Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wrigley Poland Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Mobbing

Od pracy za taką kasę małą (3200-3400 netto z dodatatkiem osmiu procent czterybrygad ,i nockami) oczekuje pracy w 80% siedzącej,nie wymagającej takiej w której mogę się kimnąć na nocce i posiedzieć na telefonie normalnie,pograć w dobre gry.Niestety ta praca nie jest taka.Jak myślisz ,że posiedzisz na telefonie lub posiedzisz sobie na luzie na bajerce to nawet nie aplikuj bo ta firma robi tylko wrażenie pozorne na wstępie.3 rozmowy o pracę pracownika produkcyjnego są śmieszne.Szukajcie pracy w której się nie męczycie,a nie latać jak robot.Nie polecam!

Nick

Czyli prawdą jest że pracujące w Marsie Ukrainki romansują z żonatymi pracownikami? Zaczęły od magazynu, ciekawe czy założą zeszycik tak jak w VW?

anonim Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis

Gratulację z nowego miejsca pracy ! Ja niestety muszę codziennie muszę wdychać te szkodliwe aromaty , czasami mam już dość i jestem na siebie zły iż nie podjąłem decyzji o zmianie pracy .Sytuacja w jakiej się znalazłem - ( przyprawione rogi ) nie pozostawia mi wiele muszę zostać jak wielu moich kolegów z pracy po prostu jesteśmy frajerami .

EsPuma Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Kandydat

A jak wygląda praca w święta np Wielkanoc lub Boże Narodzenie? Albo np 15.08? Cała firma ma wolne czy jak?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Wrigley Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Mobbing

huehuehueh
@Mobbing

@ Mobbing - Jak szukasz pracy o zakresie obowiązków jak piszesz, to z takim zaangażowaniem w gapienie się w telefon, firmy typu Facebook i Google może zaproszą cię na rozmowę, ale poza tym, że masz dobry wzrok do telefonu, to nie zapomnij dokształcić kompetencje językowe oraz szereg innych, bo co najwyżej zaproponują ci sam wiesz, co. Ogarnij się, jak i ci, którzy myślą, że praca w firmie produkcyjnej, to popalanie w kibelku i siedzenie w telefonie. Nie za to wam płacą. A nawet jak ktoś decyduje się w akcie desperacji na najniższą krajową, to też niech ma świadomość, że za nic nie robienie firma nie będzie go trzymać w nieskończoność. Takim jak ty powinno się z art. 52 dziękować za nieprzestrzeganie regulaminu. Nawet jak dostaniesz pracę w 80% siedzącą, to i tak będziesz narzekał. Psujesz opinię innym potencjalnym pracownikom i w taki sposób doczekasz czasów, że lepiej pracodawcy będzie się opłacało zainwestować miliardy w maszyny, które non stop mogą pracować, a ciebie pozbawią możliwości zarobkowych. Najlepiej trzymaj się od pracy z daleka, nie chcesz pracy, praca nie chce ciebie. NIE POLECAM TAKIEGO PRACOWNIKA JAK TY NIKOMU !!!

@huehuehueh

Wiesz dlaczego to napisałem? Bo ludzie na kasie zarabiają takie pieniądze bez doswiadczenia i w małych fimrach nie ublizajac nikomu. To jak to sie ma do wielkiej korkpo z takimi etapami rozmow o prace? Telefonicznie,spotkanie 1h,potem jeszcze nie mowia Tobie ile proponują na reke bo nie mogą.Zart.(usunięte przez administratora)Tyle placa .Usmialem sie konkret.

Xxx
@anonim

Szczerze mówiąc pracowałam w tej firmie przez Agencję niestety ale chętnie bym się z tobą zamieniła nawet gdyby mi mniej płacili niż tobie. Więc jak ci nie odpowiada znajdź inna pracę i daj możliwość pracować ludzią którzy chętnie chcieli byc na twoim miejscu.

ona
@Mobbing

Ja pracuje w tej firmie x lat i zarabiam 4 tys zł netto na produkcji ja nie narzekam i większość ludzi co pracuje tutaj na stałe

olka
@Mobbing

To jest przez agencje ja tutaj pracuje 15 lat na produkcji i mam 4 tys zł netto przy 3 zm plus fajny socjal. ten kto ma na stałe nikt nie odchodzi z tej pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dante

Hej, co to za roszady dzieją się teraz, operatorzy maja być mechanikami?

