEST SUPER POLECAM ZAROBKI TEŻ OK ja jestem zadowolona .

Nini
@Mcw

Brygadzistka Baska ma swoich pupilków i daje im premie ,a Ty możesz na rzęsach stanąć i zero premi, wyjście do toalety max 2 razy w ciągu 10 godz.pracy .zero gadania bo nie wydajny .

Oleri
@Nini

Witam a może wiesz coś o brygadzisci z tam ponoć rozrywkową i wesoła dziewczyna słyszałem że junior się bawić tak jak ja może byśmy się dogadali daj znać jak myślisz szelki.

Ben
@Oleri

A która to brygadzistka

Ben
@Oleri

Ja również jestem zainteresowany dogadamy się

obserwator

Z racji tego, że jestem życzliwym człowiekiem i każdemu życzę jak najlepiej to dla osób poszukujących pracy stanowczo odradzam zatrudnić się w konspolu. Będzie to kosztować Was wiele nerw i przypłacicie zdrowiem. Sam kiedyś popełniłem ten absurdalny błąd. Pracowałem na dziale WR, od lat są tam dwie brygadzistki, w dodatku bezczelne, bez szacunku do pracownika , zero empatii. Dziwię się, że nikt do tej pory się temu nie przyjrzał , być może ze względu braku zastępczych osób na ich miejsce . Rzekoma firma właśnie takich potrzebuje i oczekuje takiego traktowania. Inspekcja pracy powinna tam być przynajmniej co kwartał , niech zobaczą z bliska jak to wygląda. Choć przypuszczam ,że wszystko byłoby pod publikę, zresztą jak i audyty. Każdy kto miał okazję być w tym miejscu wie o czym mówię . Co do płacy to firma konspol/ Carrgil jest strasznie skąpa, żydy to najmilsze określenie. Wymagają cały czas nadgodzin za które i tak nie płacą. Spotkałem się z wieloma przypadkami,że wypłata była mniejsza o kilka stów. Jak na takie warunki , atmosferę to zakład jest PATOLOGIĄ! Większość ludzi co tam pracuje ( dla przyjemności) jest moim zdaniem narwana, mają problemy emocjonalne. Nie wspomnę o gadaniu za plecami na drugiego człowieka. Zdarzają się osoby również w porządku lecz jest to unikat. Podsumowując najgorsza praca, mozolna i bez szans na lepsze. Na szczęście udało mi się zmienić prace, poprawiłem sytuacje materialną, nie czuje dyskomfortu który mi dominował. Nie mając zdolności profetycznych nie widzę żadnego progresu na uczciwość tej firmy ... jak i traktowania pracowników. Pozdrawiam

Kierownik
@obserwator

W pełni popieram ta wypowiedź. Konspol czy Cargill, wszystko jedno. Warunki są (usunięte przez administratora) Tu nawet atmosfera jest tak gęsta, że siekierę można by powiesić. Nie polecam pracy w tejże firmie

@obserwator

Popieram wypowiedz. Najlepsze jest to ze nadgodzin nawet nie wypłacają brygadzistom co się słyszy i widzi . Dziwie się Ze Sobie jeszcze na to pozwalają i szarpią nadgodziny nic z tego nie maja nawet wolnego - śmiechu warte - podziwiam ludzi. Co do Wysokiego Ryzyka pełne popracie dla wypowiedzi, brygadzistki to się chyba pomyliły z celem , arogancja, brak kultury i szacunku. Socjal tak jak był we firmie w miarę tak podczas panowania Cargill 500 zł brutto na święta, masakra…

Zniechęcony

(usunięte przez administratora) w pracy ?!czy to jest dopuszczalne ??otóż NIEE ,a tak jest na WYSOKIM RYZYKU to My Wam robimy przysługę ,nie Wy nam !jeżeli Wasz stosunek do nas się nie zmieni ,sprawa pójdzie wyżej..

zniechecony 2
@Zniechęcony

poniewaz w tej firmie ludzi traktuja jak bydlo a nie jak ludzi

kierownik

elektrycy w gierłatowie po 30zł/h brutto mają, i 6 tys netto na wypłatę (premie, dodatki i godzinówka i dyżury) - także nie jest źle... na początek elektryk ma 28 zł brutto na godzine plus premia do 50% (z regóły 20% jest) do tego za niechorowanie, dyżur, i 4800 netto jest !

niezadowolony

Tu nawet księgowa zeszła na psy, pracownicy robią prawie całą robotę za nią. Nawet korekt do faktur sama nie umie załatwić, inni robią to za nią. Do tego gubi dokumenty i nie wyłapuje na czas wszystkich błędów. Jak w każdym biurze i tu mają (usunięte przez administratora) Poprzednia Pani była dużo lepsza w swoim fachu

@niezadowolony

No wkoncu, myślałam że tylko my tak mamy że wszystko za nią robimy. Niech zacznie wszystkim ze swojej pensji dopłacać za to że za nią odwalamy wszystko.,wtedy się nauczy swojej pracy.

xxxxxxddddddddd

Jak tam? Kiedy Sylwusia odchodzi? czy wiadomo już kto będzie w jej miejsce?

