Opinie o Drosed S.A. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drosed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Drosed S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drosed S.A. w Siedlce

Pracownica

Witam. Czemu taka cisza na forum? Czy tak już żle że zakaz wpisu? Wysyłają Polaków na urlopy A Ukraińcy pracują coś z tym nie tak? (usunięte przez administratora)

@Pracownica

Czemu taka cisza bo polacy pozwalają sobie wejść na głowę. Brygadziści przeżywają wielkie miłości z ukrainkami i zwykli pracownicy też Ukraina rządzi a Polacy się boją własnego cienia i tak się dzieje

Nowa

Orientuje się może ktoś jakie są zarobki na drobiarskim? I jaka jest stawka na umowie? Bo nie wiem czy się opłaca iść tam do pracy.

@Nowa

Akord jest a wypłata różna co miesiąc inna jak masz kogoś w kantorku to całkiem w miarę będzie bo dopisują pupilom a jak bez układu chcesz przyjść to brak szacunku będą jechać po tobie i ciągle na najgorszym stanowisku na ubój chodzież czy chcesz czy nie i takie inne historie na prawdę chcesz tu pracować jak mam być szczery to lepiej idź do biedry poważnie przynajmniej czysto a nie w tych kurach zimno i mokro. Pozdro

B
@K

Na umowie jest napisane rozliczenie grupowe akord czyli czarna magia nigdy się nie doliczysz

Kamera

Czy kamera nagrywajaca obraz i dzwiek na stolowce jest legalna??? Co na to kodeks pracy? Moze trzeba powiadomic inspekcje pracy

Czerwona czapka
@Kamera

Jak narazie to kamera zdjęta bo w innym miejscu była potrzebna. A szkoda bo może kierownik i cała reszta usłyszeliby co o nich myślą pracownicy. Jeszcze jest opcja że mógł słyszeć bo w pierwszych dniach nowej stołówki było ostro.Brak krzeseł kubków . Panie sprzątaczki opłuczą pod kranem i dają kolejnej osobie. A swoich nie można mieć. Takie zasady niby. A co jeśli ktoś nie je tych zup? I nosi swoje kanapki.

@Czerwona czapka

masło maslane te wpisy.ale uprzejmie trzeba poprosić szanowną dyrekcję i kierownictwo aby raczyli się wypowiedzieć wobec szczególnej sytuacji epidemiologicznej.

Znieście premie chorobową, przez was ludzie przychodzą do pracy bez względu na swoje zdrowie.

Korona

Dokladnie chodze i bede chodzil z koronaW. Kasa bedzie a i do kierownika sie pojdzie.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drosed S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.

Jaka płaca na rękę - zawieszanie żywego drobiu (kurczak) ? Praca po ile godzin na tym dziale?

Gwiazda
@Paweł

Ludzie jaka płaca? Ws, yscy się o to pytają i owszem przychodzą do pracy, po czym po 2 godzinach pracy stwierdza że jednak nie jest matala pracę przygotowany. Pieniądze większe niż w WD ale i praca nieporównywalnie cięższa.

Niekompetentna kadra zarządzająca. Tak, to prawda, wiele firma traci przez kolesiostwo, wsadza się osoby znajome, a nie wykształcone.

Drobiarz

Tak to prawda że nie kompetentna kadra niektóre osoby nie potrafią sprawdzić zamówień z komputera ale upodlić pracownika potrafią i dlatego pracują. Jest taka pani majstrowa dojechać pracownika potrafi ale pojęcia o pracy zero.

Czerwona czapka
@Drobiarz

Zgadzam się z Tobą ale to nie tylko majstrowa jest taką. Czerwona czapka też potrafi być dwulicowa. Jeśli robisz tak jak ona chce to jesteś kolega ale spróbuj postawić na swoim to będzie Cię przestawiać z miejsca na miejsce. I premìą straszy że zabierze. Tylko jeśli się zostaje po 10 godzin i bywa że prawie codziennie to nie dołoży bo funduszy nie ma. Wczoraj była nowa dostawa pracowników. Sami faceci. Ciekawe czy badania mają bo sam widok odstrasza. A co dopiero praca z nimi. Naprawdę trzeba z tamtąd uciekać.

@Czerwona czapka

własnie.obostrzenia są a u nas ,podobno nie mają badan ,tylko podstawowe.nowa dostawa.moze ktoś z przełożonych stanąłby z nimi do pracy.dogadac się nie można po pierwsze,zasmarkani,oni maj,a inne ph skóry.to nie będzie dobrze.i te normy.nikt NIE MA NIC PRZECIWKO GOSCIOM,tylko powinni pracować w swojej grupie.bo sciana patrzy na czerwono a ten kolor w Drosedzie się nie podoba.

Czy zdarzają się nadgodziny w Drosed S.A.?

Dlaczego się interesujesz???????????????

