Zakłady Mięsne Sobkowiak

Siedlec

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

???

Dziękujemy za wspaniałe paczki, firma tym razem sie postarała????????

Kasia

Kariny robota!!!

Jola

Najlepiej poobcinać przeceny, ubytki i degustacje- niech wszystko zabiorą. Dorzucać towaru na fula przy zakazie zwrotów. Nigdzie tak nie ma! Czas na jakąś reakcję moje drogie Panie!!!

Mania
@Jola 04.12.2017 21:08

Pracuje 10 lat.różnie bywało.Ale jak zgrana ekipa szczerość uczciwość i pełne zaangazowanie to praca ok.Trzeba tylko myśleć i mieć oczy wokoło głowy.Wszędzie wymagają i łatwo nie jest.Po to ktoś pracuję tam wyżej.

ciekawa

u nas znowu mowa jest o tym że nie będzie zwrotów na święta, a u was jak jest?

Dorka
@ciekawa 03.12.2017 18:46
u nas znowu mowa jest o tym że nie będzie zwrotów na święta, a u was jak jest?

U nas to samo zero zwrotów a znając firmę będą dorzucać

Marta

@Ciekawe, czy z Twojego postu wynika, że pensja obniżana jest cyklicznie? Co, Twoim zdaniem, wpływa na to? Jak reagują pracownicy?

Ciekawe

Ciekawe czy po nowym roku znów nam obniżą pensje? Mowa o tych sklepach które mają wiecej niż naj niższą krajową.

Elka

Najlepiej tylko narzekać. Jak się nie podoba to się zwolnij. Nikt nikogo na siłę nie trzyma w tej firmie. Nigdzie za leżenie nie płacą no chyba, że w innej branży. Jeżeli masz wszystko ok to nikt się nie czepia. I może sobie przyjechać Pan Michał czy Pani Dyrektor Karina czy nasza rejonowa.

.....
@Elka 25.10.2017 14:18

Nie powtarzaj sie

roksi

Malinka
@roksi 09.06.2017 21:03
przecież muszą do swojej kieszeni naładować, oni po ponad 5 tys. mają a nam na sklepach dawają po 1450 - JEDNA WIELKA WIEŚ...

No to jestem ciekawa dlaczego ty nie pracujesz na stanowisku na którym " DAWAJĄ" po 5tys. Żenada ... Chyba widać gołym okiem .

Marta

@lllllllllllllllll z forum usuwane są tylko te wpisy, które naruszają postanowienia regulaminu, są obraźliwe, zawierają wulgaryzmy i przede wszystkim nie są merytoryczne. Bardzo ważne, aby Wasze komentarze przedstawiały w jak najbardziej rzetelny sposób Zakłady Mięsne Sobkowiak jako pracodawcę. @Byla pracownica rozumiem, że nie byłaś zadowolona z pracy w tej firmie. Piszesz, że odbiła się na Tobie zdrowotnie. Jaka atmosfera w miejscu pracy wpłynęła na ten stan? Możesz rozwinąć swój wpis? Będzie istotny dla osób zainteresowanych Zakładami Mięsnymi Sobkowiak jako pracodawcą.

lllllllllllllllll

Widze ktoś pousuwał niewygodne posty,,,,zenada

viki

Już dwa razy kupiłam śmierdzącą raz kurę i kaczkę. Więcej nie zaryzykuję.

Byla pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie pracowalam 5 lat nabawilam sie nerwicy przez kier rejonu . Teraz wiem co to znaczy isc z radoscia do pracy w podobnej branzy

!!!!

Zgadzam sie z poprzedniczką, taka jest prawda, tym co jest dobrze, to nie powiedzą ze jest żle, radzę poszukajcie sobie innej pracy.

Laura

Tak, tak, ręka rękę myje, kazdy sklep jest inny

Laura

Mądra jesteś bo pewnie wszystko Wam schodzi, a sklepy z malymi obrotami, co mają zrobic, nikt sie nie przejmuje, są owoce bo nikt nie chce przyjść do pracy

Ela
@Laura 25.10.2017 15:23

To zrób wszystko, żeby obroty wzrosły. A jak się nie interesujecie stoiskiem to obrotów brak. I później żale na forum. Świeży towar i przede wszystkim dobra załoga, która myśli. My taka mamy ( chociaż też na początku się docierałysmy) i obroty z roku na rok są większe. Firma robi teraz co tydzień promocje. Może niektóre nie są trafione ale są. Kiedyś nie było wcale.

