Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Technik Utrzymania Ruchu – Ele

"Jesteśmy zaangażowanym Zespołem, o wyjątkowej kulturze organizacyjnej, opartej na Jakości, Odpowiedzialności, Wzajemności, Wydajności i Wolności. Z pasją i entuzjazmem podchodzimy do realizacji codziennych zadań." Następny fajny dowcip. Ha Ha Ha. Na podstawie tego sloganu widać jak osoba pisząca takie brednie jest oddalona od rzeczywistości. A technika nie znaleźliśmy.

@Technik Utrzymania Ruchu – Ele

Zapomniałeś dodać że wolność to jak największa kasa dla firmy mars!

@Pracownik wrigley A czy to nie jest tak, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i jednego będzie satysfakcjonować to, co zarabia w firmie Wrigley Poland, a drugiego nie? Skoro Twoim zdaniem w firmie Wrigley Poland pracownik nie może liczyć na dzień wolny to czy zostało to gdzieś zgłoszone? Zachęcam Cię do odpowiedzi.

@Marta

Marta nie masz pojęcia co może się dziać w korpo.

Yoi

Jaki jest dodatek w firmie za prace 4 bryg. ?

@Yoi

ola

Ci faceci to łamia gume to jacys niedorozwinięci jak chce więcej zarabiać to niech się zatrudniają ma mechanikow operatorów a nie ze narzeka ze zarabia tak mało mechanicy operatorzy dobrze zarabiają i to nie tylko w Wrigley bo w innych tez tylko firma firmie nierowna.

@ola

A wiesz że ci co łamią gme to też operatorzy.?

Butelka

Bardzo dobra firma z korzeniami rodzinnymi. Szkoda że płace zatrzymały się jakieś 6 lat temu. Niestety w ostatnim czasie zachodzą bardzo dziwne zmiany segregujące pracowników na lepszych i gorszych. Powoli Ta rodzinna firma staje się zwykła korporacją gdzie głos pracownika jest wysłuchany ale..... Moje sugestie dla Wrigley Poland Sp. z o.o.: Szanujcie pracownika Lubię atmosferę w Wrigley Poland Sp. z o.o. za: Rodzinna atmosfera, budowaliśmy taki styl przez wiele lat, nie chcemy aby to zaprzepaścić

wrigleyowa 2
@Butelka

Jak się płaca zatrzymała jak co roku jest jakas podwyzka inflacyjna 12 lat temu zarabiałam 2500zł na reke a teraz 3500zł na reke wiec jak się zatrzymała ja jestem zadowolona z płacy i socjalu.

Operatorka
@wrigleyowa 2

Po 12stu latach pracy to powinnaś mieć 5na rękę- z tego można byłoby być zadowolonym...

Operatorka
@wrigleyowa 2

... 3500 na rękę po 12stu latach pracy przy systemie czterobrygadowym (który podbija pensję) to nie są pieniądze z których można być zadowolonym ...

wrigleyowa
@Operatorka

Ty chyba nie wiesz jak w innych firmach płaca ja nie znam takich firm żeby kobietom płacili 5 tys zł na reke no chyba ze ty taka znasz jeśli tak to idz tam gdzie tobie tyle dadza sa firmy gdzie nawet 3 ludzie nie maja.

unia
@Operatorka

Zatrudnij się w kimbalu albo w unileverze tam sa dużo nizsze zarobki niż tu wiec chyba nie doceniasz tego co masz bo ja mam tutaj 3500zł na reke a tam w kimbalu nie maja nawet 3 tys a żeby to mieć to tyraja na nadgodziny mam tam znajome.

nicki
@unia

Jak długo pracujesz we wrigleyu, i na jakim stanowisku?

nicki
@unia

3500 na rękę od podstawy czy z dodatkami?

UNIA
@nicki

NO PRZECIEZ NAPISAŁAM ZE ZARABIAM 3500ZŁ NA REKE WIEC Z DODATKAMI W KAZDEJ FIRMIE TAK MASZ NIE TYLKO TUTAJ FACECI ZARABIAJA WIECEJ JAK OPERATOR MA KOŁO 5 TYS ZŁ NA REKE.

