Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel

Karpicko

Opinie o Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel

Edyta

Czy zbliżający się sezon zimowy jest to czas, w którym firma Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel ma zdecydowanie więcej pracy? Każdy sezon rządzi się swoimi prawami - tu można mniemać, że wygląda to w ten sposób. Ma ktoś dłuższe doświadczenie w pracy w firmie, aby móc opowiedzieć, jak to wygląda?

Edyta

Zwróć uwagę @XPDS, że były to opinie dodawane już jakiś czas temu i pracodawca w ogóle się do nich nie odniósł. Na forum każdy ma możliwość wypowiedzenia się ale trzeba przede wszystkim zwracać uwagę na komentarze z pełnym uzasadnieniem swoich argumentów.

XPDS

Hej Widz ze wystawiają ofertę na stanowisko do spraw eksportu. Szukam Pracy na stałe a nie na jakiś czas. Czy warunki ustalone na początku są podtrzymywane ?? Czy warto podejmować pracę ?? Szefostwo to normalni ludzi czy tez jednak nie ?? widzę wasze powyższe oponie i mam wiele obaw odpiszcie !!!

erftg

no niby można by było tyle tylko ze oni na chwile obecna to raczej nie maja zandyh ofert pracy po prostu

skoda

trochę dostajemy po du.ie od konkurencji. coraz bardziej to widać w hurtowniach gdzie nie chcą z nami gadac jak jeszcze dwa , trzy lata temu ...uważajcie na młodego - stary robi co chce, młody to co musi ..

skoda

as

@lapa widziałem oferte na pracuj.pl

as

Napiszcie co sie dzieje na produkcji, ze znowu szukaja dyrektora produkcji.

Bandi69
@as 26.04.2016 20:46
Napiszcie co sie dzieje na produkcji, ze znowu szukaja dyrektora produkcji.

dyrektor juz jest,i w dodatku ten sam co był...:/

max

Nawet wrogom nie polecam tej Firmy.Normalnie szok

paw

czy jest juz ktś na lublinie???????????/

precel

Napiszcie proszę jak naprawde jest w tej firmie ? Jak płacą ? jakie są relacje wewnątrz firmy ?

as

Dyrektor sam odszedł - ciekawe co sie stalo, ze zrezygnowal po 16 latach. Z tego co kojarze to jakies dwa lata temu tez szukano nowego dyrektora produkcji.

john

Dyrektor nie wyleciał, sam odszedł po 16 latach

as

A powiedzcie za co wyleciał dyr. produkcji bo widze,ze szukacie nowego. Moze ktos powie czy warto aplikowac.

max

Bartek ja zawsze sprawdzam opinie przed pójściem gdzieś do pracy ale tu w 100% sie sprawdziło.W firmie w której obecnie jestem też opinie były bardzo złe,ale tu o dziwo jest lepiej jak piszą chodź szału nie ma .Powiem tak na poziomie europejskim jest tylko firma Nordan długo nic i reszta.o najgorszych pisał nie bedę bo to prawdziwa Afryka dzika ,pozdrawiam

max

Naprawdę odradzam pracę w tej firmie.Ani dobrych pieniędzy ani atmosfery w pracy,ogólnie porażka.Pracowałem tam a ostrzegano mnie że tam się dobrze nie pracuje.Zatrudnią cię i za jakiś czas wyplują jak pestkę.O szacunku można zapomnieć szkoda czasu bo roboty wszędzie jest sporo.Niestety zła opinia o tej firmie się sprawdziła a ja niepotrzebnie to sprawdzałem.Pozdrawiam wszystkich.

kwa

ooo

PPPP

Witam wszystkich.Przez przypadek znalazłem to forum.Pracowałem tylko rok ale nie dam złego słowa powiedzieć na JG. Umowa zawsze była dotrzymana. Kiedy przed urlopem zwróciłem się z osobistą prośbą ,dostałem więcej niż poprosiłem. Wszystkie inne sprawy zawsze były ok. To że Właściciel jest wymagający nie powinno chyba nikogo dziwić,życzę powodzenia firmie i Janowi w szczególności

grzejnik

Nie przesadzacie? Jak na taką konkurencyjnosć rynku i jego przeładowanie towarami firma radzi sobie bardzo dobrze. Działają od 1976 roku i skoro do tej pory utrzymują sie na rynku, to znaczy, ze sie rozwijają i jest popyt na ich produkty. Sam mam w domu grzejniki łazienkowe odo Gorgiela i nie narzekam. Więc skoro firma zmienia się z biegiem lat to i o pracownikach nie powinni zapominać.

ja

Czy jest jakiś wolny wakat na PH????????????? podkarpacie

?

Jak czytam to włos się jeży...Podobno firma szuka handlowca na Lublin i Rzeszów. Proszę o jakąś szczerą opinię bo nie wiem czy aplikować. Rozmawiałem z byłymi pracownikami i nie wiem co myśleć bo z jednej strony (usunięte przez administratora)ś nie powiedział nic złego na firmę(usunięte przez administratora) Napiszcie coś poważnego bo szukam pracy i mocno się zastanawiam nad pracą u Pana(usunięte przez administratora)...

