Opinie o Drosed S.A. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drosed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Drosed S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drosed S.A. w Siedlce

Ta osoba o której tak brzydko piszecie to jedna z nielicznych osób, która nie oczernia swojego pracodawcy. Należał mu się awans. Ciężko na to zapracował. Andrzej, weź się za prace! Mamy wasze IP.

Picoko

Ahahahah nie oczernial? Pinokio przestań

Nick.

Ten L. to faktycznie moze i zapracowal. A od czego jest ten drugi brygadzista? Od pustej pakowni i 2 dowieszajacych ruskkich? Niedlugo bedzie 4 drobiarzy w brygadzie i tzw brygadzista a potem narzekania na niski akord.

Obrazony
@Nick.

Jeżeli komus nie pasuje to proszę się zwolnić. W innej firmie na pewno będzie pani mogła chodzić co 15 minut na palenie i na 2 przerwy

Obrazony

Nikka27
@Nick.

Brygadzista - i 4 osoby, za komuny było od 10 osob wzwyż. Kierownik i Dyrekcja o tym chyba nie wie

Nikka27

Komitet Strajkowy

Dzięki. Jeden z lepszych wpisów na forum. Informacja to podstawa.

TW Balbina

Kto by to byl? Bez wlosow i rudy, to brzmi jak dobry kryminal :)

TW Bolek
@Komitet Strajkowy

Wiadomo o kogo chodzi Pinokio :)

TW Balbina
@TW Bolek

Tez nie wiem...same pseudonimy... :)

Ja osobiście bardzo lubię Łukasza i nie dam powiedzieć na niego złego słowa. Fajny chlopak, a ci co się go czepiają to po prostu z zazdrosci,że awansował. Należało mu się. A jeżeli chodzi o mistrza MK to znali się od piaskownicy i nikt im nie zabroni,czy tobie się to podoba czy nie. Łysy nie poddawaj się i tak trzymaj.

Kamery

Ile jest tych kamer na uboju i czemu maja sluzyc?

ABC

Ktoś szykuje "wotum niezaufania" do obecnego menagmentu na WD?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drosed S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.
Anty drosed

Nikt nic nie pisze tak się poprawiło czy zakaz macie

Wietnam
@Anty drosed

Gruzini zabronili...

Indonezja
@Wietnam

Wpis w dyche.Niedługo może nie będziemy mogli swobodnie oddychać.Podejdzie taki i np powie-małczaj,bo kosa.

Oficer
@Anty drosed

Sprawa zgłoszona, dla dobra śledztwa nie podejmować tematu.

Obca
@Oficer

Śmieszne z tego co wiemyvto nic nie bylo zgloszone nawet kierownik na policję nie zadzwonil a owo Gruzini zosyali przeniesieni na inna zmiane

@Obca

Ale policja była więc ktoś się nie bał i zadzwonił

Olha
@Obca

Nie zostali przeniesieni zostali na zmianie JB tak Jan byli

Co słychać w wielo narodowości owej firmie Nepal Indie a z Tajlandii też są a może Kongo

@Marek

Polacy oczy wiśnie zarabiają gorzej

@Marek

Czy wszyscy mistrzowiec mają odpowiednie kwalifikacje i potrafią obsługiwać komputery pytam o WD

antyMarek
@Marek

tak mają kwalifikacje i umią obsługiwac komputery.

@antyMarek

Umią to super

antyMarek
@Marek

Masz rację,wkradł się błąd.Nie takie byki robią i nie ma reakcji.Z poważaniem.

Anty zmiana asi
@antyMarek

Nic się nie stało nie takie błędy miszcze popełniają i zwala że to ludzi wina a trep andrzej erotoman brygadzista pracuje

Misiek
@Marek

Każdy robi co może, dwoi się i troi. To nie wina mistrza. Nikt się nie zapyta czy dacie radę to zrobić tylko jest tak że biorą wszystko co im spłynie a nie zastanawiają się czy się da to zrobić - tak brak profesjonalizmu ale nie gadajcie na ludzi tylko gryzipiórki są tu winne!!!

Nawrócony mistrz
@Misiek

Miszczowie zdeklarowali że za pieniądze zrobią wszystko nawet kosztem zdrowia pracowników na tym polega ich wina. Mogą wziąć noża i zacząć zarabiać jak przyzwoici ludzie.

