Opinie o Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel w Karpicko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel w Karpicko

Dupabiskupa

Brak wynagrodzenia za nadgodziny

Klient Wielkopolska

Panie Prezesie Firmy Gorgiel Group, czy Pan wie, że Pan Daniel. J w czasie swojej pracy robi prezentacje odkurzaczy w hurtowniach kiedyś to były garnki oraz roboty kuchenne, proszę żeby Pan troszeczkę Pana Daniela przystopował.

Humboldt

Nie, no nie wierzę, po raz kolejny wystawili na nowo ogłoszenie w sprawie pracy jako dyrektor ds. eksportu. To już są jaja. Jacyś figlarze pracują w tej firmie.

micky
@Humboldt

To już są jakieś jaja.

Czy w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel są paczki/bony świąteczne?

Życzliwy

W tej firmie nigdy nie było paczek, a świąteczne dostają tylko ci co nie chorują i nie biorą opieki nad dzieckiem.

Kaziu
@Życzliwy

A teraz jeszcze musimy zasuwać w nadgodzinach .... po dyszkę dziennie. Bo przecież pracownik nie ma życia prywatnego. I jak tu zatyranym po 10 godzinach fizycznej pracy jeszcze dzieckiem się zająć, robić zakupy ? Do pracy na 6:00, muszę o 5 rano wstać, zanim wrócę do domy jest 17:00 ? Super nie ?

Magazynier

Nie podjełem pracy -powod bezinteresowność zatrudniającego.

Po dłuższej rozmowie o oczekiwaniach pracodawcy przyszła kolej na sprawy finansowe,to usłyszałem że firma nie jest zainteresowana pracownikiem na max trzy miesiące,bo właśnie tak sklasyfikowany zostałem przez rekrutującego, stwierdził że usilnie potrzebuję zatrudnienia a że jestem żonaty i dzieciaty to moje oczekiwania będą rosły.wiec lepiej zatrudnić absolwentów po szkole lub w wieku przedemerytalnym bo tacy pracują za podstawę plus jakaś tam premię i to uszanują.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

NIE POLECAM APLIKOWAC DO TEJ FIRMY. Dyrektor z Gorgiela dzwoni do aktualnego pracodawcy i informuje go ze szukam pracy- oczywiście jest to karalne, ale widać ta firma nalezy do tych, które działają ponad prawem- więc szkoda czasu marnowac na wysłanie tam nawet CV. Szczerze odradzam ze względu na przełożonego, na atmosferę oraz na wątpliwą jakość...

Onslow
@ja

To już pokazuje totalny brak kultury biznesowej firmy i standardy troglodytów. Firma ma dyrektora handlowego do niczego, a teraz szuka dyrektora eksportu na rynki zachodnie. Kto o zdrowych zmysłach przyjdzie na to stanowisko i będzie próbował sprzedawać na zachód produkty tak niskiej jakości?

marek
@ja

To już pokazuje, że jest to niezła obora, nie firma.

Marian

Firma poniżej jakichkolwiek standardów i to pod każdym względem.

Zamierzałem aplikować do tej firmy, ale po przejrzeniu tego forum rezygnuję. Widać, że ta firma reprezentuje bardzo niskie standardy i jest lata świetlne za cywilizowanym światem.

MK

Firma już czwarty albo piąty raz wystawia ogłoszenie na portalu(usunięte przez administratora), że poszukuje dyrektora ds. eksportu. To chyba świadczy o tym, że firma ta poważna nie jest (zresztą świadczy o tym też przebieg dwóch rekrutacji opisany w zakładce obok). Myślę, że nikt raczej nie będzie poważnie traktował firmy, która 4 czy 5 razy w ciągu kilku miesięcy poszukuje dyrektora ds. eksportu. To chyba zwyczajna firma krzak pozbawiona wizji rozwoju i albo nikt nie chce tam pracować albo oni sami nie wiedzą, kogo chcą zatrudnić.

@MK

Potwierdzam, widzę to ogłoszenie już po raz któryś w ciągu kilku miesięcy. Firma ma albo beznadziejnych rekruterów albo szefa, który sam nie wie czego chce i nie posiada żadnej spójnej wizji rozwoju firmy.