Technik

To idź do biedronki za 1800 jak Ci źle

CIEKAWA
@Operatorka

TO JAK TOBIE MAŁO TO ZATRUDNIJ SIE W TAKIM MILANO ZA 2 KOŁA NA 3 ZM WTEDY DO CENISZ TO CO MASZ.

zyz

najgorsza chyba firma w Poznaniu znajoma pracuje tam już trochę czasu prowadzą rekrutacje na stanowiska mówią że sie na daje a na koniec nawet nie mają czelności poinformować że sie nie dostałą i tak non stop szkoda czasu na taką firme mam nadzieje ze znajdzie prace gdzieś indziej szybko

Dlaczego taka firma jak Wrigley tak długo szuka elektromechanika ? . Nie ma chętnych czy może jest jakieś cwaniactwo z strony zatrudniających ?

Technik
@Zainteresowany

Ciężko powiedzieć. Są dwa etapy rekrutacji. Jeśli ktoś ma wiedzę, to nie ma z przebrnięciem przez nie żadnego problemu. Wymagania też chyba nie są aż tak wielkie. Zarobki przyzwoite. Jasne, że można zarobić więcej, ale też wiem, że niektóre renomowane firmy płacą mniej.

Technik Utrzymania Ruchu – Elt

Rozmowa kwalifikacyjna we Wrigley ma na celu sprawdzenie czy jesteś na tyle zdesperowany aby wegetować za marne grosze.

Technik Utrzymania Ruchu

Jasna informacja dotycząca widełek płacowych w ogłoszeniu o pracę jest rzeczą oczekiwaną przez rzeszę bardzo wielu Techników Utrzymania Ruchu, może ich zmotywować do zzatrudnienia we Wrigleju, może ich zachęcić do tego.

Technik Utrzymania Ruchu – Ele

Chcesz tworzyć proste przyjemności by rozjaśniać dni wszystkim ludziom? Nie nie chce wole wypłatę która umożliwi mi godnie żyć. Wrigleju - najbardziej pożądany na rynku pracodawco! Zacznij przyzwoicie płacić a znajdziesz ludzi. Nikt nie nabierze się na twoje propagandowe hasła.

Faustyn
@Technik Utrzymania Ruchu – Ele

Nie ma nie ma nie znaleźli ale wytrwale szukają. Technik Utrzymania Ruchu – Elektromechanik Technik Infrastruktury – HVAC / Technik Obiektu

wrigleyowa
@Technik Utrzymania Ruchu – Ele

Jakos ludzie tu pracują x lat co maja długi staz pracy i jakos nie narzekają na wypłaty bo zwykła pracownica ma 3 przed wypłata na reke i jakos nie narzeka wiec Wrigley dobrze płaci tylko agencja nie wiec to jest rozbierznosc to poszukaj się zatrudniaj przez zakład szukaj pracy na tym poziomie co nam płaca.

wrigleyowa2
@wrigleyowa

Tak jest starzy pracownicy co pracują tu x lat to maja dobrze pod wzglendem produkcji innych zakładow Wrigley płaci ładnie a narzekają agencyjni ze mało im płaca to niech nie przychodzą albo przez zakład niech się zatrudniają .

@wrigleyowa2

A ty myślisz ze my chcemy być przez agencję? Zastanów się co piszesz!!!

ola

Widocznie PASUJE TOBIE PRZEZ AGENCJE PRACOWAC bo ja bym dawno szukała pracy w innym zakładzie i przez zakład a wrigleyu swiat się nie konczy tymbardziej ze teraz większości zakładow jest praca i sa przyjęcia tylko trzeba szukac .

pracownica od x lat
@Technik Utrzymania Ruchu – Ele

Jakos starzy pracownicy nie narzekają na płace i prace i socjal co tu pracują x lat mniej pretensje do agencji ze tak wam płaci bo Wrigley nam dobrze płaci i nie psuj opinii wrigleyowi bo z tego co wiem to Wrigley pod względem płacy jest z jednym z lepszych fabryk spożywczych bo lepiej płaci od unilevereka nivei czy terawity bądź kimbala.

ref
@pracownica od x lat

a już można we wrigleys założyć związki zawodowe?czy nadal GOLDS...... I MACK....NIE ZEZWALAJ I SIĘ Z WAS ŚMIEJĄ?

zajechany

amen!