Drobiarz

Pewnie że są bo dostajesz rozkaz żeby zostać lub przyjść wcześniej nikt się ciebie nie pyta czy możesz. Ale płacą za akord ( powiedzmy) tak to jest liczone że nie dojdziesz swoich racji nieraz tak było że godzin było więcej a kasy mniej najlepiej nie zostawać dłużej ale wtedy przychodzi mistrz i straszy że np nie dostaniesz planowanego urlopu w terminie. Także tak nadgodziny są ale ku chwale drosedu.

Jakie zarobki na stanowisku pH ???

K

Pewnie niezłe ale w tej firmie lepsze stanowiska = szerokie plecy jak takowe posiadasz to masz zapewne szanse A gdybyś chciał na fizola na drobiarski to zawsze i bez pleców abyś tyra jak wół, nic się nie odzywał szkoła nie koniecznie także jak są plecy to na pH oczywiście .

Prawda boli

Śmieszne 2tys netto . Duży teren , zero organizacji pracy . Samochód z GPS i podlsluchem. Niekompetentna kadra zarządzająca. Brak szacunku do ludzi. Dużo obietnic zero realizacji.

Bogdan
@Prawda boli

Piszesz, że podstawa pensji nie jest wysoka. Czy za zrobione targety masz dodatkowe premie lub prowizje od sprzedaży? Takie dodatki mogą znacząco podnieść wysokość wypłaty.

Prawda boli.
@Bogdan

Jasne że są ale target jest zawyżony i nieosiągalny

@Prawda boli

Czyli drosed to drosed nie tylko na hali WD ludzi nie szanują zarząd to prostaki kiedyś na hali po audycie dyrektor do kierownika używał takich wulgaryzmów że ho ho żałosne

@Prawda boli

Nie przesadzaj z tym podsłuchem.

K

Kierowniku czy wziął się pan za jednozmianowców którzy mają dzieci już dorosłe? Trzeba ich przywrócić na 2 zmianowość a ci którzy potrzebują i maja malutkie dzieci pozwolić aby chodzili na rano i opiekował się maluchami

Bea
@K

Tak, to prawda - są osoby, które mają dzieci po 20 parę lat, może też wymagają opieki :)

@Bea

Niektóre może i tak są różne sytuacje ale pracują małżeństwa gdzie dziecko jest w wieku 17 lat i zdrowe

Kantorkowa
@K

Kierownik się wziął, od 2 marca czyli najbliższego poniedziałku już znaczna większość bez "żelaznego alibi" maszeruje na 2 zmiany łącznie z pakownią, wyjątki są na niespodziewane sytuacje życiowe.

@Kantorkowa

A małżeństwo państwa C ona dalej pewnie chodzi tylko rano? A córka lat 17 i zdrowa

Pracownik biurowy

Okazało się że podwyżek w tym roku nie będzie. Zostały przeniesione na rok 2021.

@Pracownik biurowy

W 2020 nie będzie ale na pewno do do 3021 dadzą jakieś 2 grosze dobre i to Ale w biurze pewnie były jak myślicie na pewno marusz dostał podwyżkę i premie(usunięte przez administratora)

@K

z info związków to zebranie 14.02.2020.juz wiadomo,ze nie ma podwyżki nawet o inflacje?

@ja

A jakie to związki jak oni są pozatrudniani w tej firmie to też nie mogą się narazić te związki to sztuka na zebraniu zjedzą paluszki popijając wodą albo kawą później piąteczka z dyrem i tyle są na sztukę jak jedna wielka pani ze związków spisująca palety ruda wredna wiewiórka widziałem kilka razy jak ludzi ma za nic to ona będzie się narażała dla siebie stawki wywalczyli

Gwiazda
@K

Jaki problem założyć związki poza zakładowe.

@Gwiazda

To lipa te całe związki szkoda tych pieniędzy na to (usunięte przez administratora)

Scrooge
@Pracownik biurowy

Wszędzię są podwyżki cen, w sklepach, opłatach itd. Inflacja średnio ok. 10%, można po te 200 zł netto dołożyć (a tym co się pozapisywali do PPK odjąć 50 zł), ale wdrożyć oszczędzanie wody (bo ucieka bezproduktywnie w tysiacach metrów3, wdrożyć oszczędność energii elektrycznej (wyłączanie taśm podczas przerw na posiłek itd).

Podwyżka
@Scrooge

Inflacja to góra 4,4 % więc przestań kłamać że 10.Jak firma żle zarządzana to nic nie pomoże ...praca po ciemku...osczędności wody itp. banialuki. Ale w ubojni nikt wykształcony nie pracuje więc łykają że na podwyżke to pieniędzy nie ma.

<3 Gwiazda
@Podwyżka

O proszę widać YNTELYGENTNY I WYKSZTAŁCONY zabiera głos w dyskusji. Jak widać inteligencja i wykształcenie w parze nie idzie. A ty jesteś na to żywym przykładem. Podwyżka będzie bo musi być na pewno nie tyle ile powinno być. A kto jest temu winien, nikt inny jak pracownicy. Brak zgrania jeden drugiemu tylko patrzy jak swinię podłożyć. A z nie zgranym zespole nie wywalcymy nic. Tak że DROBIARZE weźcie się w garść razem możecie wiele szczególnie w tym czasie lepszego nie będzie!!!!!

