indyk mazury

Ostróda

indyk mazury

Opinie o indyk mazury

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Edyta

Na stronie firmy pojawiły się nowe oferty pracy na stanowiska: kierownik utrzymania ruchu, technolog żywności, specjalista do spraw handlowych, pracownik magazynu i mistrz produkcji. Czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikowaniem? @Krzysio, dlaczego masz taka opinię? Mógłbyś rozwinąć swoje zdanie i napisać coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Krzysio

Zdecydowanie nie polecam i odradzam wszystkim młodym :)

Edyta

@Bartek, będziesz aplikował do firmy? Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Jeśli zostaniesz przyjęty napisz jakie warunki zaproponował Ci pracodawca i czy atmosfera w pracy Ci odpowiada? @ambitny, powinieneś zgłosić do działu BHP, że w pracy przeszkadza uciążliwy zapach. Na pewno są sposoby, żeby go zniwelować. Jednocześnie przypominam Ci, że na forum wyrażamy się w kulturalnej formie. Stosuj się do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Zachęcam wszystkich pracowników firmy do dodawania obiektywnych opinii.

Szukasz pracy?

złoty

tam ukrainiec lepszą robote od polaka dostaje

Bartek

Czy firma potrzebuje pracowników?

ambitny

sama praca bardzo ciężka, i smród niemiłosierny wszędzie, wymiotować się chce, ludzie którzy tam pracują są bardzo wyrozumiali i mili, a co do szefostwa i zarobków to mogą wypić z ku**sa.

Edyta

W ostatnim czasie widziałam ofertę zatrudnienia w firmie Indyk Mazury, chodziło o stanowisko magazyniera. Może ktoś nam podpowie, jak wygląda atmosfera pracy w tej firmie oraz co z kwestią dodatków socjalnych dla pracowników? Informacje dotyczące warunków pracy oraz płacy również będą tu bardzo pomocne. @anonymous, w swoim komentarzu piszesz, że odradzasz pracować w firmie Indyk Mazury, proszę napisz dla nas bardziej szczegółową opinie dotyczącą tego aspektu. Będziemy Ci niezwykle wdzięczni za Twój nowy wpis na forum.

Co powiecie o wynagrodzeniu w indyk mazury? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Magda

Rozmowa o pracę to czysta prowizorka, potwierdzają się wcześniejsze opinie, że dyrektor chce poznać wszystkie tajniki konkurencji, pyta o wszystko ze szczegółami mimo wcześniejszego ostrzeżenia, że obowiązuje tajemnica zawodowa. Generalnie czasy PRL, panowie chętni do współpracy, jak najbardziej na tak, ale oczywiście za psie pieniądze. Jeśli się szanujesz to omijaj to miejsce, bo szkoda twojego czasu. Jedynie na pochwałę zasługuje prokurent, robi bardzo dobre wrażenie, panie dyrektorze czas najwyższy ustąpić miejsca młodszemu.

Waldi

Czasami trzeba spojrzeć na siebie i swoja postawę. Normalna, spoko firma i tyle w temacie.

indyk mazury ma teraz aktualne oferty pracy w Ostróda. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

anonymous
@Administrator 24.02.2018 16:34

To nie prawda nie ma zadnych nowych ofert pracy a jesli ktos by chcial w tym zakladzie podjac prace odradzam bylam pracownica tego zakladu i tam klamia

Edyta

Obecnie dostępna jest oferta pracy w Ostródzie na stanowisku Księgowej. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z pracą w Indyk Mazury w dziale księgowości? Opinie bazujące na doświadczeniu zawodowym z danym pracodawcą będą bardzo pomocne dla osób szukających zatrudnienia.

rrrrrrrrr, madra

i co la luna dostalas prace? zadowolona jestes z warunkow i przemilej atmosfery? weszli Ci juz w kość?

Rrrrrr,madra

Specjaliści unikajcie tego zakładu, wymagają darcia się na pracowników bo twierdzą że inaczej nie zrozumieją a przecież można wytłumaczyć bez wrzaskow co ktoś robi źle. Po zaproszeniu na rozmowę wypytuja o konkurencję, przerób, technologie, receptury i inne tajemnice zawodowe. Nie dajcie się zwieść nie opowiadanie wszystkiego, grzecznie powiedzcie że na tym etapie rozmowy nie możesz zdradzać takich danych, sami o zakładzie nic nie mówią. bardzo nieprofesjonalne zachowanie prezesa który po otrzymaniu wszystkich odpowiedzi obiecał, że nie ważne jaka będzie decyzja o przyjęciu do pracy Napewno dzisiaj zadzwoni, oczywiście nawet nie odebrał tel... Żenada godna Lech drobu kto w temacie to wie że unikać jak ognia. Bardzo nieprofesjonalne....

LaLuna
@Rrrrrr,madra 10.02.2017 06:31

Czy pracowałaś/-eś na stanowisku specjalisty w tym zakładzie? Właśnie dostałam propozycję pracy. Czy mogłabyś/mógłbyś napisać coś więcej na ten temat (zarobki, warunki pracy)? Jeżeli chodzi o zachowanie prezesa, zgadzam się z Tobą.

