Opinie o GORGIEL GROUP Sp. z o.o. w Karpicko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GORGIEL GROUP Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GORGIEL GROUP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GORGIEL GROUP Sp. z o.o. w Karpicko

Micky

Na stanowisko dyrektora ds. eksportu rekrutują już chyba dziesiąty raz w ciągu może dwóch lat. To już mówi wszystko o tej firmie.

Hołek
@Micky

Firma, która przez dwa lata funkcjonuje bez dyrektora ds. eksportu lub też w tym okresie zmienia go co dwa miesiące, nie jest już firmą, tylko wrakiem firmy. Przecież firma nie może istnieć bez jakiejś ściśle wytyczonej strategii rozwoju eksportu. Widziałem to ogłoszenie. Tak naprawdę oni nie poszukują dyrektora ds. eksportu, który i wdroży strategię sprzedaży zagranicznej, tylko jakiegoś akwizytora, który będzie odwiedzał klientów. Myślę, że w tej firmie nikt kompletnie nie wie, o co chodzi w eksporcie i współczuję komuś, kto tam trafi.

Odradzam poświęcanie czasu na rekrutację w tej firmie. Dzwoni Pani z biura, ktora została wytypowana do umówienia spotkań rekrutacyjnych przez szefa. Przedstawia się dopiero po zwróceniu uwagi, brak podstaw kultury. Narzucają ludziom aktualnie pracującym termin poniedziałkowy, bez możliwości spotkania on-line. Spotkania on-line są dzisiaj standardem rekrutacyjnym praktycznie w każdej nowoczesnej firmie. Tutaj natomiast pod tym względem zaścianek. Odradzam aplikowanie, ponieważ już na samym początku zaplają się "czerwone" kontrolki odnośnie traktowania przyszłych pracowników. A wcześniejsze komentarze potwierdzają, że później jest niestety tylko gorzej.

Jerzy
@NN

A jak sobie wyobrażasz, że ktoś dajmy na to z Katowic czy z Warszawy przyjedzie na rozmowę w ciemni, nie znając wcześniej żadnych konkretów? Ktoś zmarnuje cały dzień na podróż i wyda kupę kasy na podróż po to, żeby po 10 minutach rozmowy zobaczyć, że nic z tego nie będzie? Jeśli ktoś nie rozumie, że w dzisiejszych czasach standardem jest pierwsza rozmowa rekrutacyjna zdalna (może poza przypadkiem, że ktoś ma pracować w mieście zamieszkania), to znaczy, że jego firma jest opóźniona 50 lat w stosunku do trzeciego świata i taka firma nigdy nie znajdzie dobrych pracowników.

Cześć, no faktycznie natknąłem się na te ogłoszenia na kierownika regionu i widze to, o czym ktoś tutaj pisał, że często się powtarzają. Ale jest jakiś powód? Ja się pracy nie boję, no i jest umowa o pracę według ogłoszenia, to ciekawe, o co może chodzić. A przedłużają łatwo czy mają duże wymogi?

Artur
@Anna

Chodzi ogólnie o stanowisko, czy o konkretny region? Bo aktualnie znalazłem 6 ofert dla kierowników regionalnych. W każdym regionie jest tak duża rotacja, jak piszesz? W opisie jest tylko mowa o "dobrych warunkach pracy i płacy". Można wiedzieć, jakie dokładniej są plusy tej pracy?

Łucja

W tych komentarzach nie ma konkretów a ludzie którzy wymagają od innych a nie od siebie zazwyczaj mają lekkie pióro do wypowiedzi negatywnych o pracodawcach... Może warto by napisać o tym że pracują ludzie po kilkanaście lat w tej firmie i że bez względu na sytuację pensja jest na czas itd...

Kryśka
@Łucja

Hej, ja tu nie pracuję, ale szukam informacji i fajnie, że ktoś pisze, że są tu osoby z takim stażem. No to faktycznie wiele mówi, że są tacy pracownicy. Mnie zastanawia, czy za staż pracy w firmie jest jakiś dodatek finansowy? I czy taki staz wynika też z tego, że tego osoby sukcesywnie awansowały i po tylu latach sa na jakiś wyższych posadach?

Łucja Nowy wpis

Kryśka Nowy wpis
@Łucja

Życzliwy

Chodzi o to, że szef jest bogiem w firmie i tylko on ma rację. Pozostałe osoby muszą ślepo wykonywać jego rozkazy i nie lubi jak ktoś ma inne zdanie od niego.

@Życzliwy

A jak okazuje swoje niezadowolenie gdy ktoś wyrazi odmienne od niego zdanie? I jaki ma styl zarządzania firmą jeśli mogę wiedzieć? Jest tu jakiś kredyt zaufania wobec pracowników?

Jak lubisz być pomiatany i słabo wynagradzany, to aplikuj. Rotacja na tym stanowisku ogromną. Więcej dodawać nie trzeba.