Laura

Tak tak, jak jest ok i uczciwie, kierowniczki współpracują, ze sobą , a my obrywamy, pracuję i widzę co sie tu wyrabia, jedno wielkie klamstwo,byle sobie portfele napełnić

Laura

Nawalą towaru , którego nie zmawiałas, masz, się martwić żeby to zeszło, a my mamy odpowiedzialność materialną, , ceny jak na batorym nie schodzi towar bo kiepskie utargi, a kierowniczki tylko , bo nie umiemy polecać, żenada, szukajcie gdzie indziej pracy, nie pakujcie się w (usunięte przez administratora).

......

1650 dają a obiecują od 2000- do 2500 brutto smieszne, i żałosne, jaja sobie z ludzi robią

xxxxxxx
@...... 24.10.2017 13:10

Ile wynosi wynagrodzenie na rękę z kwoty 2000 brutto? z tego co piszesz to dają ile obiecują

???

To jest porażka w tej firmie, nie polecam tej pracy największemu wrogowi, obiecanki cacanki, a później okazuje się czarna prawda. Nie dziwię się że nie mają ludzi do pracy, a kierowniczki sklepu i rejonowe są w zmowie i sobie portfele nabijaja, obrzydlistwo, kosztem prcownika

Nick

Mam pytanie od jakiej podstawy macie obliczane wypłaty, powinno być od 2000 podstawy a są mniejsze, żenada, jedno oszustwo kto tak oszukuje i do kogo trafiają te pieniądze, wyplaty są obliczane np , od 1500, zamiast od 2000.Na glowie stanę i sie dowiem, ale wtedy pójdę wyzej i nie zostawie suchej nitki na tej osobie.

Czy któryś sklep dostał informacje które miejsce zajęły w konkursie słoików?

Iga
@:) 09.10.2017 17:42
Czy któryś sklep dostał informacje które miejsce zajęły w konkursie słoików?

15 października ma być rzekomo rozstrzygnięcie

nie polecam

proszę was jeśli jesteście zaintersowani praca w tej firmie dajcie sobie spokój

Poeta

Widać że jesteś nowa Musiałabyś mieć naszą REJONOWĄ do bólu czepialska Chyba wiesz o kogo chodzi ?

ptaszek

Pracuje około 6 miesięcy i jak do tej pory wszystko ok. Ekipa na sklepie super. Wynagrodzenie odpowiednie. Nie mam złych doswiadczen.

Jaśmin
@ptaszek 06.10.2017 18:46

Hejka Ja jestem nowa bo mam staż2 m-ce No trochę lepiej Powiem że pracować trzeba wszędzie Ja bardzo potrzebowałam stabilnej pracy i mam ją w tej firmie

puszek

Praca jak każda inna. Wypłaty zależy od godzin i od miesiąca ile trzeba przepracowac ale nie jest to najniższa krajowa.

****

Bez przesady. Jak się komuś nie chce pracować, to nigdzie nie będzie mu dobrze. A u innych pracodawców to co? Za darmo pieniądze rozdają? Mają targety, narzucane ilości , a za nadgodziny ; jeśli zapłacą to "w kopercie". Cudownie po prostu. Idźcie i zapytajcie ile zarobicie, tylko zapytajcie jeszcze co będzie należało do waszych obowiązków. Narzekać łatwo. Wypłaty nie są złe, zależy od sklepu. Konkurs jeszcze nie rozliczony, a już wiecie, że nic nie dostaniecie? Może trzeba było się trochę postarać?

Ala
@**** 06.10.2017 14:52

Wypłaty nie źle !!! Kpina najniższa krajowa

hs

Zgadzam sie szukaj dalej ale nie w tej firmie

Ciekawa

@Ciekawa 19.09.2017 12:29
Jak u was wygladaja zwroty? Czy pracownik musi to pokrywac? Jak wypłaty bo oferuja spore pieniadze az mi trudno uwiezyc...

Jakie zwroty, nie ma zwrotów w firmie, a pieniądze jak wszedzie, nie polecam , obiecują dużo a wcale tak nie jest

Ja
@Ciekawa 19.09.2017 12:29

Daj spokój szukaj gdzie indziej

Pracownicabyla

Poczytaj sobie opinie a sama zdecydujesz co zrobic...ale ostrzegam

Rybka

Prosze o szczera opinie o prace w tej firmie. W mojej miejscowosci potrzebuja az 6 osob co bardzo mnie dziwi.dziewczyny uciekaja czy o co chodzi

rybka 2
@Rybka 14.09.2017 09:17

rybka ty się nawet nie zastanawiaj i szukaj innego pracodawcy

Hela

Kurka
@Hela 12.09.2017 18:59
Wypłaty nie złe ,trochę większą premię za zrobioną normę by dali to człowiek by się bardzie zmobilizowal....