Rrrrr,madra
@LaLuna 14.03.2017 16:06

2000 może dostaniesz zależy na jakie stanowisko aplikujesz, ale jeśli masz inne propozycje pracy to nie zastanawiaj się, chyba że nie masz wyjścia to przynajmniej zdobędziesz kolejny punkt do cv. Firma nieprofesjonalne

Babcia

W środę 11.01.17 kupiłam tak śmierdzącego (chyba jakąś karmą) indyka, ze nie nadaje się do jedzenia. Sam filet był świeży. Czy w zakładzie nikt nie używa nosa do określenia właściwego zapachu? I co z nim teraz zrobić, bo jeść się nie da? Babcia

dejw

@RTOIP podobne opinie słyszałem, więc też dziwiło mnie to co tu można wyczytać. Głos rozsądku :)

RTOIP

Ja pracuję tam dość długo i to co piszą osoby powyżej jest zwyczajną bzdurą. Praca jak każda ma swoje wymagania i cele na które jest nastawiony zakład, zarobki wahają się od 1500zł do nawet 3000zł w zależności od wykształcenia, doświadczenia i motywacji do pracy. Indyk Mazury to ubojnia drobiu więc rządzi się prawami ubojni, rozpoczęty ubój trzeba zakończyć ale często się zdarza że kończy się przed 8 h zmianą, zdarza się również że trzeba zostać po godzinach za które szef płaci. Jest sporo etatów wolnych dla polskich pracowników więc najlepiej sprawdzić samemu jak się pracuje w Indyk Mazury a nie słuchać zawiedzionych nie douczonych ludzi piszących bzdury.

jaro
@RTOIP 10.09.2016 09:30

dobrze piszesz zięciu...

pogromca drobiu;D
@RTOIP 10.09.2016 09:30

Zięciu ale ty ściemniasz, tam zawsze pracuje się dłużej niż 8h. nie znasz się wogóle na tej pracy, chodzisz tylko w tym niebieskim kasku i nic nie robisz. hahahahahahahahaha

aka47

witam chciałbym sie dowiedzieć jakie są zarobki na taśmie rozbioru indyka bo szukam informacji a nie moge wyszukać

Oliwer 223

Wyjebane na indyk Mazury złodziej a jego przydupas zienc to chyba pedziu bo wszyscy co go widzom smiejom się z niego aby chlajom oby dwa i jeszcze jeden lizus z Kutna Tomek Fabiański wielki fachowiec od ograbienia Ukrainy pedal nie życzę nikomu tam pracować

tiesto

Witam, zgadzam się z kolegom to prawda pracowałem w tym obozie pracy ludzie chodzą jak roboty, tak wyczerpani.Ukraina pracuje raz za 4zł raz za 8zł a polska tak samo 9zł lub 8zł ręce, nogi, kręgosłup siada za te grosze nie radze nikomu tam pracować, wole ulice zamiatać a prezes to gnida cham, frajer i menda.A pro po Wojtka dla mnie spoko gość krzyczy bo ma racje na ściemniaczy bo w huja walom nie radze jechać przez firmę pośrednią W.... w roli głównej Tomasz F lizus, cham z tego co wiem nie źle się dorabia na Ukrainie chyba w firmie tam nic nie wiedzom o jego przekrętach lepiej idźcie ulice zamiatać jak ich dorabiać... ludzi jak śmieci traktują i poganiają..." (usunięte przez administratora)czarnuchy". Ludzie maksymalnie pracują tam po kilka dni i odchodzą.

tomek 322

dziadostwo nie radze nikomu tam pracowac nawet ukraina stamtond ucieka pracujesz tam za 1400zł po 11godz a wojtus pojebany jeszcze sie na ciebie drze morde rence nogi bardzo bolom odradzam

pracownica

Faktycznie pracy jest dużo i na tą chwilę ludzi trochę mało. Minus jest taki że są nadgodziny ale za to plus że można sobie dorobić. Pracuję w tej firmie już wiele lat i jeżeli ktoś chce pracować to na pewno pracę w tej firmie znajdzie. Letko nie jest ale gdzie placą za siedzenie. Co do przerw to przy pracy od 7 rano pierwsza przerwa przypada o godz 10 i trwa 30 minut Kolejna jest o godz 15 i trwa 20 minut i nie odliczają tego od godzin pracy ale za to trzeba robić do 18. Kiedyś dawali zupę której teraz nie ma ale mówią że mają wrócić. Już dawno nie ma skazanych ale teraz są z ukrainy ale to przez jakos iną firmę ich przywożą. Pracują jak nasi jeden lepiej drugi gorzej.Kiedys był akord i można było lepiej zarobić teraz za godziny ale płaca nadgodziny jest umowa.

;-)
@pracownica 19.05.2015 10:11

dorobić to się można tam tylko garba bo na pewno niczego innego. wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Kierowcy omijajcie to miejsce szerokim łukiem. czy pracujesz tam 10 lat czy miesiąc jedziesz na tym samym wozku............bezpodstawne obciążanie kierowców wlasciwie za wszystko w dniu wyplaty można polozyc tylko wypowiedzenie porażka

dziad

najgorszemu wrogowi odradzam INDYK-MAZURY to najgorsza firma w województwie

Zostaw opinię o indyk mazury - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie indyk mazury