wrigley poland

Poznań

Opinie o wrigley poland

A.K.

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy pracuje się również w święta takie jak Wielkanoc i Boże Narodzenie?

A.K.
@Pracownik wrigley'a 24.11.2017 19:55
pracujemy!!! Jeśli chodzi o działy takie jak personalny, księgowy czy inne logistyczne ale dział produkcji i pakowania pracuj...

@A.K. 25.11.2017 12:17
Ale rozumiem, że to była zmiana od 22:00 do 6:00 z 31.10 na 1 listopada czy może z od 22: z 1.11 na 2.11?...

Praca odbywała się 1 listopada - zaczynała się zmianą nocną na 22 ...

Ģacie

Czemu młynarz pierdzi przy stole?

Marta

@Pracownik Randstadt a czy w wrigley poland pracują tylko pracownicy z agencji czy też firma zatrudnia pracowników? Czy w takim wypadku są odczuwane inne sposoby traktowania pracowników? Bo rozumiem, że wszyscy, którzy się wypowiadają to pracownicy od agencji.

Dyzio
@Marta 01.12.2017 11:30

Pracownik zatrudniony w wrigley trakuje z pogardą pracowników sezonowych są wg nich gorsi pod każdym względem piąty sort.

Pepe

Wow ale Randstad poszedl podwyżka taka ze będą walić drzwiami i oknami ale z wrigley nie do wrigley. Podstawą niby wyżej ale o kilka groszy a nocna nic się nie zmieniła tzn. obniżyla się do tego co było. . He he stacza się firma i pedzi ku dnu. Wrażenie takie jakby ktoś próbował z zarządzających ta firmę zlikwidować po mału.

Pracownik Randstadt

Wrigley nie oferuje nic pracownikow z Randstad ( i nie sa to pracownicy sezonowi wcale tylko pracujący non stop przez Radstadt nawet 2 lata )Wrigley wykorzystuje ich tylko do ciezkiej pracy , tyle w temacie

Technik Utrzymania Ruchu – Ele

Chcesz tworzyć proste przyjemności by rozjaśniać dni wszystkim ludziom? Nie nie chce wole wypłatę która umożliwi mi godnie żyć. Wrigleju - najbardziej pożądany na rynku pracodawco! Zacznij przyzwoicie płacić a znajdziesz ludzi. Nikt nie nabierze się na twoje propagandowe hasła.

Technik

Witam serdecznie. Czy ktoś życzliwy mógłby mi powiedzieć jak się pracuje na utrzymaniu ruchu? Jest oferta pracy, któraś z rzędu w tym roku. Firma niby duża, poważna, a ciągle szuka techników utrzymania ruchu.O co tu chodzi? Tak wysokie wymagania? Kiepska kasa? Czy może tak jak w niektórych firmach produkcyjnych jak nie ma roboty, to każą robić technikom na maszynach? Chciałbym aplikować, ale nie wiem czy warto sobie zawracać głowę. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

5 zasad

Badanie zaangażowania jak i great place to work czy inne jasno wskazują że jest to świetne miejsce pracy. W duchu wzajemności jeśli ktoś ma jakiś problem zawsze może porozmawiać z innym współpracownikiem celem pomocy w rozwiązaniu problemu :) Jeśli problem jest na tyle duży i nie ma szans go rozwiązać zawsze można szukać takiego miejsca pracy które sprosta indywidualnym oczekiwanią-jak w życiu.

ja
@5 zasad 25.05.2017 20:49

Badanie angazowania im lepiuej nam wyjdzie tym wiecej kasy na wyjscie dostaniemy dlatego wszyscy z marszu zaznaczaja wsoka ocene

Randstadt

Sezonowi mają 11 brutto więc niecale 8 netto nie wiesz to nie pisz glupot

S.E.Z.o.N.
@Randstadt 24.09.2017 17:23
Sezonowi mają 11 brutto więc niecale 8 netto nie wiesz to nie pisz glupot

Ale łeb z Ciebie 8zl netto i huh ! Bez uprawnien na wozki 14-15,20zl brutto/h Z uprawnieniami 14,60-16zl brutto/h za nocki dolicz 2-2,50zl brutto/h oczywiście to jest skandalicznie mało jak na 4 brygady dlatego coraz mniej sezonów przychodzi do firmy .

