Opinie o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wrigley Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wrigley Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrigley Poland Sp. z o.o. w Poznań Obodrzycka 69

Operator maszyny

Mam zamiar złożyć CV na stanowisko operatora maszyny, czy ktoś by mógł napisać ile mniej więcej zarabia osoba na takim.stanowisku ? Jakie dodatki itp ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Odpowiadam

Nie.

Czy obecnie zatrudniają?

Tak na nowe działy , które aktualnie powstają - dużo można zyskać ponieważ mnie wysyłają na szkolenie zagraniczne .

Lis

Całe szczęście, że PiS chce podnieść pensje minimalną do 4, 5tys bo inaczej to dalej byśmy pracowali za 2tys bo taki jest (usunięte przez administratora) chytry polski i nietylko pracodawca. Bardzo dobrze im teraz ponieważ będą mieli teraz taki sam wybór co pracownik, czyli robić i (usunięte przez administratora) zarobić albo klepać biedę na kuroniu????

lin
@Lis

Alle to nie na rękę tylko brutto w całości ale ceny pójdą w górę ale jakoś staży pracownicy tutaj pracują co maja umowy na stałe .ONI dobrze zarabiają tak w miarę bo zwykła pracownica ma 3500zł netto a to nie jest tak mało na dziewczynę jak w innych płacą mniej firmach .Faceci więcej zarabiają.

Kkk

Witam. To ile wynosi podstawa i ile jest dodatków. Czy są jakieś benefity. Na wakacje czy święta? Premie roczne, kwartalne itp. czy tylko gola pensja przez 12 miesięcy. I jak wygląda sytuacja z podwyżkami?

Nieważne
@Kkk

W 2019r były dodatki na święta wielkanocne, na wyprawkę dla dzieci na nowy rok szkolny, na szeroko pojętą aktywność sportową, na święta BN, nagroda roczna zależna od wyników firmy, pracuje 6 lat i zawsze była. Podwyżki co roku zależnie od twojej oceny rocznej najczęściej jest to 5-10%

@Nieważne

To w sumie ile można dostać samej podstawy bez dodatków?

Pracownik mars
@Kkk

(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o pracę to mamy tu doczynienia z ludzmi ze landów czyli z poza Poznania , którym praca prosta i schematyczna odpowiada , ogólnie są ludzie bez ambicji i perspektyw zawodowych .Kultura pracy dość niska i mająca wiele do poprawienia więc zapraszamy !

do Pracownika Mars
@Pracownik mars

Wszystko się zgadza za wyjątkiem premii rocznej. Na premię roczną pracuje cały zakład, a wyniki indywidualne są brane do oceny rocznej i podwyżki (lub nie) każdego pracownika (lub współpracownika - jak kto woli). Pracowniku mars, świetna obserwacja ludzi, ale uważaj, masz dużą szansę zostać takim samym.

Marsjanin
@Nieważne

5-10% w życiu takiej podwyżki nie miałem. Średnią podwyżka to wysokość inflacji, a praca do lekkich nie należy. Można zarobić, ale trzeba się narobić.

Orbitka
@lin

Masz rację. Opreratorki tyle zarabiają. A te z długoletnim stażem jeszcze więcej. Podchodzą pod 5k. Pytanie brzmi czy te pieniądze są warte tej kasy? Jedną z zasad tej firmy jest wzajemność. I tą zasadę znakomita większość realizuje w stu procentach. A mianowicie wzajemnie się podpier..lają. Tak. Jeśli masz gdzieś co o Tobie mówią i potrafisz trzymać język za zębami lub masz niską samoocenę i nie przeszkadza Ci psychiczne poniżanie ta firma jest dla Ciebie. Były przypadki że przychodzili nowi pracownicy i po śniadaniu już ich nikt nie widział. Mają jakieś zasady ale jakoś nie widać ich w praktyce. Teraz w firmie źle się dzieje. Nie ma zamówień i produkcja leży. Etatowców zmuszają do brania urlopów. Sezonów się pozbywają-lecą na bruk. A ostatnio to nawet zwolnili mechanika bo złamał jakąś procedurę. Nikt go nawet nie zapytał dlaczego tak się stało, jaka jest jego sytuacja. Tutaj nikt z tobą nie rozmawia. Liczą się procedury i papierki a nie człowiek który na to wszystko robi. Robi żeby kierownicy odbierali swoje kilkanaście tysi. Za chwilę zresztą polecą inni.Najpierw Ci którzy dużo chorują i świeżo zatrudnieni na etat. Ale za to za oknami stołówki rośnie nowa hala. Ciekawe skąd wezmą ludzi do pracy jak mają tak złą opinię z powodu traktowania ludzi

