Wasąg Sklep Mięsny

Józefów

Opinie o Wasąg Sklep Mięsny

AS

Pracowałem w firmie Wasąg z Hedwiżyna w tamtym roku jako handlowiec w terenie.Krótko,żadnych problemów.Wynagrodzenie na czas i wg ustaleń.Polecam.

ag

to ty chyba o innym wasągu piszesz.z.Moje zdanie jest Zupełnie inne.

'>Jan - 2010-11-24 09:55:10 Witam i pozdrawiam. Chcę dodać opinie o Wasąg Sklep Mięsny dlatego że Wasąg Sklep Mięsny jest solidną firmą. Praca w Wasąg Sklep Mięsny jest na wyższym poziomie i również płace również super. Jeśli macie jakieś swoje opinie to proszę pisać. hmm czy piszesz o firmie z Hedwiżyna??? ciekawe [usunięte przez moderatora]to chyba jakiś żart WSZYSTKO JEST NA BARDZO ''WYSOKIM'' POZIOMIE

'>Jan - 2010-11-24 09:55:10 Witam i pozdrawiam. Chcę dodać opinie o Wasąg Sklep Mięsny dlatego że Wasąg Sklep Mięsny jest solidną firmą. Praca w Wasąg Sklep Mięsny jest na wyższym poziomie i również płace również super. Jeśli macie jakieś swoje opinie to proszę pisać. hmm czy piszesz o firmie z Hedwiżyna??? ciekawe [usunięte przez moderatora] to chyba jakiś żart

hmm czy piszesz o firmie z Hedwiżyna??? ciekawe

Zostaw opinię o Wasąg Sklep Mięsny - Józefów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wasąg Sklep Mięsny