WRIGLEY
@Technik Utrzymania Ruchu – Ele

sTAZY PRACOWNICY DOBRZE ZARABIAJA BO MECHANICY MAJA PO 5 TYS ZŁ NA REKE ZALERZY OD STAZU I UMIEJETNOSCI A NOWY TO NIECH SIE WYKARZE ZE COS UMIE.

OLGA
@WRIGLEY

WYKAŻE

@WRIGLEY

No nie wiem czy tak dobrze zarabiają bo z tego co wiem to cały czas szukają elektryków i nie mogą znaleźć. Przyjęli nawet jednego jakiś czas temu. Miły uśmiechnięty pogada nawet nie tak jak inni. Ale czy zostanie tutaj zobaczymy bo kasy chyba takiej dużej nie ma.

@Orbitka

Nie zostanie. Ogłoszenie Technik Elektryk się znowu pojawiło znaczy kadrowa wróciła z urlopu.

@Technik Elektryk

No i zostaje. Dowiedziałam się że dali mu już umowę na stałe.

Elektryk
@Orbitka

Zwolnił się bo znowu jest ogłoszenie.

@Elektryk

Że im się nie nudzi szukać tego Technika Utrzymania Ruchu – Elektromechanika. Wytrwali są nie poddają się.

@Elektryk

Nie. Nadal pracuje.

Kevin

Wrigley poszukuje BHP-owca. Czy ktoś mógłby coś napisać o strukturze działu? O poziomie bezpieczeństwa, dużo wypadków się zdarza? Będę wdzięczny za informację.

Kevin
@Kevin

Nikt nic nie napisze? Proszę chociaż o kilka zdań nt. bezpieczeństwa w zakładzie...

@Kevin

Jak dobrze popatrzeć na pracowników to znajdziesz zagrożenie wypadkiem lub prawie wypadkiem .

PIANINI

FIRMA...owszem potrzebuje bo nie ma kto robic...na rynku zero chetnych do pracy ,,mlodzi maja w pompie albo robia jeden dzien albo wcale po rekonansie co ich czeka w pracy...aktualnie firma ratuje sie chorymi i starymi ludzmi ktorzy ledwo dychaja..ogolnie firma schodzu na psy raczej radze omijac wielkim lukiem...co do pensji to proponuje ochronr lub parking bo tak samo wychodzi a nie zostaniecie zajechani

Hubert
@PIANINI

Poziom pracowników tymczasowych odzwierciedla sytuacje na rynku pracy, nikt nie chce robić na umowie śmieciowej za 2 tys wiec przychodzą rożne dziwadła i odrzuty!

@Hubert

Hubet! - to moze rozważ wyższe stawki -wtedy chętni do pracy będą na poziomie ..bo tracicie cennych doświadczonych starych pracowników ....

Ile zarabia operator maszyn?

syn

Mój tata pracuje na maszynie i zarabia 5,5tys z nadgodzinami

ref

a w domu go widujesz ?

@syn

A z jakim stażem pracy i iloma nadgodzinami ?

wujaszek
@syn

brutto czy netto? a jaki staż i linia?

zona wrigleya
@wujaszek

Mój maz zarabia 5 tys zł jako mechanik bez nadgodzin ja zarabiam 3300zł na produkcji w innej firmie wiec ja nie narzekam na kase bo mi starcza na ciuchy kosmetyki wakacje i opłaty itp. i z tego co mi maz mówił ze dziewczyny zarabiają tak ja ja mniej więcej tylko z wyjściami na kawe jest niby problem bo ja problemu nie mam z wyjciem.

I DODAM ZE NA REKE TO JEST

A jaki starz ma maz?

@zona wrigleya

Gdzie tak dobrze można zarobić na produkcji pracując 8 godz i rozumiem ,że 3 zmiany

@Ma

NIE SYSTEM 4 BRYG NIESTETY PRZECIEZ W WRIGLEYU DZIEWCZYNY MAJA PODOBNE ZAROBKI 3 PRZED WYPŁATA

20 LAT MOJ MAZ MAZ PRACUJE W WRIGLEYU

@ZONA WRIGLEYA

Więc pensje ma inną

zona wrigleya
@Ma

No wiadomo ze nowy ma mniej ale kiedyś dorówna w każdej firmie tak jest .

madzia

A firma przyjmuje przez zakład pracy czy przez agencje tylko i czy daje później zatrudnienie na umowę na stałe czy jest szansa.

Sezon

Marta szkoda ,że nie można tutaj wstawić zdjęcia z tym ogloszeniemmysle ,że wtedy było by wszystko jasne ,a tak odp mi pytaniem na moje pytanie

elka

Ja się tutaj dość długo temu zatrudniałam jestem osoba zatrudniona na stałe wiec ja już się przyzwyczaiłam do tej pracy itp. ja jestem zadowolona z zarobku bo ponad 3 tys zł zarabiam i plus fajny socjal jest kiedyś niestety takie czasy przyszły ze dużo jest pracy i ludzie nie chcą tak ciężko pracować młodzi zwłaszcza oni a jak ja się zatrudniałam to miałam 20 lat i wtedy było ciężko się dostać tu mnie się udało i pracuje do dziś a mam 35 lat i dużo dziewczyn tak pracuje i nie narzeka zresztą w każdym zakładzie się tak porobiło .

REF

ZAPYTAM WPROST CZY PO PONAD PO 20 LATACH DZIAŁALNOŚCI W POZNANIU FIRMA POZWOLIŁA NA ZAŁOŻENIE ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH? CZY NADAL DYREKTOR TYPU GOLD I MACK SIĘ Z PRACOWNIKÓW ŚMIEJĄ?

ekla

Wszystkie te złe opinie to pisza pracownicy agencyjni czemu stare pracownice nie narzekają od x lat ja pracuje w tym zakładzie 18 lat i ja nie narzekam bo 3 mam przed wypłata i jeszcze socjal jako pracownik produkcji i większość kobiet tak ma mechanicy i operatorzy maja więcej .

@ekla

Ha ha ha ha nie narzekanie tak ciekawe jak by tak zamontować kamerki oczywiście z głosem w szatniach , palarni ,stołówce . Wtedy byście na bank nie narzekaly i nie piszcie bredni ,że co zły komentarz to pisany przez sezonowych .

Rodzic
@ekla

Elka.Ja ten komentarz zostawię bez komentarza bo to co napisałeś tak jest ale powinnaś dodać ,że np pakowanie ma inną stawkę produkcja inna mechanicy inna do tego jeszcze zależy ile kto ma starzu pracy i kilka innych elementów które układają pensje w zakładzie .A co do pracowników z Agencji nie dziwny się im robią to samo co my za zupełnie inne pieniądze i nie tylko temat rzeka więc dajmy spokój i róbmy wszyscy to co powinniśmy jak najlepiej potrafimy ,a zbędne dyskusje i nie zadko bezsensownie nie połączą nas tylko poroznia .

Pracownik wrigley
@ekla

Co za brednie ! Masz 3 i jesteś happy ? - gdybyś miał trochę oleju w głowie i odliczył te dodatki -ktore masz do pensji ( 4 bryg. , czy za nocki) wiedziałbys że zarabiasz tyle co przeciętny Polak ......czysty wyzysk ! Pozdrowienia dla dyrekcji ! -ktora urlopuje ! - bo my pracownicy musimy pracowac pełną parą cały weekend majowy gdyż nam wolne się nie należy! Bo taki system ..-a kodeks firmy nie uwzględnia Państwowego dnia wolnego od pracy! :(

elka
@Pracownik wrigley

No to się zwolnij jak tobie mało sa zakłady ze mniej płaca ja jestem zadowolona z tego co mam

REF
@ekla

BO PO 18 LATACH PRACY ZAPOMNIAŁEŚ ZE ŚWIAT SIE ZMIENIŁ I NIC JUŻ INNEGO NIE POTRAFISZ ROBIĆ TYLKO ZOSTAJE CI PRODUKCJA.

Firma Wrigley aktualnie poszukuje pracowników. Więcej informacji na temat ofert pracy oraz tego, co firma oferuje pracownikom można znaleźć pod tym linkiem - http://www.wrigley.com/pl/careers.aspx Jeżeli ktoś postanowi aplikować na któreś ze stanowisk, na które firma poszukuje pracowników - zachęcam do podzielenia się wrażeniami, co do rozmowy rekrutacyjnej. Ponadto, chciałabym prosić, abyście napisali, czy to co jest podane jako warunki zatrudnienia, pokrywa się z tym, co firma faktycznie pracownikowi oferuje.

@Marta

No cóż wszystko ladnie pięknie opisane . Reszty nie skomentuje.

@Marta

Rozumiem,ze kobiet też fabryka szuka tak tylko na jaki dzial?

@Sezon

Firma szuka Technika Utrzymania Ruchu – Elektromechanika który powinien znać się na: mechanice, elektryce, hydraulice,pneumatyce, być spawaczem, ślusarzem Pensja rozumiem że sześciokrotna średnia krajowa !!! W końcu to "SUPER OFERTA" a Wrigley - to najbardziej pożądany na rynku pracodawca!!!

@Technik Elektryk

Z premia za lipiec,sierpień,wrzesień 1200 brutto ? A tak przy okazji dla kogo ta premia dla stałych pracowników czy tymczasowych? Marta może wiesz cos na ten temat .Chętnie się dowiem czy się zslapie też,a może jednak znowu nie .

@Technik Elektryk

Technik no podobno też operatorki

@Technik Elektryk

Technik wejdź w linka który podała Marta później zakładka Kariera następnie Oferty pracy następnie operator produkcji i szukaj w opisie .

@Marta

Wszedłem na linka. Wszyscy pracownicy Wrigley'a na załączonych obrazkach wydają się nieziemscy, napewno są w stałym kontakcie z kosmosem. Do pracy napewno latają rakietami albo UFO. Czy Wrigley mógłby wstawić zdjęcie jakiegoś Technika Elektryka z śrubokrentem laserowym i dopisać SUPER OFERTA - KOSMOS ?

@Marta

Marta możesz powiedzieć coś więcej o pracy dla operatorek maszyn ? Jakie działy,ilość wakatów dla kobiet .

afromann
@Marta

Pani Marto Pani kpi z ludzi wrigley nikogo nie potrzebuje a wręcz zwalnia z dnia na dzień omijajcie te gumy szerokim łukiem, szkoda życia praca w pyle i w hałasie.

@Technik Elektryk Nie do końca rozumiem, co Twój komentarz ma wnosić do wątku na temat pracy w firmie Wrigley. W związku z tym, chciałabym Cię po prostu prosić o to, abyś wyjaśnił. Będę Ci wdzięczna.

@Marta

Firma marnie płaci jak na pracę w systemie 4 brygadowym i nie może znaleźć, utrzymać specjalistów. Osoby decyzyjne które pewnie do końca również nie rozumieją wydają od kilku lat forsę na publikowanie ogłoszeń zamiast zapłacić ludziom rynkową stawkę.

Automatyk
@Marta

Ja nie rozumiem jak mozna nazwac taki chłam " SUPER OFERTA". Podajcie następnym razem w ogłoszeniu jaką super kasę chcecie zapłacić.

Wszechwiedzący
@Technik Elektryk

To zapraszam do Amino czy Unilevera. Tam zarobisz 2/3 tego co w Wrigleyu. I co Ty na to?

@Wszechwiedzący

W Poznaniu zrobisz dwa razy tyle co w Wrigleju i to bez pracy na zmiany. Pewnie są gorsze miejsca niz Wrigley. AMINO czy UNILEVER nie podpisuje się jako najbardziej pożądany pracodawca.

@Marta

Marta mi to pachnie reklama że strony pracowników . Ja nie mam czego reklamować i myślałam ,że taka fabryka nie potrzebuje reklamy .

Sezon

Rozumiem ale chyba nawet moderator musi podawać tutaj aktualne i prawdziwe informacje . Skoro podajesz linka do danej stronki to chyba wiesz co w nim jest zawarte . Dlatego moje pytanie jakie oferty są dla kobiet tz operatorem w fabryce .Z twojej wypowiedzi wynika ,że nie wiesz nic na temat tej oferty takczy nie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.