GUSław
@Podwyżka

Te 4,4% to chyba wypatrzyłeś w TVP Info (pisowskiej propagandzie) - idż człowieku do pierwszego z brzegu sklepu i zobacz jakie są ceny, żywność podrożała co najmniej o 15%, ale skoro wyzywasz ludzi pracujących w ubojni od ciemniaków a sam wierzysz w 4 % inflację - to pogratulować.

Ubojnia
@Scrooge

Jak otworzysz sobie własną ubojnie to będziesz dawał pracownikom takie podwyżki a tutaj jak ci nie pasuje to spadaj gdzie będziesz miał lepiej. Na Ukrainie inflacja mniejsza niż w Polsce i wezmą twoją wypłatę z zadowoleniem.

Wstyd panie dyrektorze podwyzka czy jałmużna oto jest pytanie

D@

Witam, jakie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej na PH można się spodziewać? Czy to realne ogłoszenie na Pomorskie czy już obstawione, a rekrutacja tylko dla oka.....?

Prawda boli
@D@

Praca na stanowisku pH w tym zakładzie za 2tys netto podstawy . Wymagania z kosmosu . Praca nie jest dla osób ambitnych i wartościowych . Jak masz duże doświadczenie i szacunek do siebie to szukaj pracy w innym miejscu.

Balbinaaa

Wracając do tematu jednozmianowców - to dobrze, że Kierownik się w końcu za to wziął, bo są osoby, które mają dzieci po 20 parę lat (dzieci tych osób już mają dzieci :) i jak Kierownik słusznie zauważył, chyba chodzą z przywyczajenia. Za takich trzeba się wziąc w pierwszej kolejności od "zaraz". Sa sytuacje rodzinne czy dzieci w wieku wczesnoszkolnym - to rozumiem ale perfidnie wykorzystywać czyjąś dobroć to przesada. Mi Szef poszedł na ręke więc nie jest taki zły a tych "z przyzwyczajenia"...na zmiany.

@Balbinaaa

Masz rację są takie osoby które mają dorosłe już dzieci i chodzą tylko rano a ci którzy mają małe dzieci w przedszkolu i żeby te dzieci ogarnąć odebrać itp nie mogą chodzić na rano bo tamci blokują panie kierownik za to się pan weźmie

Kristina
@K

W pierwszej kolejniści na zmiany babcie i dziadków...kilku takich ściemniaczy jest :) chyba że maja w umowie odbieranie wnuczków :)

juzefa

nikomu nie polecam!!

Masz rację. Dla Polaków pracy nie ma a dla nich musi być. Nas wyganiają na urlopy bo Ukraina i czarnuchy muszą pracować. Gdzie tu sprawiedliwość? Ale jak normy nie ma to Polak winien bo powinien za dwie osoby robić albo i trzy.

Święta prawda,aby była norma to w tempie jogging,

Eęeee

Rebiata piszta coś horoszo jest?

Ęeeeee

Drobiarze jak w nowym roku lepiej podwyżki były?

Jertih

Witam, Interesują mnie zarobki realne na zawieszaniu żywych kur jak to tam jest ? Karuzela czy taśma ? Rzeczywiście można zarobić 4000 na rękę ? Jaka umowa ? Mam doświadczenie 6 lat w pracy za granicą w tej branży , obecnie mam 26 lat. wieszałem po 12-14h dziennie więc taka firma myślę nie byłaby złym rozwiązaniem ? Posiadam certyfikaty ważne - teren unii europejskiej na humanitarny ubój zwierząt.

gwiazdor
@Jertih

na zawieszaniu żywego drobiu nawet do 5000t i praca od poniedziałku do piątku

Jertih
@gwiazdor

Dzięki za odpowiedź, teraz rozpocząłem nowy kontrakt w Holandii na gwałt potrzebują ludzi... ale po kontrakcie tam uderzę :) Jak w Polsce można tyle zarobić , zagranica zaczyna być coraz mniej opłacalna .

sixtoten
@gwiazdor

marzyciel

@Jertih

Tak jest super bo drosed jest super

K

Sorry czy w tej firmie poza brygadzistami i majstra na hali są jeszcze Polacy? Poważnie pytam ostatnio słyszałem ze Polacy są w liczbie ok200 osób a ze świata ok 500 słabe to wszystko

K

Jak po świętach drobiarze? A teraz trzeba będzie tony normy wyrobić za wolne chociaż zagranica pracowała teraz to pewnie już Polacy nie mają nic do powiedzenia za granica żądzi na pewno

Zostaw merytoryczną opinię o Drosed S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Drosed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drosed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drosed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drosed S.A.