Tech
@Dante

No mniej więcej. Z tego co wiem to operatorzy mają samodzielnie dokonywać regulacji przezbrojeń itp. Mechanicy mają tylko dokonywać typowych napraw. Wspomagać ich mają zewnętrzni i uczyć się od nich. Dział techniczny ma być zredukowany o 50%. Moim skromnym zdaniem jest tu drugie (usunięte przez administratora) A mianowicie likwidacja DUR i przekazanie utrzymania zewnętrznym. Tak się działo w innych firmach gdy DUR za dużo kosztował zakład lub ktoś chciał na tym zarobić

Tech
@Tech

Nie rozumiem dlaczego usunięto słowo (usunięte przez administratora) Sformułowanie "drugie (usunięte przez administratora) chyba nie jest wylgaryzmem?

Foggy
Kandydat

Cześć, myślę nad pracą na produkcji, czy jest możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez Wrigley? Jaka jest ogólna atmosfera w firmie, ew zarobki na niższych stanowiskach, ew. obciążenie pracą? Jak wygląda rotacja? pozdrawiam

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zwykły pracownik
@Pytanie

Zdecydowanie nie! teraz tylko wydajność - oczywiście piękne słówka są ale jak co do czego to program naprawczy

Były
@Zwykły pracownik

Niestety masz rację. Mówić to oni potrafią te swoje korporacyjne gadki że niby najważniejszy współpracownik i te swoje pięć zasad. Ale rzeczywistość jest inna. Jak Ci się noga powinie to nie ma żadnego gadania. Wylot i tyle. Ja już nie pracuję w wrigleyu i z perspektywy czasu nie żałuję tego. Teraz mam pracę za podobne pieniądze i na dwie zmiany z wolnymi weekendami i bez takiego stresu. Nie ma też takiego konfidenctwa jak w gumach. Wciskanie kitu że połowa Poznania chce pracować w gumach to pic. Życie zawodowe poza wrigleyem istnieje i jest niejednokrotnie lepsze.

@Pytanie

Atmosfera u nas na dziale Utrzymania Ruchu bardzo rodzinna lecz na Produkcji niestety nie ponieważ dużo pracowników jest po prześciach rodzinnych tz. żony przyprawiły im rogi i to widać gołym okiem i bardzo żałuje że nie mogę im pomóc !!

Taki tam były

Odradzam pracę w tym miejscu jeśli jesteś przez agencję. Gdy ulegniesz wypadkowi z nie swojej winy poza miejscem pracy i jesteś na L4 około miesiąca,jednak zależy ci na pracy i powrocie do niej i lada dzień jesteś gotowy do powrotu, to się nie doczekasz, (usunięte przez administratora)rezygnują z ciebie bez słowa pod koniec trwania L4 mimo że sam dzwonisz do nich co tydzień i informujesz jaki jest twój stan zdrowia i co lekarz zadecydował, aby postąpić jak człowiek i być fair według nich, a potem zostajesz pozostawiony sam sobie bo oni nie są fair względem ciebie. Pozdrawiam kierownictwo ze zmiany B, które tak niefajnie postąpiło. Zero w tym samego w sobie człowieczeństwa, więc gadanie, że zależy firmie na pracownikach, którzy serio chcą pracować, ale ulegli pechowemu wypadkowi to pic na wodę.

Nick

Viki
@Nick

Magazynierzy to prawdziwe choloviky, a że żonaci to szczegół który można zmienić. Pisanie o zeszycie jest nie na miejscu, M jest tylko jeden, a romansów na fabryce mnóstwo i to w każdym dziale.

drazetki
@Viki

prawdziwe romasne to tylko z uczymaniu ruchu i produkcji, teraz tam sie wiele dzieje

Powlekanie
@Nick

Muszą sobie dorobić to normalne

Drażetka
@drazetki

No szczególnie zmiana A i pewna pani. Ta ma przerób.

rory
@drazetki

kogoś konkretnego masz na myśli ? :)

Dominika_Poznań
Klient
@Nick

A ty tam chcesz iść pracować czy się bzykać?