Misiek

Przecież tym ... o to chodzi żeby was skłócić, nie dajcie się, trzymajcie się razem, nie przejmujcie się porażkami zawodowymi, tej pracy nie przerobisz. Pracowniku zadbaj o siebie, to Twoje zdrowie jest najważniejsze, Twoje dobre samopoczucie!

Posiłek

Praca w temp. 0-8 stopni nie nakłada na pracodawcę obowiązku zapewnienia posiłku regeneracyjnego. To dobra wola zarządu że cokolwiek dostajecie. Niedługo nic nie dostaniecie i są tacy co dla firmy i na głodnego do fajrantu dociągną.

Vita-miner
@Posiłek

Guzik prawda - praca jest w temp. 0 do 4 stopni - i jest ustawowy obowiązek zapewnić posiłek, mogę podać nawet stosowne przepisy (niekoniecznie nawet BHP), ponadto w Zakładzie obowiązuje system HACCP i inne, trudno sobie wyobrazić, jak taki Zakład by przeszedł jakikolwiek audyt, gdzie po kątach ludzie by jedli i kruszyli bułki kajzerki czy inne, chleb z jakąś smętną kiełbasą, boczkiem czy nawet słoniną ( co jest ulubionym frykasem ludzi ze wschodu). A zupy są koszmarne - w jadłodalniach Koffeda są lepsze...

Audytor
@Vita-miner

Jak zakład by przeszedł audyt? A to dobre... Tak samo jak każdą inną kontrolę. Wszystko zamiatane pod dywan i robione na pokaz. A wszystko to po to żeby ludzie mieli pracą. Poziom hipokryzji przekroczył wszelakie granice. Typowa zagrywka dla niewykształconych roboli ,że tak trzeba bo wymogi sanitarne tego wymagają. W Drosedzie in Toruń swego czasu zakazali palenia to im polaczki zakład zchajcowali.

Hubert
@Audytor

A nie wiecie, czy można w tym momencie złożyć swoje papiery na produkcję?

Składaj jest super

@Hubert

Niestety, nie zauważyłam nigdzie, żeby firma Drosed poszukiwała kandydatów na jakiekolwiek stanowisko. Ale proponuję Ci, abyś napisał do nich bezpośrednio i zapytał o ewentualne wakaty. Podaję Ci kontakt: https://drosed.pl/kontakt/ Zdecydujesz się na taki kok? Proszę, żebyś starał się Nas informować o swoich działaniach.

@Paulina

Nigdzie nie ma ogłoszeń ale na pewno sie dostanie już nawet nie podpisują za porozumieniem jak ktoś chce się zwalniać tylko proponują podwyżki a drobiarski jest takim wydziałem że są najniższe zarobki i najgorsza robota także bez problemu można tam się dostać a szkoły ani umiejętności nie trzeba tylko żeby tony przewalać

Aaaaaa

Jest nabór zapraszamy

@Posiłek

Łańcuchy im pozakładajcie chociaż już niewiele brakuje już teraz prawie niewolnica praca tam jest. A ty byś się wstydził (usunięte przez administratora) takie farmazony za taką robotę to powinny być konkretne posiłki a nie te pomyle o stara wedlina co im z wesela zostanie w Chodow ????akurat wstyd po prostu dla zarżąda widać jak szanują ludzi do biurowca katering przyjeżdża a dla fizycznych z hali pomyje porażka

Życzliwa

Dobrze, że Monika z uboju nie pracuje. Gwiazda całej firmy, za cudzych mężów się brała. Podrywała kogo się da.. z mężem rozwód, kochanek Andrzej i jeszcze jej mało... ale tak ją każdy uwielbia

Rwany
@Życzliwa

Oj rwała i mnie. Nie chciałbym takiej baby... wielce wygadana. Żal

@Życzliwa

Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale obecny wątek nie jest odpowiedni do rozważań o takim właśnie charakterze. Tutaj nie zajmujemy się raczej sprawami prywatnymi, lecz skupiamy się na dyskusji o warunkach pracy, jakie stwarza swoim pracownikom firma Drosed. Na pewno tam pracujesz, a zatem mogłabyś napisać coś na wspomniany powyżej temat. Orientujesz się, czy zatrudniają tam osoby mające nieznaczny stopień niepełnosprawności?