Jocker

W każdym miejscu pracy są ustalone pewne zasady, które przyjmujemy w momencie zatrudnienia. Jeżeli te warunki wam nie odpowiadają to nie podejmujcie zatrudnienia w danej firmie a osoby już pracujące, którym coś nie odpowiada niech się zwolnią i poszukają innego pracodawcy. Wiele osób pracujących w tej firmie jest zadowolona z tej pracy!!! Zachowujcie się jak kulturalni ludzie skoro zmieniliście pracę, bo coś dla was było nie odpowiednie to, po co komentujecie to na forum skoro każdy człowiek ma inne wymagania i oczekiwania. Moje oczekiwania w tej firmie zostały spełnione. Gdybym był niezadowolony odszedłbym z tej firmy a nie żalił się w Internecie.

oan

No jest ok tylko sobie strzelić w łeb!

ja

Jest ok! Jestem zadowolony z tej pracy

ok

fantagiro

dlaczego tyle narzekania nie podoba się to do innej pracy a nie płakać . pracuje w tej firmie spory kawałek czasu i jest jak w kazdej innej firmie raz lepiej raz gorzej . Pamiętajcie firmę tworzą pracownicy i to od nich zależy jak będzie , A z panem ( usunięte przez administratora ) po prostu trzeba rozmawiać a nie tylko żądać , A to że pan ( usunięte przez administratora ) jest często powściągliwy i ostrożny to dzięki takim pracownikom którzy chcą tylko brać i żądać . Każdy z nas jakby miał firmę też by pilnował swojego interesu. przypomnijcie sobie ludzi którzy nadszarpnęli zaufanie właściciela , później się nie dziwcie że jest bardzo ostrożny co do różnych decyzji . Mogę tylko powiedzieć że wobec mnie szef był zawsze fair i wywiązał się z tego co wcześniej z nim ustaliłem

?

Aż taki syf jest w tej firmie?

?

To ciekawe, szukają za kogoś kto serce i życie w firmie zostawił, czy szukają nowego człowieka do nowego projektu? Najpierw dostajesz obiecanki, jak wywalczysz to dobrą umowę , a potem dostaniesz wypowiedzenie warunków umowy (kasa )

DARRR

NOOOOO TO JUŻ JEST KWOTA INO SKŁADAĆ CV A PIENIĄDZE CO MIESIĄC ZAJEBISTE!!!!!!!!!! COŚ CZUJE ŻE BĘDZIE DUŻO CHĘTNYCH NO TO STANOWISKO. LICZĘ ŻE DODATKOWE GADZETY TEZ BEDA JAK PREMIA AUTO, 13-NASTKI ITD

masta

podobno 25 kPLN podstawy

Kazik

czy ktoś może udzielić informacji ile może wyciągnąć kasy dyrektor produkcji? bo firma szuka , słyszałem ze płacą krocie czy to prawda bo nie wiem czy wysyłać cv. podobno jak przeżyjesz prace w tej firmie to wszędzie indziej tylko idzie z górki

Darek

Czyli nic noweego goowork wykasował prawdę a zostawił bzdury. To jest tylko dowód na to, że człowiek z kasą PAN [usunięte przez moderatora] może zapłacić za usługę i wykasowują. Człowiek bez sumienia ale najważniejsze że się z tym dobrze czuje i może patrzec ludzią w twarz.

Jacek

Nie Polecam!!!!! To co piszą na tej stronie to szczera prawda!

tec

Roman - 2013-09-02 00:45:22 madzia - 2013-07-08 09:37:34 Drogi handlowcu akutat wiem co to znaczy praca i to ciężka. Sama mam rodzinę i dzieci i juz dawno nie jestem 'dzieckeim'. Mogę tym samym pytaniem odbić piłeczkę tobie... powiedz więc dlaczego są w firmie pracownicy którzy pracują po kilkanaście lat? czego szukają? Czy ( usunięte przez administratora ) już ich nie zdominował podejrzliwością oraz wymaganiom? Powiem tak, w tej i kazdej innej firmie jest tak jak w rodzinie, jak jest zaufanie szczerość i prawdomówność to rodzina jest nie do obalenia a jak są kombinacje, zdrady i oszustwa to jak niewierni mężowie i żony z firmy odchodzą bo nie mają odwagi nawet na szczere PRZEPRASZAM.....hahahahahahaha dlaczego pracownicy siedzą tyle lat? bo nie ma co się oszukiwać roboty nigdzie nie ma!!! hahahahahhahaha jak w rodzinie????? zabawne to aż zazdrościć takiej rodzinie. Za żadne pieniądze nie chciałbym takiej rodziny. A zdrady i oszustwa tam jest dużo nie szukając daleko spojrzeć na okna i w samym biurze już są................................... aktorzy, kłamcy, ściemniacze i skaczące pajacyki....................................................Odnoszę wrażenie że firma nie odróżnia życia prywatnego od służbowego. ale jak wiem pracodawca musi wiedzieć O tOBIE wszystko nawet co robisz po pracy i z kim żenada.

