Opinie o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Miesne Morliny S,A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Miesne Morliny S,A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

AntyMorliny

Ludzie nie jedzcie tego (usunięte przez administratora), bo sie tylko pochorujecie. Nie znalazłem ani jednego produktu, który nie zawierałby azotanów sodu oraz reszty masy konserwantów jakie ta firma pakuje w swoje wędliny, parówki również do kitu brzuch po nich boli czuć, że je sie totalne gó*no. ODRADZAM KAŻDEMU

Maria
@AntyMorliny

A to inne firmy tak nie pakują? Oni to robią, żeby świeżość zachowały co nie. Daliby radę bez tego czy wszystko za szybko by się psuło?

Xxx

Zgadzam się z wpisami. Praca w Morlinach to jedna wielka masakra. Na zakładzie (usunięte przez administratora) KJ ma wszystko gdzieś bo lepiej żyć w zgodzie z pracownikami niż żeby zwrócić komuś uwagę żeby posprzątał bo jeszcze się obrazi. Kierownicy mają wszystko i wszystkich gdzieś. Żeby kogoś czegoś nauczyć to mówią pytaj innych. To nie jest praca dla ludzi po studiach. Każdy kto ma Studia i chce tam iść to odradzam bo będzie pracował za najniższa i będzie traktowany jak śmieć. Pracownicy, którzy tam pracują nie mają w ogóle wiedzy. Ktoś kto ma pilnować standardów bezpieczeństwa żywności to się na nich nie zna i nie mówię tylko o szeregowych pracownikach ale również o kierownikach.

Aisha

Najgorszy mięsa chyba ze wszystkich firm dostępnych na polskim rynku. Czy kiełbasy morliny i inne przechodzą jakieś kontrole w Polsce? Bo ja zaczynam w to wątpić...

Ana
@Aisha

Żeberka paski morliny jedno wielkie (usunięte przez administratora) same kości chrząstki zero mięsa

krist6

Kiełbasa drobiowa z piersią kurczaka ważna do 18.02.2022 pięknie zaczęła hodować dorodną pleśń. Piszę to 8.02.2022. Do kogo zgłaszać reklamację.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakłady Miesne Morliny S,A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Miki

Zastraszanie, poniżanie,wyzwiska,tak wygląda praca w Morlinach . Ludzie się zwalniają szybciej niż się przyjmują,bo nikt nie chce być tak traktowany i mają dość

Wiktoria

Przepyszne wędliny z morliny gdzie przy krojeniu kiełbasy znajduje się w środku folie.

Niks
@Wiktoria

I w kiełbasie z kurczaka pióra ????

Pytek

W tym zakładzie nieda się pracować (usunięte przez administratora) ludzi i wykorzystują, to jest (usunięte przez administratora)

SZYMek

NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU DLA LUDZI PO STUDIACH, OBIECUJĄ ZE CIĘ ZATRUDNIĄ A NA KONCU KOPNĄ CIE W (usunięte przez administratora) PRACA JAK W LAGRACH PRZEZ DLUZSZY OKRES STAŻU, BRAK PERSPEKTYW DLA LUDZI BEZ PLECOW TUTAJ, NIE POLECAM OGARNIETYM LUDZIOM, ZAL PL.:)

Pikolo

Kupiłem parówki i stwierdziłem że już nigdy nie kupię produktów tego producenta

Mariusz

tego g.wna nie da się jeść .... więc dałem psom ..... nawet psy tego (usunięte przez administratora) nie zjadły .... NIE KUPYWAĆ !!

Majstersztyk

Witam, nie polecam tego zakladu nikomu kto chce cos tutaj osiągnąć, wyższe stanowiska obsadzone rodzina i znajomymi. W zakladzie panuje chaos, pracownicy w wikszosci(70%) to ukraincy ktorzy nawet nie chca pracowac za te grosze, jakosc produktu jest *ujowa ta cala KJ TEŻ, MAJSTER ORZEŁ UJA WIE A PO STUDIACH, KIEROWNIK PRODUKCJI JAK Z EPOKI KAMIENIA LUPANEGO I TAK SAMO OWIJA JAK CHCE COS PRZKAZAC KONKRETNEGO, ZATEUDNIAJA KOGO SIE DA BO Z OSTODDY NIKT NIE CHCE PRACOWAC, OGOLNIE ZAL PL,NIE POLECAM LUDZIA Z WYKSZTAŁCENIEM BO SZKODA CZASU...CHYBA ZE MASZ MALE QMBICJE TO TAM TO OSIĄGNIESZ;')

KSIUT UNIJNY.