Czy przyjmują teraz do konspolu ?

Kkkkkkkkkk

Ta firma spada na psy. Tak jak doceniali pracownika pod każdym kontem tak teraz już nie. Coś dali cos muszą zabrać. I Cargill to podobno rodzina.

Mmmmmmmmm
@Kkkkkkkkkk

Prawda jest taka , ze zarabia miliony a ludziom rzydzi

Agnieszka
@Mmmmmmmmm

Halooo,jakieś zmiany w firmie słychać, czy nadejdzie nowe?lepsze?

zajączek
@Kkkkkkkkkk

Na lepsze to się chyba nie zanosi.... mniej niż tydzień do świąt, a tu zajączek chyba zdechł...

liroj
@Kkkkkkkkkk

Ta firma jest ok ale do pracy to by ludzie przyszli na biedronkę tylko trzeba przyjrzeć się pani wiolecie drze sie okropnie kto na to POZWALA niema bata na nią tam nikt nie chce chodzić pracować .PROSZĘ DYREKTORA O PRZYJRZENIE SIĘ TEMU DZIAŁOWI I TEJ PANI .

Pytam

Jaka jest stawka zł/h brutto?

ewa
@Pytam

stawka jest taka ze przyjdziesz na rozmowę to ci powiedzą .A co dzieje się z lekarzem medycyny pracy ? raz przyjmuje za chwile nie a pani KRYSIA to porażka jak może tak wyżywać się na ludziach czy ona pracuje tam za kare? dziś dla ludzi trzeba być miłym i kulturalnym a nie ofochanym na wszystko prosze o interwencje

pytam2
@ewa

chciałbym wiedzieć wcześniej czy nie marnuję czasu. Podobno amerykańskie firmy mają standardy i podają stawki jawnie

@pytam2

22brutto .

pytam2
@Xxx

na początek ?

@pytam2

Nie wiem czy dają od razu 22 na początek może mniej na próbnym. Zwykły pracownik produkcji ma 22

Czy pracownicy w Konspol dogadują się między sobą?

aktualny

TAK SUPER

Młodyx33

Zależy gdzie trafisz najlepiej do ekipy myjacej ja trafilem na taka ekipe ze kazdy jest spoko robota ok polecam

Misio

Czasem nawet lepiej niż dogadują - miłość w zakładzie kwitnie

Asia
@Misio

Tak miłosc kwitnie na białej stronie . Na smarzalni jest szacunek i współpraca

zazdrośnik
@Asia

Na białej stronie jest fajna atmosfera i mamy super brygadzistów

Byly

Ludzie jak ludzie zależy na kogo trafisz ale to hak w każdej pracy. Lepiej przyjść i nic o sobie nie mówić tylko o sprawach związanych z praca. Kierownictwo głowy do góry , a na 35 smażalnia zależy jaka zmiana. Pani jedna rządząca wymagająca ale idzie się doagadac , na drugiej zmianie Pan czasami nie wie co się dzieje ale i tak jest okej z wiadomych przyczyn. Pomiędzy zmianami jest jeszcze jeden Pan a ten jest nie do przeżycia chwali się wszystkim jak małe dziecko potrafi z nikad zacząć gadać to co nie kupił i czego nie ma mimo tego ze drugiej strony to nie interesuje , poza tym babiarz jakich mało i dziwota ze pracuje jeszcze z żona haha Wiec jak chcesz przyjść do pracy to uważaj na ludzi bo to oni są problemem

Nnn

Jaka jest atmosfera na 35 slupca i jacy są tam ludzie ?

Hshdj
@Nnn

Zależy o jaką zmianę chodzi ????

Xxxx
@Nnn

Tu nie ma kolegow, kolezanek tylko znajome twarze. Zeby zostac zauwazonym trzeba gleboko wchodzic w (usunięte przez administratora) zajmowanie sie plotkami to jest dla nich rozrywka zeby zgnebic i upokozyc. Jak nie masz twardej psychiki daj sobie spokuj. Bylam , przerzylam. Sa w okolicy lepsze firmy tym bardziej atmosfera.

Nnnn
@Nnn

Cześć! ???? Niedawno by się tu wpis, że baby mają kompleksy i są zazdrosne ???? ale widać prawda w oczy kole i ktoś to usunął, bo lepiej oczerniać... Ludzie, radze się wziąć za pracę, a nie zajmować się pierdołami ???? A ogólnie na 35 są same kable i donosiciele,jeżeli nie jesteś taki sam jak te psychiczne baby to jesteś z automatu wyjeb.... z towarzystwa ????

