Opinie o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Miesne Morliny S,A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Miesne Morliny S,A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Miesne Morliny S,A w Ostróda

Hr z kulturą na bakier

Rekruterzy z działu HR, pojęcie kultura w szkołach było pomijane, jeżeli obiecuję się odzew w ciągu kilku dni od rozmowy, to wypadało by poinformować, nawet o negatywnym wyniku rozmowy. Świadczy to tylko o braku profesionalizmu oraz braku szacunku do potencjalnych, obecnych oraz byłych pracowników

Maciej
@Hr z kulturą na bakier

Wielka szkoda że firma się nie odezwała, może jednak proces rekrutacyjny nieco się przedłuża i niedługo dostaniesz odpowiedź? Co do samej rekrutacji - jak ona przebiegała, możesz opisać coś więcej?

Szczypiorek

Jajka,becon cebuleczka i mołotow

Oxy

We arę one NATION

Nic

Będziesz miał fajnie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakłady Miesne Morliny S,A się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Pracownk

Ja tych kaskuw się nie boje . Krzywdy mi tu nie zrobią, bo mój brat by ich pozamiatał z tej planety..

Oxy

Nie toleruje poniżania osób o których się nie mało wie,; czyli Ty pedale w błękitnym kasku nie podałeś mi ręki bo chciałeś mnie upokorzyć tylko dlatego że te (usunięte przez administratora) w pomarańczowych Ci nagadali ..

Wieprz

Świnki świnki świnki...

Trucker

Jestem kierowcą i tak zjebanneej firmy to jeszcze nie widziałem odradzam współpracę Z ta firma (usunięte przez administratora) brut i ptasia grypa

Kamila
@Trucker

Szczerze mówiąc, to Twój wpis jest średnio pomocny. Mógłbyś napisać nieco bardziej merytorycznie? Bardzo byś pomógł osobom szukającym informacji o pracy w firmie. Co konkretnie nie odpowiada Ci w Zakłady Miesne?

Ruzwelt
@Kamila

Duma i Uprzedzenie od pewnych osób na dziale expedycji i i ich niekompetencja, chyba stanowiska ich przerosły...

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Konko

Całe na konto

Irek

Zastanawiająca jest taka cisza na forum. Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

opat

To, że ktoś skończył studia nie znaczy, że zna sie na pracy. Tu doświadczenie robi swoje.

malutka

Mam dziś jechać pierwszy dzień do pracy w Morlinach przez firmę Randstad...Brygadzistka w piatek już nas wysmiala, że skoro przez randstad to nie jesteśmy normalni. Mało tego... jeszcze nie zaczelam pracy a juz jakas kobieta wydzierala się na mnie (i nie tylko na mnie). Zastanawiam się czy nie zrezygnować, ponieważ że wzrosty też się śmieją,doloze jeszcze to-straszyli nas, że jak zaczniemy prace to dopiero mamy się bać... Nie wiem co o tym myśleć, może osoby słabsze nie powinny tam zaczynać pracy

as przestworzy
@malutka

chodzi o to, ze tam plebs bez szkoly z rguly pracuje. nonstop arbeit, zero prywatnosci dlatego sie chwytaja tanich i prymitywnych "rozrywek" typu opierdlanie (usunięte przez administratora) komus za innosc. Mentalna bieda z nich bije. kiedys ich wsoolczulem ale teraz (usunięte przez administratora) mam, bo sa dorosli. nikt nikomu nie bronil sie uczyc, tyle, ze inni debile ich by wysmiali, bo sa slabi psychikcznie dlatego poszli z nurtem i sie nie doksztalcali nalezycie. teraz czuja sie gora, bo pracuja tam pare lat a i tak (usunięte przez administratora) z zycia maja. frustracja rodzi agresje. ja tam jutro sie zglaszam i jak tylko uslysze cos w moim kierunku to mimo wszystko wale w morde. niewazne kto to bedzie. z plebsem trzeba radykalnie, chociaz i tak to ich nie zmieni. na debilizm nie ma leku, pamietaj ;)

I znowu zlapany p.Irek byl na bramie za alkohol ale znow szanse powrotu mial (usunięte przez administratora) te kadry normalni ludzie powrotu nie mają szok

haha

"Obserwuje, i tak obserwuje... was dyrektorzy, kierownicy nisko w "plebsie" urodzeni, słoma z butów wystająca, co za elitę, i panów się macie... i was haccpy, technolodzy, pseudointelektualiści... co niskobudżetowy żal, i gorycz się przez was przelewa... i was majstrowie, brygadziści, z plebsu wyciągnięci, bez wykształcenia, z wysławianiem problemami, o zarządzaniu zasobem ludzkim nie mający pojęcia... i was robotnicy w "second-handach" z kredytami do końca życia... obserwuje was, i z zachwytu nie mogę wyjść, że w dobie komputerów, internetu takie rzeczy mają miejsce."

Waws
@haha

Ten zakład to wstyd dla Polski, nie wiem jak na produkcji ale w pomieszczeniach zewnętrznych syf brud i tylko karaluchy tu brakuje albo nie zauważyłem. Nigdy już nie kupię wyrobów z Morlin

Meys
@Waws

Zapraszam za odre to dopiero smrod zobaczysz ja odpuscilem zaklad miesny w Bon jak zobaczylem mycie miesa w oleju bo zielokawe sie zaczelo robic

Aneta

@malutka, napisałaś, że obawiasz się rozpoczęcia pracy. Czy te obawy były słuszne? Myślę, że użytkownicy forum mogą być zainteresowani Twoimi wrażeniami ze współpracy z Zakłady Miesne Morliny S,A. Mogłabyś opisać swoje codzienne obowiązki i atmosferę występującą w miejscu pracy? Czy możesz liczyć na wsparcie współpracowników?

Troool

Te wszystkie ich bony itp to ściema jest

Jasiek

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie, szkoda że tylko to potrafią!!

Aneta

@ONA48rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w Zakładach Miesnych Morliny S.A. Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie oraz tego jakie benefity oferuje ona pracownikom.

Pozytywny

Wiesz co, pisanie capslockiem też nie jest najwyższym wyrazem ogłady, ale co ja Ci będę mówił, wiadomo, że tak jest a nie inaczej, moim zdaniem wartościowa firma

ONA48

PRACA MI ODPOWIADA ALE PRZELOZENI PORABANI ZERO KOMUNIKATWNOSCI Z PRACOWNIKIEM TYLKO ZASTRASZANIE........ZWOLNIMY ......TERAZ MAMY UKRANCOW...............PROSZE................NASZA INTELIGENCJA WSTYD

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Miesne Morliny S,A - Ostróda

• Jak się pracuje w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Miesne Morliny S,A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Miesne Morliny S,A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Miesne Morliny S,A