Poznaniak
Kandydat

Dzień Dobry. Czy firma Wrigley ma teraz jakiś przestój z powodu koronawirusa, czy wszystkie działy normalnie pracują?

Edward
@Poznaniak

No właśnie, też mnie to ciekawi, ktoś z pracowników powie coś na ten temat? Czy są nowe przyjęcia i czego wymaga się tu od kandydatów? Liczę na jakieś info w tej sprawie.

Operator maszyny
Kandydat

Mam zamiar złożyć CV na stanowisko operatora maszyny, czy ktoś by mógł napisać ile mniej więcej zarabia osoba na takim.stanowisku ? Jakie dodatki itp ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Odpowiadam

Nie.

Ja

Czy obecnie zatrudniają?

@Ja

Tak na nowe działy , które aktualnie powstają - dużo można zyskać ponieważ mnie wysyłają na szkolenie zagraniczne .

Lis

Całe szczęście, że PiS chce podnieść pensje minimalną do 4, 5tys bo inaczej to dalej byśmy pracowali za 2tys bo taki jest (usunięte przez administratora) chytry polski i nietylko pracodawca. Bardzo dobrze im teraz ponieważ będą mieli teraz taki sam wybór co pracownik, czyli robić i (usunięte przez administratora) zarobić albo klepać biedę na kuroniu????

lin
@Lis

Alle to nie na rękę tylko brutto w całości ale ceny pójdą w górę ale jakoś staży pracownicy tutaj pracują co maja umowy na stałe .ONI dobrze zarabiają tak w miarę bo zwykła pracownica ma 3500zł netto a to nie jest tak mało na dziewczynę jak w innych płacą mniej firmach .Faceci więcej zarabiają.

Kkk

Witam. To ile wynosi podstawa i ile jest dodatków. Czy są jakieś benefity. Na wakacje czy święta? Premie roczne, kwartalne itp. czy tylko gola pensja przez 12 miesięcy. I jak wygląda sytuacja z podwyżkami?

Nieważne
@Kkk

W 2019r były dodatki na święta wielkanocne, na wyprawkę dla dzieci na nowy rok szkolny, na szeroko pojętą aktywność sportową, na święta BN, nagroda roczna zależna od wyników firmy, pracuje 6 lat i zawsze była. Podwyżki co roku zależnie od twojej oceny rocznej najczęściej jest to 5-10%

Ja
@Nieważne

To w sumie ile można dostać samej podstawy bez dodatków?

Pracownik mars
@Kkk

(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o pracę to mamy tu doczynienia z ludzmi ze landów czyli z poza Poznania , którym praca prosta i schematyczna odpowiada , ogólnie są ludzie bez ambicji i perspektyw zawodowych .Kultura pracy dość niska i mająca wiele do poprawienia więc zapraszamy !

do Pracownika Mars
@Pracownik mars

Wszystko się zgadza za wyjątkiem premii rocznej. Na premię roczną pracuje cały zakład, a wyniki indywidualne są brane do oceny rocznej i podwyżki (lub nie) każdego pracownika (lub współpracownika - jak kto woli). Pracowniku mars, świetna obserwacja ludzi, ale uważaj, masz dużą szansę zostać takim samym.

Marsjanin
@Nieważne

5-10% w życiu takiej podwyżki nie miałem. Średnią podwyżka to wysokość inflacji, a praca do lekkich nie należy. Można zarobić, ale trzeba się narobić.