@Marta

@Marta A może żaden z kandydatów nie posiada odpowiednich kompetencji. Tak też może być. Jak wygląda atmosfera pracy w Gorgiel?

@Edyta

No to jednak dziwne, skoro kilka razy dają ogłoszenie na to samo stanowisko i za każdym razem zgłasza się ponad stu kandydatów (takie statystyki podaje portal pracuj) i nie mogą wybrać. Świadczy to o indolencji rekruterów i pewnie też samego prezesa.Ale nie dziwię się. Polscy biznesmeni z lat 90-tych mają bardzo ciasny sposób myślenia i zapewne w ograniczoności i ciasnocie swojego umysły na pewno myślą, że znajdą kandydata idealnie z tej samej branży, który pracował na takim samym stanowisku. A to jest kompletna bzdura. Po pierwsze, kiedy przychodzi ktoś z innej branży ma świeże spojrzenie na wiele spraw i potrafi wprowadzić wiele nowych pomysłów, anie powiela schematów jak osoba, która pracuje dziesiątki lat w tej samej branży. Po drugie, poznać branże można tak naprawdę w kilka tygodni i liczą się przede wszystkim zdolności biznesowo-sprzedażowe (jeśli ktoś jest dobry w sprzedawaniu śrubek, to poradzi sobie też doskonale ze sprzedażą maszyn rolniczych, a jeśli ktoś jest radzi sobie ze sprzedażą maszyn, też będzie radził sobie ze sprzedażą grzejników). Ale puści biznesmeni z lat 90-tych nie rozumieją, że teraz zupełnie inaczej prowadzi się biznes niż 20 lat temu i liczy się osoba, która naprawdę jest dobra w sprzedaży i to, czy ta osoba potrafi wprowadzić firmę na rynki, na których firma jeszcze nie jest obecna.

Aplikant
@Marta

Zgadza się, kilka miesięcy temu aplikowałem na to stanowisko do tej firmy. Nikt nawet nie otworzył mojej aplikacji!!!! Szkoda czasu na aplikowanie do tej niepoważnej firmy.

@Marta

Ktoś trafnie napisał o naszej firmie. Szkoda, że szefostwo firmy samo ośmiesza swoją własną firmę. Niestety, inni właśnie dlatego nie traktują naszej firmy poważnie.

Jurijam

Czy warto pracować w tej firmie na produkcji ?

Romano
@Jurijam

Moim zdaniem nie. Większość z produkcji która jeszcze jest w młodym wieku, rozgląda się za nową pracą. Zastanów się dobrze. Jeżeli chcesz być zmuszany do zostawania po pracy 15 minut zupełnie za darmo bo prezes ma taki kaprys to proszę bardzo. Jeżeli chcesz prosić się o urlop, nawet ten na żądanie to droga otwarta. Tam powinien ktoś taką kontrolę walnąć żeby się w paputkach nie zmieścili. O zabieraniu premii za to że zachorowałeś (nie tylko frekwencyjnej) już szkoda strzępić klawiaturę.

@Romano

A na jakim rodzaju umowy pracujecie? Mógłbyś napisać więcej o pracy w Gorgiel? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Karol

Dlaczego zmusza się nas do pozostawania 15 minut dłużej w pracy po zakończeniu zmiany ? Kto za to zapłaci ?(usunięte przez administratora)

Patryk

@Domino Możesz rozwinąć swoją opinię? Interesuje mnie prac dlatego pytam.

Domino

Fatalna postawa (usunięte przez administratora)skutkuje słabymi nastawieniem pracowników. Dodatkowo jakość produktów jest bardzo słaba co utrudnia pozytywne identyfikowanie się z firmą.

wint

Firma z tradycjami a na pytania ze strony internetowej brak odpowiedzi. Jakość produkowanych grzejników jest kiepska gdyż z po czasie farba żółknie i widać spękania. Grzejnik nie montuje się na 5 ,10 , czy nawet 15 lat żeby spękał i wyglądał beznadziejnie gdzie w tym samym czasie z innej firmy jest OK.

