Opinie o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Zakłady Miesne Morliny S,A, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Miesne Morliny S,A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

Justa
Klient

"Fantastyczny" boczek wędzony, paczkowany, zrobiony z knura, czyli tucznika, który został uśmiercony razem z jądrami, stąd ten obrzydliwy smród. Ten zapach znika z mieszkania po kilku godzinach. Brawo WY!!!

Hr z kulturą na bakier
Kandydat

Rekruterzy z działu HR, pojęcie kultura w szkołach było pomijane, jeżeli obiecuję się odzew w ciągu kilku dni od rozmowy, to wypadało by poinformować, nawet o negatywnym wyniku rozmowy. Świadczy to tylko o braku profesionalizmu oraz braku szacunku do potencjalnych, obecnych oraz byłych pracowników

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Mocnoooo Nowy wpis
Klient

Powinni rozwiać problem z ćpaniem i paleniem zioła w magazynie centralnym w Tyrowie, ten człowiek jeżdżący zjarany i naćpany do pracy swoim Audi nie dość że naraża ludzi na drodze to jeszcze w pracy. Poddaj się testowi na obecność THC i innych środków odurzających dzieciaku, bo kogoś albo na drodze albo w pracy zabijesz. Jeszcze ma aspiracje na naćpanego Brygadziste. Pozdrowienia dla kumatych.

Młodaaaa Nowy wpis
@Mocnoooo

Chyba wim.o kim piszesz i co zrobił z jedną z magazynu.

KSIUT UNIJNY. Nowy wpis
Klient

SKANDAL TO NAJOBRZYDLIWSZA FIRMA Z JAKA SIE SPOTKAŁEM. WYROBY OBRZYDLIWE I NIEZJADLIWE. MAŁE PAROWECZKI DLA DZIECI TO PAPIER TOALETOWY NIEJADALNY.SKARPETA LUB BRUDNA ONUCĄ CUCHNNA. A TAK A PROPO WASZA OSTATNIE REKLAMA O "MAJOWCE W MA(usunięte przez administratora)NIE KUPUJE MORLIN OD LAT.ZEGNAM.

Piotrek
Klient

(usunięte przez administratora) kiełbasa śląska z szynki nie do zjedzenia, tą firmą powinna zająć się prokuratura . Nigdy więcej nie kupie wyrobów tej firmy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

A77Ś

Morliny piękne reklamy,a w rzeczywistości chłam że nie da się zjeść kiełbasy z grilla,,już się nie nabiore,,a ciężko jest odbudować zaufanie u ludzi

Ryszard
Klient

Rzadko wyrażam opinie lecz tym razem muszę potwierdzić wiele negatywów co do wyrobów oferowanych przez Morliny. Po tą markę nie złapie nigdy. Po wcześniejszej konsumpcji problemy jelitowe za każdym razem. Więc jak widzę tą markę to od razu omijam. To samo już od innych słyszałem. Więc reklamowanie się jako "dobre mięso i wędliny" to ściema. Odradzam zakupu produktow !!!

BrzydkiZłyISzczery

Witam, dużo negatywnych postów A także prywatnych opinii jakie uzyskałem na temat pracy w Morlinach nie stety się pokrywają. Firma wymaga by pracownik był wydajny. Nie dając przy tym zarobić. A ludzie pracujący z zagranicy np. Ukraina, Gruzja itd. (usunięte przez administratora) za śmieszne 2000zł, kobiety nie mają wsparcia w ciężkich czynnościach. Jest szantaż jeżeli ktoś nie chce zostać po godzinach, plotki i demotywowanie pracowników. Czy ta firma jako pracodawca nie widzi że to nie zakład pracy A (usunięte przez administratora) Wstyd ! Bo ludzie z innych państw nie są w niczym gorsi od Polaków którzy zabijają bąka.

Czy można liczyć w Zakłady Miesne Morliny S,A na prywatną opiekę medyczną?

Wiktoria

Przepyszne wędliny z morliny gdzie przy krojeniu kiełbasy znajduje się w środku folie.

Mariusz
Klient

Niestety najgorsze wyroby jakie jadłem. Nigdy nie robię opini. Ale MORLINY na to zasługuje....

Aisha
Klient

Najgorszy mięsa chyba ze wszystkich firm dostępnych na polskim rynku. Czy kiełbasy morliny i inne przechodzą jakieś kontrole w Polsce? Bo ja zaczynam w to wątpić...

zawiedziony konsument

kupiłem kiełbasę białą mroliny, nie do zjedzenia, same grube kawałki białego tłuszczu i wypełniacze, reklamowałem, ale uzyskałem informację, że produkowana zgodnie z ich recepturą, wyrzuciłem, bo nie chciałem się zatruć tłuszczem. Kilka dni temu znajoma kupiła kiełbasę na grila też morliny, choć ją ostrzegałem przed tą marką. Cała do wyrzucenia, sam łój i tłuszcz, nikt z biesiadników nie chciał jeść. Teraz moi znajomi i ich znajomi tą markę będą omijać szerokim łukiem. Przestrzegam też innych, aby nim zakupią dwa razy się zastanowili. Dziwię się, że polskie instytucje kontrolne nie zabronią produkcji takiego szajsu

Asia 1234
Kandydat

Witam Czy może ktoś mi odpowiedzieć jaka jest teraz sytuacja w Morlinach w Ostródzie jak tam się pracuje czy w miarę znośna atmosfera i jak z zarobkami .Proszę o w miarę rzeczowe odpowiedzi .Dziękuję

Justa

Hr z kulturą na bakier

Maciej
@Hr z kulturą na bakier

Wielka szkoda że firma się nie odezwała, może jednak proces rekrutacyjny nieco się przedłuża i niedługo dostaniesz odpowiedź? Co do samej rekrutacji - jak ona przebiegała, możesz opisać coś więcej?

Szczypiorek

Jajka,becon cebuleczka i mołotow

Oxy

We arę one NATION

Nic

Będziesz miał fajnie

Pracownk

Ja tych kaskuw się nie boje . Krzywdy mi tu nie zrobią, bo mój brat by ich pozamiatał z tej planety..

Oxy

Nie toleruje poniżania osób o których się nie mało wie,; czyli Ty pedale w błękitnym kasku nie podałeś mi ręki bo chciałeś mnie upokorzyć tylko dlatego że te (usunięte przez administratora) w pomarańczowych Ci nagadali ..

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Miesne Morliny S,A - Ostróda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakłady Miesne Morliny S,A