Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. w Łukta

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. w Łukta

Mam nadzieję że kiedyś zapomnę o pracy w tej firmie, to był największy błąd w moim życiu, beznadziejne (usunięte przez administratora).

Ja to mam inna ofertę chyba, moja jest jeszcze dostępna na ten handel o którym piszecie i są widełki od 4,5 do 5,5 tys. to co to znaczy, że może komuś iść za dobrze? Z samej podstawy mogę zarabiać 5,5 tys, nie ogarniać żadnej prowizji i się człowiek prześlizgnie?

Teresa Nowy wpis

Ja akurat widziałam te ofertę dla pracownika administracyjno-biurowego i w mojej była wskazana umowa o pracę na okresie próbnym. A może mi ktoś opisać jak konkretnie praca na nim będzie wyglądać? ktoś po rozmowie stwierdził, że wystąpi inny zakres zadań niż docelowo. Czy to potwierdzone informacje?

Mia Nowy wpis

Hej, wiem z internetu, że potrzebny jest teraz Pracownik administracyjny w dziale kontraktacji. Opis jest dość krótki ale wprost piszą, że doświadczenie będzie wymagane. czy jest przy tym jakiś okres próbny? nie uwzględnili go w treści

Anonim Nowy wpis
@Mia

Oferta pracownik administracyjny w dziale kontrakcji a tak naprawdę pracownik na produkcji odpowiedziałam na tą ofertę a o czym innym rozmawialiśmy na rozmowie rekrutacyjnej.

To jest jakaś dobra praca jednak, że ludzie tak o nią konkurują? mam na myśli to stwierdzenie, że pracownicy czekają aż komuś się podwinie noga by móc wtedy donieść. Czemu? czy równie ciężko może być z samą rekrutacją? Ile trwa ten proces?

Na zapytanie odnoszące się do motywowania pracowników nikt jeszcze nie odpowiedział? A widzieliście może te ofertę dla kontrolera procesów produkcyjnych? Ciekawi mnie jak praca wygląda i ile w zasadzie się zarabia, skoro nie podano żadnych widełek ani nic. Na rozmowie je zdradzają? Był już ktoś?

Jup

Kontroler. Praca od 6 - 17/18 codziennie. Każda sobota. Odpowiedzialność za działania pracowników. Rozliczasz produkcję do zera codziennie. Odpowiadasz za wszystkie urządzenia, higienę maszyn i ludzi, godziny pracy, realizację produkcji, awarie, premię pracowników W zamian 4 tyś. netto i to jak pani będzie miała humor. Tak to wygląda. Generalnie robisz robotę za siebie, optymalizację, kontrolę jakości, technologię, dział HR i obrywasz od wszystkich za wszystko. Nie polecam a wręcz odradzam.

Magdalena
@Jup

Chwilka, piszesz o 4 tys zależnym od humoru? To jaka kwota widnieje przy tym na umowie? i co w przypadku gdy nie uda się wyplenić wszystkich wskazanych wyżej obowiązków? tu nie ma kogo prosić o pomoc?

Nn

Praca jak praca. Pacone masz od tonażu ile zrobisz np mięsa tyle zarobisz stawki są różne. Ale atmosfera. Pozostawia wiem do życzenia ludzie tylko patrzę a to pojemnik ci spadł a to to a to tamto. Piloty płoty rozchodzą się z prędkością światła. Wszyscy o wszystkim wiedzą nie ma tam zaufanej osoby. (usunięte przez administratora). Tylko czeka aby noga ci się powinęła i złożyć skargę na ciebie. Pierwsza leci. Ale to trze przyjść i się samemu przekonać. Ubrana robocze dają

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko REFERENT DS ROZLICZEŃ. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno

Ja to chce sobie dorobić jako drobiarz, widzę ze ktoś podkreślił cos w rodzaju braku ambicji podczas pracy tutaj czy cos. oferta teraz jest dostępna, raczej się zgłoszę, ale opiszcie najpierw jak się pracuje. dają tu stroje robocze i inne takie? Tam w tej ofercie mało co jest napisane, czekam na info od was

Atmosfera jak na cmentarzu, firma bez perspektyw rozwoju, tkwi w miejscu, zatrzymała się mentalnie gdzieś po 2005 roku. Wredne i mściwe szefostwo, całe biuro czeka na twoje potknięcie i zastanawia się co zrobić żeby cię zwolniono. Generalnie bez przyszłości, człowiek się nie rozwija a raczej cofa w rozwoju. Metody pracy z początku lat dziewięćdziesiątych, nikt niczego nie liczy, nie analizuje by poprawić, nie próbuje zmienić a wynagrodzenie bardzo średnie biorąc pod uwagę zakres obowiązków. Dla osoby ambitnej to bardzo bardzo zmarnowany czas. A szkoda bo wydawało się zupełnie inaczej.

Wkur

Panie Paszkiewicz odczep się od mojej żony. Jako osoba mająca kontakt z klientami nie musi wysłuchiwać wątpliwej jakości prób uwodzenia. Nie zajeżdżaj tam i nie próbuj ciągle swoich mizernych obskórnych seksistowskich teksów. Nie pozdrawiam.

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Basia

Przyszłam tu spojrzeć jak się pracuje na pakowaniu mięsa a ktoś pisze o upadłości, a raczej jej życzy. Co jest przyczyną? wiem ze z miesiąc temu po prostu była wystawiana oferta na takim portalu. wracając jednak do tematu samych świat to czy cos się tutaj z ich okazji dostaje? Paczkę lub cokolwiek?

Jako kto oceniasz? pytam tak wprost bo mnie tak samo jak poprzednika interesuje praca jako referent, teraz wisi oferta, mam doświadczenie, mieszkam niedaleko Warmińskiej to by mi lokalizacja odpowiadała. W biurze może być inaczej w kontekście atmosfery? opiszesz ją?

Jako Michał - doradca Piotra.

Sonia

Doradca w sensie handlowiec? Widziałam taka ofertę jakiś czas temu i chciałam się dowiedzieć ile z prowizji się zarabia, wiecie? w ofercie podali po prostu minimalna krajowa, wiec podejrzewam, że tylko podstawa została wrzucona?

Nie wiem o co chodzi z tymi relacjami sąsiedzkimi, poruszanymi na forum ale właśnie na linku wisi oferta dla referenta od rozliczeń. Widzę w opisie, że w zakres obowiązków wchodzi ważenie żywca i ogólne kontrolowanie jego dobrostanu. A w praktyce mi to ktoś opisze? I jakie są zarobki za taka prace?

Wlkp

A dlaczego handlowców? Przecież oni nigdy nie widzieli hal produkcyjnych, co oni mają z tym wspólnego? Myślę że sami zadajecie i pytanie i zaraz sami odpowiecie że przecież jest "pięknie", "cudowne warunki" i super się pracuje, tyle że to wszystko bajki. Ciekawe, kto wymyślił taki sposób na wybielenie faktycznego stanu. Mikry rycerz? Stary maliniak?

Julita
@Wlkp

To ile ci handlowcy zarabiają, nikt nie wie? Sama jestem ciekawa, bo jak widać tamtej Pani nikt nie udzielił odp. I poważnie nie widzieli? Działy pomiędzy sobą się nie znają ani nic? Myślałam, że skoro oferuje się produkt to zna się jego pochodzenie. To jakie szkolenia pracownicze się za tym kryją?

Oluś

Piszesz to jako handlowiec czy ktoś z innego działu? Ciekawi mnie temat atmosfery, bo jeszcze rok temu nawet ktoś o nią pytał, tak samo jak ten punkt z jednego z ogłoszeń odnośnie umiejętności rozwiazywania w sposób samodzielny problemów. O jakich mowa? Z jakimi przedstawiciele się najczęściej w firmie spotykają?

Czy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

TG

Wszystkie negatywne opinie to bzdury i oszczerstwa. Jest zupełnie inaczej, każdy może sam sprawdzić. Pracowałem i było OK. Solidny pracodawca.

Tatiana

Czy któryś z handlowców się odniesie do tej opinii dotyczącej biednych budynków i tak dalej? proszę o to bo była oferta z parę miesięcy temu na Będzińską, gdzie podano podstawę do 3,6 tys. a co z resztą? Mam na myśli prowizję rzecz jasna. Czy ktoś o większym doświadczeniu z pracy pod firmą opisze warunki?

Wlkp

Biedna firma, biedne budynki, wszystko zaniedbane i w fatalnym stanie. Nie polecam.

Higiena

Wszędzie brud (usunięte przez administratora) i gryzonie, nikt nie myje rąk.

@Higiena

Nie wiem na ile było w tym prawdy podczas publikowania tej opinii ale jak z tym jest obecnie? Jak dbają teraz o sanitarkę i jak wygląda otoczenie pracy?

Higiena
@Olga

A co, maliniak został zwolniony że ma być lepiej???

@Higiena

A tego to nie wiem, powinni mnie tak szczególnie interesować pozostali współpracownicy? Jeśli juz o opuszczaniu firmy mowa to częściej oni podziękują za współpracę czy to z inicjatywy pracownika się dzieje?

Ala

Z okazji Mikołajek życzę wam wszystkim aby ta firma upadła.

@Ala

Czemu tak życzysz? Co takiego ta firma zrobiła?

Ale
@Olga

Dobra to jest dobra firma

Witold
@Ale

A ta nie jest dobra? Jak czytam forum to ludziska mówią o najniższej krajowej i braku poszanowania dla higieny produkcji. Co robią, jak się do nich idzie o podwyżkę i zwraca uwagę na niedociągnięcia?

@Ale

ok zawsze jakaś odpowiedź. A co wraz z nowym rokiem tu się potencjalnie zmieniło? tu kolega wspomniał o najniższej czyli podwyżka ostatecznie była? Coś jeszcze odnośnie warunków zatrudnienia?

Kołek

Od lutego rozbiór na stałe od 10:00, decyzja pana maliny.

C

Zakłada duży problem z higieną, nie ma dobrych wyników badań. Problem to brudne urządzenia, mięso podnoszone z posadzki, brak higieny pracowników, kadra która wchodzi na produkcję bez odpowiedniej odzieży, migracja nadzoru między działami i roznoszenie wszystkiego na sobie, nikt nie myje podstawowych narzędzi jak noże, niektóre z pojemników nie są myte ale tylko spłukiwane wodą. Unikajcie zakupów.

@C

Czy to wszystko co padło możesz jakoś udowodnić? Bo nie wygląda to za dobrze i raczej lepiej, żeby tak nie było?

Nika

Dalej smar spływa z linii na indyki? Dalej szyję indyków dotykają brudnych podestów na których stoją pracownicy?

@Nika

Raczej, żeby używać tutaj słowa "dalej" musiałaby być pewność, że faktycznie tak się działo. Da się to jakoś zweryfikować?

Nika
@Olga

Michałku, poszukaj sobie lepszego doradcy niż pan PM.

@Nika

Za bardzo w temacie to nie siedzę ale czemu stwierdzasz z góry kto może być czyim doradcą a kto nie? Na podstawie czego to?

Olga

ok? I tu każdy współpracownik ma takie podejście wzajemne do siebie? o zawsze mieliście tu taką atmosferę czy to od jakiegos czasu taka jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. - Łukta

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.