orbitka 2
@Orbitka

Ja pracuje x lat umowa na stałe i mam (usunięte przez administratora) na produkcji ja nie narzekam co roku podwyżka jakas fajny socjal itp.Ze starych pracownic nikt nie narzeka wiadomo tylko te co pracują przez agencje ja nigdy przez takie cos bym się nie zatrudniła.Ja w wregleyu pracuje 15 lat zatrudniałam się gdy miałam 24 lata a teraz mam 39 lat wiekowo i ja nie narzekam.

ona
@Orbitka

Jak nowa hala to przyjmą na produkcję kobiety itp.

Technik
@Orbitka

Co do tego elektromechanika to masz rację. Ale z tego co wiem to znalazł pracę w ciągu miesiąca. Teraz pracuje jako automatyk w prywatnej firmie i na rękę ma tyle podstawy ile w wrigleyu miał ze wszystkimi dodatkami. Do tego system dwu zmianowy z wolnymi weekendami. Moim zdaniem niepotrzebnie to wyrzucili. Ale przynajmniej teraz ma lepiej bo z tego co wiem to chwali sobie nową robotę. Lepszy system kasą tą sama i brak (usunięte przez administratora) procedur.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ona z gum

Ja jestem zadowolona z pracy podwyżka co roku inflacyjna i w miarę dobra wypłata .Tylko ja pracuje x lat bo 15 lat w tej firmie na produkcji .Także ja nie narzekam. Socjal jest super.

Ala

Witam. Mam pytanie. Chciałabym zatrudnić się przez agencję i czy byłaby możliwość dojazdu z Wrześni

Witam. Czy w tej firmie potrzebują też operatorów wózków widłowych.? W jakim systemie oni pracuja? 4 brygady?

Rafi88

Byłem zatrudniony przez 9 miesięcy przez agencję randstad we Wrigley-u / aktualnie Mars-ie.Moja opinia?Nie polecam nikomu podjęcia zatrudnienia.Masa przygnębiających procedur i wymagań a pieniążki słabe, poza tym agencją bardzo często się myli w liczeniu...Ludzie są dla siebie dziwni w tym zakładzie , niby się do siebie uśmiechają itd a za plecami obrazują i rzucają sobie kłody pod nogi, istny wyścig szczurów. Szanse dla "sezonów" na zatrudnienie przez firmę określam na 20 %

Zainteresowany pracą

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest stawka przez agencję ile można zarobić mając premie dodatek za nocki z góry dziękuję

Grand

Mam pytanie jprzez jaka agencję można się przyjąć do Marsa .Jaka j stawkę oferuje agencja z góry dziękuję pozdrawiam

Kkk

A podstawa ile wynosi?

SzkodaCzasu

Na olx,pracuj,money ogłoszenia są cały rok na okrągło.Ludzie przychodzą widzą jak to wygląda,i odchodzą. Problem leży w ogłoszeniu.Wystarczy napisać poszukujemy robola pracowniczego za 3000-3300 na rękę w dodatku weekendy pracujący i to po 12h. Każdy teraz woli jechać za granicę narobić się mniej niż być tutaj operatorem procesu za taką kasę !!! To nie jest zwykłe pakowanie produktu( też jest w którym robisz około 180 na zmiane pakowań zgniatań kartnów,folii -wogole to jest nie przemyslane) Monotonia jak cholera nie pogadasz z nim bo non stop jazda i hałas... .Bardzo latwo o wypadek,wąskie korytarze itd.Sa duzo mniejsze firmy co placa lepsza kase lub porównywalna za wiekszy spokoj.Tutaj latasz z barwnikami,odbijasz kod jak na kasie.Oni szukaja jeleni,bo tak to trzeba nazwać.Sama praca w sobie jest paskudna. I 3 rozmowy żeby sie dostac na cudowne stanowisko.Jednym słowem dobrze może zeby pojsc na miesiac i szukac dalej sobie na spokojnie,a w razie w L4 przywalić.Taka duza firma a za pakiet sport siedm.dziesiat. zlotych płaci.