Nie złe?to chyba zart.Najnizsza krajowa.Pomimo staran.Widocznie nie mamy szczescia bo mieszkamy w zapyziałej biednej miejscowosci.Same najtansze rzeczy schodza a i tak kreca nosem ze drogo

OLA

WYPŁATY ZENADA,BUUUUU

becia

A jak po wypłatach bo u nas obiecane było ale nie dały tyle ile obiecały premi!!!!!!!!!

mirella

Były już różne konkursy i jeden wygrałysmy i nikt nas nie wyrolowal ,myślę, że będzie dobrze.

Wioletta

Pewnie zależy jaki sklep i jakie są obroty niektóre nawet po kilkadziesiąt sztuk

julia

jak sądzicie dostaniemy nagrodę ta co nam obiecali? czy znowu wyślą Piosikowa która będzie próbować wmówic i wcisnąć w reke 20% nagrody. Już oni wybrną z tej nagrody - sami zobaczycie

jola
@julia 07.09.2017 19:56

po ile średnio codziennie sprzedajecie ?

lilla

Więcej takich konkursów to nas mobilizuje do zdrowej rywalizacji! !!

Ikodyl

Jak tam sprzedaż słoików :-D

Kaśka
@Ikodyl 06.09.2017 16:45
Jak tam sprzedaż słoików :-D

U nas słoiki idą dobrze.Fajnie ,że rozdzielili według utargow przynajmniej sprawiedliwie.

ktosikowa

No i dobrze ze pada...najwyższa pora!!!!!!

??? Zobaczymy następny miesiac

***

Teraz obcięli nadgodziny.. więc wypłaty żałosne..

***

Praca w tej firmie to są żarty.. Tyrasz ile wlezie a wypłaty śmieszne.. mało tego są robione przekręty przez które wychodzą kolosalne manka.. nie polecam nikomu pracy w tej firmie chyba, że chcecie się pozbyć wypłaty i być ciągnięte do odpowiedzialności za coś czego nie zrobiłyście.. kierowca, rejonowa, dyrektorka - nikt nie ma odpowiedzialności na żadnym sklepie a mają dostęp do wszystkiego.. kiedyś ktoś życzliwy dobierze im się do tyłka.. bo ta firma to jedno wielkie oszustwo na to wychodzi.. skarbówka, inspekcja pracy i gdzie jeszcze się da..

@Ja 20.08.2017 22:35
Może trzeba coś wkoncu zrobić wspólnymi siłami bo firma na pisma nasze nie odpisuje

dajce wypowiedzenia i pamiętajcie ze na sobkowiaku swiat się nie kończy!!!

lilla
@julia 21.08.2017 09:10
dajce wypowiedzenia i pamiętajcie ze na sobkowiaku swiat się nie kończy!!!

Nie przesadzajcie, praca jak każda , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

Uciekajcie z tej firmy

Moje drogie, firma pada. Kto mam możliwość niech zmienia pracę bo nie długo obudzicie się z niczym.

kaś
@Uciekajcie z tej firmy 07.08.2017 16:58

a skąd masz takie info ze firma pada ?

tragedia

Ktoska

Dno dno dno nie polecam nikomu!!!!!!!!

wolsztyny

i co Karinka za lada się pojawiłaś :-)

pani z walbrzycha

Dziekuje nie jestem zainteresowana praca u was za 1750 zl

nar

Nie polecam

Marta

Piszcie o kwotach bo dna niektórych osób słowo ,,grosze'' jest zastanawiające, napiszcie konkretnie jaki oferowany jest rodzaj umowy i stawki podawane netto. Firma niedawno poszukiwała pracowników więc, takie informacje są bardzo ważne dla nowych kandydatów.

natalia
@Marta 23.07.2017 18:26

tak tak poszukiwała i poszukuje bo ma nóż na gardle!!!! teraz wielkie pieniądze dajecie ( przez 1 miesiąc jak to zawsze u was bywa ) a później przelewacie na konta tak jak wam się podoba. Ludzie przyjdziecie pracować np. za 2500zł a na konto wpłynie 1700zł bo będzie tłumaczenie ze nie było obrotu.

llllllllllllllll

Nie szanują ludzi i grosze płacą to niedługo sami będą robić bo wszyscy uciekną. Za te pieniądze to się wszędzie znajdzie pracę...

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Sobkowiak