Opinie o INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. w Ostróda

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. w Ostróda

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
gieno
Kandydat

firma potrzebuje kierowców , może bym wrócił . gdyby tego całego mariuszka zwolnił . nikt tam nie chcę iść ze względu na niego ma opinie dobrą na ostródzie . zastrasza i gnębi kierowców podobno . uważajcie jak będziecie chcieli się zatrudnić nie polecam . jak by go nie było inaczej by się pracowało ...

do gieno
Kandydat

kolego masz rację . ten cały mariuszek uważa sie za jakiegoś pana na tej firmię . daje lepsze trasy dla wybranych kierowców i więcej zarabiają ,.o straszeniu też słyszałem że zastrasza ludzi jak mu czegoś nie zrobią jakiegoś polecenia . nie rozumiem też czemu go jeszcze nie (usunięte przez administratora) . poszedł bym chetnię na kierowcę bo wiem że potrzebują na żywiec i na mięso . jak dowiedziałem się żę ten (usunięte przez administratora) tam jeszcze siedzi to odpuszczam

gieno

Nikt Nowy wpis
@gieno

A co z tobą kolego jest bo na następną formę psioczysz znowu coś Ci nie pasuję tyle wiesz to ty możę donosiłeś

Ewelina Nowy wpis
@Nikt

A czy ty tam pracujesz jako kierowca? Potwierdzasz słowa @gieno? Twoja wypowiedź sugeruje coś innego

Były pracownik Nowy wpis

Tragedia... Nie polecę nawet najgorszemu wrogowi... Wszystko pięknie w gadce, a jak przychodzi co do czego to gorzkie zderzenie z rzeczywistością..

Pytanie Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 30 stycznia.

Martyna

Jak z toaletami dla pracowników ? Macie zadbane zaplecze ?

rekruter
@Martyna

tak zadbane, standard zachowany

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Indyk Mazury? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Aplikuj na wiele ofert
do gieno

B
@do gieno

Ale (usunięte przez administratora) bo anonimowi a może podacie prawdziwe dane . Chyba że po zbroi pociekło

Odradzam zdecydowanie chcieli by za najniższa żeby ktoś był do ich dyspozycji 24/7 nic nie ma tam porządnego nikt nic nie wie a jak problem nikt nie odbiera nic nie można zaplanować bo nie wiadomo kiedy wyjazdy donoszą za parę złoty kierownikowi

Jan

Jakieś nowe opinie o Indyk Mazury? Znalazłem na stronie firmowej kilka ogłoszeń o pracę https://www.indyk-mazury.pl/praca,6,pl Brak nowych wieści o tym pracodawcy.

Henryk

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

Krzysio

Zdecydowanie nie polecam i odradzam wszystkim młodym :)

Wieczna
@Krzysio

Zaczęłam tam pracę zaraz po szkolę. Jak wszędzie jest dobrze i źle. Najpierw był staż potem była umowa. Wspominam pracę bardzo dobrze. I Prezes nawet na odchodne dał mi premię. A coo

Edyta

Na stronie firmy pojawiły się nowe oferty pracy na stanowiska: kierownik utrzymania ruchu, technolog żywności, specjalista do spraw handlowych, pracownik magazynu i mistrz produkcji. Czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikowaniem? @Krzysio, dlaczego masz taka opinię? Mógłbyś rozwinąć swoje zdanie i napisać coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Edyta

@Bartek, będziesz aplikował do firmy? Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Jeśli zostaniesz przyjęty napisz jakie warunki zaproponował Ci pracodawca i czy atmosfera w pracy Ci odpowiada? @ambitny, powinieneś zgłosić do działu BHP, że w pracy przeszkadza uciążliwy zapach. Na pewno są sposoby, żeby go zniwelować. Jednocześnie przypominam Ci, że na forum wyrażamy się w kulturalnej formie. Stosuj się do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Zachęcam wszystkich pracowników firmy do dodawania obiektywnych opinii.

złoty

tam ukrainiec lepszą robote od polaka dostaje

Bartek

Czy firma potrzebuje pracowników?

ambitny

sama praca bardzo ciężka, i smród niemiłosierny wszędzie, wymiotować się chce, ludzie którzy tam pracują są bardzo wyrozumiali i mili, a co do szefostwa i zarobków to mogą wypić z ku**sa.

Edyta

W ostatnim czasie widziałam ofertę zatrudnienia w firmie Indyk Mazury, chodziło o stanowisko magazyniera. Może ktoś nam podpowie, jak wygląda atmosfera pracy w tej firmie oraz co z kwestią dodatków socjalnych dla pracowników? Informacje dotyczące warunków pracy oraz płacy również będą tu bardzo pomocne. @anonymous, w swoim komentarzu piszesz, że odradzasz pracować w firmie Indyk Mazury, proszę napisz dla nas bardziej szczegółową opinie dotyczącą tego aspektu. Będziemy Ci niezwykle wdzięczni za Twój nowy wpis na forum.

Co powiecie o wynagrodzeniu w indyk mazury? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Magda

Rozmowa o pracę to czysta prowizorka, potwierdzają się wcześniejsze opinie, że dyrektor chce poznać wszystkie tajniki konkurencji, pyta o wszystko ze szczegółami mimo wcześniejszego ostrzeżenia, że obowiązuje tajemnica zawodowa. Generalnie czasy PRL, panowie chętni do współpracy, jak najbardziej na tak, ale oczywiście za psie pieniądze. Jeśli się szanujesz to omijaj to miejsce, bo szkoda twojego czasu. Jedynie na pochwałę zasługuje prokurent, robi bardzo dobre wrażenie, panie dyrektorze czas najwyższy ustąpić miejsca młodszemu.

Waldi

Czasami trzeba spojrzeć na siebie i swoja postawę. Normalna, spoko firma i tyle w temacie.

indyk mazury ma teraz aktualne oferty pracy w Ostróda. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

anonymous
@Administrator

To nie prawda nie ma zadnych nowych ofert pracy a jesli ktos by chcial w tym zakladzie podjac prace odradzam bylam pracownica tego zakladu i tam klamia

Edyta

Obecnie dostępna jest oferta pracy w Ostródzie na stanowisku Księgowej. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z pracą w Indyk Mazury w dziale księgowości? Opinie bazujące na doświadczeniu zawodowym z danym pracodawcą będą bardzo pomocne dla osób szukających zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. - Ostróda

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

INDYK-MAZURY Spółka z o.o. Sp. k.
2.1/5 Na podstawie 21 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.