Wazny

Koleżanko jest różnica iść w weekend na nockę a siedzieć w chacie? I mieć spokój.Jest dużo firm co płaci więcej to o 15% nawet kwoty netto ( czytaj około 500 zł netto m-c)j i możesz posiedzieć pogadać na tel popatrzeć. A naqwt więcej.Zobacz ile płacą w Anglii w Marsie,chyba nie 800 euro m-c?

DoświadczonyPracownik

Poszedłem to innej firmy.Dostałem kwotę na Umowie wyższą niż w Marsie z dodatkami i nockami jeszcze o kilka stów plus premia.Praca Pn-Pt.Nie dajcie się robić za taką kasę w weekendy po 12h.Jeszcze w takim hałasie...I rozmowa trwała 30 min w dobrej atmosferze

Szukający
@DoświadczonyPracownik

To podziel się co to za firma

Szukający
@DoświadczonyPracownik

To podziel się co to za firma

Linda

@Lis i co faktycznie od nowego roku pensje minimalne tutaj powzrastały?

Joanna

Oj ludzie czytam te opinie i nie mogę uwierzyć .np.piszący "Mobbing" pragnie za 5 tys.siedzieć na tel.i grać i to na produkcji , bo tak miał w poprzedniej pracy , to dlaczego tam nie został . 2 dni temu byłam na spotkaniu rekrutacyjnym z Panią I.Sharupa .Po pokazie slajdów o Firmie usiadłam przy biurku i od razu uslyszalam ze Wrigley potrzebuje meżczyn bo to jest cieżka praca .Ale ze Pani I.prowadzi rowniez rekrutację do Unilewera to zaproponowala Mi tam prace bo ponoć sa tam lepsze stawki .Szkoda że odrzuca się ludzi chcących pracować we Wrigleyu , którzy nie boją się pracy .

Mobbing
@Joanna

Nie został bo może coś się wydarzyło? Może był chory długo poważnie? I głupio to wyglądało poźniej i dostałem zwolnienie.Sam bym siebie zwolnil bo chodzilem na tyle badan ze juz podjerzewali powazne choroby.Szukaja meżczyzn bo szukaja roboli.Po tych halasach to dudni caly czas w uszach mi.(usunięte przez administratora)

Witam byłem na rozmowie w waszej firmie zaproponowali mi 4100 brutto + dodatki po jakim okresie mogę spodziewać się podwyżki i jak wyglądają umowy z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

MocnoZdziwiony

Nie polecam pracy w firmie Mars na produkcji. (usunięte przez administratora). Szukają operatora linii produkcyjnego ,a praca jest fizyczna.Przykład pracownik fizyczny pakujący towar. Do tego w ogłoszeniu jest napisane pakiet multisport na preferencyjnych warunkach? (usunięte przez administratora) to nie są korzystne warunki. W poprzedniej firmie koszt ponosił pracodawca,a raz spotkałem się z dopłatą ze strony pracownika 18 zł. Następna sprawa mydlenie oczu na rozmowie,co jest dostępne w szeregach pracownika Mars. Po rozmowie i podpisaniu umowy okazuję się ,że tego o czym rozmawialiśmy nie ma,a na rozmowie zapewnienie było ,że tak jest. Pierwszy raz spotkałem się z takim zakłamaniem na rozmowie. Jeśli chodzi o warunki finansowe goła pensja+dodatek brygadowy śmieszny na poziomie (usunięte przez administratora) Sama fabryka nie zachęca do pracy za taką kasę.(Ogromny hałas.Są firmy co płacą spokojnie (usunięte przez administratora) netto więcej,a nawet więcej(Mówię o pracownikach stałych na UoP związanych z Mars). Kolejna sprawa,dużo ludzi pracujących na przez Agencje pracy wykorzystywani do granic możliwości,za dużo mniejszą kasę. Wiecie co mi się nie podoba? To ,że pijaństwo w pracy nie jest bezpieczeństwem i może warto się przyjrzeć niektórym pracownikom czy takie bezpieczne miejsce pracy prowadzicie? Może warto zmienić kadrę i nie oszczędzać. (usunięte przez administratora)