Kibic

Tandeta, dziadostwo i przereklamowane Moje sugestie dla Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel: Więcej płacić

Firma Gorgiel przesłała uszkodzoną płytkę do spłuczki w cenie ponad 270 zł ewidentnie po rozpakowaniu widać ,iż z premedytacją została ona sklejona i wysłana w takim stanie do klienta. W celu wyjaśnienie sprawy Pani Marlena pracownik w/w firmy nie poczuwa się do odpowiedzialności w sprawie tego skandalicznego OSZUSTWA twierdzi,iż firma ma obecnie przestój przez co kolejny tydzień mija bez wyjaśnień po kolejnym telefonie stwierdza fakt, iż firma Gorgiel nie jest producentem w/w elementu. Ciagle matactwo ze strony firmy Gorgiel sprawiło ,iż sprawa zostanie zgłoszona jako oszustwo internetowe w stosownej instytucji oraz do UOKiK. Brak zwrotu pieniędzy ,brak towaru przestrzegam przed tą PARA firmą.

@Marcin

Fałszywe oskarżenia. Zwrot pieniędzy został już dawno dokonany. :)

Opel

Czy polecacie pracę w dziale pras hydraulicznych.?

@Opel

Nikt niestety nie zdecydował się podzielić swoją wiedzą i odpowiedzieć na Twoje pytanie. Czy mimo wszystko aplikowałeś na interesujące Cię stanowisko w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel? Może zostałeś już pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, to proszę Cię o podzielenie się wrażeniami z pierwszych dni w pracy. Jaka atmosfera występuje w tym miejscu na co dzień?

Czy to prawda że w tej firmie jest problem z urlopami ? Czy to prawda że za wzięcie urlopu lub chorobowe jest zemsta w postaci zabrania premii ? Pytam bo takie plotki są na mieście a chce rekrutować tylko nie chce mieć takich problemów potem.

Elos
@Kasia

Tak za chorobowe zabierają premie

Ludzie to w większości gamonie
@Elos

Jak jest to premia frekfencyjna to o czym wy mówicie ????

Lola
@Ludzie to w większości gamonie

Są różne premie, frekwencyjna, jakościowa a zabierane są wszystkie w przypadku choroby.

Edyta

@Kasia, widzę, że swoją opinię na tym forum podpierasz pogłoskami dotyczącymi Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel. Jak to się mówi, w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Jednak jeżeli chodzi o zatrudnienie to warto przekonać się osobiście, np. na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie o jej polityce względem pracownika i warunkach jakie mu proponuje. Jeżeli podejmiesz decyzję w sprawie rekrutacji do tego pracodawcy, to proszę daj znać. Zainteresujesz te osoby, które zastanawiają się jak wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie.

@Edyta

Nie mam zamiaru rekrutować się do firmy gdzie za chorobowe zabiera się premię a o urlop trzeba się prosić. Nawet o urlop na żądanie, informacje z pierwszej ręki od pracowników skutecznie zniechęciły mnie do rekrutacji.

lol
@Kasia

Niezłe jaja - za chorobowe zabiera się premie... żal - pewnie kogoś nie było przez większy okres czasu - region sam zrobił obrót a paniusia ma pretensje czemu nie dostała premi... kurcze za co miałaby dostać ????????????

Dawid
@lol

Stul dzioba jak nie wiesz o co chodzi. Wystarczy jeden dzień urlopu na żądanie i masz po premii, do tego ten urlop na żądanie często jest wpisywany jako NN (NIEOBECNOŚĆ) bo zgodę na urlop na żądanie musi wydać prezes a nie brygadzista bądź kierownik.

Mali

Gdyby nie fakt, jak jeden z pracowników sklepu traktuje innych sama skladałabym CV. Bylam na zakupach, slyszalam i zrezygnowalam. Piekna wizytowka firmy.

Edyta

Czy zbliżający się sezon zimowy jest to czas, w którym firma Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel ma zdecydowanie więcej pracy? Każdy sezon rządzi się swoimi prawami - tu można mniemać, że wygląda to w ten sposób. Ma ktoś dłuższe doświadczenie w pracy w firmie, aby móc opowiedzieć, jak to wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel - Karpicko

• Jak się pracuje w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel?

Zobacz opinie na temat firmy Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel?

Kandydaci do pracy w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel