Opinie o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Miesne Morliny S,A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Miesne Morliny S,A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

kasiek

Dodam swoje trzy grosze. Pracowalam tam pare lat i bylam bardzo zadowolona z pracy oraz mam dobre zdanie o produktach ,do dzisiaj kupuje wedliny z Morlin. Jesli wrocilabym do Polski powtornie staralabym sie o prace w tym zakladzie. Doceniam teraz jaka ochrone mi dawal zaklad i zwiazki zawodowe w tym zakladzie,placa gwarantowana , a uklady istnieja wszedzie czy pracujesz w Polsce czy zagranica tam gdzie jest Polak zawsze jest tak samo.O niskiej jakosci to mozna mowic w UK tam czlowiek do pracy w zywnosci jest zatrudniany z ulicy bez zadnych kart zdrowia a kontrole np z TESCO to jest jeden wielki zart ma byc tylko zbyt i produkt ma wygladac z zewnatrz ladnie ,raz na pol roku trafi sie kontrola dloni i jesli wykryja bakterie to na tydzien trafiasz do pracy na ekspedycji wiec nie warto psioczyc na polskie produkty i doceniac wysoki poziom produktow polskich.

kasiek

opinia

A JA JAK ŻYJE JUŻ 53 LATA TO NIE JEM Z TEGO ZAKŁADU NIC.SĄ INNE I SMACZNIEJSZE WYROBY.

katrin

Witam. Możecie powiedzieć ile zarabia się w zakładzie ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakłady Miesne Morliny S,A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
adam

Na czym polega teraz praca na produkcji??? Kto jest kierownikiem, a kto brygadzistą??

heh

Chyba masakra :)

konkret

popieram

...

to jest marka i tyle

Zibii

Pamiętam, wiele lat temu jak związkowcy wynosili pod ubraniami wędliny za przyzwoleniem komendanta strazy przem.Bronka P. o jakich związkach mówimy .

@Zibii

To święta prawda,gdzie nie pójdziesz to najniższa krajowa tak wyrządzili przez te 8 lat że zygać się chce.Rodzinki i znajomi mają więcej niż fachowiec z 30 letnim stażem.Nie polecam nikomu tej firmy tam kariery nikt nie zrobi.

A.

Rodzic przepracował tam 35 lat i w nagrodę zwolniono go. Po ponad roku przyjęli ale za najniższą krajową, a ma współpracować z ludźmi, którzy nie zostali zwolnieni (chodzi o zwolnienie ponad 200 osób parę lat temu) i mają 2 razy tyle co on za tą samą pracę. Sprawiedliwość w wersji polskiej.

Roman

Obóz pracy. Świątek piątek i niedziela. Serio, praca w soboty i niedziele to norma, a nie wyjątek. Nadgodziny to też norma. Nie zostaniesz po godzinach? Dostaniesz naganę, albo Cię wyrzucą. Taki biznes plan ma ta firma. Wolne dni oddają tam kiedyś, ale pracownicy nie mają ustawowych 48 godzin odpoczynku po 5 dniach ciągłej pracy. To tylko jeden przykład łamania praw pracowniczych w tym przybytku. Przydałaby się reorganizacja.

kot

Tak produkcja pracuje we wszystkie święta. Kierownictwo na produkcji to banda niedouczonych chamów po zawodówkach.

berlinka

trzeba czytać gdzie na etykiecie gdzie wyprodukowano , bo Morliny boczku dawno nie produkują .A logo Morlin ma większość zakładu ANIMEX.POZDRAWIAM

berlinka
@berlinka

większość ludzi zwalnia się sama za NN-nieobecności w pracy, lub gorzałę i gadają że ich zwolnili,a zwolnieni się na własne życzenie.pozdrawiam

konsument

kupilem dzis boczek wedzony z Morlin ostroda o nazwie mocno wedzony we wroclawskim REALU chcialbym zeby ten boczek wpirda...ł. ten decydent morlin ktory wpycha takie swinstwo z KNURA do sprzedazy po usmazeniu na patelni zasmrodzilem cale mieszkanie i zapaskudzilem patnie nie pomoglo 4-krotne wygotowywanie smrod szczochami utrzymuje sie caly dzien.Ten producent nie liczy sie z konsumentami uwaza ze Polacy to swinie i zezra wszystko!!!

ostr

Czekałem , że ktoś konkretnie odniesie się do produktów jakie produkują Morliny, a tu same awantury jak w każdym zakładzie pracy-,masz pracę niedobry pracodawca, szukasz pracy winien Tusk. Ale zagranico wszystko pasuje!

anty

dwie rzeczy drogi Panie,po pierwsze bez Zwiazków Zawodowych Pracodawca ma prawo wprowadzić 12 mies. okres rozliczeniowy,a po drugie tylko Związki moga negocjować z Pracodawcą podwyżki dla załogi,ale co tam najlepiej rozwiązać zamknąć i zlikwidować tak??!!

To wszystko bzdety w morlinach niema solidarności ludzie dają się poniżać pracują jak murzyni na premie elity a związki to teoria opłacana przez dyrekcje

ubój
@4135617738

jestem za zlikwidowaniem co to za związki które mają siedzibę u swego pracodawcy pracowałem na uboju i uwieżcie mi nic nie mogą one zrobić dla kogoś sam się trzyma jak tylko morze pamiętam żona syn i On więc oco chodzi tylko dla nich miejsca pracy bo jest obsrany

@4135617738

Gościu głupoty gadasz,skoro pół załogi nie chce a drugie pół chce rypać we wszystkie święta to co Związki Zawodowe mają robić??co by nie zrobiły połowa załogi będzie skrzywdzona!!

helios

A ja uważam że te związki zawodowe to powinni zlikwidować i tak nic nie działają biorą kasę za nic. Zlikwidować związki zawodowe bo są kompletnie nie potrzebne

klan

Klan rządzi pełną parą brygadziści zmieniani jak rękawiczki,już niedługo następny awans czy domyślacie się kto awansuje dalej ,to już widać teraz.

ktoś

Mam tylko nadzieję że przeczyta te wszystkie opinie ktoś kto sie tym zainteresuje ktoś kto będzie mógł przyjżeć się niektórym przełożonym,i w końcu pomóc słabszym naprawdę spracowanym ludziom.Wtedy i firma zyska dlatego że pracownik który nie pracuje pod presją jest bardziej wydajny i lepiej pracuje,i napewno ludzie by nie odchodzili z pracy,a tak przychodza popracują trochę i odchodzą,mówiąc że w takim napięciu nie są wstanie pracować

koleżanka klanu
@ktoś

masz rację ale zgłaszajcie to do związków listownie zostawiając list na bramie ,a oni mają podkładkę do działania bo jedna czy dwie osoby nie poradzą KLANOWI z takim poparciem a cały zakład wie o jaki dział chodzi!!!!!!!!!!!

@koleżanka klanu

co racja to racja ludzie nic nie zgłaszają,nawet anonimowo,a później mają pretensje,a żeby działać trzeba mieć sygnały!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Miesne Morliny S,A - Ostróda

• Jak się pracuje w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Miesne Morliny S,A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Miesne Morliny S,A