Opinie o Grupa Animex w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Animex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Animex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Animex w Szczecin

Czy Grupa Animex ma ściśle ustalone godziny pracy?

Angelo Nowy wpis

Z tego co mi wiadomo firma animex szczecin będzie zamykać zakład. Nie mogę doczekać się odpowiedzi osob które zarządzają zakładem ale butność jest tutaj zupełnie niepotrzebna, ludzie zainteresowani praca również mają swoje opinie na temat przyjęć.

Anonimós Nowy wpis
@Angelo

ciekawe kiedy będą zamykać Animex w szczecinie ?

Eryk

Czy to prawda, że zakład zostanie całkowicie zamknięty w przyszłym roku?

Qngelo Nowy wpis
@Eryk

No cóż Eryk w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Panie Albinie , Pani Izabello, proszę się do tego odnieść

Czy w Grupa Animex są szkolenia zewnętrzne?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Grupa Animex? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Niezalezny

Praca oj ale kiedy ja kończysz w moim przypadku zabrali mi dwa tygodnie zarobonyych pieniędzy tłumacząc się jakimiś karami oni traktują ludzi jak w (usunięte przez administratora)nie robisz nie masz jak się zatruniles (usunięte przez administratora) Chorzy ludzie

@robol

Pracownicy odchodzą sami, ale wielu jest też zwalnianych za chodzenie na zwolnienia lekarskie czy jakiekolwiek drobne przewinienia. Nie do ruszenia są z kolei mistrzowie i kierownicy, pozostali pracownicy bez względu czy umysłowi czy fizyczni traktowani są jak zło konieczne.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa Animex? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Jaki jest wkład kierownictwa Grupa Animex w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

maly

Do budowania żaden.Natomiast do psucia ogromny

Karol

@życzliwy czyli nie ma co liczyć na awans ? Jesli nie jest się z rodziny?

Z tego co widzę
@Karol

Oj tak, można, dużo jest rotacji. Jak ktoś się wyróżnia, to awansuje. Oczywiście nie wszędzie (zależy od działu) ale na ogół tak. A co do rodziny- to raczej jest ciężko w rodzinie, bo są przepisy wewnętrzne bardzo restrykcyjnie badające koneksje.

Wiktoria
@Z tego co widzę

Czyli polecasz aplikować? Jak jest z zarobkami tutaj? Można wynegocjować fajna stawkę już na wstępie?

Z tego co widzę
@Wiktoria

Tak, polecam jak najbardziej. To duża firma, nie wiem gdzie chcesz konkretnie iść, ale każdy ma tu możliwość rozwoju. To bardzo zależy od człowieka. Jest też tak, że jak gdzieś ci się nie podoba, a jesteś dobrym pracownikiem to idziesz do innego działu. Ludzie bardzo często pracują tu latami, więc źle być nie może. Odnośnie zarobków nie podpowiem, bo pracowników ponad tysiąc, stanowisk też, a zarobki zależą od tego co będziesz tam robić.

Ktoś...
@Karol

Rodzina nie ma tu nic do rzeczy. Co do awansów to trzeba potrafić trzymać palca w (usunięte przez administratora) Umiejętności to takie że nic nie trzeba potrafić tyłko w (usunięte przez administratora) wchodzić i awans gwarantowany

Kila

Nie polecam przez tą pracę nabawiłam się ciężkiej depresji. Praca ponad 8h dziennie + bezpłatne nadgodziny. Szukają frajerów

Aneta
@Kila

opowiedz coś więcej proszę, czemu aż depresji? Chodzi o ekipę i atmosferę czy jak? I czemu nadgodziny są bezpłatne, są potem oddawane jako wolne? czy są przymusowe?

Joasia

dział kontrolingu: plusy: niesamowici ludzie#wsparcie#można bardzo dużo się nauczyć#wczasy pod gruszą, multisport, luxmed, kurs angielskiego minusy: mogły by być wyższe zarobki (ale to jak w każdym miejscu ;))

Czy pracodawca Grupa Animex motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Paulina

Za kolorowo to nie brzmi ale to pewnie zależnie od punktu widzenia jest jeśli o to całe podlizywanie się mogłoby chodzić. Kiedyś padło info, że mimo trudniej po-covidowej sytuacji wciąż trwały przyjęcia do firmy. Ciekawa jestem czy do dziś coś już się ustabilizowało / polepszyło?

Pracownica

Atmosfera w pracy zależy od nas samych .Sami ją stwarzamy.Praca jest Ok zarobki również.Jedzenie do kitu ale to nie jest aż takie istotne.Moim zdaniem jeżeli ktoś szuka pracy i jest jej nauczony to będzie pracował.Trzeba się skupić na sobie a nie na innych, robić swoje i wracać do domu nie żyć Animexem i będzie Ok. Pozdrawiam.

