Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Zaciekawiony

Na jaką kasę może liczyć operator?

Operator
@Zaciekawiony

Na start 4200 brutto + dodatki

@Operator

4000 brutto tez mi mowili 4200 a na umowie dostalem 4000 brutto

witam wszystkich mam pytanie , jakie sa zarobki i obowiazki operatora wozka widlowego ? dzieki za odpowiedz

Pracownik.

Ludzie przychodzą do pracy i zaraz po kilku dniach odchodzą.Sama praca jest bardzo słaba...A do pracy rozmowa przez telefon,rozmowa z kierownikiem i HR 1h osobiście,jak na stanowisko kierownicze śmiechu warte.Nie polecam

Absolwent

Czy pracując w Wrigley można stać się rogaczem jak Wąski , Profesor , Mucha ,Redzik , Miód ,pytam ponieważ nie lubie(usunięte przez administratora)

Abc1

Duża rotacja pracowników na produkcji? Jak wygląda proces rekrutacji i system pracy?

Edward
@Abc1

Podłączam się pod pytanie. Z mojej strony dodam tylko jedno zapytanie, bo to dla mnie ważne - czy Wrigley oferuje stabilne zatrudnienie? Dzięki.

Arek

Dobry pracodawca to pewnie dlatego rzadko tu zostawiacie informacje o atmosferze i zarobkach?

Gościu

Jak wygląda ten grafik ?Słyszałam że to jest zmiksowany system 8 godzinny z 12 godzinnym, czy to prawda?Jak on wygląda jeżeli ktoś ma ten grafik proszę o przesłanie.

Ktos
@Gościu

Wyślij nr telefonu to ci powiem co i jak w tej firmie , pracowałem tam dość długo

Xyz

A ja tak z innej beczki nie chce ktos deputatu sprzedac? A jesli tak to za jaka kwote

Alergik

Czy alergicy poradzą sobie na produkcji? Mentol powoduje u mnie ostry katar i łzawienie oczu, z pylem wytrzymuje.

Maja
@Alergik

Alergia alergii nie równa, myślę, że takie kwestie najlepiej rozwiązuje lekarz pracy. Na pewno w procesie rekrutacji można poruszyć te kwestie, ale nie wiem czy jest to tak aż tak wiarygodne, jak opinia specjalisty na temat możliwości pracy w konkretnych warunkach.

sindi

Pozdro dla Przemasa od fanek!

Duch

I chciałem spytać się o zarobki.

Halina
@Duch

Podpinam się do Twojego pytania, choć widzę, że niektórzy komentujący chętniej wpisują tu dane personalne kolegów, co jest niezgodne z regulaminem forum GoWork.pl, niż dzielą się obszernymi i rzetelnymi opiniami na temat pracy we Wrigley Poland. Mam nadzieję, że się to zmieni i dowiemy się tutaj więcej o warunkach tej pracy.

@Halina

To pytanie jak i drugie poniżej o system pracy zadałem wieki temu i echo, podejrzewam że jakby ktoś puścił jakąś plotę to szybko by się ludzie tutaj rozpisali.

Kobieta pracująca ;)
@Duch

Pracuję w firmie 11 lat na stanowisku operatora maszyn. Zarobki (usunięte przez administratora)na rękę pracując w systemie czterobrygadowym. Najbardziej „uporczywe” są weekendy 12H w sobotę ale ogólnie polecam, wszystko poza jedzeniem serwowanym przez firmę zewnętrzną na stołówce na duży plus. Ludzie przyjaźnie nastawieni, atmosfera spoko, nie ma „wyścigu szczurów” między pracownikami. Robić swoje, nie stresować się bo nie ma powodów;)

@Kobieta pracująca ;)

Hej :) a możesz mi przedstawić po krótce system w jakim pracujecie? (Grafik)? Będę bardzo wdzięczny.

Nowa

Znacie Slawka Ch. podobno inzynier?

Deri
@Nowa

Tak pan Sławek jest inżynierem mechaniki, posiada bardzo dużą wiedzę oraz były jednym z najlepszych mechaników w dziale technicznym.

Duch

Witam wiem że macie na produkcji system 4-brygadowy ale jak to się rozkłada w tygodniu? Poniżej przykład o co mi chodzi 1122333WW 1111W2222W3333WW

Kierownik

Pozdrawiam, Mechaników którzy opiekują się produkcją z zmiany D którzy na nockach patrzą tylko gdzie iść spać po kątach

Wojtek
@Kierownik

ale nie tylko ta zmiana zatrudnili w ostatnim roku młodych co myślą tylko jak wejść na miejsce starych albo awansować. wlepieni w telefony na nockach

Janusz

W firmie coraz gorzej, własnie obniżyli dodatki ( za prace 4-bryg. i nocki), pełno pustych sloganów typu "połowa poznaniaków bedzie chciała u nas pracować, " jak tak dalej pójdzie to nikt tu nie przyjdzie do pracy, jakieś projekty w większości nikomu niepotrzebne które mam wrażenie są robione na siłe, maszyny w coraz gorszym stanie technicznym, coraz wiecej dyrektorów i kierowników od byle czego którzy sami chyba nie wiedzą do końca czym się zajmują , zapomnieli chyba kto jest filarem tej fabryki...

Ma

Czysta prawda Janusz

paula
@Janusz

JAKOS stare pracownice tu pracują stażem pracy 10 lat i więcej i zarabiają ponad 3 tys zł plus socjal i na koniec roku jest premia swiateczna bony.

Maxim
@paula

Jakie bony? Premia na święta jest ale żadnych bonów nie ma i nie było przynajmniej od 5 lat jak tam pracuje, zreszta 3 tys dają na start dla operatorów więc operatorki z 15-20 letnim stażem a jest ich dużo mają napewno wiecej.