Ja
@S.E.Z.o.N. 25.09.2017 19:28

to dziwne te stawki bo ja mam 14,25 za dniowkw a za nocke 19,45 brutto

Nadrek

janekQ
@Nadrek 18.10.2017 11:44
Wrigley poland prawie nie ma braków kadrowych. Dobrze to świadczy o firmie , że załoga nie szuka pracy....

bo połowa załogi to pracownicy sezonowi, a wśród nich jest DUŻA rotacja bo pieniądze gorzej niż smieszne !

PRAWIE.......
@Nadrek 18.10.2017 11:44

I prawie nie szuka Technika Utrzymania Ruchu Elektromechanika.

Andrzej

Z tego co wiem, to PH Wrigley'a zarabiają ok. 3 500 netto ("na rękę") podstawy i jeżdżą czarnymi VW Passatami kombi z rejestracją ORBIT. Czy wiecie ile mają wizyt dziennie i czy powyższe się zgadza? Pozdro :)

Dobry
@Andrzej 12.07.2017 14:46

Andrzeju ;) NIKT nie broni aplikować Ci na PH.

mm

Firma to wielka tragedia. Współpracownicy mają Cię gdzieś. Nie można liczyć na ich pomoc. Bo gdy potrzebujesz pomocy podpowiedzą źle a potem śmieją się z Ciebie że coś źle zrobiłeś i jeszcze doniosą przełożonemu. Omijać szerokim łukiem te wielkie dno.

KRZYSZTOF WISNIA WISNIEWSKI

Jaka tu jest chamica w tej firmie,bylem pare dni i zem nie wytrzymal

PRACOWNICA DŁUGOLETNIA

Stare pracownice które pracują x lat to zarabiają 3 tys zl i więcej NA PRODUKCJI PLUS BOGATY SOCJAL JEST.

Mariusz

Może ktoś napisać jak się teraz pracuje, w jakiej atmosferze? Mam zamiar aplikować dlatego podpytuję.

Kolla

Czy jest nadzieja, że coś się w firmie zmieni i będziecie zadowoleni z pracy? Pracownik zadowolony to i firma na tym zyskuje, to jest prawda znana od lat.

Qaz
@Kolla 10.10.2017 22:54

Gdyby zlikwidowali 4 brygady i praca by była tak jak kiedyś na 3 zmiany i weekendy wolne na pewno było by lepiej, sezonowi to już w ogóle są ruch#ni na robotę i p'

Cziko
@Kolla 10.10.2017 22:54

Nie ma nadzieii bo roszada które robią nie pomagają a tylko dezorganizuja . Osoby które nie mają pojęcia wskakuje na stanowiska bardxo decyzyjne.

Faraon

Prosze o zetelna wypowiedz .Ile zarabia magazynier operator wozka. Odpowiedz prosze wyslac na adres przystojniak79@gmail.com

John McClane

Z korporacjami i terrorystami się nie dyskutuje.

Ella

Szkoda ze firma wrigley daje zarobić agencjom a nie ludziom. Wiadomo już od dawna zresztą to Amerykanie udowodnili ze pracownik dobrze opłacanych jest bazie wydajny. Tyle że tu rządzą Polacy a wiadomo też ze są jednymi z najgorszych szefow. Przykład firma brigston dopóki rządzili Polacy była klapa rządzą Koreańczycy i ludzie dobrze zarabiają. A nasi tylko do siebie PRL owski naród

randstadt

Nod dobra moze ni 8 a 9 dla mnie to bez różnicy grunt ze sezonowi tam mają ciężko

S.E.Z.o.N.
@randstadt 26.09.2017 19:25

Na jakim dziale maszynie pracujesz ze Ci ciężko ? Stawka jest fatalna zarabiamy w 2017r. Tyle ile stały staly pracownik zarabial 12-13 lat temu wszystko przez jeb*ną agencje i tak jest w większości zakładów ale nie gadaj że jest jakoś super ciężko bo pracowałem w innych firmach produkcyjnych za jeszcze mniejsze bejmy czasmi 6-7 dni w tygodniu i uwierz mi ze nie raz piekło przechodziłem... na maszynach jak i z ludźmi kolego...

Marta

Jak pracownicy mogą mieć 8 zł skoro 13zł/h brutto to stawka ustawowo ustalona w Polsce. Na pewno nie powinno wychodzić mniej niż 9 zł/h netto. To skąd w wrigley poland są takie stawki?