Indie i Nepal

Teraz stamtąd mają rekrutować, aby nie dać podwyżek...właśnie a co z tymi obiecanymi podwyżkami? Miało być 60 dni zwolnienia, teraz 30 - a niedługo stwierdzą, że nie dadzą złamanego centa bo z Bangladeszu zwiozą :) Polak Polakowi wilkiem...

Mr One

Z okazji Swiat Bożego Narodzenia całej Dyrekcji wspaniałego Zakładu Drosed, w tym Prezesowi, Dyrektorom i Kierownikowi (wbrew pozorom bardzo porządnemu człowiekowi jakim jest Kierownik WD )oraz Mistrzom (też spoko) oraz brygadzistom - wszytskiego dobrego życzy wasz pracownik...

@Mr One

Dzieki temu Zakładowi mam pracę, jestem ubrany, rodzina ma co jeść, Kierownik i Mistrzowie są wspaniali, dają urlopy na żadanie też, dlaczego tyle pomyj wylewacie na ten Zakład? Ja jestem bardzo zadowolony, to bardzo dobry Zakład....proszę nie pisać głupot, pracować trzeba wszędzie bo to nie komuna, że się strajkowało 9 miesięcy....Zakład na 6 skali to 5/6, bo ludzie są dziwni....

@Mr One

Jak pewnie sam zauważyłeś - wiele osób ukazuje tu pracodawcę, jakim jest Drosed w bardzo negatywnym świetle. Dlatego jesteśmy Ci szczególnie wdzięczni za to, że postarałeś się dostrzec jego atuty. A może opisałbyś Nam dokładnie to, jak wygląda tam system wynagradzania pracowników? Czy Twoim zdaniem zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy?

Hiuj
@Mr One

No właśnie, proszę nie pisać głupot!!!

BHP

Zmieniło się. Dobry pracodawca zapewnia posiłek regeneracyjny kiedy uważa to za konieczne. Drosed jako wzorowy pracodawca jeżeli chodzi o BHP zapewnia posiłki każdemu pracującemu na halach produkcyjnych.

@BHP

A w czym ten drosed taki dobry? I bhp jeszcze przestrega o proszę nawet jak podczas gdy trwa produkcja mechanicy spawane a iskry sypią się w mięso?

@Kk

Iskry w mięsie to Higiena Produkcji a nie Higiena Pracy. Mylisz podstawowe pojęcia. Obie dotyczą dwóch różnych rzeczy.

@BHP

A czy bhp jest zachowane jak noże mechaniczne się obracają i przełożeni każą wyciągać elementy podczas gdy maszyna pracuje bo jak ktoś wyłączy straszą zabranie premii a pan od bhp spaceruje po hali i udaje że nie widzi chyba że miał zaparowane okulary a czy palety mogą być ustawiane na drodze ewakuacyjnej to jest bhp nie pomyliłem pojęć teraz cwaniaczku?

@Kk

Nie pomyliłeś pojęć w tym przypadku. Ale to że ludzie pozwalają sobie na takie traktowanie pokazuje tylko jak nisko w życiu upadli. Pracownik służby BHP nie odpowiada za stan BHP w firmie. Zapoznaj się z ustawą o służbie BHP. Państwowa Inspekcja Pracy nie ma żadnych uprawnień do nakłania jakichkolwiek kar na BHP-owca. Za zdrowie pracowników odpowiada pracodawca i osoby kierujące pracownikami. Czy za zgłaszanie skarg do BHP-owca też straszą zabieraniem premii? Ile skarg zostało zgłoszonych do BHP-owca i PIP?

@BHP

państwo w państwie bhp i kierownicy ręka rękę myje taka prawda a kto by poszedł ze skargą byłby na pewno dojechany przez kierownictwo

Xl
@BHP

A wiec za co odpowiada pracownik BHP i po co urzadza bezcelowe i bezsensowne wycieczki? Skoro nic nie chce widziec?

Niemyślący drobiarz
@Xl

Wyślij mu maila z wszystkimi nieprawidłowościami dot. zdrowia i bezpieczeństwa jakich doświadczyłaś w miejscu pracy. Jak ci odpisze żebyś go nie informowała to sobie możesz wypisywać te bzdury że go to nie interesuje. A Państwową Inspekcje Pracy też nie interesują warunki pracy? Ile skarg napisałaś-/eś XL? Pracownik ma obowiązek kodeksowy dbać o dobro i mienie firmy. To znaczy że odpowiadasz za każdą skradzioną rzecz? Bo powinnaś tego dopilnować żeby nic nie ginęło? BHP-owiec gromadzi i udostępnia dokumentacje związaną z BHP oraz informuje pracodawcę i osoby kierujące pracownikami o nieprawidłowościach związanych z BHP. Jak nie zamierzają się do tego stosować to oni za to poniosą odpowiedzialność a nie BHP-owiec.