@Anna

A co ten właściciel takiego robi, że aż tak to określasz? Ktoś mu już mówił, że szacunek do każdego się należy? I ile on płaci za to wszystko, co jest na tym stanowisku do zrobienia?

Artur Nowy wpis

Ryszard

Po raz tysięczny wystawiają ogłoszenia na dyrektora. Ta firma jest mega niepoważna. Zarzadzanie to istna amatorka i wszechobecny chaos. Rotacja ludzi większa jak w fast foodach czy pracach sezonowych. Dramat.

Jaki jest okres rozliczeniowy w GORGIEL GROUP Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Firma GORGIEL GROUP Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Dyrektor ds. Eksportu. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Widzę, że szukają kierownika regionu ponownie. Ktoś pracował i powie, jakie ma doświadczenia? Według tego co piszą w ogłoszeniu to oferują bardzo dobre płace i warunki pracy. To może ktoś przybliży, jak ta stawka wygląda? Bo tam nie ma widełek jednak podanych nawet.

Ten kierownik regionu zmienia się co dwa miesiące, a może i częściej, podobnie jak na innych stanowiskach. Jeśli interesuje Cię taka praca i chcesz mieć w CV dwumiesięczny epizod, aplikuj.

Speaker

Odnośnie rekrutacji na dyrektora ds. eksportu, właściciele to jest taki zaścianek i taki ciemnogród, że oni i tak nawet nie potrafią wybrać najlepszego kandydata. Założę się, że zamiast wybrać kogoś z najlepszymi kompetencjami, z największym doświadczeniem, z największymi osiągnięciami i ze znajomością wielu języków, wybiorą i tak kogoś innego, a potem efekty są opłakane i przez następne pięć lat co miesiąc nadal będą zamieszczać to ogłoszenie, a firma będzie nadal podupadać.

Olaf
@Speaker

Co to znaczy w praktyce, że firma podupada, to Twoje życzenie, czy coś faktycznie jest na rzeczy? Nie wiem, na jakiej podstawie tu wybierają kandydatów, ale wiem, że za poświęcony pracodawcy czas - największy skarb każdego człowieka - życzę sobie kasy i to konkretnej. Napiszesz, ile mogą mi tu płacić i jak z szacunkiem u nich?

Tom

Tu nie ma konkretów. Nie opisano ani jednej sytuacji. Same "wrażenia" i "interpretacje". Ktoś otrzymał telefon od Pani z rekrutacji, która się nie przedstawiła. W dodatku nie było możliwości odbycia spotkania "on-line". To jest (być może) fakt. Cała reszta to interpretacje i dorabianie teorii. Tak to widzę. Dlatego proszę, byś opisał choćby jedną sytuację, która ilustruje Twoją tezę. A jeśli nie jesteś w stanie, to może ktoś inny będzie skłonny zilustrować sposób traktowania zatrudnionych w tej firmie osób?

Ex pracownik
@Tom

A czy faktem nie jest, że w przeciągu dwóch lat chyba z 10 razy szukają na to samo stanowisko? Czy faktem nie jest to, że napisano, jak duża rotacja jest w firmie, że kadrowa na wstępie pyta nowego pracownika: czy pan też odejdzie po dwóch miesiącach, jak wszyscy poprzednicy na tym stanowisku? W tych komentarzach jest bardzo dużo konkretów.

Firma a konkretnie osoby zarządzające z pogardą i brakiem szacunku traktują ludzi. System zarządzania rodem z (usunięte przez administratora), który nie sprawdzą się w dzisiejszych realiach a wręcz odpycha. Duża rotacja pracownikow a co za tym idzie ogloszeń o pracę wystawianych co chwilę. Wynika to z tego, że kompletnie nie szanują ludzi. Nikt normalny w takich warunkach pracować nie będzie. Omijać szerokim łukiem ten ciemnogród i zaścianek.

Ex pracownik
@Piotr

Ciekawe, kiedy do nich dotrze, że nie szanując pracowników, nie działają na ich szkodę (bo pracownik znajdzie sobie inną pracę), ale na własną szkodę, bo firma ciągle poszukując nowych pracowników nie rozwija się. Dzisiaj dobrych pracowników trzeba szanować i obchodzić się z nimi jak z jajkiem i tylko wtedy firma może się rozwijać. Ale w tej firmie chyba nikt nigdy tego nie zrozumie i firma nigdy się nie rozwinie.

To jest firma stojąca tyłem do klienta, a przede wszystkim tyłem do własnych pracowników, traktująca każdego swojego pracownika jak potencjalnego(usunięte przez administratora). Chyba tak fatalnej firmy nie ma na tym świecie.

Balonik

Ktoś tutaj bardzo słusznie napisał: ta firma mentalnie jest 50 lat za Trzecim Światem.

Inia
@Marcin

Próbowałeś dogadać się o spotkanie online? Czy poszedłeś na rozmowę i powiesz jakie padały pytania? Jak długo tu trwa rekrutacja i ile jest etapów?