PanMagister
@MocnoZdziwiony

Hej, mógłbyś napisać jaką stawkę proponują na umowę o pracę bezpośrednio przez Mars? Jakie są stawki przez agencję wiem, dzięki!

Orbitek.
@PanMagister

Wszystko zależy ile wynegocjujesz.Kilka komentarzy ktoś napisał prawdę.(usunięte przez administratora)

PanMagister
@Orbitek.

Faktycznie, jest stawka. Z dodatkiem za 4 brygady 8% i dodatkiem nocnym 20% przy średnio 8 nockach w miesiącu wychodzi jakieś 3400 netto przy tej podstawie podanej przez Marsioka, gdzie agencyjni w tym samym czasie dostają ok. 2400-2500 netto przy 100% frekwencji i braku spóźnień. Jak za pracę od pon do ndz i te 12 godzinne zmiany to faktycznie bez szału, dla kogoś kto ma doświadczenie przy maszynach. Ale dla kogoś młodego bez dużego doświadczenia, żony, dzieci i życia to już nie jest w mojej opinii taka zła kasa (chodzi o stawkę bezpośrednio przez firmę), choć raczej nie powiedziałbym, że to praca na dłuższą metę.

Produkcja
@PanMagister

Bardziej chodzi o ludzi którzy nie są trzeźwi w firmie(nie wszyscy oczywiście).Dla mnie to przegięcie. Widać po tym ,że ogłoszenia wiszą cały czas na stanowiska produkcyjne i magazyn.Ciekawe czemu? Hałas też robi swoje. Bardzo wąsko w firmie.Bardzo łatwo o wypadek wózek-człowiek.Rozejrzycie się nie musicie pracować w takich warunkach. Jak na korpo firma płaci mało,do tego sama praca typowa fabryka ogromny hałas.Rozmowa o taką pracą trwa godzinę.Śmiechu warte. To oni się powinni starać,a nie My do takiej pracy iść.

@MocnoZdziwiony

Hej, co tam było obiecane a nie zostało spełnione? Jestem mocno zainteresowany ale mam spore wątpliwości. Mógłbyś coś jeszcze dodać? Czy kicha na całego

Operator

Na start 4200 brutto +dodatki

@Operator

Jakie 4200 plus dodatki ja mialem 4000 brutto i niby plus te dodatki w tym nocki i dzien pracy w swieta czyli nadgodziny 150% a na wyplacie 3200 netto wiec heloł. To ile bym dostal jakbym nie mial tych nadgodzin, zapewne ponizej 3tys. Slaba kasa jak na taki czas pracy i mnustwo odpowiedzialnosci

bialyMURZYN.MARS

Wyplaty czestonsie nie zgadzaja.To podpisujesz umowe i nie czytasz? Nadgodziny masz pewnie rozliczenie 3-4 msliesiace nie odrazu? Nie dajcie sie zwiesc dobrej gierce na wstepie.Najgorsza robota jaka widzialem.Dodatkowo 3 etapy rozmowy na pracownika fizycznego w smiesznej korpo.....gdzie maja Ciebie za murzyna.