@Xl

Na pokaz żeby wszyscy widzieli

Społeczny inspektor pracy
@Kk

No i wszyscy chcą widzieć. Ale nikt nie wysłać skargi do Państwowej Inspekcji Pracy. Takie to z robotników z ubojni drobiu są sieroty życiowe. Na forum internetowym się przechwala jaką to szmatę robi z siebie w pracy.

Xl
@Niemyślący drobiarz

Nick adekwatny do wypowiedzi. Maslo maslane :)

Chętni do skontrolowania
@Xl

Użytkowniku XI ile skarg do Państwowej Inspekcji Pracy złożyłeś jeżeli uważasz że BHP-owiec nie daje rady?

@Chętni do skontrolowania

Pracownicy się boją ponieważ na przykładzie audytu drosed wie już tydzień wcześniej że audyt powinien być niezapowiedziany a zapowiadają że będą i tu to samo byłoby słuchaj marek dostaliśmy skargę i przyjedziemy na sztukę i skarge złożuył pan lub pani x dzisiaj gdzie kasa tam władza

Ukarany kierownik
@Kk

Ale brednie!!! Kontrola jest zapowiadana ponieważ osoby które podlegają kontroli muszą być w firmie i udostępnić dokumentację dotycząca zakresu kontroli. Osoba skarżąca przedstawia w skardze dowody na łamanie prawa, wskazuje konkretne paragrafy które zostały złamane i udziela możliwie najbardziej szczegółowej informacji aby kontrola była skuteczna. Kary nakładane są na konkretne osoby a nie na firmę. Jak kierownik dostanie 5tys. mandatu to go to zaboli a jak jeszcze inspektorzy zaczną przyjeżdżać częściej to bardzo zaboli. Po 3 kontroli zazwyczaj wymiekają bo póżniej to już sąd grodzki a tam to już do 30000tys. Skargi mogą składać osoby postronne a nie tylko pracownicy więc co im mogą zrobić. Najważniejszym obowiązkiem inspektora jest zachowanie anonimowości osoby skarżącej bo inaczej sam staje przed sądem. Kk zamiast się ośmieszać wejdź na stronę PIP albo poproś znajomego nie pracującego w ubojni i pisz: jakie par. są łamane, w jaki sposób, wydział lub odcinek gdzie ma to miejsce i wszystko co pozwoli na skuteczne stwierdzenie tego faktu. Wstań w końcu z kolan bo to wstyd.

Szczęśliwy że się zwolnił
@Ukarany kierownik

Wszyscy gadają ale w szatni a paragrafy są łamane codziennie w tej firmie

Prosimy o kontrolę!!!!
@Szczęśliwy że się zwolnił

Jak się zwolnił to tym bardziej możesz pisać skargę bo ci nic nie mogą zrobić. Udowodnij że to łamanie paragrafów to prawda a nie zwykłe szkalowanie firmy. Zapamiętaj!!! Świat nie jest zły dlatego , że taki jest. Świat jest zły dlatego , że dobrzy ludzie nic z tym nie robią.

JA
@Kk

PROSBA DO OSÓB Z NADZORU ODPOWIEDZIALNYCH ZA NAPRAWĘ WAG.MY NIE MAMY NA CYM PRACOWAĆ.

Techinik serwisu
@JA

To im powinno na tym zależeć a nie tobie. Przestań się prosić. Miej że rozum i honor.

Kk

Tak że składaj cie ludzie na wydział drobiarski cv liczba miejsc ograniczona pyszne posiłki regeneracyjne miłe kierownictwo pomocni brygadziści wykwalifikowani mistrzowie brzmi zachęcająco. Pozdro

Casus Mr One

Chyba twoja ukochana firma cię nie kocha (dział personalny). Nawołujesz publicznie pracowników do zwalniania się z pracy działając tym samym na szkodę firmy.

