Delikates sp.j

Ostróda

Opinie o Delikates sp.j

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@opinia, dlaczego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co masz konkretnie na myśli?

ech
użytkownik zarejestrowany

Serio @xz? Skoro zatrudniają teraz około 150 osób a ich udział w rynku krajowym to 13% to nie wiem czy są tak niewydolni

opinia

No to mamy kolejny obóz pracy w Polsce.A ile tam już ludzi przez te 20 lat przepracowało,dlaczego ta pani biznes wommen nie pochwali się ilu to już w swojej historii tak dobrego pracodawcy miała pracowników.Ciekawe bo jak by od początku było tak luxusowo to by nie było roszad w firmie.

anonimka

delikates w młynie ostróda to firma niewypłacalna ja chodze od tygodnia i prosze o wypłate obiecują i nic ja bez środków do życia i sama wychowuje dzieci a oni tylko obiecują prosze z dala od tej firmy nie polecam nikomu

miła

delikates to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wypłacają na czas wypłat trzeba chodzić i prosić tygodniami i umowa o dzieło jest

Samos
użytkownik zarejestrowany

Niestety praca w Ostródzie raczej nie będzie niosła ze sobą żadnych wyskoków nie mówiąc już o stanowisku na które się aplikuje - czyli w tym wypadku powiedzmy kasjer/sprzedawca. Zastanawiać się tylko możemy czy pieniądze jakie oferuje chociażby pobliska biedronka czy inne sklepy nie są atrakcyjniejsze od tego co można zastać w Delikatesach.

Misaiki
użytkownik zarejestrowany

Na dobrą sprawę nie mają na swojej stronie żadnych ofert pracy http://www.delikates.pl/kontakt Ale widać, że struktury firmy są mocno rozwinięte, więc znalezienie pracy jest możliwe pewnie nie tylko jako kasjer. Zastanawiam się czy oferują dobre warunki i jak przebiega sama rekrutacja. Brał ktoś w niej udział ostatnio?

wszarz

sorki za marzec

wszarz

wypłata za maj może w części będzie w czerwcu

@wszarz 29.05.2014, 23:21
wypłata za maj może w części będzie w czerwcu

"nie za maj tylko za marzec"

pomoc kuchenna

dziś 18maja,a wypłaty nie ma i nie wiadomo kiedy biędzie za kwiecień,a ty żyj jak chcesz

pomoc kuchenna

to prawda,zarobki najniższe,jeszcze na raty,na 2 albo 3,ludzi maja za nic,im już w krew weszło nie płatić,a pieniędzy są,ale po co platić,morzno trzymać w banku i zarabiać,a ludzi nie potrzebują.

yyy

omijajcie te firmę szerokim łukiem, to jeden wielki bajzel

ludzie ..nie idzcie tam do pracy! tam ludzi maja za nic!

xxx

jeden wielki ......... nic dodac nic ujac...

mała_MI

no tak.... tego można byłoby się spodziewać.... Zazdrosny, sfrustrowany gość bo kobieta robi biznes i jak ostatnio widać całkiem nieźle jej to idzie!!!

delikates w ostrodzie jest zwykla firma ktora wyzyskuje ludzi i niedosc tego sprzedaje lipne produkty...zarobki nie przekraczaja 1300zl w systemie zmianowym.Omijajcie szerokim lukiem te firme. Zreszta czego mozna sie spodziewac kiedy baba kieruje biznesem

Zostaw opinię o Delikates sp.j - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikates sp.j