NN
@Marcin

Ty jestes jakis (usunięte przez administratora)???? Stawiasz warunki przyszlemu pracodawcy w jaki sposób ma wyglądac rekrutacja ? Na " dzien dobry " jesteś roszczeniowy tak więc współpraca z Tobą byaby niemozliwa. Jak dlugo zagrzaleś miejsca w ostatniej Twojej firmie i za co Ciebie zwolniono ? Myslę iż nie chce się Tobie pracować i szukasz głupszych od siebie , którzy przyjęliby Ciebie do pracy ????????

Image
@Marcin

Również odradzam. Brak profesjonalizmu. A pełen sfrustrowania komentarz wyżej (osoby z firmy) tylko dobitnie udowadnia jak traktują ludzi z góry i kim jest dla nich są przyszli pracownicy. Kultura i poziom wypowiedzi - dramat.

Jerzy
@NN

Micky

Hołek
@Micky

GORGIEL GROUP Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Krakowiak

Firma porażka, brak zarządzania, brak perspektyw rozwoju, proszę omijajcie szerokim łukiem. Przy zatrudnieniu obiecują „złote góry”, a później wiele spraw wygląda zupełnie inaczej.

Sebastian
@Krakowiak

Same ogólniki :/ Co Twoim zdaniem było inaczej w rzeczywistości, porównując do rozmów przy zatrudnianiu?

Sylwia

Jakiś czas temu ktoś tu pisał, że szykują się zwolnienia, jak w końcu się rozwiązała ta sytuacja? Ja znalazłam ofertę pracy sprzed 3 miesięcy na etat przedstawiciela handlowego, więc rekrutowali nowe osoby. Ktoś wie ile dawali na początek przedstawicielowi kasy? Jest to praca mobilna, więc czy firma daje auto służbowe i telefon do pracy?

Kamdydat

Czy to prawda ze szykują się zwolnienia ?

Zofia
@Kamdydat

A skąd to info masz?

Kamdydat
@Zofia

Od koleżanki z wewnątrz. Podobno dużo ludzi bez przerwy na urlopy wysyłają. Więc raczej z jakiegoś powodu to robią.

Ryba

Jarosław
@Ryba

To znaczy że odszedłeś z firmy czy cię zwolnili? Weź wyjaśnij o co chodzi z tym wpisem bo nie załapałem.

baca
@Jarosław

A co to za różnica. Niepracuje.

Zofia
@baca

No kandydaci próbują przebadać temat z każdej strony, a że na forum ludzie jaja lubią sobie robić to warto weryfikować co i jak. ;p To jaka opinia o byłym miejscu pracy?

Robert

Nie polecam firmy

Przezorny
@Robert

Możesz powiedzieć coś więcej ?

Zeus

Kilejne ogłoszenie na stanowiski Kierownik Regionu na Pomorskie. W ciągu roku to 3 zmiana. Taki rozwój firmy, czy rotacja jest po to, by wyciągnąć bazę klientów od kolejnych pracownikó :)

Obserwtorka

Czy moze ktos mi wytlumaczyc o co chodzi z urlopami w tej firmie ? Dlaczego tylko 5 dni w wakacje ? Co to za praktyki ?

Życzliwy
@Obserwtorka

W tej firmie szef jest właścicielem całego urlopu pracownika i to no decyduje kiedy pracownik dostaje urlop. Latem jest 5 dni, a reszta od 15 grudnia.

Janusz
@Życzliwy

Mówisz poważnie? Czy tak jest od zawsze, czy może jednak dopiero niedawno są takie zasady w Gorgiel Group? No i skoro tam pracujesz to może powiesz też jaka panuje atmosfera w zespole i czy pracownicy dogadują się dobrze między sobą? :)

Obserwatorka
@Życzliwy

Dobrze wiedziec. Po co mi urlop zima :) Rozumiem ze po prostu firma ma jakiegos rodzaju postoj zima i wszystkich wywala na urlopy. No coz. W takim razie nie aplikuje.

Zin
@Janusz

Niżej ktoś pisał o atmosferze, możesz sam zobaczyć jak jhestt

GO

Powiem tak. Jakby się część pracowników zabrała do roboty zamiast łazić i plotkować na temat innych osób to by było dobrze. Jeszcze sie nie spotkałam z takim chamstwem niektórych jak tutaj. Niektórzy chyba tylko przychodzą tutaj po to żeby zajmować się głupimi żartami plotkami i zatruwaniem życia ludziom którzy przychodzą zrobić swoje i wyjść do domu. Panie Gorgiel proponuje sobie wyjść do ludzi i zobaczyć i takie chwasty z firmy wyrwać i to wśród produkcji i wyżej. Pracownik ma się czuć bezpiecznie w miejscu pracy a nie przychodzić znerwicowany.

Zostaw merytoryczną opinię o GORGIEL GROUP Sp. z o.o. - Karpicko

• Jak się pracuje w GORGIEL GROUP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GORGIEL GROUP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GORGIEL GROUP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GORGIEL GROUP Sp. z o.o.