"EMAT" HRC Elżbieta Matysiak

Wolsztyn

Opinie o "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak

Bilorusso

To najgorsza agencja zatrudnienia, którą można znaleźć w Polsce. Widzimy, a jeśli chodzi o wynagrodzenie okazuje się inaczej. Nie ma 12 złotych na godzinę, a 10 zł. Liczyć wszystko i jeszcze więcej! Nikt nie doradza tej agencji!!!!!!

Patrycja

@NieZadowolenistazysci - być może opóźnienie z wypłatą wynagrodzenia spowodowane jest kwestiami formalnymi? A możesz napisać nieco więcej o odbytej praktyce? Czy pracodawca przeprowadził wstępne szkolenia/wprowadzenie? Czy jest możliwość przejścia na pełen etat po odbytej praktyce?

NieZadowolenistazysci

Nie nie i jeszcze raz nie! Staz z projektu dobra placa fajnie a przynajmniej powinni! Miesiac w miesiac problem z wyplata! Ksiegowa z poza firmy przewaznie na urlopie! Albo jest w inne pracy i nie ma czasu na rozliczenia! Nikt nie potrafi okreslic konkretnej daty

xoxo

Hej, a jaka jest teraz u nich wypłata? Dzięki za odpowiedź

Adrian

Teraz podobno mieli organizować szkolenia i staże dofinansowane z funduszy unijnych, ale temat się nagle urwał.... Wie ktoś coś na ten temat?

Adam
@Adrian 22.07.2016 14:10

Witam, dokładnie taki projekt z unii ,jest obecnie organizowany.. Na poniedziałek zostałem zaproszony na rozmowę do Katowic . W sumie większych szczegółów poza tym wpisem nie posiadam. http://www.sprzedawczyk.pl/uslugi-i-praca/oferty-pracy/szkolenia-staze-praca_i1667 Pozdrawiam

Karol

@kiedy wiesz co, wysyp to może nie, ale kilkadziesiąt ofert pracy mają na swojej stronie internetowej i z tego co widzę, ciągle dodają coś nowego -> http://emat.com.pl/oferty-pracy/

Karol

Świetne oferty pracy. Nie są to oczywiście wymarzone stanowiska, ale dla osoby, która dopiero wchodzi na rynek pracy lub potrzebuje uczciwie zarobić pieniądze są to na prawdę dobre propozycje. A Panie w Wolsztynie i w Nowej Soli niezwykle uprzejme, aż chce się przychodzić :)

Paulina

Jak dla mnie pracownicy EMAT HRC są bardzo kompetentni i pomocni. Firma przeprowadza wiele szkoleń tak jak ostatnio z pierwszej pomocy przedmedycznej. Można nabyć umiejętności, które przydają się nawet w codziennym życiu, a nie tylko w pracy. Przemiła obsługa i fajne szkolenia - no i w moim rodzinnym mieście! :)

pracownikmiesiąca

Charakterystyka wszystkich Agencji Pracy Tymczasowej (w tym Emat) jest taka, że umowy nigdy nie są na stałe. Zawsze to pracodawca (nie agencja) decyduje kiedy zatrudnia pracownika i jaką długość ma umowa (tygodniowa, dwutygodniowa czy miesięczna). Agencja jedynie pośredniczy w rekrutacji i załatwia formalności :)

max

strasznie zepsuli rynek-powinni to zlikwidować

dixi

Takie agencje powinni pozamykac. Oni zatrudniają ptacownka i zarabiają na nim około 500 zł miesięcznie dając mu smieciową umowę.

ja

Na produkcji. Wszystko było by ok gdyby nie to,że ta umowa jest co miesiąc i nigdy nie wiadomo co dalej. Od firmy umowa miała być po 3 miesiącach próbnego a pracuję już ponad 4 miesiąc i dalej w emacie,i teraz nie wiadomo czy w ogóle dostaniemy umowy od firm bo nie ma co się oszukiwać firmom jest tak wygodnie.. a co do umowy po 3 miesiącach to wychodzi tak teraz,że oni wcale tego na początku nie mówili..

ja

Nie warto,umowa co miesiąc. Praca nie pewna zawsze mogą zadzwonic i odmówić pracowników. Nie polecam. Szukaj pracy na normalna umowę.

Zostaw opinię o "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak