Opinie o Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel w Karpicko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel w Karpicko

Edyta

Zwróć uwagę @XPDS, że były to opinie dodawane już jakiś czas temu i pracodawca w ogóle się do nich nie odniósł. Na forum każdy ma możliwość wypowiedzenia się ale trzeba przede wszystkim zwracać uwagę na komentarze z pełnym uzasadnieniem swoich argumentów.

XPDS

Hej Widz ze wystawiają ofertę na stanowisko do spraw eksportu. Szukam Pracy na stałe a nie na jakiś czas. Czy warunki ustalone na początku są podtrzymywane ?? Czy warto podejmować pracę ?? Szefostwo to normalni ludzi czy tez jednak nie ?? widzę wasze powyższe oponie i mam wiele obaw odpiszcie !!!

erftg

no niby można by było tyle tylko ze oni na chwile obecna to raczej nie maja zandyh ofert pracy po prostu

skoda

trochę dostajemy po du.ie od konkurencji. coraz bardziej to widać w hurtowniach gdzie nie chcą z nami gadac jak jeszcze dwa , trzy lata temu ...uważajcie na młodego - stary robi co chce, młody to co musi ..

Magazynier

Nie podjełem pracy -powod bezinteresowność zatrudniającego.

Po dłuższej rozmowie o oczekiwaniach pracodawcy przyszła kolej na sprawy finansowe,to usłyszałem że firma nie jest zainteresowana pracownikiem na max trzy miesiące,bo właśnie tak sklasyfikowany zostałem przez rekrutującego, stwierdził że usilnie potrzebuję zatrudnienia a że jestem żonaty i dzieciaty to moje oczekiwania będą rosły.wiec lepiej zatrudnić absolwentów po szkole lub w wieku przedemerytalnym bo tacy pracują za podstawę plus jakaś tam premię i to uszanują.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
skoda

as

@lapa widziałem oferte na pracuj.pl

as

Napiszcie co sie dzieje na produkcji, ze znowu szukaja dyrektora produkcji.

Bandi69
@as

dyrektor juz jest,i w dodatku ten sam co był...:/

max

Nawet wrogom nie polecam tej Firmy.Normalnie szok

paw

czy jest juz ktś na lublinie???????????/

precel

Napiszcie proszę jak naprawde jest w tej firmie ? Jak płacą ? jakie są relacje wewnątrz firmy ?

as

Dyrektor sam odszedł - ciekawe co sie stalo, ze zrezygnowal po 16 latach. Z tego co kojarze to jakies dwa lata temu tez szukano nowego dyrektora produkcji.

john

Dyrektor nie wyleciał, sam odszedł po 16 latach

as

A powiedzcie za co wyleciał dyr. produkcji bo widze,ze szukacie nowego. Moze ktos powie czy warto aplikowac.

max

Bartek ja zawsze sprawdzam opinie przed pójściem gdzieś do pracy ale tu w 100% sie sprawdziło.W firmie w której obecnie jestem też opinie były bardzo złe,ale tu o dziwo jest lepiej jak piszą chodź szału nie ma .Powiem tak na poziomie europejskim jest tylko firma Nordan długo nic i reszta.o najgorszych pisał nie bedę bo to prawdziwa Afryka dzika ,pozdrawiam

max

Naprawdę odradzam pracę w tej firmie.Ani dobrych pieniędzy ani atmosfery w pracy,ogólnie porażka.Pracowałem tam a ostrzegano mnie że tam się dobrze nie pracuje.Zatrudnią cię i za jakiś czas wyplują jak pestkę.O szacunku można zapomnieć szkoda czasu bo roboty wszędzie jest sporo.Niestety zła opinia o tej firmie się sprawdziła a ja niepotrzebnie to sprawdzałem.Pozdrawiam wszystkich.

kwa

ooo

PPPP

Witam wszystkich.Przez przypadek znalazłem to forum.Pracowałem tylko rok ale nie dam złego słowa powiedzieć na JG. Umowa zawsze była dotrzymana. Kiedy przed urlopem zwróciłem się z osobistą prośbą ,dostałem więcej niż poprosiłem. Wszystkie inne sprawy zawsze były ok. To że Właściciel jest wymagający nie powinno chyba nikogo dziwić,życzę powodzenia firmie i Janowi w szczególności

grzejnik

Nie przesadzacie? Jak na taką konkurencyjnosć rynku i jego przeładowanie towarami firma radzi sobie bardzo dobrze. Działają od 1976 roku i skoro do tej pory utrzymują sie na rynku, to znaczy, ze sie rozwijają i jest popyt na ich produkty. Sam mam w domu grzejniki łazienkowe odo Gorgiela i nie narzekam. Więc skoro firma zmienia się z biegiem lat to i o pracownikach nie powinni zapominać.

Czy jest jakiś wolny wakat na PH????????????? podkarpacie

?

Jak czytam to włos się jeży...Podobno firma szuka handlowca na Lublin i Rzeszów. Proszę o jakąś szczerą opinię bo nie wiem czy aplikować. Rozmawiałem z byłymi pracownikami i nie wiem co myśleć bo z jednej strony (usunięte przez administratora)ś nie powiedział nic złego na firmę(usunięte przez administratora) Napiszcie coś poważnego bo szukam pracy i mocno się zastanawiam nad pracą u Pana(usunięte przez administratora)...

Zostaw merytoryczną opinię o Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel - Karpicko

• Jak się pracuje w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel?

Zobacz opinie na temat firmy Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel?

Kandydaci do pracy w Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gorgiel Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych Jan Gorgiel