Roman

madzia - 2013-07-08 09:37:34 Drogi handlowcu akutat wiem co to znaczy praca i to ciężka. Sama mam rodzinę i dzieci i juz dawno nie jestem 'dzieckeim'. Mogę tym samym pytaniem odbić piłeczkę tobie... powiedz więc dlaczego są w firmie pracownicy którzy pracują po kilkanaście lat? czego szukają? Czy ( usunięte przez administratora )już ich nie zdominował podejrzliwością oraz wymaganiom? Powiem tak, w tej i kazdej innej firmie jest tak jak w rodzinie, jak jest zaufanie szczerość i prawdomówność to rodzina jest nie do obalenia a jak są kombinacje, zdrady i oszustwa to jak niewierni mężowie i żony z firmy odchodzą bo nie mają odwagi nawet na szczere PRZEPRASZAM.....hahahahahahaha dlaczego pracownicy siedzą tyle lat? bo nie ma co się oszukiwać roboty nigdzie nie ma!!! hahahahahhahaha jak w rodzinie????? zabawne to aż zazdrościć takiej rodzinie. Za żadne pieniądze nie chciałbym takiej rodziny. A zdrady i oszustwa tam jest dużo nie szukając daleko spojrzeć na okna i w samym biurze już są................................... aktorzy, kłamcy, ściemniacze i skaczące pajacyki....................................................

fander

dyr około ( usunięte przez administratora )yś ale praca po 12 godz codziennie nie ma lekko

,Maks

Czy ktoś może udzielić informacji ile się zarabia na stanowisku dyrektora I jak się tam naprawdę pracuje? bo firma szuka, a czytając opinie to porażenie.

madzia

były przedstawiciel

Dziecko tak sobie zadję też pytania: Dlaczego w takim razie tyle ludzi się zwalnia i nie wytrzymuje presji.... Dlaczego( usunięte przez administratora )ciągle jest i był niezadowolony z wartościowych ludzi ciągle o wszystko podejrzewał itd nie chce aż się tego przytaczać bo uwierz że jeszcze nie wiesz co to praca i odpowiedzialność! A ludzie którzy tam pracują to na chleb muszą zarobić bo więcej nawet nie da zarobić taka jest prawda (a ciężko jest z pracą w Wolsztynie) ale co ty możesz wiedzieć........ Wspomnisz słowa jeszcze nie wiesz co życiee ci zasponsoruje w tej firmie....................ale każdy według swojego sumienia pisze jak jest a nie owija

madzia

CZYTAM TAK SOBIE TE OPINIE, OD JAKIEGOŚ CZASU ŚLEDZĘ WYPOWIEDZI I MOŻNABY NIEMAL ZAMIAST TYCH NICKÓW POBAWIC SIE W PODSTAWIANIE PRAWDZIWYCH NAZWISK.... DRODZY BYLI PRACOWNICY ZASTANÓWCIE SIE O CZYM PISZECIE I JAKI DAJECIE PRZYKŁAD NOWYM PRACOWNIKOM, W KAŻDEJ FIRMIE SĄ CZARNE OWCE I TO ONE PSUJĄ REPUTACJE FIRMY, Z DOŚWIADCZENIA WIEM, ŻE KAŻDA OSOBA POSZUKUJACA PRACY CZYTA FORUM I WŁOSY NA GŁOWIE STAJĄ... KTO CHCE PRACOWAĆ JEST FAIR WOBEC SWOJEGO PRACODAWCY OTRZYMUJE GODZIWĄ ZAPŁATĘ, UTRZYMUJE POSADE ORAZ MA UZNANIE W KIEROWNICTWIE. JA PRACOWAŁAM W WIELU FIRMACH I Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE FIRMA GORGIEL TO IDEALNE MIEJSCE PRACY DLA OSÓB KTÓRE WIEDZĄ CO TO ZNACZY PRACOWAĆ, CHCĄ TEGO ORAZ TRAKTUJĄ SWOJE MIEJSCE PRACY JAK SWÓJ DOM. FAKTYCZNE SĄ OSOBY SIEDZĄCE WYŻEJ NIŻ NA PRODUKCJI I SIEJĄ ALE ZAWSZE ZA WSZYSTKO DOSTAJE SIE SZEFOWI....

Zniesmaczony

Nie pracowalem w tej firmie, ale brałem udział w rekrutacji. Mówiąć językiem Allegro - NIE POLECAM! Pierwsza rozmowa wywarła na mnie dobre wrażenie, druga była już w siedzibie firmy w Wolsztynie i równiez było ładnie i pięknie. Gdy zapadła decyzja odnośnie podjęcia przez moją osobe pracy dostałem wówczas dopiero informację, że na umowie ( usunięte przez administratora )

Życzliwy:)

Pracowałem jakiś czas w firmie Gorgiel. Prace miło wspominam ze względu na fajny zespół i ludzi, których poznałem. Jeśli chodzi o pracodawce to nie polecam, chyba że na chwilę- \"bo tonący brzytwy się chwyta\". 1( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel - Karpicko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel