counter
2 21 36 5 1
Arek Nowy wpis

Czy prace przynosi się do domu?

Heniek Nowy wpis

@anonim ale to wydzwaniają do ciebie po godzinach pracy?

anonim Nowy wpis

Odradzam zdecydowanie chcieli by za najniższa żeby ktoś był do ich dyspozycji 24/7 nic nie ma tam porządnego nikt nic nie wie a jak problem nikt nie odbiera nic nie można zaplanować bo nie wiadomo kiedy wyjazdy donoszą za parę złoty kierownikowi

Jan Nowy wpis

Jakieś nowe opinie o Indyk Mazury? Znalazłem na stronie firmowej kilka ogłoszeń o pracę https://www.indyk-mazury.pl/praca,6,pl Brak nowych wieści o tym pracodawcy.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Henryk

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

Krzysio

Zdecydowanie nie polecam i odradzam wszystkim młodym :)

TakNie1
Wieczna
@Krzysio

Zaczęłam tam pracę zaraz po szkolę. Jak wszędzie jest dobrze i źle. Najpierw był staż potem była umowa. Wspominam pracę bardzo dobrze. I Prezes nawet na odchodne dał mi premię. A coo

Edyta

Na stronie firmy pojawiły się nowe oferty pracy na stanowiska: kierownik utrzymania ruchu, technolog żywności, specjalista do spraw handlowych, pracownik magazynu i mistrz produkcji. Czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikowaniem? @Krzysio, dlaczego masz taka opinię? Mógłbyś rozwinąć swoje zdanie i napisać coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Edyta

@Bartek, będziesz aplikował do firmy? Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Jeśli zostaniesz przyjęty napisz jakie warunki zaproponował Ci pracodawca i czy atmosfera w pracy Ci odpowiada? @ambitny, powinieneś zgłosić do działu BHP, że w pracy przeszkadza uciążliwy zapach. Na pewno są sposoby, żeby go zniwelować. Jednocześnie przypominam Ci, że na forum wyrażamy się w kulturalnej formie. Stosuj się do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Zachęcam wszystkich pracowników firmy do dodawania obiektywnych opinii.

złoty

tam ukrainiec lepszą robote od polaka dostaje

Bartek

Czy firma potrzebuje pracowników?

ambitny

sama praca bardzo ciężka, i smród niemiłosierny wszędzie, wymiotować się chce, ludzie którzy tam pracują są bardzo wyrozumiali i mili, a co do szefostwa i zarobków to mogą wypić z ku**sa.

Edyta

W ostatnim czasie widziałam ofertę zatrudnienia w firmie Indyk Mazury, chodziło o stanowisko magazyniera. Może ktoś nam podpowie, jak wygląda atmosfera pracy w tej firmie oraz co z kwestią dodatków socjalnych dla pracowników? Informacje dotyczące warunków pracy oraz płacy również będą tu bardzo pomocne. @anonymous, w swoim komentarzu piszesz, że odradzasz pracować w firmie Indyk Mazury, proszę napisz dla nas bardziej szczegółową opinie dotyczącą tego aspektu. Będziemy Ci niezwykle wdzięczni za Twój nowy wpis na forum.

TakNie

Co powiecie o wynagrodzeniu w indyk mazury? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Magda

Rozmowa o pracę to czysta prowizorka, potwierdzają się wcześniejsze opinie, że dyrektor chce poznać wszystkie tajniki konkurencji, pyta o wszystko ze szczegółami mimo wcześniejszego ostrzeżenia, że obowiązuje tajemnica zawodowa. Generalnie czasy PRL, panowie chętni do współpracy, jak najbardziej na tak, ale oczywiście za psie pieniądze. Jeśli się szanujesz to omijaj to miejsce, bo szkoda twojego czasu. Jedynie na pochwałę zasługuje prokurent, robi bardzo dobre wrażenie, panie dyrektorze czas najwyższy ustąpić miejsca młodszemu.

Waldi

Czasami trzeba spojrzeć na siebie i swoja postawę. Normalna, spoko firma i tyle w temacie.

TakNie

indyk mazury ma teraz aktualne oferty pracy w Ostróda. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

anonymous
@Administrator

To nie prawda nie ma zadnych nowych ofert pracy a jesli ktos by chcial w tym zakladzie podjac prace odradzam bylam pracownica tego zakladu i tam klamia

Edyta

Obecnie dostępna jest oferta pracy w Ostródzie na stanowisku Księgowej. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z pracą w Indyk Mazury w dziale księgowości? Opinie bazujące na doświadczeniu zawodowym z danym pracodawcą będą bardzo pomocne dla osób szukających zatrudnienia.

Tak7Nie1

rrrrrrrrr, madra

i co la luna dostalas prace? zadowolona jestes z warunkow i przemilej atmosfery? weszli Ci juz w kość?

TakNie1

Rrrrrr,madra

Specjaliści unikajcie tego zakładu, wymagają darcia się na pracowników bo twierdzą że inaczej nie zrozumieją a przecież można wytłumaczyć bez wrzaskow co ktoś robi źle. Po zaproszeniu na rozmowę wypytuja o konkurencję, przerób, technologie, receptury i inne tajemnice zawodowe. Nie dajcie się zwieść nie opowiadanie wszystkiego, grzecznie powiedzcie że na tym etapie rozmowy nie możesz zdradzać takich danych, sami o zakładzie nic nie mówią. bardzo nieprofesjonalne zachowanie prezesa który po otrzymaniu wszystkich odpowiedzi obiecał, że nie ważne jaka będzie decyzja o przyjęciu do pracy Napewno dzisiaj zadzwoni, oczywiście nawet nie odebrał tel... Żenada godna Lech drobu kto w temacie to wie że unikać jak ognia. Bardzo nieprofesjonalne....

Tak6Nie1
LaLuna
@Rrrrrr,madra

Czy pracowałaś/-eś na stanowisku specjalisty w tym zakładzie? Właśnie dostałam propozycję pracy. Czy mogłabyś/mógłbyś napisać coś więcej na ten temat (zarobki, warunki pracy)? Jeżeli chodzi o zachowanie prezesa, zgadzam się z Tobą.

Rrrrr,madra
@LaLuna

2000 może dostaniesz zależy na jakie stanowisko aplikujesz, ale jeśli masz inne propozycje pracy to nie zastanawiaj się, chyba że nie masz wyjścia to przynajmniej zdobędziesz kolejny punkt do cv. Firma nieprofesjonalne

Babcia

W środę 11.01.17 kupiłam tak śmierdzącego (chyba jakąś karmą) indyka, ze nie nadaje się do jedzenia. Sam filet był świeży. Czy w zakładzie nikt nie używa nosa do określenia właściwego zapachu? I co z nim teraz zrobić, bo jeść się nie da? Babcia

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Indyk Mazury - Ostróda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Indyk Mazury
2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gizewiusza 32