Orbitka
@lin

Masz rację. Opreratorki tyle zarabiają. A te z długoletnim stażem jeszcze więcej. Podchodzą pod 5k. Pytanie brzmi czy te pieniądze są warte tej kasy? Jedną z zasad tej firmy jest wzajemność. I tą zasadę znakomita większość realizuje w stu procentach. A mianowicie wzajemnie się podpier..lają. Tak. Jeśli masz gdzieś co o Tobie mówią i potrafisz trzymać język za zębami lub masz niską samoocenę i nie przeszkadza Ci psychiczne poniżanie ta firma jest dla Ciebie. Były przypadki że przychodzili nowi pracownicy i po śniadaniu już ich nikt nie widział. Mają jakieś zasady ale jakoś nie widać ich w praktyce. Teraz w firmie źle się dzieje. Nie ma zamówień i produkcja leży. Etatowców zmuszają do brania urlopów. Sezonów się pozbywają-lecą na bruk. A ostatnio to nawet zwolnili mechanika bo złamał jakąś procedurę. Nikt go nawet nie zapytał dlaczego tak się stało, jaka jest jego sytuacja. Tutaj nikt z tobą nie rozmawia. Liczą się procedury i papierki a nie człowiek który na to wszystko robi. Robi żeby kierownicy odbierali swoje kilkanaście tysi. Za chwilę zresztą polecą inni.Najpierw Ci którzy dużo chorują i świeżo zatrudnieni na etat. Ale za to za oknami stołówki rośnie nowa hala. Ciekawe skąd wezmą ludzi do pracy jak mają tak złą opinię z powodu traktowania ludzi

orbitka 2
@Orbitka

Ja pracuje x lat umowa na stałe i mam (usunięte przez administratora) na produkcji ja nie narzekam co roku podwyżka jakas fajny socjal itp.Ze starych pracownic nikt nie narzeka wiadomo tylko te co pracują przez agencje ja nigdy przez takie cos bym się nie zatrudniła.Ja w wregleyu pracuje 15 lat zatrudniałam się gdy miałam 24 lata a teraz mam 39 lat wiekowo i ja nie narzekam.

ona
@Orbitka

Jak nowa hala to przyjmą na produkcję kobiety itp.

Technik
@Orbitka

Co do tego elektromechanika to masz rację. Ale z tego co wiem to znalazł pracę w ciągu miesiąca. Teraz pracuje jako automatyk w prywatnej firmie i na rękę ma tyle podstawy ile w wrigleyu miał ze wszystkimi dodatkami. Do tego system dwu zmianowy z wolnymi weekendami. Moim zdaniem niepotrzebnie to wyrzucili. Ale przynajmniej teraz ma lepiej bo z tego co wiem to chwali sobie nową robotę. Lepszy system kasą tą sama i brak (usunięte przez administratora) procedur.

ona z gum

Ja jestem zadowolona z pracy podwyżka co roku inflacyjna i w miarę dobra wypłata .Tylko ja pracuje x lat bo 15 lat w tej firmie na produkcji .Także ja nie narzekam. Socjal jest super.

Ala

Witam. Mam pytanie. Chciałabym zatrudnić się przez agencję i czy byłaby możliwość dojazdu z Wrześni

Nowy

Witam. Czy w tej firmie potrzebują też operatorów wózków widłowych.? W jakim systemie oni pracuja? 4 brygady?

Rafi88

Byłem zatrudniony przez 9 miesięcy przez agencję randstad we Wrigley-u / aktualnie Mars-ie.Moja opinia?Nie polecam nikomu podjęcia zatrudnienia.Masa przygnębiających procedur i wymagań a pieniążki słabe, poza tym agencją bardzo często się myli w liczeniu...Ludzie są dla siebie dziwni w tym zakładzie , niby się do siebie uśmiechają itd a za plecami obrazują i rzucają sobie kłody pod nogi, istny wyścig szczurów. Szanse dla "sezonów" na zatrudnienie przez firmę określam na 20 %

Zainteresowany pracą

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest stawka przez agencję ile można zarobić mając premie dodatek za nocki z góry dziękuję

Grand

Mam pytanie jprzez jaka agencję można się przyjąć do Marsa .Jaka j stawkę oferuje agencja z góry dziękuję pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 231 ocen.
Wrigley Poland Sp. z o.o.