@Casus Mr One

Takiego typu komentarze naprawdę niewiele wnoszą do tej dyskusji. Tutaj użytkownicy dzielą się swoimi spostrzeżeniami odnośnie warunków, jakie stwarza swoim pracownikom firma Drosed. Pewnie w niej pracujesz, a więc może mógłbyś chociaż opisać Nam atmosferę, jaka panuje między pracownikami tego przedsiębiorstwa? Będziesz tak uprzejmy i to zrobisz?

@Paulina

Atmosfera jest taka że jeden drugiego utopił by nawet w łyżeczce do herbaty mam nadzieję że pani pomogłem. Pozdrwiam

Jacek
@Paulina

Każdy patrzy wilkiem na drugą osobę.

Vegeta

To co się teraz wyrabia z posiłkami regeneracyjnymi, dokładniej zupami - woła o pomstę do nieba. Tego się nie da jeść. Jak macie takie posiłki ludziom podawać - to dajcie po 2 pączki i będzie lepiej. Kilka razy zupa była niejadalna, cuchnąca, jakieś " z nazwy warzywne" - jak mają takie być, to naprawdę lepiej każdemu po 2 pączki do herbaty i też się przeżyje do fajrantu.

kk

a dobrego nic nie można powiedzieć o tej firmie tylko tyle że na stare lata nie jeden będzie pokręcony od tych kurczaków kapuje paulina nic dobrego

Kk

Paulina na siłę próbuje wybielić drosed dlaczego skoro jak to jest ta paulina która chodziła po hali i pracownikom dokładała pracy jak by mogła to pracownicy chodzili by ze szczotkami w (usunięte przez administratora) i zamiatali hale. Taka paniusia dobra to niech pracownikom pomoże a nie im dowala jeszcze ta firma nie szanowała w najmniejszym chociaż stopniu ludzi i szanować nie będzie taka już tan polityka nawet w biurze się patrzą dziwnie jak ktoś przyjdzie coś załatwić . Żałosne. I wszystkiego dobrego w nowym roku

Dzięki

Dzięki za życzenia. Ze swojej strony obiecujemy ,że w przyszłym roku też będziemy was strzyc jak barany tak jak w tym. Możecie na nas liczyć. Miło wiedzieć ,że są takie jednostki jak Mr One dzięki którym mamy pracę, drogie ciuchy, rodzina jada w dobrych restauracjach. Dobrze wiedzieć , że są jeszcze tacy ludzie którzy uważają , że człowiek się rodzi po to żeby pracować na swego pana bo to nie komuna. Dla nas Mr One jesteś pracownikiem roku. Jak możesz to ściągnij do zakładu rodzinę, znajomych , sąsiadów , koleżanki i kolegów którzy myślą tak jak ty. Razem zbudujemy naszą lepszą przyszłość. Czy waszą to kwestia szczegółowa nie zawracajmy sobie nią głowy w tym momencie. Zapamiętaj ,że zdrowie jest po to żeby je tracić, godność osobista to jakaś abstrakcja a pieniądze nie są w życiu najważniejsze. Merci że jesteś tu!!!

@Dzięki

a Ty sie zwolnij? kto cie trzyma, bo tak bluzgać na zakład to aż wstyd....ja mam pracę, rodzina chleb, dziecko ładnie ubrane, czysto mam 2 komputery, dziecko ma zagraniczne ubrania, buty Salomony, chodzi na języki, wszystlo za Drosed...mam jedzenie bezplante, bilety do kina....ludzie opanujcie się....to naprawde dosc dobry Zakład, mili mistrzowie, tylko trzeba im powiedziec o co biega....ja jestem mega zadowolony....

Podpuszczony przez Mr One
@Mr One

Wszystko by się zgadzało oprócz paru rzeczy. Dlaczego tylu pracowników się zwolniło w ciągu ostatnich 2 lat? Dlaczego jest taka rotacja? Dlaczego tylu Ukraińców się szwęda po zakładzie? Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak żle? Ale chyba w przyszłym roku zmienię nastawienie tymi Salomonami mnie przekonałeś ale ja to chyba pójdę w Reeboki. Mr One podpuszczaj dalej to w przyszłym roku pobijemy liczbę 1000 postów na forum.

