NexBau

Karpicko

Opinie o NexBau

Ello

Witam Jakie zarobki na początek ?

Adam

Nie polecam firmy, składam już kolejną reklamację, okna pod wszelką krytyką, arogancja ze strony osób decyzyjnych, żałuję, że kupiłem, czeka mnie pewnie przewlekłe postępowanie w sądzie konsumenckim. Polecam wybrać innego producenta!!!!

Stanisław

Od 5 lat posiadam okna firmy Nexbau i jestem bardzo zadowolony. Żadnych problemów. Polecałem już nie jeden raz i będę dalej to robić ponieważ znakomity wyrób jak i fachowa obsługa wraz z montażem.

produkcja

Jak czytam co się dzieje w Grobudzie to normalnie muszę piwo wypić z radości z powodu mojej pracy. Nie wyobrażam sobie, żeby u nas miały panować takie warunki. Wiadomo zawsze mógłby być tysiączek więcej, ale i tak płacą nam chyba najlepiej w regionie

Zostaw opinię o NexBau - Karpicko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NexBau