Duch

Witam czy w firmie pracuje ktoś z Środy Wielkopolskiej lub ktoś zna takie osoby, żeby dojeżdżać razem? Dajcie znać pozdro

MurzynowoAnieFirma
@Duch

Daj sobie spokój z tą firmą.Za taką kasę pracujesz fizycznie jak robol.Niech to powiedzą wprost na rozmowie jak wygląda praca chyba ,że wolą płacić za rekrutacje/luxmeda .Rekrutacja to pomyłka.Nie szkoda Wam czasu? Bo mi osobiście szkoda ze za.wracacie tyl.ek jak praca nie jest taka jak mowicie.1.Pracujecie na wszystkich dzialach,musicie byc rotacyjni raz tu raz tam a co tam.Odpowiedzialność? Bardzo duza za taka kasę.W mojej firmie w ktorej pracowalem za taka odpowowiedzialnosc placa ponad 5 tys netto na UoP.A oni tutaj czterygobrygadowany dodatek za poziomie os.miu procent i placa 3000 netto suchej pensji.Za ten system! Pojdziesz raz i zmienisz ta prace zobaczysz. Halas jest chyba najbardziej dokuczliwy.Operator procesu lini produkcyjni za 3000 netto + dodatek nocny + czterobrygadowy osiem procent to kon by sie usmial. Do tak jak w VW czy innej firmie osoba zarzadzaja procesem by pracowala za 4000 netto to jest smieszne a tu placa 3000 netto i rabiesz jak ciec,rzacaja cie tu i tam.Nie ma ludzi caly czas deficyt jest dziwne? Pracuja tylko ludzi na sordkach odurzajacych jak widzialem i alkoholu lub Agencja z musu.

lea
@MurzynowoAnieFirma

To nowa osoba dostaje tyle a stary operator stażem ma dużo więcej bo z 5 tys zł netto bądź mechanik.A z vw tez ludzie odchodzą więc nie jest tak miodzio.

Janek.
@lea

Operator procesu linii produkcji za 3000 netto? Zarządzasz odpowiedzialnymi maszynami,latasz z pudłami,barwnikami.Poszedlem do firmy gdzie dają 3,900 netto za Pn-Pt .W VW 7 lat temu miałem 3600 netto.Mars nie płaci premii,a ten dodatek ośmiu procent mogą sobie w d...wsadzic.Prawda jest taka że szukają jeleni .Ogłoszenia cały czas są odnawiane min.1 raz w tyg.A ludzie w pracy to głównie Agencja pracy po 40 lub Ukraina.Sami sobie odpiwiedzccie czemu. Osoba rekrtutujaca robi mnóstwo błędów . Jeszcze 10 lat temu było na rekrutacji 50 osób,firma miała renomę.Teraz tam nikt pracować nie chce.Szfuczna atmosfera.

Mlody

Firma wyglada slabiutko na produkcji.Nie dajcie sie zwiesc milej rozmowie i stolowce.Najlepiej nie zwalniajcie sie z obecnej pracy i zrobcie to na urlopie.Szkoda zmieniac roboty na taka.Pojdzcie do pracy normalnie pracujac w poprzedniej i jak co rozwiarzcie umowe,szkoda zachodu. Halas halas halas jescze raz halas,no i jaka praca smiechu warte.Ciekawe czemu ogloszenie wisi non stop na wszystkich portalach.Gdyby kasa byla odpowiednia i praca to nie szukaliby.

lea
@Mlody

Ja pracuje tutaj 15 lat jestem normalna pracownicą z umową na stałe i zarabiam 3500zł netto a to jest więcej niż płacą a unileverze kimbalu itp.

Nie polecam tam pracy. Halas straszny stare maszyny wiecznie sie psujace zapach tych gum przegryza nozdrza. Sztuczna atmosfera ze wszyscy sie uwielbiaja a kazdy na boku obgaduje kazdego. Ta firma szuka non stop pracownikow. Ogloszenia wisza caly czas jak i przez nich tak i przez trzy inne agencje pracy. Halas straszny no i 4brygady daja ostro w kosc przyjsc w sobote i niedziele na 12 godzin to nic przyjemnego. A szalu z kasa niestety nie ma. Mysle ze juz sama godzina rozmowy przed przyjeciem do pracy zniecheca wypytywania o rzeczy tak glupie ze jeszcze z czyms takim sie nie spotkalem.

Zostaw merytoryczną opinię o Wrigley Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrigley Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrigley Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrigley Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrigley Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 247 ocen.

Wrigley Poland Sp. z o.o.