@Podpuszczony przez Mr One

Kzady ma prawo decydowac o swoim losie...Zwolnij sie i Ty ,pojdziesz na budowę....zobaczysz jak wyglada praca a nie szczekanie na forum...Zeby miec dobra prace trzeba mieć studia i praktyke... Bo ja bym takich inaczej zalatwił......zwalniajcie sie dalej, nikt po was plakał nie będzie...

Dział personalny
@Mr One

W związku sytuacją na rynku pracy i z trudnościami w pozyskiwaniu nowych pracowników namawianie publiczne do zwalniania się z pracy traktujemy jako działalność na szkodę firmy. Jeżeli użytkowniku Mr One nie zaprzestaniesz tego typu działań informujemy , że podejmiemy kroki prawne abyś poniósł konsekwencje swoich działań, które szkodzą w szerokim rozumieniu interesowi firmy.Prosimy obecnych pracowników i kandydatów na pracowników aby nie sugerowali się tymi wpisami działającymi na szkodę firmy użytkownika Mr One.

Z macierzynskiego.

A jaka decyzja z tzw. jednozmianowcami, bo w wiekszisci to maja dzieci 20 i wiecej letnie, Pan Kierownik obiecal to zakonczyc od 1 stycznia 2019 r. , nawet mi to Pan obiecal....

Kierownik
@Z macierzynskiego.

Nie zachodzą przesłanki aby praca jednozmianowców oznaczała dyskryminacje pracowników pracujących systemie zmianowym .W związku z powyższym czekamy na wnioski pracowników chcących pracować na jedną zmianę. Na razie żaden wniosek nie wpłynął a jedynie pewne jednostki kierujące się zwykłą zawiścią próbują obrażać swoich współpracowników którzy takie wnioski złożyli i zostały rozpatrzone pozytywnie. Obowiązuje zakaz dyskryminacji a nie zaspakajania poczucia sprawiedliwości najmniej rozgarniętych pracowników w związku z tym po sprawiedliwość to do sądu. Pracownicy nadzoru nie mają obowiązku kierowania się ,,sprawiedliwością'' a jedynie przepisami prawa. Prosimy podać paragrafy które zakazują kierownictwu zlecić pracownikowi pracę w innych godzinach niż pozostałym pracownikom. Cała firma nie będzie pracowała w systemie zmianowym bo jakaś ,,paniunia'' uważa ,że tak powinno być bo ona tak pracuje i tak będzie sprawiedliwie. Są pracownicy którzy nie mają dzieci nawet 20+ i pracowali, pracują i będą pracowali na jedną zmianę. Jak otworzysz sobie własną firmę użytkowniku Z macierzyńskiego to sobie będziesz organizować prace po swojemu a na razie pisz wniosek o pracę w innych godzinach od pozostałych i odwal się od przyzwoitych ludzi. Pies ogrodnika ,, sama nie może, innemu nie da''

Ewa z małym dzieckiem
@Kierownik

Jestem za, faktycznie to powinno być ukrócone, są pewne wyjątki i takie należy uszanować...ale bo autobusu nie mam, albo bo tak mi pasuje, albo ze zonę odbieram z pracy po 16- to juz przesada. W umowie o pracę mają wpisane - "praca na dwie zmiany" - w żadnym sądzie w PL nie wygrają, policzyć, gdzie brakuje Polaków miedzy zmianami i od stycznia KONIEC. Też miałam małe dziecko i jakoś przezyło, gonić leni i patologie a jak ktos naprawde przydatny to niech zostaje.

Kadrowa
@Ewa z małym dzieckiem

Jak otworzysz sobie ubojnie drobiu to sobie będziesz rządzić . Na razie jesteś fizycznym i zgodziłaś się robić co ci każą. Kuje w oczy że inni są bardziej zaradni? Zawiść ,zawiść i jeszcze raz zawiść...sama nie może to komuś nie da...Martw się o siebie a nie urządzaj komuś życia. Paragrafy prosimy które zabraniają kierownikowi zlecenie pracy pracownikowi w innych godzinach...... Nie szukaj bo nie ma......Biuro będzie pracować na dwie zmiany bo drobiarka uważa ,że tak będzie sprawiedliwie ...Niektórym od tego mięsa już się w głowach poprzewracało...

Pani ze związków zawodowych
@Ewa z małym dzieckiem

Nie pasuje praca na zmiany to się zwolnij. Inni potrafili sobie załatwić takie sprawy. Tylko zwykłe zakompleksione sieroty życiowe nic nie potrafią i czepiają się przyzwoitych zaradnych ludzi. KONIEC powiadasz chyba u ciebie w ubojni bo nie ty tu rządzisz. Tacy właśnie zawistni ludzie pracują tylko patrzą na innych zamiast martwić się o siebie. Jaki przykład dziecku dajesz?

Ewa...z małym dzieckiem
@Kierownik

Powinna byc weryfikacja i to od 1 stycznia 2019 roku......Mpwimy o pracu dwuzmoanowej na wydziałach czy to konserw czy drobiarskim a nie w dziale kadr.....kto tu kogo broni? W kazdej umowie o pracę jest adnotacja "praca na 2 zmiany" i podpis oosby podpisującej? Dlaczego 15 czy 25 osob po odchowaniu dziecka a dziecko ma juz 20 kilka lat korzysta z tego "niezapisanego przywileju"? Ktoś uwzył pojecia bo ci żal? Czyli Drosed nie ma żadnych norm, wytycznych? (usunięte przez administratora), cwanoactwo? Panie Kierowniku rządam w takim razie, dlaczego mi Pan odmówił mając roczne dziecko a inni maja dorolse i chodza jak te swiete krowy na 1 zmiane? Porozrzucać po zmianach to chwila i bedzie sprawiedliwie.........

Kierownik betoniarni
@Ewa...z małym dzieckiem

Nie musi być sprawiedliwie tylko zgodnie z prawem. Oczy bolą jak inni maja lepiej od ciebie. Wstydu nie masz. Jak wszyscy zaczną pracować na dwie zmiany to jak się zmieni twoja sytuacja? Chodzi o to żeby dowalić innym? Jaki ty przykład dziecku dajesz? To że w umowie przewidziany jest zmianowy system pracy to nie znaczy że kierownik nie może zlecić pracownikowi pracy w takich godzinach jakie uzna za stosowne. Chodzą na jedną zmianę ponieważ są lojalne wobec firmy i nie wypisują głupot na forum internetowym. W biurze ci nie przeszkadza że pracują na jedną zmianę tylko ludzi z produkcji nienawidzisz. Może się zwolnisz i tak oczy przestaną cię boleć i atmosfera w firmie się poprawi.

Popieram.
@Kierownik betoniarni

Cwaniactwo nazywacie po imieniu jako coś dobrego? Kadrowa itd? że jak ktoś chodzi na 2 zmiany to co znaczy ze głupek? że mało zaradny? Jakieś pisma do Kierownika? Jakie? W ogóle to zaledwie pare osob ew mogłoby chodzic na jedną zmiane a nie 30....To co niektórzy piszą to wstyd dla zakładu....poobioiecywał Kierownik ludziom ze to skasuje, więc w czym problem? A jak nie pasuje to niech sie zwalniaja.....

@Kadrowa

Jak by nie było fizycznych paniusiu to i biura by nie było dzięki nim biuro zarabia po 3 tys powinniście w soboty jeszcze na hali pracować to by was nauczyło trochę szacunku dla tych ludzi

Dobry człowiek
@Popieram.

Pracownicy złożyli wnioski aby pracować na jedną zmianę ponieważ mają prawo składać wszelkiego rodzaju wnioski dotyczące spraw wszelakich. To nie jest karalne. Firma ponieważ wychodzi na przeciw oczekiwaniom pracowników stara się w miarę możliwości rozpatrzyć pozytywnie jak największą liczbę z nich . Nie wszystkie da się spełnić. Pracownicy , którzy takie wnioski złożyli i zostały zaakceptowane to nie cwaniaki tylko normalni ,przyzwoici i świadomi swoich praw ludzie. Potrafią skorzystać ze swoich praw w przeciwieństwie do mniej rozgarniętych i zawistnych ludzi. Oni tylko pilnują żeby przyzwoitym , dobrze wykształconym i pozytywnie nastawionym do świata ludziom nie było lepiej w życiu od nich. To przez takich ludzi firma ma fatalną reputacje. Dlaczego ludzie z biura pracujący na jedną zmianę nikomu nie przeszkadzają tylko pracownicy produkcji są bezczelnie atakowani i zarzuca się im cwaniactwo? Inny gatunek inna rasa? Czy może po prostu czego oczy nie widzą...Jak ktoś chce urlop to składa wniosek, ale dla innych to cwaniactwo no bo przecież on ma wolne a my musimy zasuwać. Jak ktoś wcześniej napisał pustaków na produkcji nie brakuje. Święta idą a tu zazdrość, zawiść i obrażanie porządnych ludzi tylko to potrafią drobiarze z ubojni.

Dyrektor
@Z macierzynskiego.

Potrzebnych zostawic, reszte na zmiany.

Dział persoalny
@Kk

W firmie obowiązuje 5 dniowy tydzień pracy więc nawet jak byśmy chcieli to prawo nie pozwala.

Kochająca ludzi
@Dyrektor

Ja jestem potrzebna tak mi kierownik powiedział więc moim nienawidzącym ludzi i rozsiewającym jad ,,koleżankom" zazdrość gardło ściśnie i to w ten świąteczny czas.

Poieram. ale nie rozumisz
@Popieram.

1. To nie cwaniactwo tylko prawo takie samo jak do urlopu, podwyżki itp. jedni dostają inni nie. 2.To nie jest ani dobre ani złe po prostu normalność ty tego nie rozumem nie ogarniasz bo dla ciebie to co nie białe od razu musi być czarne.3 Jak chodzi na 2 zmiany to znaczy że chodzi na 2 zmiany tyle i tylko tyle . Pytasz czy to głupki? Nikt oprócz ciebie takich pytań nie zadaje. 3. Wnioskować można o wszystko i wnioski mogą być w różnej formie np. ustnej ty tego nie ogarniasz więc dla ciebie wniosek to jakieś pismo. Idż do szkoły poucz się trochę. 4. Wstyd to jest nie rozumieć tak podstawowych rzeczy i chwalić się tym publicznie poprzez forum internetowe

Mr One

Tak kazdy narzeka, a mi sie podoba, pracuje juz kilkanascie lat, wyplata na czas, Zus oplacony, chyba was nie posadza, to komercyjny zaklad nastawiony na zysk, jak sie komus nie chce pracowac niech idzie do mon czy mswia...kazdy tylko narzeka, trzeba pracowac i tyle. A ci co sie pozwalniali to sa i tacy co siedza w domu bez roboty...nikt wielkiej kariery nie zrobil...

Związkowiec
@Mr One

Ci co się pozwalniali nie zrobili tego żeby robić karierą tylko po to żeby nie stracić zdrowia i zachować godność osobistą. Ale są tacy którzy lubią tyrać by panom i panią z nadzoru żyło się lepiej. Baranów którzy dają się strzyc nie brakuje.

@Mr One

człowieku jak się nie chce pracować co ty pieprzysz jak można to nazywać normalną pracą nawet zjeść normalnie nie możesz tylko łykasz całe kromki i lecisz bo idioci maszyny włączają i się śmieją jak na ziemię elementów naspada to są normalni ludzie to jest praca to (usunięte przez administratora) mariusza marka i joanny zwanej HELGA

@Mr One

Większość osób wypowiada się tu bardzo źle o pracodawcy, jakim jest firma Drosed. Dlatego Twój post jest niewątpliwie pozytywnym zaskoczeniem. Bardzo Ci za niego dziękuję. I chyba nie zdziwi Cię to, iż teraz chcielibyśmy poznać więcej szczegółów o pracy w tej firmie. Czy macie tam jakiej ciekawe benefity, na przykład dofinansowanie do wczasów, itp.?

Elf
@Paulina

Dofinansowanie do wczasów, wczasy pod gruszą co 2 lata paczki św dla dzieci stałoby św wszystko jest. Ale jest też ciężka praca na akord .

Inspektor pracy
@Paulina

Czy oprócz ciężkiej pracy na akord zapewnione są bezpieczne warunki pracy zgodne z zasadami BHP? Czy pracodawca i osoby kierujące pracownikami dbają o zdrowie pracowników zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem w szczególności 5 dniowym tygodniem pracy? Na ilu stanowiskach przekroczony jest Najwyższe Dopuszczalne Natężenie czynników szkodliwych dla zdrowia (NDN)? Ilu pracowników pracuje na tych stanowiskach?

Zniszczon zdrowie za czekolade
@Inspektor pracy

No właśnie to są kryteria którymi posługujemy się opisując warunki pracy w danej firmie a nie czekolada na święta. Zdrowie i godność osobista pracowników jest najważniejsza !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Drosed S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Drosed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drosed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drosed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drosed S.A.