Sobkowiak Sp.j. Firma Handlowa Sklep Mięsno-Wędliniarski

Wagrowiec

Opinie o Sobkowiak Sp.j. Firma Handlowa Sklep Mięsno-Wędliniarski

pacjent

Sklepy Bystry są bystrzejsze .Od Sobkowiaka wędliny mi nie smakują a może przez obsługę w Rynku w Wągrowcu .

anna

pracowałam w firmie

brawo niezła ściema biedak....

beatrycze

OJ.OJ.OJ.Klamstawa maja ktrotkie nogi!!!Pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]Pamietaj szanoj pracownika swojego,bo mozesz miec gorszego!

no to ładna ściema, nie napisałtego zwykły pracownik ,jakims dziwnym trafem za dużo tych pochwał

Zostaw opinię o Sobkowiak Sp.j. Firma Handlowa Sklep Mięsno-Wędliniarski - Wagrowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sobkowiak Sp.j. Firma Handlowa Sklep Mięsno-Wędliniarski