Wolf
@Janusz

Szkoda, że nie nadmieniłeś przy okazji, że podwyższyli podstawę dokładnie o tyle procent, co zabrali dodatków. Wg mojej wypłaty nic nie straciłem. nawet złotówki, a nawet parę złotych wyszło więcej. A przy okazji za nadgodziny jest więcej bo podstawa jest wyższa. Trochę obiektywizmu kolego. Za dużo TVN-u

ola
@Maxim

To dużo macie premii na swieta jak po 3 tys zł i więcej zależy od stażu to fajnie musicie tam mieć .

Wolf
@ola

Czytaj ze zrozumieniem. Napisała, że zarabiają po 3 tys., a nie że tyle jest premii świątecznej.

@Wolf

Podstawe ci podnieśli dy podnieść komperejszyn , i na pewno stracisz w przysłości.

Aaa
@Janusz

To zupełnie tak jak na lotnisku kierowników więcej niż powinno być i nikt nie za co się wziąć a uważają się za wielce uczonych kierowników i próbują szkolić innych pracowników na niższym stanowisku co taki zwykły pracownik wie lepiej i więcej co ma robić niż taki przemądrzały Kieras No właśnie podpora każdej firmy jest zwykły pracownik który robi największa robotę a nie miliony kierowników którzy Głowno wiedza co to ciężka praca pozdrawiam wszystkich ciężko i uczciwie pracujących roboli :-)

Witam, czy może ktoś udostępnic przykładowy haromogram 4-brygadowy ? z tego co słyszałem w dwa weekendy pracuje się na "12" a dwa są wolne więc jestem ciekawy jak to wygląda. Z góry dzieki

Odmęty
@Marcin

Np. Ranne zmiany piątek 8h sobota 12h niedziela 8h poniedziałek 8h wtorek wolny środa nocka 8h czw. 8h pt. 8h sob.-pon. Wolne. Wt. Rano 8h sr. 8h czw. 8h pt. Wolny sobota nocka 12h ndz. 8h pon. 8h wt. 8h śr. Wolna czw. Popo 8h pt. 8h week. Wolny pon. Popo 8h WT. 8h śr. 8h i tak to wygląda cały czas chyba że jakieś przestoje są czy cus

@Odmęty

Super, dziękuję

Lolo

A czy pracuje tutaj jeszcze Miłosz

gosc
@Lolo

jaki (usunięte przez administratora)bo jest ich kilku.

Janutek. Com

A ile zarabia na rękę pracownik z co najmniej 20 letnim stażem?

@Janutek. Com

Ja pracuję ponad 20 lat i moje zarobki są jedne z najwyższych na stanowisku operatorskim czyli ponad 5000 tysięcy . Wysokie zarobki niosą za sobą wysoki koszt - firma Cię wykorzystuje psychicznie , więc wybór należy do Ciebie.

ONA
@Powlekanie

TO JAK KOŁO 5 TYS ZŁ NA OPERATORSKIM STANOWISKU TO MASZ ŁADNIE W ZADNEJ FIRMIE TAK NIE PŁACA BO UNILEWER MA KOŁO 3 TYS ZŁ NA REKE OPERATORA TAM PŁACA TAK BADZ W KIMBALU BO MAM TAM ZNAJOME I MI MOWIŁY JAK PŁACA.

abc
@Powlekanie

Era dwudziestolatków z takimi pensjami w Mars (Wrigley) powoli dobiega końca...

@abc

Wcale nie powoli są szykowane miejsca na lepiej płatnych stanowiskach tz doświatczenia nie kupisz .......

@ONA

Zobacz ile płacą w glakso.

ya
@Poznań

No to idz tam do pracy bo ja jestem zadowolony z tego co mam.

dw
@ONA

3000 na łape masz po ilu latach w U .... 5tys ale brutto zapomniałeś dodac

george
@Powlekanie

Tak to jest wypłata "słabszego" operatora.Weź jeszcze pod uwagę tych którzy rezerwują sobie nadgodziny u brygadzistów i co kwartał dorabiają grubą kasę nie robiąc nic albo śpiąc na stołówce

@george

Zgadzam się sam często korzystam z przywileju nadgodzin i wypłata wzrasta znacząco czyli można zarobić więcej niż marne 5 tysięcy.

aaa

Ile zarabia magazynier ?? wie ktoś??

operator
@aaa

Powiem tak, szaleństwa nie ma. Między magazynem a resztą jest spora różnica. Nowy pracownik na tym stanowisku zarabia około 2600/2700 zł.

Zyta

Takie podwyżki obiecywali dla tymczasowych a tu nie ma zupełnie nic. Czas stąd spadać . Powinni wszyscy zastrajkowac to mars dostałby po nosie i może by się czegoś nauczyli. Prawda taka ze polak to szuka na wyższym stanowisku i patrzy tylko w swoją kieszeń. Życzę takim aby kiedyś im się nóżka powinęla i zostali na lodzie z ręką w nocniku.

wrigleyowa od lat
@Zyta

Ja pracuje tutaj z 15 lat w tej firmie i nie narzekam to nie jest nasza wina ze z agencji biora ludzi ja normalnie się zatrudniałam przez zakład tylko ze ciężko było się dostać a narzekają ci z agencji to proszę szukac i się zatrudniać bez agencji do zakładów pracy ze starych pracownic nikt nie narzeka bo ma w miare zarobek i socjal.

Zyta
@wrigleyowa od lat

Super ze tak macie szkoda tylko że nas tak traktuje cie z góry i się wyslugujecie. Wy macie socjal i wynagrodzenie na poziomie my nie mamy nic. A tak poza tym to tez narzekacie i być może więcej niż my sezonowi.

@wrigleyowa od lat

Czy na pewno nie narzeka????

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.