@Pracownica

No i to jest zdrowe podejście, szkoda tylko, że na stołówce tak was żywią. :/ Widziałam info, że podobno dużo nadgodzin tu było, do teraz tak jest czy zatrudnili może więcej osób?

Pracownica
@Paulina

Z nadgodzinami jest ciężko, praktycznie ich nie ma a przydały by się przy dzisiejszej inflacji.No cóż firma przechodzi ciężki okres tak jak zresztą my wszyscy ale przetrwamy te trudne czasy przetrwaliśmy pandemię to i teraz damy radę.Pozdrawiam.

@Pracownica

Ale to naprawdę jest aż tak niepokojąco źle? Firma ma opracowaną jakąś strategię w takim razie, żeby to przetrwać? Nie ma redukcji etatów?

K.m
@Paulina

Nie nie ma ciągle są przyjęcia.

Jakas

Zacznijcie produkować puszki które da się jeść a nie łopatka tłusta że nie da się jesc

Dominika
@Jakas

czesc ! to jest strona zwiazana z opiniami o pracodawcy, nie wiem co ten komentarz twoj ma do tego ? jesli nie jestes zadowolony z produktu moze warto reklamacje napisac mailowo ?

Hej mam pytanie czy może potrzebują do pracy.. dzięki wielkie za odp.,

K.m
@Monika

Tak są ogłoszenia przy kadrach.

Robol

W dniu 01,10 na drugiej zmianie na przetwórni zgarniali mięso do kanałów ściekowych. Na produkcji konserw latają zmutowane muchy. Zero szacunku dla człowieka a w szczególności dla przyjaciół z UA traktują ich jak śmieci i naszych też. Nie polecam tej firmy,

Wojtek K.

Animex nie realizuje swoich umow z dostawcami. Pan dyr. bez watpienia to popiera.

1 para butów na kilka osób, w dodatku mnóstwo nadgodzin, co kto lubi

Na jakiej podstawie takie stwierdzenie? Jeśli 1 para butów na kilka osob to pozostali pracuja na boso? Proszę o uzasadnienie swojej opinii.

Na podstawie odmowy wydania butów w magazynie odzieży, cytując "macie już 3 pary na dziale"

To trzeba zobaczyć????.Ale to prawda.Zapraszam na SWR plasterki a wszystko się wyjaśni.

Jack

Jeśli chcesz jeść muchy w zupie w obskurnej stołuwce to śmiało wal do tego zakładu

batonikowy_pożeracz
@Jack

Jedzenie na stołówce ciężko nazwać jedzeniem hehe chyba, że na Święta dadzą schabowego z ziemniaczankami i serniczek heheh (plus paczki świąteczne bon-karta 300 zł + schab z karkówką, oraz kabanosiki) ale i tak najlepsze są kucharki lub ten brodaty pan "kierownik" co nakłada ziemniaczki (bez odpowiedniej maski na buzi) i jeszcze potrafi łychą zabrać ziemniaczki z talerza bo za dużo nałożył hehe dobry typek :D. W tego typu zakładach to jedzenie powinno być bogate w węglowodany i witaminy by mieć energie na ciężka pracę fizyczną.

Angelo
@batonikowy_pożeracz

Sprawdzone info jest takie, że posiłki profilaktyczne w tego typu zakładach pracy są określane wymogami w ramach kodeksu. One mają poprostu być... a jakie za 6zl mozna zrobić to widać na stołówkach. Drodzy Państwo macie tam związki zawodowe, przełożonych, dyrektorów. Wam jest obojętne co jecie? Tyle typu sloganów, że,,pracownik jest najważniejszy,, ja bym się wstydził karmić tak ludzi w zakładach mięsnych gdzie jest brak możliwości kupna lub wniesienia jedzenia na zaklad.

koledzy, uważajcie na Zdzicha elektryka(uprzejmie donosi)

Zdzisiek
@pracownik

Na pewno znowu wrzucałeś kawałki mięsa do kanalizacji przez co zapychałeś całą kanalizację odbiorczą. :P

wielebny jan

Rekrutacja bez sensu. brak przedstawienia opisu stanowiska pracy, nierzetelne podejście do Kandydata, firma do likwidacji NIE POLECAM APLIKOWAĆ, STRATA CENNEGO CZASU

gg

czy w animex placa trzynastke

Mroznia

To co się tu dzieje to jest skandal po prostu (usunięte przez administratora) zero szacunku dla człowieka! Każdy ponad każdym, a mistrzowie zero! A przecież poza swoim negatywnym zachowaniu też mają rodziny ale po za murem to nie spojrzą człowiekowi w twarz tylko przemykają jak szczury!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Animex - Szczecin

• Jak się pracuje w Grupa Animex?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Animex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Animex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Animex