Randstadt

Czytam te opinie i dam rady dalej. Jeśli chodzi jak traktowani są pracownicy z agencji to uwłacza to ludzkiej godności. Koordynatorzy mają cię w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Największym burakiem. Jest marek nic u niego nie załatwisz , ludziom starszym zlecają ciężka pracę no po prostu wykorzystują ich za 8 netto za godzine , gdzie pracownik wwrigleya ma ok 15 netto za godzine i krząta się po stołówce udając że coś robi. Z umowami też trudno jak nie masz w rodzinie kierownika koordynatora albo kogoś innego z firmy to umowy nie dostaniesz. Ogólnie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Muszę szybko znaleźć inną pracę bo tu czuje się jak śmieć a mam już swoje lata.

Gosc
@Randstadt 23.09.2017 07:10

Jak bym mial 15 zl na reke to juz bym tam dawno nie pracowal... Sezonowi tez 8 zl nie maja tylko wiecej.

Delfi

Pracuje w innej firmie w Poznaniu od 20 lat,z nienaganna opinią,myślałam o zmianie pracy ale czytając o wrigley to się nie dziwię już niczemu,w każdej pracy można powiedzieć jest tak samo z załogą.Wiadome,że ludzie którzy pracują już z długim stażem potrafią wiele,ale niech dają innym szansę sprawdzenia się i nie stresowanie innych,w stresie człowiek gorzej pracuje,nie lepiej wytłumaczyć spokojnie nowemu o co chodzi by szła praca lepiej?Wiem coś o tym bo sama mam co chwilę nowa osobę,a jak już ja nauczę to mi ją zabierają na inne stanowisko.I ja mam dosyć swojej pracy i wyzysku ,że też muszę zapieprzac za innych , ale cóż,masz rodzinę i rachunki,trzeba pracować dalej .Myślałam by przenieść się do Waszej firmy ,ale chyba niema sensu,kiedy ktoś ma być traktowany z góry,że nic nie potrafi ,nie znając człowieka,a za chwilę zostać wogole bez pracy.Dzieki,wybieram swoją sprawdzona firmę.

IZA
@Delfi 15.09.2017 18:46

ALE KOŁO 3 TYS ZŁ BADZ PONAD SIE ZARABIA ZWYKŁA PRACOWNICA MA Z TAKIM STAZEM WIEC NIGDZIE NA POCZATEK TEGO NIE MA PLUS FAJNY SOCJAL TAK JAK W WRIGLEYU WIEC ZAKŁAD ZLE NIE PŁACIŁ I NIE PŁACI SA ZAKŁADY ZE MNIEJSZE SA ZAROBKI.

Toudi
@Delfi 15.09.2017 18:46

Jest kilka starych klemp które powinni wywalić na zbity pysk wydaje się im ze są niezastąpione i wszystko wiedzą i umieją najlepiej a zachowują się jak dzieci rozkapryszone z przedszkola. Szkoda ze góra tego nie chce widzieć . Mała czystka i zaraz atmosfera byłaby inna. A tak traci przede wszystkim pracodawca szkoda ze nie słyszą jak psy na nim wieszają.

Marta

@We are living in America. America ist wunderbar to nie pytanie do mnie, a do firmy wrigley poland, bo ja dla tej firmy nie pracuje. Ja tylko zarządzam dyskusją, by była na prawidłowym torze, który umożliwia pozyskanie największej liczby rzetelnych informacji, bo jestem moderatorem tego forum/ @Kuba a skąd posiadasz takie informacje? Możesz powiedzieć co dokładnie słyszałeś o firmie?

Kuba

Szukając pracy trafiłem na Wrigley Poland i dowiedziałem się, że mają opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czytałem wpisy na forum i sądzę, że to jedna osoba stara się zrobić dużo złego. Myślę, że prawda wyjdzie.

Marta

Masz rację @Filip ogłoszenie na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu – Elektromechanik (http://www.gowork.pl/praca/obsluga-klienta-call-center;b/poznan;l?oferta_opinie=infopraca.pl14221541) jest ciągle dostępne. Czy Ty pracujesz na tym stanowisku i mógłbyś więcej powiedzieć na ten temat? Pracodawca oferuje pracownikom rozbudowany program szkoleniowy, możliwość rozwoju i awansu zawodowego, atrakcyjne warunki wynagradzania, pakiet benefitów obejmujący między innymi ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, program emerytalny oraz zatrudnienie na umowę o pracę. Powiesz coś na ten temat? Czy wszystko się zgadza w praktyce?

We are living in America. America ist wunderbar
@Marta 25.08.2017 11:34

Nawet w ogłoszeniu Technik Utrzymania Ruchu – Elektromechanik oznaczone jest jako "super oferta". Na propagandę nie żałujemy kasy? - rozbudowany program szkoleniowy Zagadka? może chodzi o szkolenia BHP, może jak ulepić "korpoluda" - możliwość rozwoju i awansu zawodowego pusty amerykański slogan, - atrakcyjne warunki wynagradzania 2500 na rękę żadna łaska w Poznaniu jak się chodzi na zmiany. - ubezpieczenie na życie za free czy odciągane z pensi? - opiekę medyczną dobra rzecz jak się naprawdę choruje. Fuchy na chorobowym nie odwalisz - program emerytalny free czy odciągane z pensi?

We are living in America. America ist wunderbar
@We are living in America. America ist wunderbar 30.08.2017 20:19

Technik Utrzymania Ruchu – Elektromechanik Może aby zachęcić kandydatów w następnym ogłoszeniu zamiast SUPER OFERTA. Wstawić: KTO PRZYŚLE CV CZTEROPAK GRATIS !!! KTO PRZYJDZIE NA ROZMOWĘ FLASZKA GRATIS !!!

Norbi

Nie ma idealnych firm, ludzi również. Jeśli komuś praca w firmie nie odpowiada to lepiej ja zmienić dla dobra wszystkich.

American Big Qutas

"Wrigley nie jest zwykłym miejscem pracy. Jako część Mars Incorporated tworzymy wielokulturowy zespół składający się z ludzi wzajemnie się inspirujących. Nasi Współpracownicy to nie tylko światowej klasy profesjonaliści, ale także niesamowite osobowości. Dlatego do naszego zespołu szukamy tych, którzy potrafią nadać pracy większy sens i lubią mieć wpływ na to, co ich otacza." Co przez ten slogan Korpolud rozumie. Szukacie motylków żywiących się nektarem? Napiszcie ile zarobi Technik Utrzymania ruchu.

Lechu

Jak firma jest dobra to nie mają nawet ofert pracy. Szkoda bo miałam zamiar aplikować do firmy ale skoro nie ma ofert to zbyteczna moja fatyga. Nawet na forum nie można się zbyt dużo dowiedzieć o firmie i pracy. Chyba, że ktoś słyszał o nowych etatach i mógłby coś napisać?

Filip
@Lechu 15.08.2017 14:08

Lechu skoro miałaś aplikować, to aplikuj od kilku lat od kilku lat szukają technicznych. W internecie znajdziesz ogłoszenie Technik Utrzymania Ruchu. Płacą bo muszą. Firma to typowy amerykański fajans. Wielkie slogany nic pozatym.

Obserwator

Jesteście pewni, że nie można o firmie napisać coś pozytywnego? Nie ma idealnych firm tak jak nie ma idealnych osób. Błędy mogą przydarzyć się każdemu trzeba tylko wyciągać z nich wnioski i dalej pracować.

American Big Qutas

Szukają od kilku lat Techników Utrzymania Ruchu – Elektromechaników. ale Jelonek Bambi, zaprzyjaźnił się z królikiem Tuptusiem i skunksem Kwiatkiem. Bambi poznałą łanię Felinkę, W zimie mama Bambiego została zastrzelona w lesie podczas polowania i nie będzie więcej JELONKÓW.

Paletnik

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy Wrigley ma jakieś potrzeby pracownicze? Nigdzie nie mogę namierzyć żadnej oferty a chciałbym tu pracować tym bardziej, że słyszałem o firmie dobre opinie. Niektórzy narzekają ale sami sobie robią piekło w pracy bez sensu.

Zaza

Niestety prawda z tym ze traktują cie źle ale to głównie współpracownicy a dokładnie baby są tak wredne ze brak słów. Atmosfera fatalna szczególnie zmiana d na pakowaniu. Ale myślę że zło do nich wrócić tyle ze podwójnie. Oby tak się stało.

Jestem bardzo ciekawa jakim stażem pracy mogą pochwalić się osoby narzekające na wysokość wynagrodzenia? Pół roku czy krócej? Może trzeba popracować , pokazać co się potrafi i dopiero oczekiwać dobrej pensji.