SKANDAL TO NAJOBRZYDLIWSZA FIRMA Z JAKA SIE SPOTKAŁEM. WYROBY OBRZYDLIWE I NIEZJADLIWE. MAŁE PAROWECZKI DLA DZIECI TO PAPIER TOALETOWY NIEJADALNY.SKARPETA LUB BRUDNA ONUCĄ CUCHNNA. A TAK A PROPO WASZA OSTATNIE REKLAMA O "MAJOWCE W MA(usunięte przez administratora)NIE KUPUJE MORLIN OD LAT.ZEGNAM.

Piotrek

(usunięte przez administratora) kiełbasa śląska z szynki nie do zjedzenia, tą firmą powinna zająć się prokuratura . Nigdy więcej nie kupie wyrobów tej firmy.

A77Ś

Morliny piękne reklamy,a w rzeczywistości chłam że nie da się zjeść kiełbasy z grilla,,już się nie nabiore,,a ciężko jest odbudować zaufanie u ludzi

Ryszard

Rzadko wyrażam opinie lecz tym razem muszę potwierdzić wiele negatywów co do wyrobów oferowanych przez Morliny. Po tą markę nie złapie nigdy. Po wcześniejszej konsumpcji problemy jelitowe za każdym razem. Więc jak widzę tą markę to od razu omijam. To samo już od innych słyszałem. Więc reklamowanie się jako "dobre mięso i wędliny" to ściema. Odradzam zakupu produktow !!!

BrzydkiZłyISzczery

Witam, dużo negatywnych postów A także prywatnych opinii jakie uzyskałem na temat pracy w Morlinach nie stety się pokrywają. Firma wymaga by pracownik był wydajny. Nie dając przy tym zarobić. A ludzie pracujący z zagranicy np. Ukraina, Gruzja itd. (usunięte przez administratora) za śmieszne 2000zł, kobiety nie mają wsparcia w ciężkich czynnościach. Jest szantaż jeżeli ktoś nie chce zostać po godzinach, plotki i demotywowanie pracowników. Czy ta firma jako pracodawca nie widzi że to nie zakład pracy A (usunięte przez administratora) Wstyd ! Bo ludzie z innych państw nie są w niczym gorsi od Polaków którzy zabijają bąka.

Mariusz

Niestety najgorsze wyroby jakie jadłem. Nigdy nie robię opini. Ale MORLINY na to zasługuje....

zawiedziony konsument

kupiłem kiełbasę białą mroliny, nie do zjedzenia, same grube kawałki białego tłuszczu i wypełniacze, reklamowałem, ale uzyskałem informację, że produkowana zgodnie z ich recepturą, wyrzuciłem, bo nie chciałem się zatruć tłuszczem. Kilka dni temu znajoma kupiła kiełbasę na grila też morliny, choć ją ostrzegałem przed tą marką. Cała do wyrzucenia, sam łój i tłuszcz, nikt z biesiadników nie chciał jeść. Teraz moi znajomi i ich znajomi tą markę będą omijać szerokim łukiem. Przestrzegam też innych, aby nim zakupią dwa razy się zastanowili. Dziwię się, że polskie instytucje kontrolne nie zabronią produkcji takiego szajsu

Asia 1234

Witam Czy może ktoś mi odpowiedzieć jaka jest teraz sytuacja w Morlinach w Ostródzie jak tam się pracuje czy w miarę znośna atmosfera i jak z zarobkami .Proszę o w miarę rzeczowe odpowiedzi .Dziękuję

Justa

"Fantastyczny" boczek wędzony, paczkowany, zrobiony z knura, czyli tucznika, który został uśmiercony razem z jądrami, stąd ten obrzydliwy smród. Ten zapach znika z mieszkania po kilku godzinach. Brawo WY!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Miesne Morliny S,A - Ostróda

• Jak się pracuje w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Miesne Morliny S,A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Miesne Morliny S,A