Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. w Łukta

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. w Łukta

Pracownicy są dosłownie goleni na wypłatach! Nie ma szans doliczyć się co za ile a kadrowa oczywiście umywa ręce i mówi zawsze to samo że maliniak nalicza wypłaty tak jak chce.

Iza

Ale nie macie pasków płacowych żeby zobaczyć za co ewentulanie obcinają pensje?

Środek

Wszystko w imię zysku pani prezeziny i jej pachołka.

Były

Sami obcokrajowcy. Wypłata najniższa krajowa.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko REFERENT DS ROZLICZEŃ. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Były

Dają noże w ręce byłych więźniów i alkoholików niedługo dojdzie do tragedii!!!!!

Były

Praca straszna! Nie polecam nawet wrogowi!

Były

3200???? Hahaha chyba z nadgodzinami. Do rana bo po co iść spać jak można w robocie tyrać!

Wypłata to jakiś żart 3200 a dziennie 15- 20 ton jakaś kpina plecy i ręce wysiadają. Nie polecam!!

Wszędzie latają komary, skaczą żaby, myszy, szczury tragedia!!!! Że ktoś tam jeszcze kupuje co kolwiek to cud!!!

Byly

Pan maly dyrektor bez wyksztalcenia, kreci na boku taka kase ze wam sie w glowach nie mieści i jeszcze poniza ludzi. Stanowisko dostal bo byl konfitura i lizal dupe szefostwu. Wy robicie za glodowe stawki a on kochance dom kupil w olsztynie

Były 2
@Byly

A na podwyżki dla pracowników nie ma....a tak naprawdę to wszyscy wiedzą o tych działaniach i dla dobra zarządu nikt z tym nic nie zrobi, także układ biznesowy.

@Byly

Wzial napompowanego stwora ktory leci na pieniądze to pompuje w niego kase a wy dalej robcie za grosze

Były 2
@Adam

Jeżeli jeszcze ktoś ma wątpliwości co do charakteru tego typa, to dodam że jest to największy hamulcowy podwyżek i innych uległości co do pracowników. Tylko donosi i wybiela swoją rolę, wielki handlowiec bez wykształcenia i kultury osobistej. Tą firmą podstępnie steruje on, tworząc afery, plotki, pomówienia a właścicielka nic z tym nie zrobi bo nie ma odwagi.

Jacek

Miejsce pracy obłąkanych. Zawiść, pogarda, nepotyzm, poniżenie, traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) zwłaszcza te stare, spocone brzydkie baby w biurze głównym, bez wyjątku. TRAGEDIA TRAGEDIA.

Były

Zakład tonie Polacy uciekają zostali sami gruzini i reszta.

Olga
@Były

A czemu Twoim zdaniem zakład tonie?

Jeki

Szkoda gadać nie polecam tej pracy nikomu. Nad godzin od zajebania a płacą tyle co kot napłakał

@Jeki

Słyszałem że wrócił karaluch do pluskwy

Olga

A nie można tego jakoś ładniej ubrać? Po co tak obraźliwie pisać?

Zatrudniają ludzi po wyrokach i dają nóż do ręki. To się skończy tragedią. Właściciele nazywają pracowników bydłem.

Jarosław

Z tymi wyrokami to bym nie przesadzał. Jak ktoś jest już po to przecież odpokutował winy i ma prawo do drugiej szansy. Nie powinieneś mieć aż tak negatywnego podejścia do ludzi.

barciak
@Jarosław

Niby tak ale nigdy nie wiadomo co w głowie siedzi.

Aleksander

A to nie tak że ludzie po wyrokach nie powinni mieć takich narzędzi w rękach wcale?

(usunięte przez administratora) dla recydywy lub alkoholiczek po rozwodach. Zarobki 2450zl

Panna

Dlaczego mamy podnosić mięso z posadzki , myć pod zimna woda i wkładać do skrzynek do sprzedaży?

Dorota
@Panna

a kto Ci takie polecenia dawał? Zareagowałaś jakoś oburzeniem czy siedziałaś cicho i wsadziłaś to mięso do skrzynki?

Panna
@Dorota

A dlaczego kroimy indyki z reprodukcji i wszędzie leja się jajka na taśmach przez cały dzień?

Hory Pjoter

Kiedyś jak Pani ,,Ślepa" kogoś (usunięte przez administratora) to wiadomo za co. Ale po komentarzach widzę że kiszka tam jak zawsze. (usunięte przez administratora)

h2o
@Hory Pjoter

Najgorszy jest ten kurdupel od fryzjerki. siedzi cicho i udaje że pracuje. taki mały karaluch.

Sisters

Jak można dla pieniędzy związać się z babcią?

WHT

Pycha kroczy przed upadkiem panie malino. (usunięte przez administratora)

h
@WHT

Wykończył tylu ludzi i jeszcze tam siedzi. Ile trzeba czasu żeby pan techniczny M znikł z tej firmy. Pogardza ludźmi i nie zna się na niczym.

Znajomy
@h

Jak to jest że pewni ludzie nie muszą się przebierać jak wchodzą na halę?

Aleksander
@h

W jaki sposób ten człowiek wpływa na innych? Możesz podać jakieś przykłady takich sytuacji?

Znajoma
@h

Jest zerem. Ludzie go wyśmiewają.

Frajak

Pani kadrowa i były dyrektor Tomasz są odpowiedzialnie że prezes IM wierzyła

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. - Łukta

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Prosper Sp. z o.o.