Tarara
@Xxxx

Polecam zakupienie słownika ortograficznego ????‍♀️

Xxxx
@Tarara

Z tego co piszesz wnioskuję, że jesteś jedną z nich!!!!!!!!!!!!!, a nie normalną osobą, ktòra ma emocje i uczucia. ( Ciekawe jak byś zaliczyła swoją pisownie u Miodka !!! Dodam że nie pracuje w Konspolu

Misio
@Nnn

No wiesz ludzie jak ludzie, dwie ręce, dwie nogi, głowa i tułów, tak jak wszędzie jak Ty jesteś spoko oni też

@Nnn

Ludzie jak ludzie zależy na kogo trafisz ale to hak w każdej pracy. Lepiej przyjść i nic o sobie nie mówić tylko o sprawach związanych z praca. Kierownictwo głowy do góry , a na 35 zależy jaka zmiana. Pani jedna rządząca wymagająca ale idzie się doagadac , na drugiej zmianie Pan czasami nie wie co się dzieje ale i tak jest okej z wiadomych przyczyn. Pomiędzy zmianami jest jeszcze jeden Pan a ten jest nie do przeżycia chwali się wszystkim jak małe dziecko potrafi z nikad zacząć gadać to co nie kupił i czego nie ma mimo tego ze drugiej strony to nie interesuje , poza tym babiarz jakich mało i dziwota ze pracuje jeszcze z żona haha Wiec jak chcesz przyjść do pracy to uważaj na ludzi bo to oni są problemem

Czy rozmowa zawsze odbywa się w siedzibie ?

Witam. Chciałem Was zapytać ile można zarobić na miesiąc w tej firmie z nadgodzinami?

Abcde

Jestem pracownikiem tej śmiesznej firmy i to co robi Konspol z ludźmi to się w głowie nie mieści. Nie dosyć że ludzie z(usunięte przez administratora) po 9/10 godzin dziennie to jeszcze są (usunięte przez administratora) na wypłatach a te pożal się Boże Bony świąteczne to już Wogole szczyt wszystkiego. W okolicy każda firma dostaje minimum 1000 zł a u nas? Jak masz 500 to już jest dobrze... I jeszcze wielkie tajemnice kiedy to wypłaca... Może najlepiej 24 grudnia bo przecież banki nie mają przerwy świątecznej i odrazu dostaniemy przelewy. Jestem ciekaw ile kadra dyrektorska dostała. Hańba i wstyd. Dziwi mnie ze ludzie dają się tak (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Dddddd
@Abcde

Brawo że ktoś wkoncu tu to napisał. Wszystkie firmy w okolicy już dawno dostały bony a w konspolu najpierw się miesiąc zastanawiają czy Wogole coś dać a teraz będą czekać do sylwestra czy Wogole je przelać. Wielki Amerykanski koncern a ludzi traktują jak śmieci.

Niezadowolony stały klient

Witam.Robie zakupy bardzo długo w sklepie Konspol Śrem i niestety nie dawno przyjęta pani do pracy po raz kolejny sprzedała mi stare mieso i nie świeża szynka.Nie chce tego zgłaszać do Sanepidu lecz proszę o interwencję w Państwa firmie. Jeszcze pozdrawiam ...

klijent
@Niezadowolony stały klient

A w Słupeckim sklepie miła obsługa i fajne panie pracują pozdrawiam ja zawsze jestem zadowolona

Kkkkk

Ta nowa też niezła aparatka jest .....

Tarara
@Kkkkk

Jaka nowa? ???? O kim mowa?

Ddddd
@Kkkkk

Ja bym powiedział że te dwie to sama patologia!!!

RIKI

ile dni w tygodniu pracuje maszynista chłodniczy? , i na ile zmian chodzi?

Kkkkkkk

Ha ha śmieszna jest ta baba co za nimi lata kto wie to się z niej śmieje......karma wraca (K.)lepiej w drogę nie wchodź tym ci nie trzeba...

Ddddddd
@Kkkkkkk

Ino żeby się nie odwrucilo przeciwko tobie taka mocna czy mocny jesteś

Ppp

Nie macie co robić to weźcie się za uczciwą pracę a nie tu wypisujecie

Niko
@Ppp

Praca na 35 tak jak na każdym dziale . Ale na jednej zmianie pojawiła się wiesz która przyszła z białej strony i od wtedy zaczęły się intrygi ,pomówienia i zazdrość o kolegów

Kkkkkk
@Niko

To właśnie jesteś jedna z nich zazdrosnico.....kazdy wie i gada o tobie faktycznie masz coś z garem lecz sie albo i może nie jeszcze trochę niech się z ciebie posmiejemy co robisz ..

Ddddddd
@Kkkkkk

A może to właśnie ty jesteś zazdrosna

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol - Słupca

• Jak się pracuje w Konspol?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konspol?

Kandydaci do pracy w Konspol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konspol