Nick
@Pracownik 31.07.2017 10:36

co sie potrafI?lamac guume?nie badz smieszna,to praca dla roboli z podstawowym wyksztalceniem

Jagoda

wyzysk za grosze..bylam pol roku i dzieki bardzo,nie mam zamiaru nigdy tu wracac,smiech na sali,i traktuja pracownika..sami wiecie jak

WRIGLEYOWA
@Jagoda 31.07.2017 07:13

TYLKO TE STARE PRACOWNICE CHODZI MI O STAZ PRACY TO MAJA 3 TYS ZŁ NA REKE NA PRODUKCJI I NIEZŁY SOCJAL WIEC MAŁO NIE PŁACA TYLKO NIESTETY NIE MA PRZYJEC BEZPOSREDNIO PRZEZ ZAKŁAD I DLATEGO GROSZE PŁACA TAK JUZ JEST W WIEKSZOSCI ZAKŁADACH.

U

Ta fabryka to dno, pensja rzenada

Marucha

Beznadziejna robota za najnizsza krajowa,fatalne warunki i wynagrodzenie,nie polecam,zwalniajcie sie poki mozecie

Baśka

Firma ma raczej stabilną załogę i niewiele ofert pracy co się chwali.

Leo

Często zwalniają nowych pracowników czy mozna liczyc na dłuższą kariere w Wrigley?

Pracownica

Wrigley to firma z ustabilizowaną pozycją na rynku światowym. Pracuję w takiej znanej firmie i to jest dla mnie dodatkowy powód do zadowolenia. Wiele osób n ie pracuje jak trzeba , maja później problemy !

Master of puppets

Witam ile można zarobić jako pomocnik produkcji i jak wygląda system pracy?

Nowinka

Jaka jest prawda o firmie. Słyszałem sporo dobrego a tu niektórzy nieźle oskarżają firmę. Chociaż takie forum nie jest obiektywne ale sieje zamęt i nowi sie boją.

wrigley

Ale jak ktoś pracuje tam normalnie przez zakład z umowa na stałe dziewczyna to ma 3 tys zł na reke nawet ponad na produkcji.

NnN.

Hej jak wygląda praca jako PH w Wrigley? Na pracuj.pl jest sporo ogłoszeń. Jakie warunki, samochody? z góry dzięki za odp :)

Nowinka

Świetna firma, ale nie dla wszystkich, niestety taka prawda

@Nowinka 24.06.2017 14:35
Świetna firma, ale nie dla wszystkich, niestety taka prawda

Na pewno firma nie jest dla Techników Utrzymania Ruchu – Elektromechaników, którzy muszą utrzymać rodzinę płacić rachunki. Młodzi single którzy mają wikt i opierunek u rodziców mogą startować. W Poznaniu w ciągu 2 wekendów na pewno przepijecie cała wypłatę. Mile widziani są również "jelenie" chociaż to gatunek rzadki. Ponieważ "Lasy rzedną świat się zmienia coraz trudniej o jelenia"

Eda elektryk
@American Big Qutas 26.06.2017 20:31

Technik Utrzymania Ruchu Elektrotechniki pracujący obecnie niestety w Niemczech. Techniczni we Wrigleju zarabiają kopiejki. Szkoda czasu. We Wrigley nikt cię nie doceni. Nadmuchany balonik.

Norbi

Czy przedstawiciel ds. sprzedaży i merchandisingu ma w firmie dobrą pozycję? Jakie poza pensją profity mogą go dotyczyć? A tak ogólnie to w firmie dobrze się pracuje? Jeszcze jedno pytanie jaka umowę i na jaki czas firma podpisuje? Dopytuję na forum , lubię być przygotowany.

dd

ta firma to wielkie dno. Kierownicy do niczego. Współpracownicy to zbieranina różnego elementu. Teraz zatrudniają byle kogo.

Józek

Widziałem ofertę pracy dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. Może ktoś ma wiedzę w tym temacie? Jakie warunki stawia firma na początek? Czy wynagrodzenie jest w porządku? Słyszałem trochę dobrego o firmie.

student

Cześć, Czy ktoś wie cokolwiek na temat programu EELP Wrigleya? Czy da się czegoś nauczyć, jakie są mniej więcej zarobki, czy jest perspektywa jakiegoś rozwoju po programie?

Zostaw opinię o wrigley poland - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wrigley poland